Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 19:32   #3061
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepis na kotleciki jest banalnie prosty:
Jeden ugotowany burak, pół czerwonej cebuli gotowanej z burakiem, ząbek czosnku również gotowany z warzywami, ale później wyjęty, opcjonalnie pół marchewki + coś do zagęszczenia- u mnie po łyżce płatków: owsianych, orkiszowych, gryczanych i łyżka siemienia lnianego + przyprawy.

Ugotowanego buraka można zetrzeć, przecisnąć przez praskę, czy też ubić tłuczkiem do ziemniaków- tak też zrobiłam, tj. ugotowanego buraka potłukłam z marchewką i cebulą. Dodałam zblendowane na mąkę płatki z siemieniem (3/4 całości, reszta posłużyła mi jako panierka), wymieszałam, doprawiłam do smaku solą morską, pieprzem kolorowym, malutkim ząbkiem czosnku. Uformowałam zgrabne kuleczki, obtoczyłam w reszcie zmielonych płatków i smażyłam kilka minut do zrumienienia. Są bombastyczne.

Z takiej ilości wyszło mi 5 niewielkich kotlecików, ale równie dobrze mogłyby być to dwa duże kotlety.

PS wodę z gotowania odlałam, doprawiłam majerankiem i mam pyszną zupę buraczaną
Siostra TŻta się nimi zajada i bardzo sobie chwali odkąd wyelminowała mięso w odżywianiu zjeżdża do domu zawsze z czymś nowym




Dziewcyzny wiem, że niektóre z was lubują się w szminkach. Otóż, jakiś czas temu się przełamałam i kupiłam sobie szminkę miss sporty 39 sweet berry-> KLIK1 , KLIK2 . Strasznie spodobał mi się kolor, ni to czerwień ni malina. Ku mojemu zaskoczeniu równie dobrze czuję się z nią na ustach. Niestety problem polega na tym, że bardzo szybko znika z ust Jakie trwalsze szminki najlepiej w podobnym kolorze i rozsądnej cenie możecie polecić?



Z włosowego frontu, babanowy kallos sprawia że moje włosy zaczynają się same kręcić i efekt utrzymuje się do rana. Dziwne rzeczy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:46   #3062
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Siostra TŻta się nimi zajada i bardzo sobie chwali odkąd wyelminowała mięso w odżywianiu zjeżdża do domu zawsze z czymś nowym
Ja też wywaliłam mięcho, co prawda to dopiero początki, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona.
A warzywne kotlety są przepyszne.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:47   #3063
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Już są w Rossmannach? Nie byłam w drogerii od ruskiego roku, muszę to nadrobić koniecznie.
Ja kupiłam zielonego Lovely Sand'a, czekam na swatche tych letnich Granitów.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:44   #3064
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Hej!
Już jutro wracam do Białegostoku i w poniedziałek znowu na uczelnię. Ostatnio z TŻ intensywnie szukaliśmy pracy, rozesłaliśmy mnóstwo CV i w końcu odezwał się sympatyczny facet ze stacji benzynowej niedaleko naszego mieszkania i zaprosił nas na rozmowę w przyszłym tygodniu. Praca za najniższą krajową, ale bardzo by nam to pomogło...
Poza tym zakochałam się w podkładach mineralnych, zamówiłam już pełnowymiarowe opakowanie matującego Amilie Minerals i próbki korektorów
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:02   #3065
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez aleeexandra Pokaż wiadomość
Hej!
Już jutro wracam do Białegostoku i w poniedziałek znowu na uczelnię. Ostatnio z TŻ intensywnie szukaliśmy pracy, rozesłaliśmy mnóstwo CV i w końcu odezwał się sympatyczny facet ze stacji benzynowej niedaleko naszego mieszkania i zaprosił nas na rozmowę w przyszłym tygodniu. Praca za najniższą krajową, ale bardzo by nam to pomogło...
Poza tym zakochałam się w podkładach mineralnych, zamówiłam już pełnowymiarowe opakowanie matującego Amilie Minerals i próbki korektorów
Trzymam kciuki za znalezienie pracy! Sama pamiętam jak spędziłam rok na szukaniu pracy, ponieważ nie mogłam znaleźć nic sensownego.

Jak tam na studiach? Na jakim kierunku w końcu jesteś? Pamiętam, z poprzednich wątków, że wahałaś się między bezpieczeństwem narodowym a czymś polonistyką? Dobrze kojarzę?

