Moda, która Cię "rozwala" - część 4 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 09:50   #1021
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Po pierwsze: Twój link nie działa.

Po drugie: co sugerujesz? Że zmyśla? Nie ona jedna
Według mnie bardziej prawdopodobne jest to, że kupiła sobie facebookowych fanów - 10 000 fanów można kupić za niecałe 2000 zł. Wątpię, żeby zmyślała.. Prawda jest taka, że firmy naprawdę chcą z nią współpracować, być może nie widzą w tym "przekrętu". Właśnie wyczytałam na forum bloggerek, że Glamourina niedawno miała 24 obserwatorów GFC, dlatego usunęła ten gadżet.. Wydaje mi się, że zataja niektóre fakty, tylko po to, żeby "chwalić" się własną popularnością. Która tak naprawdę nie istnieje.

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Po pierwsze: Twój link nie działa.
Link nie działa, bo w pierwszym członie jest spacja. Bez tej spacji link był ocenzurowany, nie mam pojęcia dlaczego.
Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
A tak na marginesie, byłam na Twoim blogu. To jeszcze przyjemność czy zarabianie?
Zdecydowanie przyjemność Nie czerpię z bloga stałych dochodów. Fotografia i moda to moje największe pasja i tylko i wyłącznie dlatego prowadzę bloga. Z tego powodu śmieszy mnie przechwalanie się zarobkami czerpanymi z bloga - prawda jest taka, że mi wiele osób również zarzucało, że na moim blogu jest zbyt wiele reklam.. Dostałam nawet kilka maili typu "jak dostawać pieniądze od firm za prowadzenie bloga?" albo "czy możesz mnie polecić firmom, których bannery masz po prawej stronie?". Zawsze trochę mnie to dziwi i nie do końca wiem co odpisać.. Ostatnio ludzie myślą, że blog to sposób na szybki dochód. Prawda wygląda zupełnieinaczej Trzeba ten proces poznać od kuchni, żeby dowiedzieć się jak to wszystko naprawdę funkcjonuje.
Ja na swoim blogu mam bannery firm, z którymi w przeszłości organizowałam jakiś konkurs, bądź jakąś akcję. Czasami dostaję zniżkę np. 20-40% za to, że podlinkuję sklep, albo wstawię banner.
Ale jest to tylko skutek uboczny i taka miła niespodzianka, która spotyka osobę, która prowadzi bloga. Absolutnie nie powinien być to powód zakładania własnej strony.. Kiedy pasja zamienia się w chęć zarobienia to znak, że prowadzenie bloga nie ma już sensu I dlatego trochę smuci mnie obecna sytuacja w blogosferze..

Edytowane przez chocarome
Czas edycji: 2012-01-24 o 09:51
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:54   #1022
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ten adres jest podawany niemal co strone, tak trudno przejrzec kawalek watku?
dzieki, ale chyba przesadzasz. przegladalam
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:07   #1023
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez chocarome Pokaż wiadomość
Zdecydowanie przyjemność Nie czerpię z bloga stałych dochodów. Fotografia i moda to moje największe pasja i tylko i wyłącznie dlatego prowadzę bloga. Z tego powodu śmieszy mnie przechwalanie się zarobkami czerpanymi z bloga - prawda jest taka, że mi wiele osób również zarzucało, że na moim blogu jest zbyt wiele reklam.. Dostałam nawet kilka maili typu "jak dostawać pieniądze od firm za prowadzenie bloga?" albo "czy możesz mnie polecić firmom, których bannery masz po prawej stronie?". Zawsze trochę mnie to dziwi i nie do końca wiem co odpisać.. Ostatnio ludzie myślą, że blog to sposób na szybki dochód. Prawda wygląda zupełnieinaczej Trzeba ten proces poznać od kuchni, żeby dowiedzieć się jak to wszystko naprawdę funkcjonuje.
Ja na swoim blogu mam bannery firm, z którymi w przeszłości organizowałam jakiś konkurs, bądź jakąś akcję. Czasami dostaję zniżkę np. 20-40% za to, że podlinkuję sklep, albo wstawię banner.
Ale jest to tylko skutek uboczny i taka miła niespodzianka, która spotyka osobę, która prowadzi bloga. Absolutnie nie powinien być to powód zakładania własnej strony.. Kiedy pasja zamienia się w chęć zarobienia to znak, że prowadzenie bloga nie ma już sensu I dlatego trochę smuci mnie obecna sytuacja w blogosferze..
No cóż, wybacz, ale ja już Wam blogerkom w nic nie wierzę. Jedna ma kokosy z kilkoma zerami a druga "tylko" zniżki w sklepie.... Niezła rozgwiazda
Coś koło 15stu reklam na Twoim blogu - dla mnie to sporo, zwracają na siebie uwagę. Rozumiem 2-3, no może 5 ulubionych sklepów, ale jak widzę 15 .... sorry, ale dla mnie wszystkie Wasze modowe blogi to biznes i osobiście wolę wchodzić na takie blogi gdzie reklama mnie nie atakuje i może sobie jest, ale na drugim planie


