Redermic - Lrp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 07:31   #1
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354

Redermic - Lrp


witam
czy ktos uzywał kremu Redermic LaRoche Posay? jest on dostepny w aptekach?
Jaka jest róznica miedzy Redermiciem (5% C+ kw hialuronowy?) a Activ C? i który jest lepszy .
dziekuje
(jestem na kupnie takiego kremiku i nie wiem który lepszy bedzie dla mojej 30 -letniej cery mieszanej , suchej)
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:37   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Redermic - Lrp

Redermic u nas jeszcze nie ma - choć pewnie trafi, jest już u nas Cicaplast (tak słyszałam rzekomo). Redermic to faktycznie wit C, kwas hyaluronowy (czyli b. dobry nawilżacz) i zdaje się jeszcze kwas salicylowy? I "Madecassoside" (cZyli Centella asiatica). Dla mnie prezentuje się ciekawie, na pewno kupię jak się pojawi, może być to calkiem niezły specyfik.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:48   #3
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Question Dot.: Redermic - Lrp

Cytat:
Napisane przez Kacha30
witam
czy ktos uzywał kremu Redermic LaRoche Posay? jest on dostepny w aptekach?
Jaka jest róznica miedzy Redermiciem (5% C+ kw hialuronowy?) a Activ C? i który jest lepszy .
dziekuje
(jestem na kupnie takiego kremiku i nie wiem który lepszy bedzie dla mojej 30 -letniej cery mieszanej , suchej)
Z góry przepraszam jeśli pytanie jest głupie, ale czy to może kolejny bloker? Niesamowicie pochłonęła mnie lektura artykułów Pani Basi o promieniowaniu UVA i UVB, filtrach itp. Aktualnie poszukuję jakiegoś blokera i czytam wszelkie posty i inne zródła, które dotyczą kremów dobrze chroniących przed szkodliwym promieniowaniem UV.
Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 19:16   #4
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Redermic - Lrp

Cytat:
Napisane przez Kacha30
witam
czy ktos uzywał kremu Redermic LaRoche Posay? jest on dostepny w aptekach?
Jaka jest róznica miedzy Redermiciem (5% C+ kw hialuronowy?) a Activ C? i który jest lepszy .
dziekuje
(jestem na kupnie takiego kremiku i nie wiem który lepszy bedzie dla mojej 30 -letniej cery mieszanej , suchej)
Kacha, weszlam na strone LPR coby poczytac o tym kremie...on jest polecany dla cer po 45 roku, z glebokimi zmarszczkami (doslownie jest tak napisane) ja niby wiem ze zmarszczom nalezy zapobiegac, ale moze to za wczesnie na taki krem?
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 19:41   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Redermic - Lrp

Nie to nie jest żaden blokerów, filtrów nie zawiera.
Co do wymagań wiekowych - absolutnie bym się tym nie sugerowała - to zwykły wymysł marketingowy. Krem dobieramy do potrzeb skóry a nie względem tego co pisze producent. Ten krem mogą oczywiście stosować młode osoby w celu zregenerowania skóry - jak najbardziej, zwłaszcza jesli się dużo opalały, narzekają na pierwsze zmarszczki itd.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:23   #6
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Redermic - Lrp

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie to nie jest żaden blokerów, filtrów nie zawiera.
Ojoj, ale głupotę walnęłam. Przepraszam, ale to przez to, że jestem jeszcze nowa w temacie blokerów i ochrony przed promieniami UV. Ale szybko się uczę, więc powinno być coraz lepiej Jeszcze raz sorry

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Co do wymagań wiekowych - absolutnie bym się tym nie sugerowała - to zwykły wymysł marketingowy. Krem dobieramy do potrzeb skóry a nie względem tego co pisze producent. Ten krem mogą oczywiście stosować młode osoby w celu zregenerowania skóry - jak najbardziej, zwłaszcza jesli się dużo opalały, narzekają na pierwsze zmarszczki itd.
Oooo tak, zgadzam się w 100%.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:45   #7
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Redermic - Lrp

Dzieki Dziewczyny za odp
dowiedziałam sie ze w polskich aptekach bedzie ok marca/kwietnia -pewnie zaczna od wiekszych miast
do 45 jeszcze troszeczke czasu mam (choc juz z górki jest )ale taki krem jako kuracja lub chociazby wklepanie go 2x w tygodniu pewnie nie zaszkodzi. Poczytam sobie dokładniej skład
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 12:46   #8
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Redermic - Lrp

redermic widziałam juz na allegro cena ok 90 zł, czy któras z Was juz go uzywała??
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 23:03   #9
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Redermic - Lrp

