Scent Bar II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 00:19   #3931
Lea93
Zadomowienie
 
Avatar Lea93
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 1 678
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Lea, dziękuję Ale naprawdę nie chcę już komentarzy na ten temat

Oglądałam Twoją nową dostawę fotek na n-k Jezu, aleś Ty nieprzyzwoicie śliczna. I zazdroszczę filigranowej figurki, której ja nigdy nie będę miała
Wybacz, nie mogłam się powstrzymać, naprawdę

Również dziękuję *czerwieni się* Co do figury mimo, że lubię być taką kruszynką, czasem przemawia przeze mnie zazdrość w stosunku do kobiet mających po 180... i straszliwie ciekawa jestem jakie to uczucie, być wysoką
__________________
czerwonawstążkaniepodnosiwartościpudełka .

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 00:21   #3932
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar II

Angel- to moze i mnie kiedys "zdejmiesz"? Rzadko bywam zadowolona z tego, co widze na fotografiach.
Moze to nieskromne, ale mysle, ze na zywo wygladam korzystniej niz na zdjeciach , (no, nie jestem fotogeniczna), m.in. dlatego niechetnie pokazuje sie w necie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 00:22   #3933
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie róbcie scen...

Wrzucam i mam nadzieję, że szybko zniknie w odmętach wątku .
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
(...) Ale naprawdę nie chcę już komentarzy na ten temat
Ponieważ nie znasz francuskiego, to ja pozwolę sobie na komentarz właśnie w tym języku


Quelle belle!!!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 00:36   #3934
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Również dziękuję *czerwieni się* Co do figury mimo, że lubię być taką kruszynką, czasem przemawia przeze mnie zazdrość w stosunku do kobiet mających po 180... i straszliwie ciekawa jestem jakie to uczucie, być wysoką
Kaśka, boską masz figurkę Jesteś jeszcze młodziutka więc faktem jest, że jeszcze trochę się zmienisz, ale widać od razu, że masz drobniutką budowę

Jakie to uczucie być wysoką ... Hmmm ... Katt, jakie to uczucie być wysoką ?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Angel- to moze i mnie kiedys "zdejmiesz"? Rzadko bywam zadowolona z tego, co widze na fotografiach.
Moze to nieskromne, ale mysle, ze na zywo wygladam korzystniej niz na zdjeciach , m.in. dlatego niechetnie pokazuje sie w necie
Ech, nie musisz mi tego tłumaczyć Osobiście przeżyłam spory szok kiedy zobaczyłam się na zdjęciach ze zlotu, zrobionych przez dziewczyny I potem kilkakrotnie przeczytałam/usłyszałam, że w rzeczywistości nie jestem taka "krągła" jak na tych okropnych zdjęciach
Co do faktu, że na żywo prezentujesz się lepiej - na pewno znów troszkę przesadzasz z samokrytyką - ale coś w tym może być
Na ostatnim zlocie siedziałam obok Neonki i po raz pierwszy widziałam ją na żywo. Zrobiła na mnie naprawdę megapiorunujące wrażenie (nie będę teraz wymieniać o co dokładnie chodzi, bo nie będę cukrować bez sensu - Neo i tak to wie, bo sama jej powiedziałam ) . A fotki ze zlotu, no cóż... teoretycznie niewiele można im zarzucić, ale cholernie ograbiły Neonkę choć wyszła na nich dość ładnie.

Myślę, że żeby zrobić ładne zdjęcie nie wystarczy tylko dobry aparat

No i nie pokazuj się w necie - to Ci na dobre wyjdzie You know what I mean Zdarzają się miłe sytuacje i propozycje (np od agencji modelek), ale generalnie... cóż. Wolałam poprzedniego nicka

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Ponieważ nie znasz francuskiego, to ja pozwolę sobie na komentarz właśnie w tym języku


Quelle belle!!!
Różyczko, tyle to i ja rozumiem Nawet bez Google Translatora

Poza tym - "przyganiał kocioł garnkowi", że tak powiem


Dobranoc
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 00:50   #3935
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kaśka, boską masz figurkę Jesteś jeszcze młodziutka więc faktem jest, że jeszcze trochę się zmienisz, ale widać od razu, że masz drobniutką budowę

