Praca jako au-pair - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 15:33   #3931
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: Praca jako au-pair

Cześć

Mam pytanie czy wyjezdzala może któras z Was z tej agencji ?


http://www.culturalcare.pl/default.aspx
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3







Edytowane przez eveline01
Czas edycji: 2009-06-26 o 15:35
eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 15:48   #3932
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez eveline01 Pokaż wiadomość
Cześć

Mam pytanie czy wyjezdzala może któras z Was z tej agencji ?


http://www.culturalcare.pl/default.aspx
Tutaj chyba zadna z nas nie wyjezdzala przez zadna agencje...
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.


Edytowane przez elfik5
Czas edycji: 2009-06-26 o 15:49
elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 16:45   #3933
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

eveline0 u nas na tym watku zadna przez agencje nie jedzie


---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Mycha super ze dotarlas, martwilam sie

the blows boze to ja musze uwazac na takie typy jak bede OMG.
a ty do kiedy jestes w londynie w ogole?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 16:53   #3934
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

Kachaaa zauwazylam ze panikara z ciebie
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 17:52   #3935
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Praca jako au-pair

Dziewuszki, pomozcie mi...
Tak sie zastanawiam, czy konczac prace jako Aupair powinnam dac cos hostom i dzieciaczkowi? W sumie przyjezdzajac tu nic im nie sprezentowalam bo bylam totalnie splukana i wyjazd kosztowal mnie sporo pieniazkow. Nie wiem, czy powinnam dac im cos na "odchodne"...:rolleye s: Z jednej strony bylby to wskazane: w ramach wdziecznosci itd. ale z drugiej strony: za co ja mam im niby dziekowac? Za to, ze wykonywalam prace ponad moje obowiazki, ze nie zwrocili mi za bilety i nie podniesli kieszonkowego jak obiecywali, ze zrobili sobie ze mnie sluzaca? Hm... niby bylby to mily gest ale zastanawiam sie, czy "zaluzyli" na niego.
Poza tym, tak sobie mysle, ze w sumie to nie my powinnysmy robic przenty hostom tylko oni nam - nie, to nie materializm lecz czysta logika . Dlaczego? To proste: nie mamy "gory pieniedzy" a marne kieszonkowe, na ktore zreszta czesto ciezko pracujemy (czasem za bardzo), to oni powinni wyrazic swoja wdziecznos wobec nas za wysilek jaki wkladamy w opieke i wychowywanie ich dzieci, nerwy, wyzeczenia itp.
Sama nie wiem... Moze kupie malemu jakis drobiazg (z ktorego i tak nie bedzie zadowolony bo on cieszy sie tylko z rzeczy, ktore aktualnie chce, czyli przede wszystkim lego ale tylko wybrane przez niego cena jego "zachcianek" nie zchodzi ponizej 30€ ) a hostom upieke jakies ciasto albo babeczki
Jak myslicie?
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.


Edytowane przez elfik5
Czas edycji: 2009-06-26 o 17:54
elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:11   #3936
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Praca jako au-pair

Elfik,
z reguly tak jest ze to hosci powinni Ci na odchodne prezent zrobic, u mnie tak bylo ze jak ja przyjezdzalam to mialam prezenty a na do wiedzenia dostawałam od nich jakis drobiazg i pieniazki. (raz 100e a raz 50 ale to dlatego ze zawsze pozniej jechałam prosto od nich na jakies miale wakacje)
raz im zrobilam wielkie zdjecie ich corki, obrobiłam w photoshopie i wlozylam w antyrame i napisalam list z podziekowaniem za fantastyczne wakacje.

mysle, ze nie masz sie co stresowac, jesli juz to cos dziecku kup

Edit:
dzis moja mała zaczęła raczkowac!!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 18:25   #3937
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Praca jako au-pair

Chyba tak wlasnie zrobie Kupie cos mlodemu a hostom upieke babeczki
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 20:44   #3938
mooonis90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 160
Dot.: Praca jako au-pair

Elfik wydaje mi sie, że lepiej hostom dać jakiś prezent.. albo własnie coś wspólnego.. nie wiem czekoladki jakąs kartke z podziękowaniem.. nie ma sensu sie za bardzo wykosztowywyać.. ja będe miała dodatkowy wydatek gr.. bo w sierpniu i chłopczyk i dziewczynka mają urodzinki.. no i będe musiała coś kupić.. :/
__________________




przychodzi taki czas w życiu, kiedy niczego nie można być pewnym. To, co
się wiedziało wcześniej, wydaje się błędne lub niezrozumiałe. To
wszystko wali się, całe moje jestestwo, bycie, kruszy się, rozpada i nie
można pozbierać kawałków"


http://www.lastfm.pl/user/mooonis90
mooonis90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:53   #3939
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
Chyba tak wlasnie zrobie Kupie cos mlodemu a hostom upieke babeczki
elfik kiedy ostatni dzien?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 21:06   #3940
TheBlowersDaughter
Raczkowanie
 
