Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-07, 12:14   #751
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

No masakra z takimi cyklami i wez tu czlowieku kochaj się z partnerem co drugi dzień co by zoptymalizowac szanse poczecia, przecież to kondycyjnie mozna umrzec, czlowiek dopiero zdaje sobie sprawe jaki ten okres potrzebny kiedy go nie ma tak dlugo 😜

A historia o tatusiu przykra, mam nadzieje, ze nasi faceci jaknprzyjdzie co do czego to stana na wysokosci zadania
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:20   #752
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Podziwiam za cierpliwość. Ciekawe czy ja będę taka cierpliwa.. Wątpię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podziwiam każdego kto od 10 dpo nie sika jak ja
Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
No masakra z takimi cyklami i wez tu czlowieku kochaj się z partnerem co drugi dzień co by zoptymalizowac szanse poczecia, przecież to kondycyjnie mozna umrzec, czlowiek dopiero zdaje sobie sprawe jaki ten okres potrzebny kiedy go nie ma tak dlugo

A historia o tatusiu przykra, mam nadzieje, ze nasi faceci jaknprzyjdzie co do czego to stana na wysokosci zadania
Oby tak było że nasi faceci poczują to jak my

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:21   #753
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Ja mam 11 dpo chyba dzis sikne ale wieczorem... nie wiem czy wynik bedzie miarodajny. 🙂
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:22   #754
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja mam 11 dpo chyba dzis sikne ale wieczorem... nie wiem czy wynik bedzie miarodajny.
Lepiej sie wstrzymaj do rana, będzie bardziej wiarygodny wynik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:22   #755
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja mam 11 dpo chyba dzis sikne ale wieczorem... nie wiem czy wynik bedzie miarodajny.
Wiecxorem nie ma co to juz sie wstrzymaj do rana

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:32   #756
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja mam 11 dpo chyba dzis sikne ale wieczorem... nie wiem czy wynik bedzie miarodajny.
To już poczekaj daj czas na zacisniecie mocniej kciukow

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:41   #757
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
My też, dziś mamy plan na ten film ale czy pojedziemy to nie wiem. Trochę lenia złapaliśmy po imprezie .. Wczoraj szwagier przyszedł do nas trochę na krzywy ryj bo mieliśmy gości. Żonie powiedział, że idzie dołożyć do pieca a poszedł do nas. No nie wygonisz przecież, a ta biedna sama z dzieckiem 4 msc w domu. Wyzywała na dworze bo opił się jak nie wiem. Jak po 20 "poszedł do pieca" to o 23 wrócił do domu.. Nie dziwię jej się, bo jakby mój takie eskapady robił to sam by miał przerąbane . Ale on dużo pracuje, mało spędza z rodziną czasu, a jak ma okazję to lata żeby się napić.. Masakra trochę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mieszam się w niczyje sprawy ale widziałam wiele par gdzie żonka problemy rozwiązywała krzykiem, tak więc uważam że to że się szwagier znalazł sie u was na imprezce nie było bez powodu. Chyba chce uciec bo żona przy dziecku wiadomo stała się jeszcze gorsza. Nie trzymam strony faceta. Też zachował się jak dupek. Uważam że taki typ małżeństwa po prostu dobrali się Mój mąż nie zrobił by tak nigdy, a jeśli by się to stało to nie wrzeszczałabym na pewno na niego. Niech każdy sobie radzi ze swoimi problemami po swojemu. Jak coś jest nie halo w związku to fakt - bezpośrednio w danej sytuacji winna jest jedna osoba, ale tak na prawdę wina za pewne niepowodzenia zawsze leży po obu stronach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 12:47   #758
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Faktycznie moze lepiej sie wstrzymac🙂 ciezko bedzie hehe to bedzie najdluzsza noc hahaha
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:52   #759
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie mieszam się w niczyje sprawy ale widziałam wiele par gdzie żonka problemy rozwiązywała krzykiem, tak więc uważam że to że się szwagier znalazł sie u was na imprezce nie było bez powodu. Chyba chce uciec bo żona przy dziecku wiadomo stała się jeszcze gorsza. Nie trzymam strony faceta. Też zachował się jak dupek. Uważam że taki typ małżeństwa po prostu dobrali się Mój mąż nie zrobił by tak nigdy, a jeśli by się to stało to nie wrzeszczałabym na pewno na niego. Niech każdy sobie radzi ze swoimi problemami po swojemu. Jak coś jest nie halo w związku to fakt - bezpośrednio w danej sytuacji winna jest jedna osoba, ale tak na prawdę wina za pewne niepowodzenia zawsze leży po obu stronach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ona też jest ciężka w sumie do życia . Ale to w sumie go nie usprawiedliwia, jednak też powinien zajmować się dzieckiem a nie, zrobił i umywa ręce. Choćby nie wiem jak w domu było. Ale to też nie jest tak, byli zapraszać na chrzciny i trochę się napił ale mało mu było i przyszedł do nas. On święty nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 12:57   #760
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Nie mieszam się w niczyje sprawy ale widziałam wiele par gdzie żonka problemy rozwiązywała krzykiem, tak więc uważam że to że się szwagier znalazł sie u was na imprezce nie było bez powodu. Chyba chce uciec bo żona przy dziecku wiadomo stała się jeszcze gorsza. Nie trzymam strony faceta. Też zachował się jak dupek. Uważam że taki typ małżeństwa po prostu dobrali się Mój mąż nie zrobił by tak nigdy, a jeśli by się to stało to nie wrzeszczałabym na pewno na niego. Niech każdy sobie radzi ze swoimi problemami po swojemu. Jak coś jest nie halo w związku to fakt - bezpośrednio w danej sytuacji winna jest jedna osoba, ale tak na prawdę wina za pewne niepowodzenia zawsze leży po obu stronach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Święta prawda !!


Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:00   #761
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
No masakra z takimi cyklami i wez tu czlowieku kochaj się z partnerem co drugi dzień co by zoptymalizowac szanse poczecia, przecież to kondycyjnie mozna umrzec, czlowiek dopiero zdaje sobie sprawe jaki ten okres potrzebny kiedy go nie ma tak dlugo

A historia o tatusiu przykra, mam nadzieje, ze nasi faceci jaknprzyjdzie co do czego to stana na wysokosci zadania
Mój już narzeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:23   #762
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
No ona też jest ciężka w sumie do życia . Ale to w sumie go nie usprawiedliwia, jednak też powinien zajmować się dzieckiem a nie, zrobił i umywa ręce. Choćby nie wiem jak w domu było. Ale to też nie jest tak, byli zapraszać na chrzciny i trochę się napił ale mało mu było i przyszedł do nas. On święty nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak też myślałam.
Dlatego też napisałam że to wcale nie bronię, żeby nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 13:40   #763
orchid1989
Raczkowanie
 
Avatar orchid1989
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 360
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

U Was Dziewczyny jak zwykle. Dwa dni nie byłam i 25 stron do nadrobienia ale się udało
Byłam parę dni temu u giną i powiedział ze torbiel zniknęła i mamy tym bardziej zielone światło na starania dodatkowo pokazał mi jajeczko które jest w gotowości wiec tak jak wypadają owu to dzialalismy z mężem w sumie co dwa dni poprawiane było więc mam nadzieję że coś z tego wykielkuje

A propo cycowego tematu to u mnie było tak ze przed pierwszą ciąża kilka dni przed @ strasznie bolały i ustepowalo w 1-2 dniu jak juz faktycznie @ przyszła. A teraz jak mu się zbiera to nie czuje nic kompletnie

Dziewczyny siknijcie jakieś dwie kreski bo to jakaś biała epidemia się zrobiła. Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie te niedokonane"

2016 - tyle ogromnych dobrych zmian...
orchid1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:22   #764
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Hej, dziewczyny
Nadrobiłam Was, wczoraj byłam niestety w pracy 16 godzin :/ i nie miałam kiedy zajżeć do Was

Magda wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia oby te dwie kreski pojawiły się szybko
Ci do reszty oczywiście nie pamiętam, ale przykro mi że tyle tu bieli, że nie udaje nam się zajść w tą upragnioną ciąże.
U mnie w tym tygodniu, prawdopodobnie w środę owulacja biedzie i mąż zaczął mnie atakować seksualnie z jednej strony śmieszy mnie to a z drugie wkurza, że chce się kochać tylko jak dni płodne się zbliżają..
Jestem tak negatywnie nastawiona że się znowu nie uda, że aż nie wiem jak sobie z tym radzić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:30   #765
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Dziewczyny co na bol glowy i gol gardla przy staranaich? Glowa boli juz 5 dzien oczywiscie nie caly czas tylko tak co chwile i przestaje artykul u mamaginekolog o hipotetycznej hani czytalam ale nie chcialabym niepotrzebnie ryzykowac.
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:37   #766
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na bol glowy i gol gardla przy staranaich? Glowa boli juz 5 dzien oczywiscie nie caly czas tylko tak co chwile i przestaje artykul u mamaginekolog o hipotetycznej hani czytalam ale nie chcialabym niepotrzebnie ryzykowac.
Przy staraniach nie ma żadnych innych zasad jak przy normalnym życiu. Starania to nie ciąża, możesz stosować wszystko.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:42   #767
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Alexis nie daj się zwariować

Kasia kiedyś sie uda, w koncu tyle kobiet na swiecie zachodzi w ciążę wcale nie w pierwszym cyklu