Cytat:
Napisane przez zuzanuss Pokaż wiadomość
dzieki, ale chyba przesadzasz. przegladalam
To się namęczyłaś, 4 strony do tyłu i voila!
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584267&page=31

Sama podawałam
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2012-01-24 o 10:08
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:09   #1024
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
No cóż, wybacz ale ja już Wam blogerkom w nic nie wierzę. Jedna ma kokosy z kilkoma zerami a druga "tylko" zniżki w sklepie.... Niezła rozgwiazda
Coś koło 15stu reklam na Twoim blogu - dla mnie to sporo, zwracają na siebie uwagę. Rozumiem 2-3, no może 5 ulubionych sklepów, ale jak widzę 15 .... sorry, ale dla mnie wszystkie Wasze modowe blogi to biznes i osobiście wolę wchodzić na takie blogi gdzie reklama mnie nie atakuje i może sobie jest, ale na drugim planie
I dlatego ja regularnie czytam 3 blogi, z czego dwa spełniają wyżej podane standardy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:22   #1025
chocarome
Raczkowanie
 
Avatar chocarome
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 332
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
No cóż, wybacz, ale ja już Wam blogerkom w nic nie wierzę. Jedna ma kokosy z kilkoma zerami a druga "tylko" zniżki w sklepie.... Niezła rozgwiazda
Coś koło 15stu reklam na Twoim blogu - dla mnie to sporo, zwracają na siebie uwagę. Rozumiem 2-3, no może 5 ulubionych sklepów, ale jak widzę 15 .... sorry, ale dla mnie wszystkie Wasze modowe blogi to biznes i osobiście wolę wchodzić na takie blogi gdzie reklama mnie nie atakuje i może sobie jest, ale na drugim planie
W sumie wcale Ci się nie dziwię - sama jestem bardzo zaskoczona tą rozbieżnością danych. Często zastanawiam się czy bloggerki, które chwalą się swoimi zarobkami są wiarygodne.. Coś innego kiedy wyniki współpracy widać na blogu, a coś innego kiedy przebieg działania jest zatajony. W Anglii i Usa media podają, że blogger to zawód, taki sam jak nauczyciel czy kucharz - i w przypadku profesjonalnego podejścia ze spokojem można się utrzymać z prowadzenia własnej strony.
Dla mnie to trochę absurdalne, wydaje mi się, że w Polsce z blogowania utrzymywać może się jedynie Fashionelka, która oprócz swojego bloga posiada jeszcze 2 inne strony.
Jeśli chodzi o zniżki, ja traktuję jako naprawdę duże ułatwienie w blogowaniu - dzięki nim mogłam kupić sobie wymarzoną torbę o ponad 100 zł taniej. Niby drobiazg, ale jednak cieszy.

