Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-08, 19:08   #1921
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej,znacie jakies fajne filmy o tematyce rowerowej?Jakie sa Wasze ulubione?

Ja wczoraj ponownie obejrzalam klasyka"Breaking Away"

Ogladalam tez ten ale amerykanska wersje z 2010 r:
http://en.wikipedia.org/wiki/And_Soon_the_Darkness

Ogolnie lubie filmy o tematyce przetrwania(nieznane tereny,lasy,mroz,pustkowi a,gory)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-12-08 o 19:14
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-08, 22:17   #1922
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Uwielbiam jazde zima(wiecej zdjec na blogu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (114,1 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-12-08 o 22:22
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 10:48   #1923
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieki za porade na temat szalika
No zasypala nas niezle i trzyma-aha i koniec lekkich zim-temperatury teraz sa u mnie w okolicach -20 stopni Ale ciagle widze ludzi na rowerach
Tanczace kola -niezle
-20 ja bym chyba miała problem by wyjść na taki mróz z domu no chyba, że te -20 u was czuje się inaczej niż w Polsce (np. jak w Norwegi)

i ja Ci dobrze radziłam z szalikiem, a ostatnio mi się tak komin omotał i jakoś nie chciało mi się zatrzymywać i go poprawić i mam karę, tzn. ja mam do tego jeszcze tłustą cerę więc wystarczy, że ją podrażnię i już się pory uaktywniają i już mam krostki dookoła buzi


[1=d5b8657d233dd8561165538 22027d50f8da9b6c6;4405400 6]ojj wczorał był prawdziwy test wytrzymałości. ledwo zdążyłam wyjść z domu oczywiście zaczął padać śnieg + mega wiatr. ciężko było ale dojechałam, spodnie mokre, twarz czerwona od nawalającego w nią śniegu powrót też nieciekawy, przestało co prawda padać, ale zapomniałam światełka i musiałam jechać po ośnieżonym chodniku. dałam rade bez zaliczenia gleby jedyny plus to niska temperatura,oczywiście w pracy wszyscy kazali mi się nie wydurniać i wracać autobusem [/QUOTE]

podziwiam wprawdzie jak wstałam, to jeszcze nie było tak źle i kusiło mnie jechać rowerem do pracy ale po dziwnej nocy ( dwa razy błysnęło i grzmiało, do tego psia się chyba tego wystraszyła i cały czas się we mnie wtulała) więc odpuściłam rower, wprawdzie rano nie było jeszcze tak źle i widziałam kilka osób na rowerze, ale po południu jak wracałam, to się dopiero pogoda rozszalała, sypało mokrym śniegiem, w jednym tramwaju popsuły się wycieraczki, a w drugim motorniczy stanął na trochę bo jak powiedział nic nie widzi i nie może tak jechać.


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej,znacie jakies fajne filmy o tematyce rowerowej?Jakie sa Wasze ulubione?

Ja wczoraj ponownie obejrzalam klasyka"Breaking Away"

Ogladalam tez ten ale amerykanska wersje z 2010 r:
http://en.wikipedia.org/wiki/And_Soon_the_Darkness


Ogolnie lubie filmy o tematyce przetrwania(nieznane tereny,lasy,mroz,pustkowi a,gory)
jakoś nie zakodowałam sobie w głowie żadnego takiego filmu
ale dobrze, że o tym wspomniałaś w weekend postaram się obadać temat filmów rowerowych


Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Uwielbiam jazde zima(wiecej zdjec na blogu)
ooo fajny rower i zaraz lezę zobaczyć więcej na blogu

a w Poznaniu już po zimie w niedziele wieczorem zrobiło się ciepło i cały śnieg się schował
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 01:16   #1924
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
-20 ja bym chyba miała problem by wyjść na taki mróz z domu no chyba, że te -20 u was czuje się inaczej niż w Polsce (np. jak w Norwegi)

i ja Ci dobrze radziłam z szalikiem, a ostatnio mi się tak komin omotał i jakoś nie chciało mi się zatrzymywać i go poprawić i mam karę, tzn. ja mam do tego jeszcze tłustą cerę więc wystarczy, że ją podrażnię i już się pory uaktywniają i już mam krostki dookoła buzi



jakoś nie zakodowałam sobie w głowie żadnego takiego filmu
ale dobrze, że o tym wspomniałaś w weekend postaram się obadać temat filmów rowerowych




ooo fajny rower i zaraz lezę zobaczyć więcej na blogu

a w Poznaniu już po zimie w niedziele wieczorem zrobiło się ciepło i cały śnieg się schował
No jakos nie czuje zbyt wielkiego zimna,jezdze albo w polarku albo w kurtce narciarskiej