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Ja też wywaliłam mięcho, co prawda to dopiero początki, ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona.
A warzywne kotlety są przepyszne.
U mnie też coraz mniej mięsnych obiadów. 2x w tygodniu jem może obiad mięsny. A w inne dni królują zupy warzywne, makaron ze szpinakiem, makaron z serem, frittata, jajko sadzone z ziemniakami, naleśniki i raz na jakiś czas pieczona ryba .

Teraz codziennie pije soki ze świeżych warzyw i owoców. Od kilku dni budzę się wyspana i wypoczęta.

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie tour po drogeriach, bo już sto lat niż nie kupowałam, a i rekonesans przed tą rossmannową promocją wypadało uczynić. Już wiem: zielony i błękitny Wibo Granite (prawie pękłam, bo teraz promocja na nie ) i niebieski pieprzowy Lovely będą moje.


A żeby nie wrócić z pustymi rękoma capnęłam w Naturze maskobalsam łopianowy za 8,99. Pani Ekspedientka powiedziała, że wszystkie klientki chwalą, no to pomyślałam: YOLO and why not, biere ten szajs!
Daj znać czy była warta zakupu?

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
A ja dziś przeczytałam artykuł o Amandzie Suszczyk - klik
i postanowiłam pomóc... Zaproponowałam rehabilitacje w ramach wolontariatu, teraz czekam na odpowiedź... oczywiście nie dałabym rade być u niej często, ale zawsze byłaby to dodatkowa godzina ćwiczeń w tygodniu...
To taka moja spontaniczna reakcja, mam nadzieję, ze będę w stanie pomóc...
Myślę, że to bardzo miły gest z Twojej strony. Nawet dodatkowa godzina rehabilitacji w ramach wolontariatu może pomóc.

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepis na kotleciki jest banalnie prosty:
Jeden ugotowany burak, pół czerwonej cebuli gotowanej z burakiem, ząbek czosnku również gotowany z warzywami, ale później wyjęty, opcjonalnie pół marchewki + coś do zagęszczenia- u mnie po łyżce płatków: owsianych, orkiszowych, gryczanych i łyżka siemienia lnianego + przyprawy.

Ugotowanego buraka można zetrzeć, przecisnąć przez praskę, czy też ubić tłuczkiem do ziemniaków- tak też zrobiłam, tj. ugotowanego buraka potłukłam z marchewką i cebulą. Dodałam zblendowane na mąkę płatki z siemieniem (3/4 całości, reszta posłużyła mi jako panierka), wymieszałam, doprawiłam do smaku solą morską, pieprzem kolorowym, malutkim ząbkiem czosnku. Uformowałam zgrabne kuleczki, obtoczyłam w reszcie zmielonych płatków i smażyłam kilka minut do zrumienienia. Są bombastyczne.

Z takiej ilości wyszło mi 5 niewielkich kotlecików, ale równie dobrze mogłyby być to dwa duże kotlety.

PS wodę z gotowania odlałam, doprawiłam majerankiem i mam pyszną zupę buraczaną
Podsunęłaś mi świetny pomysł odnośnie panierki

Nigdy nie jadłam takich kotletów, ale na pewno są pyszne.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:19   #3066
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Daj znać czy była warta zakupu?
Po pierwszym użyciu wiem jedno- pachnie zielem i to mocno. Jak ktoś wrażliwy to nie polecam.


Edit: przeglądam aktualną gazetkę na Rossnecie i widzę, że ktoś tu musiał mieć niezłą impr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szamp.jpg (19,5 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-04-17 o 18:39
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 18:36   #3067
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za znalezienie pracy! Sama pamiętam jak spędziłam rok na szukaniu pracy, ponieważ nie mogłam znaleźć nic sensownego.

Jak tam na studiach? Na jakim kierunku w końcu jesteś? Pamiętam, z poprzednich wątków, że wahałaś się między bezpieczeństwem narodowym a czymś polonistyką? Dobrze kojarzę?
Ojej, ale masz pamięć!
Tak, poszłam na bezpieczeństwo narodowe i za rok kończę licencjat. W przyszłym roku chcę złożyć papiery do Straży Granicznej i potem, jeśli się uda, iść na II stopień zaocznie. Ale to na razie tylko plany i marzenia
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 21:11   #3068
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Podsunęłaś mi świetny pomysł odnośnie panierki
Dużo fajniejsza i zdrowsza opcja niż zwykła buła tarta. Uwielbiam, gdy jest dużo zmielonego siemienia lnianego.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 16:04   #3069
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez aleeexandra Pokaż wiadomość
Ojej, ale masz pamięć!
Tak, poszłam na bezpieczeństwo narodowe i za rok kończę licencjat. W przyszłym roku chcę złożyć papiery do Straży Granicznej i potem, jeśli się uda, iść na II stopień zaocznie. Ale to na razie tylko plany i marzenia
Moja pamięć czasami mnie zaskakuje. Często pamiętam jakieś niepotrzebne dla mnie rzeczy, o których kiedyś z kimś rozmawiałam. Za to mam często problemy ,np. z przypomnieniem sobie rzeczy ze szkoły. Jakieś, słówka, czasy jeżeli chodzi o angielski.


Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Dużo fajniejsza i zdrowsza opcja niż zwykła buła tarta. Uwielbiam, gdy jest dużo zmielonego siemienia lnianego.
No pewnie!

Ja mam ostatnio milion pomysłów. Jutro pewnie zrobię domowe burgery z dużą ilością warzyw i rosołek. A w przyszłym tygodniu chciałabym zrobić pieczone bakłażany, botwinkę (nigdy nie jadłam) i może omlet owsiany.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 16:21   #3070
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio milion pomysłów. Jutro pewnie zrobię domowe burgery z dużą ilością warzyw i rosołek. A w przyszłym tygodniu chciałabym zrobić pieczone bakłażany, botwinkę (nigdy nie jadłam) i może omlet owsiany.
Ja mam na jutro burgery z brokułów i kalafiora
Botwinka jest pyszna, spróbuj koniecznie.
A omlet owsiany wychodzi cudownie bez jajka na mleku owsianym.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 04:53   #3071
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie szminkę miss sporty Niestety problem polega na tym, że bardzo szybko znika z ust
Dziewczyna z zalinkowanego blogu też napisała, że szminka jest ładna kolorystycznie, smakowicie pachnie , ale jest wyjątkowo nietrwała.

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
A warzywne kotlety są przepyszne.
Fuj ! Warzywne to co najwyżej ratatouille może być, a nie kotlet

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
A w przyszłym tygodniu chciałabym zrobić botwinkę
A z czego Ty teraz botwinkę ugotujesz ? Nie ma jeszcze sezonu na młode buraki. Też bym zjadła. Taką treściwą, na biodrówce.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 08:31   #3072
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dziewczyna z zalinkowanego blogu też napisała, że szminka jest ładna kolorystycznie, smakowicie pachnie , ale jest wyjątkowo nietrwała.
No właśnie, a szkoda bo jest na prawdę ładna według mnie



Dziewczyny jak to było z tym systemem picia pokrzywy? Po ilu należy zrobić przerwę? Od kilku dni znów zaczęłam ją pić gdyż włosy lecą mi na potęgę

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2015-04-19 o 08:33
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 08:39   #3073
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to było z tym systemem picia pokrzywy? Po ilu należy zrobić przerwę? Od kilku dni znów zaczęłam ją pić gdyż włosy lecą mi na potęgę
3 miesiące picia, 1 miesiąc przerwy.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 08:43   #3074
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Fuj ! Warzywne to co najwyżej ratatouille może być, a nie kotlet
Zdziwilabys sie, jak dobre moga byc

Wczoraj pierwszy raz w zyciu zrobilam tofu. Wyszlo zadziwiajaco smaczne.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45

Edytowane przez Mahila
Czas edycji: 2015-04-19 o 08:44
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:01   #3075
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
3 miesiące picia, 1 miesiąc przerwy.
O dziękuję Ci dobra kobieto Ostatni raz piłam ją jakieś 2 lata temu i tak dumam jak to z tymi przerwami było
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 10:27   #3076
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziewczynki, za tydzien sie przeprowadzamy. Musze rozwiazac umowe o internet - przychodze sie pozegnac na jakis czas trzymajcie sie cieplutko, na pewno wroce - jak tylko zalozymy internet na nowym lokum.
Buziaki duze.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 10:53   #3077
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, za tydzien sie przeprowadzamy. Musze rozwiazac umowe o internet - przychodze sie pozegnac na jakis czas trzymajcie sie cieplutko, na pewno wroce - jak tylko zalozymy internet na nowym lokum.
Buziaki duze.
powodzenia w przeprowadzce!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 12:45   #3078
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Mahila robiłam dzisiaj buraka, ale trochę zmodyfikowałam przepis i zamiast kotletów, to ugotowałam go na taki gęsty sos(dodałam więcej siemienia), który sam w sobie był pyszny i nic więcej nie potrzebowałam do niego dodawać dziękuję za inspirację


Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, za tydzien sie przeprowadzamy. Musze rozwiazac umowe o internet - przychodze sie pozegnac na jakis czas trzymajcie sie cieplutko, na pewno wroce - jak tylko zalozymy internet na nowym lokum.
Buziaki duze.
w miarę spokojnej przeprowadzki

byłam w piątek w Naturze i kupiłam maskę Natur vital, która była na promocji i po pierwszym użyciu robi dobrze moim włosom
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:48   #3079
aleeexandra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 898
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, za tydzien sie przeprowadzamy. Musze rozwiazac umowe o internet - przychodze sie pozegnac na jakis czas trzymajcie sie cieplutko, na pewno wroce - jak tylko zalozymy internet na nowym lokum.
Buziaki duze.
Trzymaj się

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51094982]byłam w piątek w Naturze i kupiłam maskę Natur vital, która była na promocji i po pierwszym użyciu robi dobrze moim włosom [/QUOTE]

Uwielbiam ją, jest u mnie na równi z Kallosem Keratin
aleeexandra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 15:38   #3080
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez aleeexandra Pokaż wiadomość
Uwielbiam ją, jest u mnie na równi z Kallosem Keratin
u mnie Kallos po czasie nie robił efektu wooow, ale mam nadzieję, że ta będzie się sprawować ale na początku nie wiedziałam jak pozbyć się tej membrany w środku
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 15:58   #3081
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51094982]
byłam w piątek w Naturze i kupiłam maskę Natur vital, która była na promocji i po pierwszym użyciu robi dobrze moim włosom [/QUOTE]

Kurde, ona mnie kusi chyba od zawsze, teraz taka ładna cena, Ty tak kusisz, a ja oszczędzać mam i jak tu żyć, no jak?




Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:07   #3082
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
Najbardziej wpadł mi w oko zielony, a zazwyczaj zielonych unikam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:20   #3083
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Kurde, ona mnie kusi chyba od zawsze, teraz taka ładna cena, Ty tak kusisz, a ja oszczędzać mam i jak tu żyć, no jak?




Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
o fuj
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 16:54   #3084
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Kurde, ona mnie kusi chyba od zawsze, teraz taka ładna cena, Ty tak kusisz, a ja oszczędzać mam i jak tu żyć, no jak?




Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
może odlewkę chcesz?

niebieski na tak, ale reszta, no nie
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:15   #3085
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
Kupię chyba wszystkie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:25   #3086
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kupię chyba wszystkie

Mnie się nie podobają. Ale ja nie lubię niebieskości, zielonego i żółtego na paznokciach.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:43   #3087
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Kurde, ona mnie kusi chyba od zawsze, teraz taka ładna cena, Ty tak kusisz, a ja oszczędzać mam i jak tu żyć, no jak?




Jeszcze jak na zawołanie zobaczyłam słocze Granitów i leżę totalnie.
Zielony ładny, ale po kiego uja, ja się pytam, te pomarańczowe mymły w niebieskim
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 17:59   #3088
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Zielony ładny, ale po kiego uja, ja się pytam, te pomarańczowe mymły w niebieskim
Właśnie z tego poodu jakoś do mnie nie przemawia, a szkoda bo kolor bazowy cudny
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:14   #3089
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

mam pytanie: czy możliwe, aby grudka, która wyglądem przypomina jęczmień pojawiła się na granicy worka pod powieką a policzkiem? Jeżeli tak, to co najlepiej zastosować? Kurde akurat za tydzień mam bal Pytam, bo nigdy nie miałam jęczmienia, a po obejrzeniu zdjęć to podobne jest do tego, ale sama nie wiem
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:14   #3090
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;51098390]mam pytanie: czy możliwe, aby grudka, która wyglądem przypomina jęczmień pojawiła się na granicy worka pod powieką a policzkiem? Jeżeli tak, to co najlepiej zastosować? Kurde akurat za tydzień mam bal Pytam, bo nigdy nie miałam jęczmienia, a po obejrzeniu zdjęć to podobne jest do tego, ale sama nie wiem[/QUOTE]

Ja miałam coś takiego.

Mam nadzieję, że u Ciebie to tylko jęczmień, bo niestety u mnie była to gradówka. Nie dość, że miałam na górnej powiece to jeszcze na dolnej. Byłam u okulisty prywatnie i leczenie nie pomagała. Gdy sobie odpuściłam leczenie gradówka sama zniknęła. Może idź do okulisty i niech to oceni fachowym okiem. U mnie gradówka pojawiła się prawdopodobnie od tuszu do rzęs.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.