Niestety muszę się z Tobą zgodzić, o zgrozo, ostatnio wszystkie młode bloggerki zaczynają prowadzić bloga z myślą o zarabianiu i dostawaniu za darmo ubrań. Kiedy na blogu, który ma zaledwie 2 tygodnie i posiada 20 obserwatorów widzę zakładkę "reklama i współpraca" zaczynam się zastanawiać jaki to ma sens...
chocarome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:27   #1026
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Dziś na poczcie spotkałam Pana, mocno po 40-stce w czarnych lakierowanych Hunterach, pasowało to do niego jak świnia do baletu
Musiałam, rozwaliło mnie to

A tego to nie rozumiem (przecież początkowo kalosze noszone były np. na polowania przez facetów/ na ryby itp)., no chyba, że chodzi o to że były lakierowane

Mam rozumieć ze kalosze ( i uggi/emu) zarezerwowane są tylko dla kobiet? Ja widziałam ostatnio faceta w emu i wyglądał ok....
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:31   #1027
zuzanuss
Rozeznanie
 
Avatar zuzanuss
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 610
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

dzieki
__________________
Walczę o siebie! Chcę w końcu pokochać SIEBIE!
01.02.2014r.
posladki: 2
siłownia

Edytowane przez zuzanuss
Czas edycji: 2012-01-24 o 10:32
zuzanuss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 10:32   #1028
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Co tu dużo mówić - znak czasu. Reklamodawcy pchają się do nas drzwiami i oknami, są wszędzie, często nawet nie mamy świadomości, że gdzieś w naszym otoczeniu czai się jakaś reklama. Kiedyś w serialach specjalnie ustawiano produkty, by etykieta była niewidoczna lub po prostu ją zaklejano. A znaczki samochodów odczepiano. Dziś wszechobecne jest lokowanie produktu, powoli przestajemy na to zwracać uwagę. Mi osobiście jednak bardzo to przeszkadza. Nie chcę być powierzchnią reklamową i nie chcę być wykorzystywana przez koncerny bombardujące mnie swoimi reklamami. To reklamowe lobby rozpanoszyło się tak mocno, że pora zauważyć, że wkraczamy w epokę absurdu (choćby wyświechtane już ostatnio przez wszystkie media ACTA). A schemat myślenia przeciętnej dziewczyny po drugiej stronie ekranu jest taki: "ja uczciwie pracuję, studiuję i ledwo stać mnie na to czy tamto, a ta powygina nóżki, zrobi dziubek, obwiesi się wieloma warstwami szmatek i już uważana jest za wielką fashionistkę i do tego dostaje kasę za to, że umieści bannerek lub zareklamuje nową szminkę". Osobiście nie mam nic do bloggerek, fajnie, że szary człowiek może mieć jakiś wpływ na kształtowanie mody, ale kiedy blog jest tylko i wyłącznie targowiskiem próżności, kółeczkiem wzajemnej adoracji a w dodatku jedną, wielką powierzchnią reklamową i miejscem do przechwalania się - staje się to dla mnie niestrawne, niesmaczne i niefajne a nawet i śmieszne i żałosne.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:38   #1029
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
Mam rozumieć ze kalosze ( i uggi/emu) zarezerwowane są tylko dla kobiet? Ja widziałam ostatnio faceta w emu i wyglądał ok....
Szczerze, ja ostatnio też widziałam faceta w emu, ale jak dla mnie to kompletnie nie pasuje - beżowe rurki, beżowe emu, błękitna koszula wciągnięta w spodnie, beżowy płaszczyk + okulary kujonki... jak dla mnie na facecie to zwykłe przekombinowanie, wyglądał po prostu zbyt damsko...
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 10:48   #1030
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Szczerze, ja ostatnio też widziałam faceta w emu, ale jak dla mnie to kompletnie nie pasuje - beżowe rurki, beżowe emu, błękitna koszula wciągnięta w spodnie, beżowy płaszczyk + okulary kujonki... jak dla mnie na facecie to zwykłe przekombinowanie, wyglądał po prostu zbyt damsko...