Avatar TheBlowersDaughter
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 220
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
the blows boze to ja musze uwazac na takie typy jak bede OMG.
a ty do kiedy jestes w londynie w ogole?
Uwazaj, ja tez bede.
Jak opowiedzialam mojej mamie ta historie, to mi poradzila spedzanie czasu wolnego w domu xD
Ja do konca sierpnia. Najprawdopodobniej. Po poczatkowej euforii zaczely do mnie docierac ciemne strony. maly dal mi dzis w kosc. Jego mama jest naprawde sympatyczna, ale on jes po prostu rozpuszczony! nie ma tu zadnych kar (nie mowie absolutnie o klapsach, ale o chociazby postawieniu w kacie - maly nie wie ze to wolno, a tego nie). Dzieciak nie slucha mnie, mowi ze nie jest moim sluzacym, mame tylko czasami. Uwielbia pilke, non stop biega z nia i kopie po domu, w sciany, okna itp. polowe tosta rano je w 30 min, otwiera sobie sam drzwi i wybiega z domu (mieszkaja przy ruchliwej ulicy, ogrodzenia brak), w drodze do szkoly caly czas biegnie kilkadziesiat metrow przede mna, przy samej ulicy, zlosliwie zlazi z chodnika na droge, nie daje sie trzymac przy przejsciu...
Jutro mialam zwiedzac a jestem padnieta, nie mam na to ochoty w ogole. A to dopiero pierwsy tydzien. Ja nie wiem jak ja z nim wysiedze na wakacjach.
TheBlowersDaughter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 22:00   #3941
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Praca jako au-pair

ja tez sie melduje,ze jestem juz na miejscu kolo Marsylii
rodzina bardzo fajna, dzieci sympatyczne i wygadane, traktuja mnie jak czlonka rodziny poki co...:P host jechal po mnie 100 km do nicei...az sie zdziwilam. jednakze ejstem wykonczona, u nich sa teraz przyjaciele tez bardzo mili zreszta, poszlam z nimi na zakonczenie roku szkolnego , poznalam niektorych,wszystko m isie miesza ,jestem totlanie oszolomiona i z utesknieniem czekalam na spokojny pokoik....


Nowinka ,powodzenia w Paryzu :P

Edytowane przez milka8686
Czas edycji: 2009-06-26 o 22:32
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 00:08   #3942
malpkajuja
Raczkowanie
 
Avatar malpkajuja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 246
Dot.: Praca jako au-pair

ktoś tu coś kiedyś mówił o Toruniu? bo właśnie wybieram sie na trzy dni z koleżanką do tego pięknego miasta a potem jak wróce myślę, że ustalę wreszcie ostatnie szczegóły przyjazdu z rodzinką i będę mieć wkrótce ten mój wymarzony bilecik w rączkach....
__________________
I always look on the bright side of life and approach it with energy
malpkajuja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 09:16   #3943
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Kachaaa zauwazylam ze panikara z ciebie
no jestem jestem

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Elfik,
z reguly tak jest ze to hosci powinni Ci na odchodne prezent zrobic, u mnie tak bylo ze jak ja przyjezdzalam to mialam prezenty a na do wiedzenia dostawałam od nich jakis drobiazg i pieniazki. (raz 100e a raz 50 ale to dlatego ze zawsze pozniej jechałam prosto od nich na jakies miale wakacje)
raz im zrobilam wielkie zdjecie ich corki, obrobiłam w photoshopie i wlozylam w antyrame i napisalam list z podziekowaniem za fantastyczne wakacje.

mysle, ze nie masz sie co stresowac, jesli juz to cos dziecku kup

Edit:
dzis moja mała zaczęła raczkowac!!!
super ze raczkuje
slodkie ty masz dzieciaczki na fb widzialam

