Pomysł na panieński Szczecin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 17:27   #1
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis

Pomysł na panieński Szczecin


Moje drogie podpowiedzcie jak można spędzić wieczór panieński w Szczecinie?? Planujemy z dziewczynami spotkać się w domu, a później wyjść na miasto. Jestem kompletnie zielona w tym temacie, a chciałabym zorganizować coś fajnego, help!
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 07:15   #2
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Cytat:
Napisane przez gabis Pokaż wiadomość
Moje drogie podpowiedzcie jak można spędzić wieczór panieński w Szczecinie?? Planujemy z dziewczynami spotkać się w domu, a później wyjść na miasto. Jestem kompletnie zielona w tym temacie, a chciałabym zorganizować coś fajnego, help!
HeJ!
Ostatnio byłam na takim wieczorze. Najpierw jedzonko, %%%, prezenty, zabawy i przebrania w domu a później w długą do KafeJerzy. Wynajęcie loży kosztuje ok 65-70 zł i do tego masz wódkę plus sok My byłyśmy w którąś sobotę- leciała videoteka- muza z lat 80-90 i było całkiem przyjemnie. Koszty miałyśmy ograniczone ale myślę, że się udało

Nie wiem jaki macie budżet ale można wybrać się do SPA, słyszałam ostatnio ( nie wiem czy prawda), że laski panieńskie robią nawet w GuaraRuffa To takie rybki co Ci stópki oczyszczają ALe dla mnie to po 1 za drogie a po 2 trochę nudne.

Ja osobiście wolałabym jakiś gril na działce albo ognicho- ubranie dowolne, %%%, dużo quizów, dobra muzyka, może karaoke Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
A może jakiś wypad nad morze ( jakieś w miarę tanie domki letniskowe) i impreza na plaży ?
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 22:26   #3
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

a na śląsku to co robić?bo ja nie ma żadnego pomysłu
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 17:20   #4
szokoladen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 6
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Dziewczyny ja ostanio byłam na wieczorze panieńskim u kumpeli pod Szczecinem, na którym zamiast striptizera zafundowałyśmy PM i nam zabiegi pielęgnacyjne połaczone z normalna imprezą(wszystko odbywało się w domu!). Na początku nie wiedziałyśmy jak to będzie wyglądało bo wcześniej żadna z nas nie miała z tym styczności, ale wszystkie byłyśmy zadowolone...ale od początku przyjechały dwie dziewczyny ze swoim sprzętem i po kolei według ustalonego planu robiły nam zabiegii, które zresztą wcześniej zamówiłyśmy u nich na stronie. Oferta jest bogata, bo od bardzo podstawowych zabiegów typu henna czy manicure, po zabiegi pełne(masaże, zabiegi pielęgnacyjne, są nawet zabiegi eco). Każda z nas wybrała sobie po dwa zabiegii podstawowe(najczęsciej manicure i jakiś zabieg pielęgnacyjny) a dla PM zafundowałyśmy zabieg luksusowy. Naprawdę atmosfera świetna, podczas zabiegów pielęgnacyjnych pełne odprężenie, zapach olejków, itp. Polecam. Nie pamiętam dokładnie adresu stronki homespapartypl - chyba jakoś tak
szokoladen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:15   #5
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Dziękuję za odpowiedzi! Chyba urządzimy sobie spa imprezę, dziewczynom bardzo spodobał się ten pomysł. Później pójdziemy potańczyć
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:06   #6
szokoladen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 6
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