Mi się wydaje, że emu/uggi są uniwersalne (poza tym jak dobrze pamiętam wymyślone dla australijskich surferów). A w sumie każdy ma prawo do "cieplej" stopy w zimę

Poza tym faceci mają bardzo ograniczony wybór obuwia głównie zimowego :/
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:07   #1031
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
OMG, cała ta postać mnie rozwala. Ta platyna na włosach (częśćiowo doczepionych), to solarium... Nie wiem jak dziewczyny mogą to sobie robić, przecież to nie wygląda ładnie Mocna opalenizna nigdy nie wygląda ładnie, co innego delikatna, złota, ale to??!

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Śliczna dziewczyna, ale włosy .... nawet te prawdziwe wyglądają jak sztuczne
http://tcmn.blogg.no/
ta platyna mnie przeraża, kiedyś miała ładne, brązowe włosy ;-) no i przesadza z solarium
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 11:14   #1032
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że emu/uggi są uniwersalne (poza tym jak dobrze pamiętam wymyślone dla australijskich surferów). A w sumie każdy ma prawo do "cieplej" stopy w zimę

Poza tym faceci mają bardzo ograniczony wybór obuwia głównie zimowego :/
O, i tu mi przypomniałaś coś, co mnie rozwala. Chyba z 1/3 facetów, jakich widuję na mieście nosi prawie identyczne, zółte buty zimowe. Tak na szybko szukałam fotki, to znalazłam takie: http://srvimg08.tablica.pl/images_ta...owe-kalisz.jpg i http://nokautimg3.pl/p-f1-1f-f11f0b7...ther-honey.jpg
Mój brat i TŻ też takie mają. Strasznie mnie rozśmieszyło, jak brat je przymierzał w Streecie, gdzie było mnóstwo czarnych i brązowych butów i jedna półka zastawiona w pełni tymi żółtymi. Zastanawia mnie bardzo, czemu akurat wszyscy producenci uparli się na żółty kolor? Taka moda, czy co? Ogólnie buty nie są złe, ale jak idę ulicą, większość facetów jest ubrana jakoś na czarno-szaro, a do tego wszyscy mają kontrastujące żółte buty, to to jest śmieszne.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:19
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:16   #1033
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
A tego to nie rozumiem (przecież początkowo kalosze noszone były np. na polowania przez facetów/ na ryby itp)., no chyba, że chodzi o to że były lakierowane

Mam rozumieć ze kalosze ( i uggi/emu) zarezerwowane są tylko dla kobiet? Ja widziałam ostatnio faceta w emu i wyglądał ok....
Dla mnie to jest niemęskie i tyle po prostu mi się to nie podoba, wyglądał jakby pożyczył je od żony
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:22   #1034
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest niemęskie i tyle po prostu mi się to nie podoba, wyglądał jakby pożyczył je od żony
Kalosze są niemęskie? Mi się wydaje, że o wiele lepiej pasują rolnikowi do obory, czy myśliwemu na polowanie, niż jakiejś faszynistce na miasto
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:23   #1035
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Kalosze są niemęskie? Mi się wydaje, że o wiele lepiej pasują rolnikowi do obory, czy myśliwemu na polowanie, niż jakiejś faszynistce na miasto
Chodzi mi o lakierowane Huntery na 'faszyniście', a nie zwykłe gumofilce, czy na polowanie, to wiadomo przecież

Edytowane przez agusia642
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:25
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:24   #1036
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Osobiście nie mam nic do bloggerek, fajnie, że szary człowiek może mieć jakiś wpływ na kształtowanie mody, ale kiedy blog jest tylko i wyłącznie targowiskiem próżności, kółeczkiem wzajemnej adoracji a w dodatku jedną, wielką powierzchnią reklamową i miejscem do przechwalania się - staje się to dla mnie niestrawne, niesmaczne i niefajne a nawet i śmieszne i żałosne.



Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
O, i tu mi przypomniałaś coś, co mnie rozwala. Chyba z 1/3 facetów, jakich widuję na mieście nosi prawie identyczne, zółte buty zimowe. Tak na szybko szukałam fotki, to znalazłam takie: http://srvimg08.tablica.pl/images_ta...owe-kalisz.jpg i http://nokautimg3.pl/p-f1-1f-f11f0b7...ther-honey.jpg
Mój brat i TŻ też takie mają. Strasznie mnie rozśmieszyło, jak brat je przymierzał w Streecie, gdzie było mnóstwo czarnych i brązowych butów i jedna półka zastawiona w pełni tymi żółtymi. Zastanawia mnie bardzo, czemu akurat wszyscy producenci uparli się na żółty kolor? Taka moda, czy co? Ogólnie buty nie są złe, ale jak idę ulicą, większość facetów jest ubrana jakoś na czarno-szaro, a do tego wszyscy mają kontrastujące żółte buty, to to jest śmieszne.
Ej, takie buty noszą prawdziwi menscyźni Się nie znasz
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:28   #1037
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
http://tcmn.blogg.no/
ta platyna mnie przeraża, kiedyś miała ładne, brązowe włosy ;-) no i przesadza z solarium
w poscie zatytulowanym "Ja okei" ta panna ma nogi jak murzynka O_o.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:30   #1038
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
O, i tu mi przypomniałaś coś, co mnie rozwala. Chyba z 1/3 facetów, jakich widuję na mieście nosi prawie identyczne, zółte buty zimowe. Tak na szybko szukałam fotki, to znalazłam takie: http://srvimg08.tablica.pl/images_ta...owe-kalisz.jpg i http://nokautimg3.pl/p-f1-1f-f11f0b7...ther-honey.jpg
Mój brat i TŻ też takie mają. Strasznie mnie rozśmieszyło, jak brat je przymierzał w Streecie, gdzie było mnóstwo czarnych i brązowych butów i jedna półka zastawiona w pełni tymi żółtymi. Zastanawia mnie bardzo, czemu akurat wszyscy producenci uparli się na żółty kolor? Taka moda, czy co? Ogólnie buty nie są złe, ale jak idę ulicą, większość facetów jest ubrana jakoś na czarno-szaro, a do tego wszyscy mają kontrastujące żółte buty, to to jest śmieszne.
to Ty nieeee wieeeesz? to imitacja Timberlandów, swoją drogą - od wielu lat obecnych na rynku polskim


edit: a wiecie, że w Skandynawii jest najwięcej osób korzystających z solarium? -.-
zawsze mi się wydawało, że tam raczej jasna karnacja jest w cenie. Ale w sumie - widać to po blogach
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2012-01-24 o 11:31
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:37   #1039
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to Ty nieeee wieeeesz? to imitacja Timberlandów, swoją drogą - od wielu lat obecnych na rynku polskim
Ojej, nie skojarzyłam tego
Widziałam już kiedyś takie buty, ale dopiero tej zimy zaczął się ich masowy wysyp.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 11:40   #1040
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
edit: a wiecie, że w Skandynawii jest najwięcej osób korzystających z solarium? -.-
zawsze mi się wydawało, że tam raczej jasna karnacja jest w cenie. Ale w sumie - widać to po blogach
pewnie dziala to na zasadzie, ze chca tego, czego nie maja w nadmiarze na co dzien .
a z blogow szwedzkich to kojarze glownie Kissie i nie wiem czy dobrze mi z tym .