Cytat:
Napisane przez TheBlowersDaughter Pokaż wiadomość
Uwazaj, ja tez bede.
Jak opowiedzialam mojej mamie ta historie, to mi poradzila spedzanie czasu wolnego w domu xD
Ja do konca sierpnia. Najprawdopodobniej. Po poczatkowej euforii zaczely do mnie docierac ciemne strony. maly dal mi dzis w kosc. Jego mama jest naprawde sympatyczna, ale on jes po prostu rozpuszczony! nie ma tu zadnych kar (nie mowie absolutnie o klapsach, ale o chociazby postawieniu w kacie - maly nie wie ze to wolno, a tego nie). Dzieciak nie slucha mnie, mowi ze nie jest moim sluzacym, mame tylko czasami. Uwielbia pilke, non stop biega z nia i kopie po domu, w sciany, okna itp. polowe tosta rano je w 30 min, otwiera sobie sam drzwi i wybiega z domu (mieszkaja przy ruchliwej ulicy, ogrodzenia brak), w drodze do szkoly caly czas biegnie kilkadziesiat metrow przede mna, przy samej ulicy, zlosliwie zlazi z chodnika na droge, nie daje sie trzymac przy przejsciu...
Jutro mialam zwiedzac a jestem padnieta, nie mam na to ochoty w ogole. A to dopiero pierwsy tydzien. Ja nie wiem jak ja z nim wysiedze na wakacjach.
ja bede od 1 sierpnia
wiec moze jakos razem tam przezyjemy

Cytat:
Napisane przez malpkajuja Pokaż wiadomość
ktoś tu coś kiedyś mówił o Toruniu? bo właśnie wybieram sie na trzy dni z koleżanką do tego pięknego miasta a potem jak wróce myślę, że ustalę wreszcie ostatnie szczegóły przyjazdu z rodzinką i będę mieć wkrótce ten mój wymarzony bilecik w rączkach....
ja mowilam
byma w Toruniu w zeszly weekend
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:02   #3944
moniaaaaaaa86
Zadomowienie
 
Avatar moniaaaaaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: NRW / Koln
Wiadomości: 1 042
Dot.: Praca jako au-pair

Dziewczynki help!! Moja mala ma za pare dni roczek! i ja nie wie co kupic oni maja tyle zabawek... bo dwie dziewczynki sa juz duze i po nich tyle zostalo Pomozcie jak macie jakis pomysl
moniaaaaaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 10:17   #3945
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez elfik5 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100% Jak po raz pierwszy polecialam do Londynu to na poczatku strasznie podobalo mi sie, ze ludzie sa tam tacy otwarci, mili i sympatyczni, ze witaja sie na ulicy choc mnie nie znaja itd. Potem zorientowalam sie, ze tak zachowuja sie wlasciwie tylko i wylacznie mezczyzni... do tego tylko "ciapaci" i czarnoskorzy Mialam 2 lub 3 nieprzyjems dla mnie syt. gdzie klesie przyczepili sie jak psy do psiego ogona i za cholere nie chcieli dac mi spokoju. Byli namolni i przerazali mnie tym. Nie docieraly do nich prosby, grozby ani milczenie... no co za typy! Najgozej bylo gdy wracalam pozno wieczorem z pracy. Ciemno, na ulicach pusto a ja musialam pojsc jeszcze do calodobowego marketu zeby miec co zjesc na sniadanie Przyczepilo sie 4 gosci w sportowym aucie: przyciemniane szyby, muzyka typu "umcyk, umcyk"... Myslalam, ze padne trupem... a w najleprzym wypadku wpakuja mnie do tego samochodu i nie wiadomo co zrobia Pozostale byly w granicah przyzwoitosci: przywitanie sie, zapatanie o samopoczucie, skad jestes, jak Ci na imie i ciau
Ja raz jak byłam w Londynie z kuzynką, po zakupach w primarku usiadłyśmy sobie na murku przed sklepem (pełno ludzi tam siedziało), koło nas siedział jakiś 'ciapaty'. Otworzyłam czekoladę i sobie jem, a on się mnie pyta czy może się poczęstować. Zaczęliśmy sobie rozmawiać, niby sympatycznie, pytał do kiedy tu jesteśmy itd. Zapytał czy nie chciałbyśmy wyjść wieczorem i on by nam pokazał miasto. To mu powiedziałam ile mamy lat (ja wtedy 16) i że nie wiem co nasz wujek na to, bo jesteśmy pod jego opieką. Od razu się zmył.