Ja mam znowu cere mieszana a obecnie jest b przesuszona,musze ciagle smarowac kremem,no i czerwona mam troche paszcze w taka pogode
Filmow o rowerach czy z rowerem w tle jest troche.Z klasykow jeszcze polecam "The bicycle thief"
U nas snieg caly czas trzyma,no i ocieplilo sieJest teraz -10 stopni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:54   #1925
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No jakos nie czuje zbyt wielkiego zimna,jezdze albo w polarku albo w kurtce narciarskiej

Ja mam znowu cere mieszana a obecnie jest b przesuszona,musze ciagle smarowac kremem,no i czerwona mam troche paszcze w taka pogode
Filmow o rowerach czy z rowerem w tle jest troche.Z klasykow jeszcze polecam "The bicycle thief"
U nas snieg caly czas trzyma,no i ocieplilo sieJest teraz -10 stopni
tak coś czułam, że to -20 jest u was inaczej odczuwalne niż w wilgotnej Polsce. Choć jak jest mróz, śnieg i słońce (tzn. w miarę nie pochmurny dzień) to to zimno i w polsce jest bardziej znośne.

a w Poznaniu właśnie jest na +7 za to rano była mżawka i miałam całe okulary zachlapane, jechało się kijowo
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 00:53   #1926
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
tak coś czułam, że to -20 jest u was inaczej odczuwalne niż w wilgotnej Polsce. Choć jak jest mróz, śnieg i słońce (tzn. w miarę nie pochmurny dzień) to to zimno i w polsce jest bardziej znośne.

a w Poznaniu właśnie jest na +7 za to rano była mżawka i miałam całe okulary zachlapane, jechało się kijowo
No tutaj w Co jest ogolnie sucho wiec bedzie to inaczej sie czulo.U mnie jest obecnie zimno i slonecznie-snieg trzyma.
Mam nadzieje ze pogoda sie u Ciebie poprawi i bedzie sie bardziej znosnie jezdzic

Nauczka na dzis-nie jechac do sklepu na zakupy wieczorem kiedy robi sie zimno tak ze az hamulec i woda do picia zamarza

Dzisiaj u mnie byl koniec semestru i mam labe do 21 stycznia ale i tak juz odliczam dni do marca bo zapisalam sie na jazde gorska w grupie
Pozdrawiam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:01   #1927
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
No tutaj w Co jest ogolnie sucho wiec bedzie to inaczej sie czulo.U mnie jest obecnie zimno i slonecznie-snieg trzyma.
Mam nadzieje ze pogoda sie u Ciebie poprawi i bedzie sie bardziej znosnie jezdzic

Nauczka na dzis-nie jechac do sklepu na zakupy wieczorem kiedy robi sie zimno tak ze az hamulec i woda do picia zamarza

Dzisiaj u mnie byl koniec semestru i mam labe do 21 stycznia ale i tak juz odliczam dni do marca bo zapisalam sie na jazde gorska w grupie
Pozdrawiam
mżawka na szczęście była jedno-porankowa dzisiaj za to było mgliście, ale pobiłam nowy rekord przejechałam do pracy w mniej niż 10 minut (komunikacją po 10 minutach może byłabym w połowie drogi)

podziwiam Cię, że przy takim mrozie wyszłaś z domu do tego na rower, tzn. z jednej strony szybciej człek rozgrzewa się ruszając, no i pusta lodówka. Ale ja bym chyba wyjadała resztki ale na taki mróz bym nosa nie wystawiła no chyba, że by mi dużo zapłacili

a laby zazdroszczę
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 21:46   #1928
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja zdecydowanie wolę bieganie lub spacer - nie mniej rower jest lepszy dla stawów (jeśli do biegania nie mamy odpowiednich butów to już w ogóle). Plus biegania jest taki, że można się bardziej zmęczyć w krótszym czasie (na rowerze mimo wszystko wkładamy mniej wysiłku niż podczas biegu no i mniej kalorii znika).
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 00:27   #1929
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
mżawka na szczęście była jedno-porankowa dzisiaj za to było mgliście, ale pobiłam nowy rekord przejechałam do pracy w mniej niż 10 minut (komunikacją po 10 minutach może byłabym w połowie drogi)