Podbijam wątek. Kremik już jakiś czas na rynku jest i może już ktoś go używał i podzieli się wrażeniami?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 23:15   #10
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Redermic - Lrp

Wrażenia o Redermicu całkiem ciekawie opisane są w wątku o Diacnealu - a co! hi, hi...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 23:19   #11
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Redermic - Lrp

Ja rowniez chetnie sie dowiem, bo obecnie uzywam Active C, a jak mi sie skonczy to chcialabym przejsc na Redermic.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 09:25   #12
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Redermic - Lrp

Moja siostra uzywa tego kremu, na razie sobie go chwali ale dopiero minęły dwa tygodnie. Poszłyśmy kiedyś do apteki, akurat stała konsultantka LRP, pytamy o kremik ( siostra ma 35 lat i sporo zmarszczek mimicznych), konsultantka pyta się o wiek, siostra mówi, na to panienka "O nie dla pani to za wsześnie, on jest od 45 roku zycia" hmmm tylko szkoda, że nie przyjrzała się wcześniej cerze mojej siostry...
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:50   #13
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Redermic - Lrp

To mój nowy KWC w dziedzinie kremów nawilżających. Testowałam wersję i dla skóry suchej i dla normalnej, oba są swietne, ale ten dla suchej chyba nieco lepszy.
Stosuje go codziennie rano, pod filtr i nic się nie maże, nie wałkuje. Zawiera 5% witC, wyciąg z cantella asiatica i kwas hialuronowy. Buzia jest po nim aksamitna, wygładzona [silikony?], dobrze nawilża skórę pod oczami, nie daję juz dodatkowo kremu pod oczy. Co do redukcji zmarszczek się nie wypowiem, bo nie posiadam, ale mi właśnie chodzi o profilaktykę, a nie walkę z tymiże.
Krem ma bardzo duże właściwości gojące i łagodzące - wszelkie niechciane niespodzianki znikają szybciutko.
Kupiłam ten krem, bo chciałam rozjaśnić przebarwienia i stwierdzam, że krem działa. Skóra jest wyrażnie rozjaśniona, przebarwienia jaśniejsze, nie rzucają się juz tak w oczy jak kidyś, nie ma konieczności ukrywania ich pod korektorem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:13   #14
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Redermic - Lrp

Cytat:
Napisane przez L_V
To mój nowy KWC w dziedzinie kremów nawilżających. Testowałam wersję i dla skóry suchej i dla normalnej, oba są swietne, ale ten dla suchej chyba nieco lepszy.
Stosuje go codziennie rano, pod filtr i nic się nie maże, nie wałkuje. Zawiera 5% witC, wyciąg z cantella asiatica i kwas hialuronowy. Buzia jest po nim aksamitna, wygładzona [silikony?], dobrze nawilża skórę pod oczami, nie daję juz dodatkowo kremu pod oczy. Co do redukcji zmarszczek się nie wypowiem, bo nie posiadam, ale mi właśnie chodzi o profilaktykę, a nie walkę z tymiże.
Krem ma bardzo duże właściwości gojące i łagodzące - wszelkie niechciane niespodzianki znikają szybciutko.
Kupiłam ten krem, bo chciałam rozjaśnić przebarwienia i stwierdzam, że krem działa. Skóra jest wyrażnie rozjaśniona, przebarwienia jaśniejsze, nie rzucają się juz tak w oczy jak kidyś, nie ma konieczności ukrywania ich pod korektorem.
A czy uzywalas Active C? Prownujac Redermic do Active C, ktory wypada lepiej?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:16   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Redermic - Lrp

Tak, używałam Active C. I chyba wolę redermic - właśnie ze względu na łaściwości gojące, przy mojej cerze [podszuszonej ciut kwasami] to wręcz zbawienne działanie.
Ale active C tez lubie - active C wydaje mi się lżejszy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:21   #16
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Redermic - Lrp

Cytat:
Napisane przez L_V
Tak, używałam Active C. I chyba wolę redermic - właśnie ze względu na łaściwości gojące, przy mojej cerze [podszuszonej ciut kwasami] to wręcz zbawienne działanie.
Ale active C tez lubie - active C wydaje mi się lżejszy.
Uzywam dopiero pierwszej tubki Active C i jestem bardzo zadowolona, bardzo wygladzil i rozjasnil moja tluste cere (wlasnie po to go uzywam, ze zmarszczkami jeszcze nie mam problemu). Zatem kolejny bedzie Redermic Dziekuje za odpowiedz
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 12:27   #17
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Redermic - Lrp

Nie ma za co
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.