A u mnie jakas dziwna sytuacja, jeszcze rano byl plodny sluz, plus ten skok temperarury o ktorym wam pisalam, a tu nagle krew i wyglada, ze @ sie rozkreca? Czy ktoras kiedys miala tak ze podczas okresu zamiast temperatura spasc-urosla? Oj cos czuje, ze mój ginekolog bedzie mial zagwozdkę 😂 dodam, ze zadnych objawow poza krwawieniem nie mam 🙈
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:45   #768
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Alexis nie daj się zwariować

Kasia kiedyś sie uda, w koncu tyle kobiet na swiecie zachodzi w ciążę wcale nie w pierwszym cyklu

A u mnie jakas dziwna sytuacja, jeszcze rano byl plodny sluz, plus ten skok temperarury o ktorym wam pisalam, a tu nagle krew i wyglada, ze @ sie rozkreca? Czy ktoras kiedys miala tak ze podczas okresu zamiast temperatura spasc-urosla? Oj cos czuje, ze mój ginekolog bedzie mial zagwozdkę dodam, ze zadnych objawow poza krwawieniem nie mam
Wcześniej zdarzały mi się cykle, gdzie w owulacje dostawałam takiego krwawienia 3 dni jakbym okresu dostała. Niestety u mnie to był objaw endometriozy. Już lepiej żeby to była @ albo jakieś niegroźne odstępstwo od normy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:53   #769
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na bol glowy i gol gardla przy staranaich? Glowa boli juz 5 dzien oczywiscie nie caly czas tylko tak co chwile i przestaje artykul u mamaginekolog o hipotetycznej hani czytalam ale nie chcialabym niepotrzebnie ryzykowac.
Nie szalej przy staraniach mozesz normalnie zyc, bierz takie leki jakbys brała nie starajac sie


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:58   #770
wynn
Zadomowienie
 
Avatar wynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 681
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Angel zwroce na to uwagę mojego lekarza, bo rok temu mialam podejrzenie endometriozy ze wzgledu na podwyzszony marker ca 125 i torbiel krwoticzna ale w niewyjasnionych okolicznosciach mija torbiel krwotoczna znikła
wynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 15:58   #771
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

A gdybym jakims cudem zaszla od razu w ciaze to od owulacji do zrobienia testu tabletki nie zaszkodza?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:01   #772
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
A gdybym jakims cudem zaszla od razu w ciaze to od owulacji do zrobienia testu tabletki nie zaszkodza?
Juz tu bylo to sporo razy pisane
Poki nie zobaczysz dwoch kresek na tescie lub poki beta nie bedzie pozytywna nic nie zaszkodzi zyj normalnie
A jak sie tak boisz to na bol głowy wez np apap mozna go brac nawet w ciazy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:03   #773
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Alexis nie daj się zwariować

Kasia kiedyś sie uda, w koncu tyle kobiet na swiecie zachodzi w ciążę wcale nie w pierwszym cyklu

A u mnie jakas dziwna sytuacja, jeszcze rano byl plodny sluz, plus ten skok temperarury o ktorym wam pisalam, a tu nagle krew i wyglada, ze @ sie rozkreca? Czy ktoras kiedys miala tak ze podczas okresu zamiast temperatura spasc-urosla? Oj cos czuje, ze mój ginekolog bedzie mial zagwozdkę 😂 dodam, ze zadnych objawow poza krwawieniem nie mam 🙈
To, zaraz po "póki nie ma okresu - jest nadzieja", powinno być naszym wątkowym hasłem przewodnim.

A z drugiej strony tyle wpadek

Nie mierzę temperatury, to nie wiem, ale zdarzyło mi się plamienie w okolicy owulacji.
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:05   #774
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez wynn Pokaż wiadomość
Alexis nie daj się zwariować

Kasia kiedyś sie uda, w koncu tyle kobiet na swiecie zachodzi w ciążę wcale nie w pierwszym cyklu