Jakie to uczucie być wysoką ... Hmmm ... Katt, jakie to uczucie być wysoką ?
Fajowe -i jesli mialabym wymienic ceche swojego wygladu, z ktorej jestem calkowicie zadowolona, podalabym wlasnie wzrost

Cytat:
Ech, nie musisz mi tego tłumaczyć Osobiście przeżyłam spory szok kiedy zobaczyłam się na zdjęciach ze zlotu, zrobionych przez dziewczyny I potem kilkakrotnie przeczytałam/usłyszałam, że w rzeczywistości nie jestem taka "krągła" jak na tych okropnych zdjęciach
Co do faktu, że na żywo prezentujesz się lepiej - na pewno znów troszkę przesadzasz z samokrytyką - ale coś w tym może być
Na ostatnim zlocie siedziałam obok Neonki i po raz pierwszy widziałam ją na żywo. Zrobiła na mnie naprawdę megapiorunujące wrażenie (nie będę teraz wymieniać o co dokładnie chodzi, bo nie będę cukrować bez sensu - Neo i tak to wie, bo sama jej powiedziałam ) . A fotki ze zlotu, no cóż... teoretycznie niewiele można im zarzucić, ale cholernie ograbiły Neonkę choć wyszła na nich dość ładnie.
Chyba rozumiem.

Wiesz, wydaje mi sie, ze ja akurat zyskuje na swojej dynamice- mimice i gestykulacji, a tego na plaskich fotografiach brakuje.
Poza tym fotki zmieniaja moje rysy twarzy. Osoby, ktore dobrze i dlugo mnie znaja tez widza, ze na zdjeciach jestem po prostu inna, niz w rzeczywistosci. Dla mnie samej- w sensie negatywnym. (i zapewnie masz tez racje z tym samokrytycyzmem )

Cytat:
Myślę, że żeby zrobić ładne zdjęcie nie wystarczy tylko dobry aparat
A ja mysle, ze dobre oko fotografa jest rownie wazne- (jesli nie wazniejsze). Dlatego dobrze wiedziec, ze przejawiasz zdolnosci, w tym kierunku.
Cytat:
No i nie pokazuj się w necie - to Ci na dobre wyjdzie You know what I mean Zdarzają się miłe sytuacje i propozycje (np od agencji modelek), ale generalnie... cóż. Wolałam poprzedniego nicka
Czaje o co biega

Dobranoc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 00:56   #3936
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar II

Aniołku - co Ty mi tu będziesz mówić, czy ja się mogę wypowiedzieć, czy nie! A tak serio, skoro oczywistą oczywistość muszę pominąć to wyspowiadaj się chociaż z tuszu do rzęs

też bym chciała Was pooglądać na naszej-klasie Wiem, że jeszcze ostatnio ją bojkotowałam, ale nie mogłam się powstrzymać od rejestracji

Dobranoc pięknym Paniom
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:21   #3937
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 01:23   #3938
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Różyczko, tyle to i ja rozumiem Nawet bez Google Translatora
Zaskakujesz mnie, moja Droga, na każdym kroku

Cytat:
Poza tym - "przyganiał kocioł garnkowi", że tak powiem

Co do garnków i gotowania... Sałaty się nie gotuje, bo pod wpływem wysokiej temperatury robi się mało apetyczna


Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
Tezuniu, i bardzo dobrze! Papierochy to zło! I w dodatku smród przeokrutny przekłamujący woń perfum! Życzę Ci dużo samozaparcia!



Dobrej Nocki! Lecę do wyra, bo mnie sen już smyra! (jak widać o tej porze wyłazi ze mnie rozbuchana poetka-grafomanka... Czas spać, czas spać! )
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:30   #3939
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
Teza, no co Ty?!
Twardym trza być, a nie miętkim - wytrzymasz bez problemów lat sto, a potem znajdziesz inny nałóg.

Trzymam kciuki - a jeśli ja trzymam, to musi sie udać, bo nie zwykłam trzymać na darmo.

A tak serio - wielka to rzecz rzucanie palenia. Naprawdę warto. I najlepiej właśnie tak, jak Ty: ostatni i więcej nie kupuję.

Gdybyś potrzebował wsparcia, motywacji, kopa w zadek - służę chętnie.