podziwiam Cię, że przy takim mrozie wyszłaś z domu do tego na rower, tzn. z jednej strony szybciej człek rozgrzewa się ruszając, no i pusta lodówka. Ale ja bym chyba wyjadała resztki ale na taki mróz bym nosa nie wystawiła no chyba, że by mi dużo zapłacili

a laby zazdroszczę
Wow,gratuluje rekordu
Pusta lodowka mnie b zmotywowala do wyjscia,pozatym ja jestem jedzeniowym snobem-byle czego nie zjem i musialam akurat isc po ulubiony chleb i kilka innych rzeczy
Od dzisiaj jednak mam przerwe od roweru bo mam okropne zimno pod nosem

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wolę bieganie lub spacer - nie mniej rower jest lepszy dla stawów (jeśli do biegania nie mamy odpowiednich butów to już w ogóle). Plus biegania jest taki, że można się bardziej zmęczyć w krótszym czasie (na rowerze mimo wszystko wkładamy mniej wysiłku niż podczas biegu no i mniej kalorii znika).
Tez lubie spacer-czesto chodze na dlugie spacery z wychowankami z pracyBieganie od czasu do czasu uprawiam ale wole biegac z kims
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 16:54   #1930
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 45
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wolę bieganie lub spacer - nie mniej rower jest lepszy dla stawów (jeśli do biegania nie mamy odpowiednich butów to już w ogóle). Plus biegania jest taki, że można się bardziej zmęczyć w krótszym czasie (na rowerze mimo wszystko wkładamy mniej wysiłku niż podczas biegu no i mniej kalorii znika).
i tu się nie zgodzę , gdyż kolarstwo wymaga o wiele większej siły i wytrzymałości niż bieganie. nie mówię tu oczywiście o spacerowym tempie i wycieczce po lesie tylko o intensywnym treningu. posadź biegacza na 200 km trasę tour de france a jego nogi polegną
d5b8657d233dd856116553822027d50f8da9b6c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 21:12   #1931
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

W koncu wyprodukowalam post o ciuchach i akcesoriach na rower
Wiecej zdjec na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg photo 287.jpg (136,1 KB, 12 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 09:17   #1932
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez ilona872 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie wolę bieganie lub spacer - nie mniej rower jest lepszy dla stawów (jeśli do biegania nie mamy odpowiednich butów to już w ogóle). Plus biegania jest taki, że można się bardziej zmęczyć w krótszym czasie (na rowerze mimo wszystko wkładamy mniej wysiłku niż podczas biegu no i mniej kalorii znika).

a ja zdecydowanie wolę rower i nienawidzę biegania
spacer to co innego dla relaksu albo z ukochanym
ale dla każdego co innego

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wow,gratuluje rekordu
Pusta lodowka mnie b zmotywowala do wyjscia,pozatym ja jestem jedzeniowym snobem-byle czego nie zjem i musialam akurat isc po ulubiony chleb i kilka innych rzeczy
Od dzisiaj jednak mam przerwe od roweru bo mam okropne zimno pod nosem


Tez lubie spacer-czesto chodze na dlugie spacery z wychowankami z pracyBieganie od czasu do czasu uprawiam ale wole biegac z kims
dzisiaj pobiłam kolejny rekord, przez moją psię która rano na spacerku zadumałam się na trawniku i z domu wyjechałam prawie 10 minut po czasie i o dziwo byłam 10 minut przed czasem tzn. jechałam do pracy 10 minut

a jak zimno pod nosem to znak, że organizm osłabiony więc uważaj na siebie !

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
W koncu wyprodukowalam post o ciuchach i akcesoriach na rower
Wiecej zdjec na blogu
ooooo zaraz lecę na bloga
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 05:17   #1933
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość



dzisiaj pobiłam kolejny rekord, przez moją psię która rano na spacerku zadumałam się na trawniku i z domu wyjechałam prawie 10 minut po czasie i o dziwo byłam 10 minut przed czasem tzn. jechałam do pracy 10 minut

a jak zimno pod nosem to znak, że organizm osłabiony więc uważaj na siebie !