Cherry, zglebiam tego bloga zalinkowanego od Ciebie i kolejna moja rozwalka:
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7234999509.jpg
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7235007133.jpg
nie wiem czy dobrze zalinkowalam, ale chodzi mi o zdjecia z imprezy, gdzie sa zjarane na ciemny braz panny z mejkapem godnym aktorki teatralnej i chlopcy wygladajacy na 12 lat^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:45   #1041
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
pewnie dziala to na zasadzie, ze chca tego, czego nie maja w nadmiarze na co dzien .
a z blogow szwedzkich to kojarze glownie Kissie i nie wiem czy dobrze mi z tym .

Cherry, zglebiam tego bloga zalinkowanego od Ciebie i kolejna moja rozwalka:
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7234999509.jpg
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7235007133.jpg
nie wiem czy dobrze zalinkowalam, ale chodzi mi o zdjecia z imprezy, gdzie sa zjarane na ciemny braz panny z mejkapem godnym aktorki teatralnej i chlopcy wygladajacy na 12 lat^^.
Też przed chwilą oglądałam te zdjęcia z imprezy Dobry jest też ałtfit tej bloggerki
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:50   #1042
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
edit: a wiecie, że w Skandynawii jest najwięcej osób korzystających z solarium? -.-
zawsze mi się wydawało, że tam raczej jasna karnacja jest w cenie. Ale w sumie - widać to po blogach
Podejrzewam, że akurat może nie o cerę chodzić, ale o brak słońca i "wieczną" zimę w tamtych rejonach, dlatego tez oni wiecznie przesiadują w saunach czy w solarium, żeby się nagrzać i nałapać ciepła. Tam mają strasznie duży odsetek ludzi z depresją i samobójców, podobno właśnie przez panujący tam klimat nie sprzyjający pozytywnemu myśleniu...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 11:50   #1043
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

a zobaczcie sobie, jak wyglądała dawniej -> archiwum
wg mnie jest bardzo ładna, ale strasznie się przerabia :/ ta platyna, solara...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 441858-7-1276638526114.jpg (33,8 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 441858-7-1276639136988.jpg (54,5 KB, 353 załadowań)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:00   #1044
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7152983777.jpg
17 lat i taki stan cery, ciekawe co będzie w wieku 30, to aż smutne
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:02   #1045
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...7152983777.jpg
17 lat i taki stan cery, ciekawe co będzie w wieku 30, to aż smutne
ja zwrocilam uwage, jakie ona zmarszczki na czole O_o.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:03   #1046
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a zobaczcie sobie, jak wyglądała dawniej -> archiwum
wg mnie jest bardzo ładna, ale strasznie się przerabia :/ ta platyna, solara...
TO ONA RUDA??

Tak się zeszpecić
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:06   #1047
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...6468804130.jpg

http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...6468813912.jpg

post zatytulowany jest "Normalt brun", a ja probuje dociec czy panna na tych fotkach prezentuje swoja NATURALNA opalenizne?
ps rozbroila mnie ta plama na prawej skarpetce.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:11   #1048
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
TO ONA RUDA??

Tak się zeszpecić
tak, i nie rozumiem co nią kierowało, by doprowadzić się do obecnego stanu
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:19   #1049
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...6114386558.jpg
te, a o co cho z fotami na tle kafelkow w meskim kiblu?
dlaczego ja nie znam szwedzkiego?


Cherry, zamorduje Cie, nie moge sie na pracy skupic.

__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:22   #1050
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" - część 4

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
http://bloggfiler.no/tcmn.blogg.no/i...6114386558.jpg
te, a o co cho z fotami na tle kafelkow w meskim kiblu?
dlaczego ja nie znam szwedzkiego?


Cherry, zamorduje Cie, nie moge sie na pracy skupic.

ja też nie wiem o co cho z tym kiblem, i jeszcze w skarpetkach a obstawiam, że to nie u niej w domu

powinnaś być mi wdzięczna! praca nie zając, a internetu już niedługo nie będzie! kopiujmy póki czas
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.