Ufff... na koniec dnia, wśród tej powodzi postów o kolorówce, na której się nie znam TAAAAKI MOCNY AKCENT!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:40   #3940
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Zaskakujesz mnie, moja Droga, na każdym kroku




Co do garnków i gotowania... Sałaty się nie gotuje, bo pod wpływem wysokiej temperatury robi się mało apetyczna




Tezuniu, i bardzo dobrze! Papierochy to zło! I w dodatku smród przeokrutny przekłamujący woń perfum! Życzę Ci dużo samozaparcia!



Dobrej Nocki! Lecę do wyra, bo mnie sen już smyra! (jak widać o tej porze wyłazi ze mnie rozbuchana poetka-grafomanka... Czas spać, czas spać! )
Dziekuje bardzo
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Teza, no co Ty?!
Twardym trza być, a nie miętkim - wytrzymasz bez problemów lat sto, a potem znajdziesz inny nałóg.

Trzymam kciuki - a jeśli ja trzymam, to musi sie udać, bo nie zwykłam trzymać na darmo.

A tak serio - wielka to rzecz rzucanie palenia. Naprawdę warto. I najlepiej właśnie tak, jak Ty: ostatni i więcej nie kupuję.

Gdybyś potrzebował wsparcia, motywacji, kopa w zadek - służę chętnie.

Ufff... na koniec dnia, wśród tej powodzi postów o kolorówce, na której się nie znam TAAAAKI MOCNY AKCENT!
Sabbath tobie rowniez dziekuje za te slowa otuchy jak bede potrzebowac miejsca na bratki to sie zglosze do ciebieA za kase ktora zaoszczedzene na fajkach kupie sobie Idol de Lubinalbo Gaiac
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:48   #3941
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość

Sabbath tobie rowniez dziekuje za te slowa otuchy jak bede potrzebowac miejsca na bratki to sie zglosze do ciebieA za kase ktora zaoszczedzene na fajkach kupie sobie Idol de Lubinalbo Gaiac
Bardzo, bardzo szczytny (i piękny) cel!

Teza, powiem Ci coś: obserwuję Twoje fascynacje, zakupy i marzenia i wiesz co? Chyba zamiast zapachowej siostry dorobię się na Wizażu brata.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 01:50   #3942
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
Teza - juz teraz gratuluje- samej decyzji
Jesli chcesz, to wytrzymasz

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A za kase ktora zaoszczedze na fajkach kupie sobie Idol de Lubinalbo Gaiac
Dokladnie, w chwilach zwatpienia przelicz sobie, ile ml perfum puscilbys z dymem papierochowym
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:53   #3943
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo szczytny (i piękny) cel!

Teza, powiem Ci coś: obserwuję Twoje fascynacje, zakupy i marzenia i wiesz co? Chyba zamiast zapachowej siostry dorobię się na Wizażu brata.
Ojej Sabbath zaczynam sie bac,skoro mnie obserwujeszJa od dziecka mam takie fascynacje,marzenia i pociagi do zakupowMam lekko z glowa cos nie takFajnie miec zapachowa siostreBo moja siostra w rl uwaza ze jestem stukniety na punkcie zapachow
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 01:56   #3944
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ojej Sabbath zaczynam sie bac,skoro mnie obserwujeszJa od dziecka mam takie fascynacje,marzenia i pociagi do zakupowMam lekko z glowa cos nie takFajnie miec zapachowa siostreBo moja siostra w rl uwaza ze jestem stukniety na punkcie zapachow
Jakby Ci to powiedzieć...?
Ma rację!
Ale jakże nudne jest życie ludzi niestukniętych...


Przynajmniej parcie na ciuchy i kolorówkę mnie nie dotyczy... Jeszcze...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 02:01   #3945
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jakby Ci to powiedzieć...?
Ma rację!
Ale jakże nudne jest życie ludzi niestukniętych...


