Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 22:03   #1
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845

Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?


Cześć dziewczyny

Mam mały problem z nierówną opalenizną. Z racji tego, że bardzo dużo biegam (w krótkich spodenkach) mam dosyć mocno opalone nogi, ale tylko do kostki, tam gdzie sięgają skarpetki. Stopy niestety są dosyć blade...
Za 2 tygodnie mam wesele, na które chcę ubrać sukienkę i do tego czasu chciałabym jakoś wyrównać odcień skóry na stopach i nogach, bo wygląda to nieciekawie.
Jest w ogóle jakaś szansa, że to się uda? Jakieś samoopalacze, balsamy brązujące? Macie jakieś SPRAWDZONE, które nie zrobią mi krzywdy? Nie mam zbyt wiele czasu na działanie, a nie chciałabym wyskoczyć na wesele z pomarańczowymi stopami

Proszę podajcie nazwy kosmetyków, albo sposobów, które mogą mi pomóc choćby trochę zrównać odcień skóry
__________________

Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 09:43   #2
ashoka
Przyczajenie
 
Avatar ashoka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 5
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Może spróbuj balsamu brązującego z ziaji. Ja kiedyś go używałam, a mam skórę dosłownie białą i miałam taki efekt lekkiego opalenia (na moją koleżankę znowu on nie działa) . Chociaż nie jestem pewna czy to coś da, z tym balsamem nie jest aż tak źle, bo chyba po 2 czy 3 kąpieli się zmył i nie zostawił mi żadnych plam,więc zawsze możesz go łatwo zmyć. Jak to nie pomoże, to spróbuj z chusteczkami samoopalającymi (nie mogę powiedzieć dokładnej firmy, bo nie używam samoopalaczy).
ashoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 11:50   #3
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Mozesz zastosować samoopalacz ale chyba w Twoim przypadku lepiej będzie zafundować sobie opalanie natryskowe. Masz gwarancję że równo Ci zejdzie i nie będziesz miała żadnych plam. Mam dobry namiar ale w Warszawie, nie wiem z skąd jesteś. Bo najlepiej jeśli taki zabieg zrobisz u kogoś poleconego.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 13:38   #4
korceliistka
Raczkowanie
 
Avatar korceliistka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 46
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

chyba tylko i wyłącznie solarium Ci pozostało albo smarowanie samoopalaczem ale mogą zostać ślady ;/
__________________
A true love story never ends
korceliistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:43   #5
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Mozesz zastosować samoopalacz ale chyba w Twoim przypadku lepiej będzie zafundować sobie opalanie natryskowe. Masz gwarancję że równo Ci zejdzie i nie będziesz miała żadnych plam. Mam dobry namiar ale w Warszawie, nie wiem z skąd jesteś. Bo najlepiej jeśli taki zabieg zrobisz u kogoś poleconego.
Właśnie chodzi o to, że nie chcę mieć już mocniej opalonych nóg... A opalanie natryskowe wyrówna mi opaleniznę bladej i opalonej skóry?, czy przyciemni jedna i drugą o pare tonów?
Niestety jestem z okolic Krakowa
__________________

Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:55   #6
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Cytat:
Napisane przez Linn13 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to, że nie chcę mieć już mocniej opalonych nóg... A opalanie natryskowe wyrówna mi opaleniznę bladej i opalonej skóry?, czy przyciemni jedna i drugą o pare tonów?
Niestety jestem z okolic Krakowa
Musiała byś porozmawiać z fachowcem. Wiem że robią to ręcznie więc, możliwe że to kwestia uzgodnienia z kosmetyczką. Oczywiście z poleconą, żeby Ci "bigosu" nie narobili.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:49   #7
kasiakluch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 115
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Powiesz mi co wkoncu zrobilas? ja smarowalam samoopalaczem, ale potem juz mi sie nie chcialo i w sumie cieszylam sie ze lato tak szybko minelo :P ale wrzesien ma byc piekny, wiec cos bym mogla wykobinowac ja to w ogole mam manie na punkcie stop :P u rak moge nie miec pomalowanych pazurow, a u stop musze, bo chora jestem tak samo nie uzywam kremow do rak, a do stop musze-zawsze z rana krem comfort do zmiekczenia skory i raz na dwa tygodnie skarpety, tez bielendy no normalnie fisia mam, a teraz jak patrze na te bladziochy to az mi sie słabo robi
kasiakluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-02, 12:29   #8
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Cytat:
Napisane przez kasiakluch Pokaż wiadomość
Powiesz mi co wkoncu zrobilas? ja smarowalam samoopalaczem, ale potem juz mi sie nie chcialo i w sumie cieszylam sie ze lato tak szybko minelo :P ale wrzesien ma byc piekny, wiec cos bym mogla wykobinowac ja to w ogole mam manie na punkcie stop :P u rak moge nie miec pomalowanych pazurow, a u stop musze, bo chora jestem tak samo nie uzywam kremow do rak, a do stop musze-zawsze z rana krem comfort do zmiekczenia skory i raz na dwa tygodnie skarpety, tez bielendy no normalnie fisia mam, a teraz jak patrze na te bladziochy to az mi sie słabo robi
Smarowałam stopy mleczkiem brązującym ziaja cupuacu - 4 aplikacje wystarczyły do wyrównania koloru. Wiadomo nie był to idealny odcień ale dało radę Przed dwoma weselami tak działałam. Tylko niestety przy długim "moczeniu" stóp w wodzie cały kolor schodził razem z wytarciem ręcznikiem. Przed pierwszym weselem tak zrobiłam i musiałam się ratować smarowaniem stóp dzien przed weselem
__________________

Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 08:26   #9
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Opalone nogi, blade stopy - nierówna opalenizna... co pomoże?

Żaden samoopalacz czy balsam brązujący nie wytrzyma kontaktu z wodą i ręcznikiem
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-06 09:26:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.