:
Gratulacje rekordowJa na razie mam przerwe od rowerowania ale strasznie mi teskno,szczegolnie gdy dzisiaj zobaczylam jak szef do pracy przyjechal na rowerze i to w nocy
Moze jutro rowerem pojade na zebranie
Zimno pod nosem juz wygojone
Pozdrawiam wszystkie zimowe rowerzystki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (68,3 KB, 13 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:35   #1934
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Gratulacje rekordowJa na razie mam przerwe od rowerowania ale strasznie mi teskno,szczegolnie gdy dzisiaj zobaczylam jak szef do pracy przyjechal na rowerze i to w nocy
Moze jutro rowerem pojade na zebranie
Zimno pod nosem juz wygojone
Pozdrawiam wszystkie zimowe rowerzystki
też mam przerwę, bo złapałam gumę w przednim kole szlak by to, tak przed świętami
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 22:45   #1935
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

]
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
też mam przerwę, bo złapałam gumę w przednim kole szlak by to, tak przed świętami
Oj,to to szybkiej naprawy

I Wesolych Swiat
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:49   #1936
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

właśnie zamawiam dętki i zastanawiam się jaki koszyk wybrać i czy jest mi potrzebny


I zdrowych, pogodnych świąt!!! I prezentów rowerowych
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 11:23   #1937
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
właśnie zamawiam dętki i zastanawiam się jaki koszyk wybrać i czy jest mi potrzebny


I zdrowych, pogodnych świąt!!! I prezentów rowerowych
Wesołych świąt, rowerowych prezentów i żebyśmy wszystkie mogły radośnie śmigać bez ograniczeń na rowerach w nadchodzącym 2014 roku
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 19:42   #1938
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

i jak tam po świętach
pogoda mnie rozpieszcza na południu polski więc pyknęłam dziś 36 km
mam nadzieję otworzyć nowy rok przejażdżką
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 21:27   #1939
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
i jak tam po świętach
pogoda mnie rozpieszcza na południu polski więc pyknęłam dziś 36 km
mam nadzieję otworzyć nowy rok przejażdżką
Ja mam przerwe ale w nastepnym tygodniu zamierzam jezdzic do pracy

Snilo mi sie ze pojechalam na uczelnie i mi rower ukradliBoze jak ja plakalam w tym snie

Wow,gratulacje kilometrow
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-30, 10:20   #1940
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Wesołych świąt, rowerowych prezentów i żebyśmy wszystkie mogły radośnie śmigać bez ograniczeń na rowerach w nadchodzącym 2014 roku

trochę rowerowych prezentów było --> mapa rowerowa Poznania, światełka rowerowe, stacja pogodowa czyt. termometr i kupon/bon na kask rowerowy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
i jak tam po świętach
pogoda mnie rozpieszcza na południu polski więc pyknęłam dziś 36 km
mam nadzieję otworzyć nowy rok przejażdżką
przedwczoraj udało mi się wymienić dętkę w kole, wczoraj miałam dzień lenia i oprócz spacerów z psem większej aktywności nie zaliczyłam

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Ja mam przerwe ale w nastepnym tygodniu zamierzam jezdzic do pracy

Snilo mi sie ze pojechalam na uczelnie i mi rower ukradliBoze jak ja plakalam w tym snie

Wow,gratulacje kilometrow
ja już po przerwie do pracy rowerem, trochę rano mi się nie chciało, ale dobrze, że lenia zostawiłam i pojechałam rowerem, bo dzięki temu widziałam fajny księżyc

co do snu, to mi się w święta śniło, że kupowałam łódź podwodną i zależało mi na tym, by w razie awarii silnika można było nią pedałować jak rowerem
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:27   #1941
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Meryy,

O to fajne prezenty
Ja nic rowerowego nie dostalam bo sama sie obkupilam przed swietami

Fajny sen

Ja dzisiaj wyszykowalam sie zeby jechac bo temperatura w koncu -1.Wsiadam na rower a tu cos mi skrzypi,patrze a tu mam flaka w tylnym kole

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-12-30 o 21:31
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:08   #1942
rowerowa_maniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Meryy,

Ja dzisiaj wyszykowalam sie zeby jechac bo temperatura w koncu -1.Wsiadam na rower a tu cos mi skrzypi,patrze a tu mam flaka w tylnym kole
Mnie ostatnio dopadło jakiś fatum! W ciągu dwóch miesięcy złapałam 3 gumy. Wcześnie przez pół roku był spokój.