Przynajmniej szał na ciuchy i kolorówkę mnie nie dopadł... Jeszcze...
Jakie to zycie by bylo nudne bez ludzi szurnietychPowiem ci ze ja zamiast kasy na ciuchy wydac to ja wole przeznaczyc na perfumyJuz i tak spora kolekcje nazbieralem ale ciagle mam niedosytI tak wlasnie sobie kminie ze w sobote pojade do Legnicy do perfumerii na jakies male zakupyMyslalem nad kremem Clarinsa albo Biothermu zeby kupicI do tego malutkiego chociaz A*MenBo obecnie juz mam flaszke na wykonczeniu poziom perfum zniza sieObecnie jest w polozeniu najnizszego punktu na gwiazdce
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 02:13   #3946
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Jakie to zycie by bylo nudne bez ludzi szurnietychPowiem ci ze ja zamiast kasy na ciuchy wydac to ja wole przeznaczyc na perfumyJuz i tak spora kolekcje nazbieralem ale ciagle mam niedosytI tak wlasnie sobie kminie ze w sobote pojade do Legnicy do perfumerii na jakies male zakupyMyslalem nad kremem Clarinsa albo Biothermu zeby kupicI do tego malutkiego chociaz A*MenBo obecnie juz mam flaszke na wykonczeniu poziom perfum zniza sieObecnie jest w polozeniu najnizszego punktu na gwiazdce
Na A*Mena namawiam swojego Królewnę od... Od kiedy się pojawił (A*Men, nie Królewna). Na razie nieskutecznie.
Ale nie tracę nadziei.

A jaki dokładnie krem chcesz kupić?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 02:23   #3947
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Na A*Mena namawiam swojego Królewnę od... Od kiedy się pojawił (A*Men, nie Królewna). Na razie nieskutecznie.
Ale nie tracę nadziei.

A jaki dokładnie krem chcesz kupić?
-Biotherm Homme High Recharge swietna konsystencjaladny zapach taki cytrusowy pobudzajacy,testowalem go z probki i dobrze usuwa zmeczenie z twarzy
-Clarins Homme Balsam Nawilzajacy galaretkowa konsystencja bardzo wydajny i pachnie jak zelki Haribo i dobrze nawilza,tez testowalem z probki
-Biotherm Homme Aquapower cera mieszana tez sie dobrze wchlania tylko ten zapach taki Warsowy ale srednio nawilza,i ten tez testowany z probkiDostalem probki tych kremow przy zakupie BC w perfumeri w Legnicy przelali mi z testerow do takich malutkich plastikowych nakretek pod sam wierzcholekI od teraz bede chodzic tylko na zakupy do tej perfumerii dostajesz za kazdym razem rabacik 10% troche probek kosmetyczki albo inne gadzety i duzo maja perelek i w duzo lepszych cenach niz sieciowki w nosie mam douglasa gdzie nie ma probek testerow i znizek.
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 02:33   #3948
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
-Biotherm Homme High Recharge swietna konsystencjaladny zapach taki cytrusowy pobudzajacy,testowalem go z probki i dobrze usuwa zmeczenie z twarzy
-Clarins Homme Balsam Nawilzajacy galaretkowa konsystencja bardzo wydajny i pachnie jak zelki Haribo i dobrze nawilza,tez testowalem z probki
-Biotherm Homme Aquapower cera mieszana tez sie dobrze wchlania tylko ten zapach taki Warsowy ale srednio nawilza,i ten tez testowany z probkiDostalem probki tych kremow przy zakupie BC w perfumeri w Legnicy przelali mi z testerow do takich malutkich plastikowych nakretek pod sam wierzcholekI od teraz bede chodzic tylko na zakupy do tej perfumerii dostajesz za kazdym razem rabacik 10% troche probek kosmetyczki albo inne gadzety i duzo maja perelek i w duzo lepszych cenach niz sieciowki w nosie mam douglasa gdzie nie ma probek testerow i znizek.
Szkoda, że nie jestem mężczyzną...
Ciągle poszukuję kremu, który dobrze nawilża i właśnie usuwa zmęczenie. A Clarins i Biotherm to jedne z moich ulubionych firm, jeśli chodzi o pielęgnację.

O dobrą perfumerię ponoć teraz trudno.

Ja się nie skarżę, bo zwykle i obsługa i rozdawalność próbek mnie zadowala, ale mój barbarzyński image chyba budzi grozę u pań konsultantek, bo nie dość, że zwykle dostaję gratisy nawet bez zakupów, to raz, kiedy po całonocnej orgii zakupowej w Silesia City center panie w Douglasie nie miały próbek, żeby mnie obdarować - zaprosiły mnie na darmowy zabieg pielęgnacyjny i kiedy przyszłam - próbki już były.