A tego samego dnia, na tym samym murku miałam też inną przygodę. Siedziałam sobie, wtedy jeszcze bez kuzynki, koło mnie siedziała grupka jakichś Hiszpanów. Ja między nogami miałam postawioną ogromną torbę z zakupami, ale jej nie trzymałam. I nagle kątem oka dostrzegłam, że koleś który przechodzi obok, tak dziwnie się czai na moją torbę. I nagle się na nią rzucił! To ja hyc, łapię ją kurczowo, żeby mi jej nie zabrał. A co sie okazało? Że to był znajomy tych hiszpanów co siedzieli obok i się czaił żeby ich wystraszyć (bo zamiast złapać za moją rorbę, złapał za kolano hiszpanę która siedziała przy mnie)..
I od razu się zaczęłam śmiać, on mnie zaczął przepraszać, ale co się strachu najadłam, to moje.
Ale dzielnie byłam gotowa bronić moich zakupów. Byście widziały to jak ja się rzuciłam na tą torbę..
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:09   #3946
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

a co, zakupy z Primarka to jak skarb
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:59   #3947
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Pokaż wiadomość
Dziewczynki help!! Moja mala ma za pare dni roczek! i ja nie wie co kupic oni maja tyle zabawek... bo dwie dziewczynki sa juz duze i po nich tyle zostalo Pomozcie jak macie jakis pomysl
Hmmm jak ma roczek to moze (nie wiem czy juz takie cos maja) ale sa takie maty do rysowania dla dzieci z takimi mazakami na wode. Taki maluch nic tym nie popisze a nawet jak do buzi wsadzi to mu nic nie bedzie (chociaz nie wiem czy nie za maly na takie cos). Ale to w Londynie takie cos jest, nie wiem czy tam gdzie ty jestes bedzie.

Poszukaj w jakims sklepie dla dzieci zabawek na pewno cos znajdziesz, dzieci sie ciesza ze wszystkiego, a jak nie to moze jakas sukienke jej kup?

Ehh a ja wczoraj dostalam @ i dzisiaj najgorszy dzien i sie z domu nie ruszam

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
a co, zakupy z Primarka to jak skarb
eeeee tam
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:17   #3948
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: Praca jako au-pair

melduje sie ze u mnie na razie cisza :P nikt sie nie odzywa buu. ale wyslalam wczoraj kilka wiadomosci to moze ktos sie odezwie :P.

a zakupami w primarku bym nie pogardzila. sa akurat na aupairowską kieszen
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 13:56   #3949
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Praca jako au-pair

A ja szukam rodziny z jakiegoś większego miasta i nic. Najbardziej to mi się Londyn marzy. Nie chce któraś odstąpić?
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 14:36   #3950
Fiori
Przyczajenie
 
Avatar Fiori
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Praca jako au-pair

Hej dziewczynki;D
moglabym dolaczyc sie do tego forum?
no wiec ja tez jestem au pair od 3 miesiecy i wlasnie pisze do was z UK. Swoja rodzine znalazlam na universalaupairs.com. Pierwszy raz wyjechalam jako au pair i watpie zebym drugi raz zdecydowala sie na to.
Mieszkam z wdowa i jej 15 letnia córka chora na Down. Dzieczyna jest bardzo fajna. Wlasciwie nie mam za wiele pracy przy niej bo ona doskonale potrafii zorganizowac sobie sama czas. No ale chcialam napisac ze ja tez mialam problemy ze swoja rodzina. Na profilu rodzina miala napisane ze nie wiele bede miec obowiazkow. Po przyjezdzie okazalo sie ze raz w tygodniu musze wysprzatac caly dom(bardzo dokladnie). Po 1.5 miesiaca hostmother pojechala do szpitala i miala bardzo powazna operacje. Znikla z domu na miesiac ale na szczescie mialam z nia praktycznie codzienny kontakt telefoniczny.
Jakos dwa tygodnie temu zbuntowalam sie i powiedzialam ze chce odejsc bo placi mi za malo pieniedzy za to co ja robie, a wie doskonale ze ja moge odejsc w kazdej chwili bo tu gdzie jestem jest masa Polakow i mam wsrod nich znajomych wiec zeby mnie zatrzymac podniosla mi kieszonkowe.
Przyjechalam do UK na rok ale nie wiem czy wytrzymam tyle i nie chodzi o to ze mama dziecko chore na downa, po prostu hostmother ma za duze wymagania. Nie tak mialo byc i ona doskonale zdaje sobie z tego sprawe.
Pomimo paru problemow i niedomowien z nia mamy calkiem dobry kontakt.
Wydaje mi sie ze rodziny ze stronek nie boja sie wykorzystywac au pair bo wiedza ze my nie mamy do kogo sie zwrocic o pomoc jak jest w przypadku dziewczyn wyjeezdzajacych z agencji. No ale w sumie sama nie wiem
Fiori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:10   #3951
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

Fiori witamy


malinka nie odstapie Londynu:P

skubidum ja tylko na primarka czekam wlasnie
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:41   #3952
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Praca jako au-pair

Ale podzielić się możesz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

dostałam nieciekawą propozycję- ostrzegam, dla mnie to brzmi jak oszutswo.