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny dojeżdżające tak jak ja zimą rowerem do pracy. Przyznam, że to mój pierwszy sezon no rowerze i nie zaznałam jeszcze jazdy w śniegu. Powiedzcie, czy jest tak strasznie? Czy bardzo łatwo o "glebę"?
rowerowa_maniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 22:10   #1943
NoemiSui
Raczkowanie
 
Avatar NoemiSui
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: W-no
Wiadomości: 176
GG do NoemiSui
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja już nie mogę doczekać się do wiosny. Mój standard 3x20km tygodniowo wróci... tęskno za rowerkiem.
__________________
Poszukiwacz pracy blog opisujący jak wygląd praca osoby bezrobotnej.
NoemiSui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:52   #1944
KasiaGorda
Przyczajenie
 
Avatar KasiaGorda
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja również czekam na wiosnę. Nie znoszę takich temperatur tym bardziej podbitych pędem powietrza. W minionym sezonie od połowy czerwca do września przejechałam ponad 550 km Na roweże jedździłam średnio 2 razy w tygodniu po 30 km (niekiedy 10 a trafiało się i 50km dziennie). Udało mi się schudnąć 8 kg ;D W tym sezonie chcę pobić swój rekord ;P może zdublować ;D zobaczymy. Miniony sezon był moim pierwszym sezonem rowerowym, także jestem z siebie dumna
KasiaGorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:08   #1945
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez rowerowa_maniaczka Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio dopadło jakiś fatum! W ciągu dwóch miesięcy złapałam 3 gumy. Wcześnie przez pół roku był spokój.

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny dojeżdżające tak jak ja zimą rowerem do pracy. Przyznam, że to mój pierwszy sezon no rowerze i nie zaznałam jeszcze jazdy w śniegu. Powiedzcie, czy jest tak strasznie? Czy bardzo łatwo o "glebę"?
Nie jest zle,troche ciezej sie jedzie tylko.Jeszcze nie zaliczylam gleby,czasami rower prowadze jak sa wieksze zaspy

Cytat:
Napisane przez NoemiSui Pokaż wiadomość
Ja już nie mogę doczekać się do wiosny. Mój standard 3x20km tygodniowo wróci... tęskno za rowerkiem.
Cytat:
Napisane przez KasiaGorda Pokaż wiadomość
Ja również czekam na wiosnę. Nie znoszę takich temperatur tym bardziej podbitych pędem powietrza. W minionym sezonie od połowy czerwca do września przejechałam ponad 550 km Na roweże jedździłam średnio 2 razy w tygodniu po 30 km (niekiedy 10 a trafiało się i 50km dziennie). Udało mi się schudnąć 8 kg ;D W tym sezonie chcę pobić swój rekord ;P może zdublować ;D zobaczymy. Miniony sezon był moim pierwszym sezonem rowerowym, także jestem z siebie dumna
Byle do wiosny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 07:51   #1946
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hej hej trochę mnie wcięło, ale też znowu mam przerwę w rowerowaniu tak dobrze mi się jeździło, na pogodę nie narzekam bo jak na styczeń, to w Polsce jest prawie wiosna. No ale zagapiłam się i o mały włos nie wpadłam na auto wyjeżdżające z parkingu, mnie nic się na szczęście nic po za poobijaniem nie stało, ale rower utracił pedał na wysokości korby i niestety muszę oddać go do naprawy
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 04:50   #1947
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej dziewczyny, mogę dołączyć do Waszego grona?

Dostałam rower od mikołaja i zamierzam namiętnie z niego korzystać (zamiast komunikacji miejskiej która tu prawie nie istnieje i jest droga że ho ho). Problem w tym, że jest tu masakrycznie dużo wzgórz - i na moim rowerku wspięcie się na nie to katorga... Licze jednak, że moja kondycja się trochę poprawi i bedzie lepiej.

Przyzwyczajam się też do jeżdżenia w kasku (jest obowiązkowy). Trochę brakuje mi tego rozwianego włosa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo1106.jpg (201,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 09:44   #1948
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę dołączyć do Waszego grona?