I jeszcze co do obserwacji: jak mam Cię nie obserwować, skoro w Awatarze masz jeden z moich ulubionych zapachów, a w podpisie dwa, które mam (i uwielbiam) i jeden, którego wspólny zakup właśnie planuję?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 05:56   #3949
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Wracając jeszcze do listy firm testujących na zwierzętach- zobaczcie, ile z nas musiałoby zrezygnować z ulubionych perfum: CK, Joop, Cacharel, Chopard, Lancaster, Cerruti...

Fenris- puder jest ok, nie brązuje właściwie za bardzo, lekko matuje, nadając jednocześnie ładny połysk. Chyba będę z niego zadolowolona.

U mnie znowu śnieg pada
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 06:34   #3950
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Tymenko, a jaka jest pełna nazwa?
.
Aniołku, ten tusz to Lash Power Mascara Ma małą, okrągłą szczoteczkę z dłuższym i krótszymi włoskami i bardzo dobrze pokrywa nawet któtki rzęsy. Zmywa się ciepłą wodą ale nie rozmazuje na deszczu. Jest taki gumowaty - roluje się podczas zmywania jak guma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clq_6LG9_250.jpg (6,6 KB, 10 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 07:14   #3951
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie jestem mężczyzną...
Ciągle poszukuję kremu, który dobrze nawilża i właśnie usuwa zmęczenie. A Clarins i Biotherm to jedne z moich ulubionych firm, jeśli chodzi o pielęgnację.

O dobrą perfumerię ponoć teraz trudno.

Ja się nie skarżę, bo zwykle i obsługa i rozdawalność próbek mnie zadowala, ale mój barbarzyński image chyba budzi grozę u pań konsultantek, bo nie dość, że zwykle dostaję gratisy nawet bez zakupów, to raz, kiedy po całonocnej orgii zakupowej w Silesia City center panie w Douglasie nie miały próbek, żeby mnie obdarować - zaprosiły mnie na darmowy zabieg pielęgnacyjny i kiedy przyszłam - próbki już były.


I jeszcze co do obserwacji: jak mam Cię nie obserwować, skoro w Awatarze masz jeden z moich ulubionych zapachów, a w podpisie dwa, które mam (i uwielbiam) i jeden, którego wspólny zakup właśnie planuję?
No wiesz Sabbath ja tez lubie KoszmarkeMowisz o wspolnym zakupie Bois Farinei o AvignonWiesz dlatego ci pewnie zapronowaly w Douglasie zabieg regeneracyjny bo musialas zle wygladacWiesz mi sie zdaje ze Biotherm lepiej nawilza skore niz Clarins,ale z drugiej strony Clarins lepiej wygladza skoreNie moge sie zdecydowac jaki chcem ten krem
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 07:24   #3952
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
No wiesz Sabbath ja tez lubie KoszmarkeMowisz o wspolnym zakupie Bois Farinei o AvignonWiesz dlatego ci pewnie zapronowaly w Douglasie zabieg regeneracyjny bo musialas zle wygladac
Na dłonie! Na dłonie to był zabieg!

I tak, mówię o BF - jestem we wcześniejszej turze. A Avignon mam flaszkę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 07:51   #3953
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Świeże, tylko świeże i mokre Takie są najbardziej plastyczne i w moim odczuciu najfajniej się aplikują Takie już trochę bardziej suche oblepiają i robią "motyle nóżki"
Wolę mokruteńkie
Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
O, teraz już lepszy temat (chociaż dzisiaj, po rozświetlaczowej dyskusji, malując się, maźnęłam się też rozświetlaczem )

2000 Calorie kupię koniecznie, zawsze zapominam, że miałam go przetestować, a jeśli piszecie, że robi firanki, to już jestem przekonana w 100%, że muszę go mieć
Miałam Hypnose i Flextencils Lancome i bardzo, bardzo je lubiłam, przede wszystkim za dobry efekt i za to, że się nie rozmazywały, nawet jak trafiłam na śnieżycę
A teraz szykuję się do High Definition Clinique, tego i z grzebykiem i szczoteczką. Jak nie lubię szczoteczek w tuszach, to takie połączenie mi pasuje