Hello My name is Capt.Derek Mull and am from Uninted kingdom working
on a ship....I need an Aupair to take care of my kids for me since
have lost my wife everything has been difficult for me but i have alot
of money and i have been scammed many time by aupairs and dating scene
online....So i will be offering you 2300pounds monthly and extra
300pounds weekly so if you are interested please contact me . And tell me more about yourself and your
experience as an Aupair.

Wamrs Regards

Capt.Derek Mull

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

prośbę bym miała do dziewczyn z Londynu o sprawdzenie jednego adresu. Propozycja fajna, miasto moje wymarzone, rodzina wydaje się spoko Ale wszystko wydaje mi się zbyt kolorowe i nie chcę sie wpakować w jakieś bagno Adres bym na PW wysłała
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:47   #3953
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: Praca jako au-pair

to co wysłałas to scam :P "2300pounds monthly and extra
300pounds weekly" jak widze takie cos to odrazu usuwam :P

adres sprawdz na mapy.google.pl i adres email rodziny wrzuc w google, moze cos sie pojawi

Edytowane przez skubidum
Czas edycji: 2009-06-27 o 17:48
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 17:59   #3954
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Praca jako au-pair

Adres zamieszkania istnieje na googlach ale meila już nie znalazłam
dlatego zależy mi na tym żeby ktoś mi skonfrontował to z rzeczywistością
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:03   #3955
skubidum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 342
Dot.: Praca jako au-pair

ja nie pomogę, bo jestem na razie na etapie poszukiwan rodziny a ty to na wakacje czy dluzej?
skubidum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 18:42   #3956
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Praca jako au-pair

malinka612 za duzo chca palcic to na bank oszusci
dostaje takie maile jeszcze z roznych stron codziennie;/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:13   #3957
malinka612
Raczkowanie
 
Avatar malinka612
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: D.
Wiadomości: 435
Dot.: Praca jako au-pair

właśnie że płaca nawet ok, czyli w granicach normy- ani za dużo ani za mało ale fajnie by było gdyby któraś z dziewczyn co są w Londynie mogła mi to sprawdzić

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

najbardziej mnie zastanawia co im to da tym oszustom że my się do nich zgłosimy? Kasy na nas nie zarobią bo my same jedziemy bardziej w celach kulturowych i językowych niż zarobkowych, do burdelu nas chcą wsadzić czy co?

I skąd oni mają nasze meile? Przecież tylko na au-pairowskich stronach jesteśmy zarejestrowane...
malinka612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:30   #3958
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Praca jako au-pair

Laski, wrocialm ze Szwajcarii, bylo fajnie, choc jestem zmeczona malymi, ale fajnie bylo na sesji, poznalam makijazystke, ktora pracuje w Paryzu, moglam sobie z nia pogadac co nieco o branzy i jak to wszystko wyglada. Nadrobie Was, jak tylko bede miala sile.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:32   #3959
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Praca jako au-pair

Cytat:
Napisane przez malinka612 Pokaż wiadomość
właśnie że płaca nawet ok, czyli w granicach normy- ani za dużo ani za mało ale fajnie by było gdyby któraś z dziewczyn co są w Londynie mogła mi to sprawdzić

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

najbardziej mnie zastanawia co im to da tym oszustom że my się do nich zgłosimy? Kasy na nas nie zarobią bo my same jedziemy bardziej w celach kulturowych i językowych niż zarobkowych, do burdelu nas chcą wsadzić czy co?

I skąd oni mają nasze meile? Przecież tylko na au-pairowskich stronach jesteśmy zarejestrowane...
Jak się zgłosisz, to będą od ciebie wyłudzać pieniądze. Z tego co słyszałam, to potem nagle ktoś im umiera (zona, mąż, pies.) i będą prosili o przesłanie pieniędzy. Albo będą chcieli się umawiać z aupair na przyjazd i żeby ona im wysłała pieniądze to kupią bilety, czy coś w tym stylu.

A meile mają właśnie z tych aupairowskich stron. Zauważ że nie wszystkie rodziny, którym wysyłasz zgłoszenie, odpowiadają, ale wysyłając do nich wiadomość na stronie, udostępniasz im swojego maila. I dla tych oszustów chyba nie jest żadnym problemem założyć takie fałszywe konto, prawda?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 21:43   #3960
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Praca jako au-pair

ejj ja mam 1wszy raz babysitting ( darmowy :/ ) i mam takie pytanie :P

jak juz wszyscy spia to ja tez moge czy mam czekac na rodzicow ? :P
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.