Dostałam rower od mikołaja i zamierzam namiętnie z niego korzystać (zamiast komunikacji miejskiej która tu prawie nie istnieje i jest droga że ho ho). Problem w tym, że jest tu masakrycznie dużo wzgórz - i na moim rowerku wspięcie się na nie to katorga... Licze jednak, że moja kondycja się trochę poprawi i bedzie lepiej.

Przyzwyczajam się też do jeżdżenia w kasku (jest obowiązkowy). Trochę brakuje mi tego rozwianego włosa
Witaj

na zdjęciu to twój rower?
kondycja na pewno się poprawi a jak już wjedziesz na wzgórze, to pewnie i widok piękniejszy, a potem z górki jedzie się szybko i nawet w kasku można poczuć wiatr

po ostatnich kraksach też czeka mnie obowiązkowa jazda w kasku

CzarnyElfie a co u Ciebie? jak zima ? bo z tego co widzę w Ameryce duża zima
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:21   #1949
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę dołączyć do Waszego grona?

Dostałam rower od mikołaja i zamierzam namiętnie z niego korzystać (zamiast komunikacji miejskiej która tu prawie nie istnieje i jest droga że ho ho). Problem w tym, że jest tu masakrycznie dużo wzgórz - i na moim rowerku wspięcie się na nie to katorga... Licze jednak, że moja kondycja się trochę poprawi i bedzie lepiej.

Przyzwyczajam się też do jeżdżenia w kasku (jest obowiązkowy). Trochę brakuje mi tego rozwianego włosa
Siemanko, witam kolejną rowerzystkę



Ja już chcę luty, bo wreszcie będę wiedziała co z moimi kolanami. Strasznie brakuje mi roweru, czuję się taka zastana jakaś i mało rześka, mało energiczna odkąd nie jeżdżę.

Poza tym, wiem, że to śmiesznie zabrzmi, ale zrobiłam się straszny leń Na samą myśl, że mam iść gdzieś na piechotę lub jechać komunikacją miejską kilometr albo dwa albo nawet i więcej to mi się leń włącza i nie chce mi się tyle zapitalać. Łatwiej by było wziąć rower i sobie podjechać, a tak to mam wrażenie, że się tylko zmęczę i stracę tyyyyle czasu na dojście. A przecież na rowerze męczymy się chyba bardziej i większy wysiłek jest kiedy pedałujemy
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 15:44   #1950
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej hej trochę mnie wcięło, ale też znowu mam przerwę w rowerowaniu tak dobrze mi się jeździło, na pogodę nie narzekam bo jak na styczeń, to w Polsce jest prawie wiosna. No ale zagapiłam się i o mały włos nie wpadłam na auto wyjeżdżające z parkingu, mnie nic się na szczęście nic po za poobijaniem nie stało, ale rower utracił pedał na wysokości korby i niestety muszę oddać go do naprawy
Oj ,dobrze ze nic powazniejszego Ci sie nie stalo

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mogę dołączyć do Waszego grona?

Dostałam rower od mikołaja i zamierzam namiętnie z niego korzystać (zamiast komunikacji miejskiej która tu prawie nie istnieje i jest droga że ho ho). Problem w tym, że jest tu masakrycznie dużo wzgórz - i na moim rowerku wspięcie się na nie to katorga... Licze jednak, że moja kondycja się trochę poprawi i bedzie lepiej.

Przyzwyczajam się też do jeżdżenia w kasku (jest obowiązkowy). Trochę brakuje mi tego rozwianego włosa
Witaj
Swietny rower i napewno tez masz super trasyCzekamy na zdjeciaJaka jest u Ciebie teraz pogoda?
Zycze udanego rowerowania i witaj w gronie maniaczek

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Witaj

na zdjęciu to twój rower?
kondycja na pewno się poprawi a jak już wjedziesz na wzgórze, to pewnie i widok piękniejszy, a potem z górki jedzie się szybko i nawet w kasku można poczuć wiatr

po ostatnich kraksach też czeka mnie obowiązkowa jazda w kasku

CzarnyElfie a co u Ciebie? jak zima ? bo z tego co widzę w Ameryce duża zima
O tak zima u nas szaleje,temperatury ciagle na minusie i ciagle mam przerwe.Dzisiaj znowu zapowiadaja duze opady sniegu.
Flaka naprawilam,skasowali mi $25 ale narazie rower stoi w garazu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.