Też nie lubicie świeżych, nowo kupionych tuszy? Bo ja się nie umiem takimi malować, musi trochę podeschnąć, wtedy maluje mi się lepiej
Ja uwielbiam podeschnięte,tylko takie dobrze malują.Nie ma nic gorszego niż za mokry tusz

Aniołku-piękne zdjęcie.Masz piękne,ogromne i urzęsione oczęta.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:11   #3954
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Wszystkie jesteście piękne, jak jeden mąż (a moze raczej w tym przypadku, jak jedna żona )

Super temat o tuszach - chyba wypróbuję ten Collistar - miałam chęć na Lash Queen Black Feline HR ale moze przetestuję coś nowego choć na razie boli mnie głowa i oczy i zastanwiam się, czy to nie od tuszu właśnie - mój Effet Faux Cils YSL właśnie dogorywa, i może to dlatego...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:19   #3955
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

ech gdybym ja miala kogoś kto umie robic zdjecia...

czesc dziewczyny
u mnie snieg po pas
moj sasiad jak w dowcipie, podszedł do samochodu drugiego sasiada
reka odgarnął snieg zeby włozyc klucz w drzwi i wtedy sie zorientował ze to nie jego
ja tez mialam mały kłopot odsniezeniem swojego...

koszmar jakis
chce wiosny
nawet mi sie pachniec nie chce jakos specjalnie...
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:28   #3956
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dziewczyny miło, ze mnie ktoś jeszcze pamięta, bo nie udzielam się zbytnio ostatnio...
Malinko, ja pamiętam, witaj


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
U mnie caly Max Factor odpada- za testowanie na zwierzakach.
Niestety

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Też nie lubicie świeżych, nowo kupionych tuszy? Bo ja się nie umiem takimi malować, musi trochę podeschnąć, wtedy maluje mi się lepiej
Witaj w klubie
Ja też wolę raczej takie lekko podeschnięte, mam wrażenie, że lepiej malują.

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupujeRzucam palenieCiekaw e ile wyrzymam
Powodzenia
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:11   #3957
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Lea, dziękuję Ale naprawdę nie chcę już komentarzy na ten temat

Oglądałam Twoją nową dostawę fotek na n-k Jezu, aleś Ty nieprzyzwoicie śliczna. I zazdroszczę filigranowej figurki, której ja nigdy nie będę miała

Katt, tak tą foteczkę robiłam sama Jakoś do siebie mam większe zaufanie (ale niektóre z imprez robione przez innych też mogą być ). Powiem jednak nieskromnie, że mi po prostu "wychodzą" zdjęcia Zdecydowanie nie tylko mojej postaci
Piękne nowe awatarki, Angel, Lea, Dominika...



Chętnie bym Was wszystkie perfumanki pooglądała na NK, jeśli można proszę o PW z linkiem

A tak w ogóle to staram sie tu nie zaglądać żeby mnie kolorówka nie skusiła

Miłego dnia
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:19   #3958
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar II

Ale zrobiło się PIĘKNIE w wątku


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kasiu-na podstawie opisu rzes, zaczelam sie obawiac, ze LashXL moze Ci sie jednak nie spodobac
Wbrew nazwie, glownie pogrubia- przynajmniej moje rzesy.
A mam z natury b.dlugie, dosc geste, ale pojedyncze wloski sa cieniutkie- i ten tusz po prostu podkresla ich naturalne atuty. Mnie odpowiada taki wlasnie efekt pogrubienia, bez "owadzich nozek" i teatralnego efektu. Niestety, moze sie okazac, ze Twoje rzesy za malo wydluzy.