A u mnie jakas dziwna sytuacja, jeszcze rano byl plodny sluz, plus ten skok temperarury o ktorym wam pisalam, a tu nagle krew i wyglada, ze @ sie rozkreca? Czy ktoras kiedys miala tak ze podczas okresu zamiast temperatura spasc-urosla? Oj cos czuje, ze mój ginekolog bedzie mial zagwozdkę dodam, ze zadnych objawow poza krwawieniem nie mam
Może to implantacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:11   #775
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Dziekuje za odpowiedz byc moze bylo pisane ale ja nie mam fizycznie mozliwosci wszystkich postow nadrobic
A Ty Kamila jak sie czujesz?
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:11   #776
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
A gdybym jakims cudem zaszla od razu w ciaze to od owulacji do zrobienia testu tabletki nie zaszkodza?
Dziewczyno, ja idę na zabieg usuwania chirurgicznego 8, a to się wiąże z antybiotykiem i przeciwbólowymi. Trzeba żyć normalnie póki nie zobaczy się tych dwóch kresek. na początku to i tak jest wszystko albo nic, jeśli coś jest nie tak to organizm i tak się pozbędzie ciąży a ty nawet o tym nie będziesz wiedzieć, bo dostaniesz po prostu @. Szwagierka pojechała na imprezę z mężem tuż przed @ czyli piła, paliła i inne tego typu a tu nagle okazuje się, że dzidziuś będzie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:25   #777
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz byc moze bylo pisane ale ja nie mam fizycznie mozliwosci wszystkich postow nadrobic
A Ty Kamila jak sie czujesz?
No wiem ze nie nadrobisz bo tu produkcja taka ze ooo
Ale tak jak mowie ja i reszta poki nie masz dwoch kresek na teście zyj normalnie nie daj sie zwariować wiem jak to jest bo sama na poczatku staran przed @ unikalam nawet karmi bo co jak sie udało ale to do niczego nie prowadzi czesto tez boli mnie glowa i co ..? Przez rok mialam sie czesto meczyc i nic nie brac bo moze jednak ... no nie, nie wariujmy ja w tym udanym cyklu dwa dni przed testem wypilam maly kieliszek wina i nawet nie spodziewalam sie ze sie udalo

Ja sie czuje bez zmian, nadal bez jakichkolwiek objawów a jeszcze dwa tygodnie do wizyty, ten tydzien to bedzie masakra, w przyszlym bede miala glowe zajeta mlodym i jego operacją to nie bede myśleć tyle

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-10-07 o 16:27
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 16:50   #778
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
A gdybym jakims cudem zaszla od razu w ciaze to od owulacji do zrobienia testu tabletki nie zaszkodza?
Kurczę, przepraszam, ze to powiem, ale jak tak czasem czytam te powtarzające się pytania to dziwię się, że dziewczyny zaczynają się starać o dziecko tak naprawdę z nikłym pojęciem o tym jak wygląda cykl menstruacyjny i zapłodnienie komórki jajowej, jak wygląda droga zapłodnionej komórki i co się z nią dzieje przez pierwsze dni....


Alexis - od zapłodnienia komórki do jej zaimplantowania się w błonie śluzowej macicy mija kilka do kilkunastu nawet dni- nie ma wtedy fizycznego połączenia pomiędzy matką a zarodkiem, więc nic z jej krwi nie może mu zaszkodzić! A zanim takie fizyczne połączenie się wytworzy pomiędzy nimi to mija termin spodziewanej miesiączki - do tego czasu zarodek żyje z żółtka (jak kurczak) i jest samowystarczalny. Dlatego nic co robi matka do dnia spodziewanej miesiączki nie jest w stanie mu zaszkodzić, rozumiesz?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 17:03   #779
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;85959975]Kurczę, przepraszam, ze to powiem, ale jak tak czasem czytam te powtarzające się pytania to dziwię się, że dziewczyny zaczynają się starać o dziecko tak naprawdę z nikłym pojęciem o tym jak wygląda cykl menstruacyjny i zapłodnienie komórki jajowej, jak wygląda droga zapłodnionej komórki i co się z nią dzieje przez pierwsze dni....


Alexis - od zapłodnienia komórki do jej zaimplantowania się w błonie śluzowej macicy mija kilka do kilkunastu nawet dni- nie ma wtedy fizycznego połączenia pomiędzy matką a zarodkiem, więc nic z jej krwi nie może mu zaszkodzić! A zanim takie fizyczne połączenie się wytworzy pomiędzy nimi to mija termin spodziewanej miesiączki - do tego czasu zarodek żyje z żółtka (jak kurczak) i jest samowystarczalny. Dlatego nic co robi matka do dnia spodziewanej miesiączki nie jest w stanie mu zaszkodzić, rozumiesz?[/QUOTE]
Rozumiem ale powiedz mi po co od razu pisac ze dziwi Cie to ze ktos sie stara o dziecko a nie ma o czyms pojecia. Moze nie kazdy jest zorientowany i chce sie czegos dowiedziec od madrzejszych od siebie kolezanek. Ok jestem glupia i tego nie wiem... Ja nie mam mamy z ktora moglabym o takich rzeczach porozmawiac, nie mam przyjaciolki... Dlatego tak bardzo balam sie tej ciazy bo nie mam nikogo poza mezem a o ciazy nie wiem nic.
I wystarczylo po prostu powiedziec nie bede moze wiecej zasmiecala forum glipimi pytaniami
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-07, 17:09   #780
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: Starania o dziecko od 2018r. / cz. 9

Alexis ale trochę rozumiem Aske bo tego uczyło się w szkole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 22:51:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.