Zapraszam wizazanki na mode ciazowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 20:15   #1
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293

Zapraszam wizazanki na mode ciazowa


Super watek akurat dla ciezarowek . Mnie juz natchnal co sie skonczylo uszczupleniem portfela .hihi
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=111010
Dzielcie sie wrazeniami , a moze tak pokazecie jak wy sobie radzicie z moda i co nosicie na codzien. Moze macie jakies fajne patety?
Ja ostatnio zauwazylam ze dziewczyny nosza jakby dodatkowa gumo-bluzke siegajaca od podpiersi zachodzaca na brzuch przez co mozna zakladac krotkie bluzki nie odslaniajac brzucha. Fajna rzecz .
Ps . ja swoje zdjecia wkleilam. Mam nadzieje ze sie dolaczycie..
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 22:49   #2
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Zapraszam wizazanki na mode ciazowa

Czy ja jedna tylko jestem w ciazy?
Chyba nie, ale na pewno jedna , ktora mysli o szmatkach. hihi
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 13:01   #3
agiiost
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zapraszam wizazanki na mode ciazowa

cześc ja tez myśle o ciuszkach ciążowych co prawda jeszcze brzuszka nie widac bo to dopiero 14 tydzień i swobodnie mieszcze sie w ciuch które nosiłam dotychaczas ale slęcze czasem i interneci na stronach z moda ciazową bo w czercu mam trzy powazne imprezy rodzinne i we wrześniu
i nie mam pojecia co na siebi włoże bo to już krąglosci wyskocza napewno Osobiści najlepij czuje sie w spodniach i koszulkach i tak poprzdnia ciąże przechodzilam a teraz czasm mam ochote na obrobine szaleństwa boje się wygladac jak uciosana-hihihi i maże sobie żeby wygladac kobieco bo nie moge sie napatrzyc na dziewczyny w kopertowych bluzeczkach wydladaja miom zdaniem uroczo podkreślony biust i brzuszk. hyyyymm
agiiost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 18:12   #4
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: Zapraszam wizazanki na mode ciazowa

O, 14 tydzien. Ja 11 ale juz musialam zakupic spodnie ciazowe na gumie bo mi sie asortyment wyczerpal czyli krotko mowiac juz w nic nie wchodze...buuuuu.
Ale ciesze sie ze ktos jeszcze oprocz mnie przeglada ubranka na necie. Swoja droga to bylo kilka ciekawych propozyvcji na wielkie lub mniejsze wyjscia. Mam nadzieje ze zerknelas na stronke ktora podalam wyzej. Jak nie to polecam.
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 21:01   #5
justyna-viola
Zadomowienie
 
Avatar justyna-viola
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 788
Dot.: Zapraszam wizazanki na mode ciazowa

Witajcie
Swietny pomysl na watek
Ja jestem teraz w 10tc i jak narazie to we wszytsko sie mieszcze ale w maju czeka mnie bal absolutorynjy wiec musze sobie cos sprawiac....jutro jade troche porozgladac sie po sklepach co moglabym sobie kupic na ta okazje.Brzusia jeszcze nie mam choc moj slubny mowi mi ze juz sie troche zaokraglil .A w czerwcu czeka mnie obrona pracy magisterskiej na uczelni wiec podpasowal mi ten watek bo musze swoja garderobe wzbogacic w cos eleganckiego.Pozdrawiam:c mok:
__________________
Mikołaj

Michalinka- 5.10.2009
justyna-viola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.