gabis koniecznie napisz jak bylo i z jakich zabiegow skorzystalyscie! We wrzesniu mam zorganiozwac panienski kolezanki i juz sie zastanawiam jakie zabiegi sobie zafundujemy (kusi mnie manicure hybrydowy, bo nigdy nie mialam). Pozdrawiam
szokoladen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 18:41   #7
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Panieński już w są sobotę!! Zarezerwowałyśmy sobie kosmetyczki z homespaparty, także zapowiada się spora dawka upiększania Ja wybrałam trzy zabiegi podstawowe z czego jeden będę mieć gratis jako gospodyni imprezy Dam znać po weekendzie jak to wszystko wypaliło. Dwie koleżanki wybrały sobie mani i pedi hybrydowy więc będę w stanie napisać coś więcej po imprezie.
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 19:53   #8
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Impreza już się odbyła! Chyba jedna z lepszych na jakich byłam!! Bawiłyśmy się tak dobrze w domu, że żadnej z nas nie chciało się wyjść na miasto Panna młoda zachwycona, dostała fajne prezenty + zabieg na twarz "piękna jak róża". Szokoladen, pomysł na spa party był strzałem w dziesiątkę, dziękuję! Wszystkie byłyśmy zadowolone z zabiegów. Ten lakier hybrydowy wyszedł pięknie, koleżanki zrobiły sobie frencha. Ja miałam zwykły maniciure i nie mogę się napatrzyć na moje piękne czerwone pazurki Poza tym były robione zabiegi na twarz, peeling kawitacyjny i masaże. Nie zabrakło też dobrego alkoholu i szlafroków, a największy ubaw miałyśmy grając w kalambury. Polecam grę planszową activity
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 12:07   #9
szokoladen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 6
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

gabis to super, ciesze się ze pomysł się sprawdził, ja go tez powtórze we wrześniu! napisz potem jak długo trzymał się mani hybrydowy, bo słyszałam różne wersje. Nazwa zabiegu "Piękna jak róża" brzmi kusząco Zaraz poszukam co jest o nim napisane:
"PIĘKNA JAK RÓŻA – zabieg regenerujący
Zalecany dla cer wrażliwych, naczyniowych, skłonnych do podrażnień i zaczerwieniania. Idealny także dla cer szarych, zmęczonych i pozbawionych witalności. Po zabiegu cera staje się wygładzona i rozjaśniona, zostaje wyciszona nadmierna gra naczyń krwionośnych i przywrócony równomierny, zdrowny koloryt skóry. Podobny efekt uzyskuje zmęczona, zanieczyszczona cera osób palących. Twarz nabiera promiennego wyrazu."
Dla mnie to się średnio nadaje, ja bym chyba skorzystała z zabiegu "Hydrofructis", bo będę akurat po urlopie to przyda mi si nawilżenie po opalaniu.
Zaraz napisze do pań z Home Spa Party żeby zarezerwować termin
szokoladen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:14   #10
snow_wite
Przyczajenie
 
Avatar snow_wite
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Ze swojej strony polecam fotografa - nie musi to być profesjonalista, można pogadać z kimś znajomym. Moja koleżanka miała takowego i bardzo była zadowolona. Zawsze to niesamowite pamiątki
snow_wite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 11:11   #11
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Fotograf to dobry pomysł, zwykle każdy robi parę zdjęć telefonem na początku imprezy, a potem nikt już nie myśli o pstrykaniu fotek. Żałuję, że nie mamy zdjęć z naszej spa imprezy! Wyglądałyśmy komicznie w tych szlafrokach
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 11:03   #12
Leptidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Szokoladen, zabieg hydrofructis polecam. Miałam już kilka razy i dobrze nawilżył mi skórę, poza tym uwielbiam zapach tych ekologicznych kosmetyków! Maniciure hybrydowy też mogę śmiało polecić, mi się trzymał ponad 2 tygodnie. Lakiery na których pracują to Shellac, z tego co się orientuję to jedna z lepszych firm. Tak w ogóle to z przyjaciółkami regularnie korzystamy z usług tej firmy, łączymy babskie plotki z upiększaniem Kosmetyczki są przesympatyczne i bardzo zorganizowane. Jakiś czas temu był też wosk w ofercie ale widzę, że zniknął z cennika na stronie. Może za dużo z nim bałaganu
Leptidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:33   #13
beti3miasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Za niewielką kwotę możesz wynająć firmę, która sama zorganizuje dla Was niezapomniany wieczór panieński.
beti3miasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:58   #14
paulinaakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pomysł na panieński Szczecin

Polecam panie z Home SPA Party! Super zabiegi, profesjonalna obsługa, a do tego przystępna cena. Panie są bardzo miłe i wyrozumiałe, przymkną oko na wszystkie wygłupy i głupie babskie rozmowy ;D
paulinaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-03 19:58:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.