Dobranoc
Już jestem

No właśnie, tego się obawiam Twoje rzęsy widziałam i u Ciebie taki rodzaj tuszu sprawdza sie w 100%, u mnie już może mniej. Dlatego poszukam tuszu tylko wydłużajacego, ewentaulnie podkręcającego Przed długi czas używałam burżuji, ale zaczęły mnie uczulać może kupię coś z klinika, tylko ja zwsze mam problem, bo kupuję ciemne brązy, a tych często nie ma


Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Skoro jestesmy w temacie testow, mam dobra wiadomosc odnosnie CdG.
Ostatnio wyczytalam na nowym kartoniku perfum CdG2, (na poprzednich jeszcze nie bylo tego info), ze CdG nalezy do grupy Puig S.A. - ktora nie testuje na zwierzetach i jest na liscie OK Pety

Świetna wiadomosć

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2008-03-26 o 10:16
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:27   #3959
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Fajowe -i jesli mialabym wymienic ceche swojego wygladu, z ktorej jestem calkowicie zadowolona, podalabym wlasnie wzrost
Właśnie. Wysoki wzrost jest faaaajny
Cytat:
Wiesz, wydaje mi sie, ze ja akurat zyskuje na swojej dynamice- mimice i gestykulacji, a tego na plaskich fotografiach brakuje.
Poza tym fotki zmieniaja moje rysy twarzy. Osoby, ktore dobrze i dlugo mnie znaja tez widza, ze na zdjeciach jestem po prostu inna, niz w rzeczywistosci. Dla mnie samej- w sensie negatywnym. (i zapewnie masz tez racje z tym samokrytycyzmem
Wiesz mi się wydaje, że te cechy jednak można by było oddać. A poza tym Twoje melancholine i nieruchome oblicze też jest równie ładne Pamiętam Twój śliczny awatarek z Twoją buzią
Cytat:
A ja mysle, ze dobre oko fotografa jest rownie wazne- (jesli nie wazniejsze). Dlatego dobrze wiedziec, ze przejawiasz zdolnosci, w tym kierunku.
Tzn wiesz co, ja nie wiem jak to się udaje, ale po prostu się udaje Kiedy miłam z 12 lat to robiłam siostrze i kuzynce sesje zdjęciowe (jeszcze takim aparatem z kliszą itd) Do dziś mamy te zdjęcia i nawet dziś baaaardzo się podobają - bo po prostu są niezwykłe. Chociaż nie znam technik i działam instynktownie
Jednak powiem Ci szczerze, że nie ciągnie mnie do rozwijania tego - jakoś przez skórę czuję, że to nie jest moja droga
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Aniołku - co Ty mi tu będziesz mówić, czy ja się mogę wypowiedzieć, czy nie! A tak serio, skoro oczywistą oczywistość muszę pominąć to wyspowiadaj się chociaż z tuszu do rzęs
Nie pamiętam... Ale wydaje mi się, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że to będzie wspomniany Masterpiece Max
Cytat:
też bym chciała Was pooglądać na naszej-klasie. Wiem, że jeszcze ostatnio ją bojkotowałam, ale nie mogłam się powstrzymać od rejestracji
No i dobrze Z jednej strony to płytkie, ale z drugiej fajna szansa na kontakt z ludźmi, których nie widziało się od lat. Łap pw
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie spalilem ostaniego papierosa(delektowalem sie nim)Juz wiecej nie kupuje. Rzucam palenieCiekawe ile wyrzymam
Gratulacje! Mocno trzymam kciuki za powodzenie akcji.
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Zaskakujesz mnie, moja Droga, na każdym kroku
Étonnant, c'est un état naturel pour moi
Cytat:
Co do garnków i gotowania... Sałaty się nie gotuje, bo pod wpływem wysokiej temperatury robi się mało apetyczna
Zamierzam to sprawdzić jednego pieknego dnia
Cytat:
(jak widać o tej porze wyłazi ze mnie rozbuchana poetka-grafomanka... Czas spać, czas spać!)
Więc należy ten stan wykorzystać przy pisaniu zachwycających recenzji!
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Aniołku, ten tusz to Lash Power Mascara Ma małą, okrągłą szczoteczkę z dłuższym i krótszymi włoskami i bardzo dobrze pokrywa nawet któtki rzęsy. Zmywa się ciepłą wodą ale nie rozmazuje na deszczu. Jest taki gumowaty - roluje się podczas zmywania jak guma.
Dziękuję Może kiedyś się skuszę
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Aniołku-piękne zdjęcie.Masz piękne,ogromne i urzęsione oczęta.
To wcale nie jest najładniejsze Dziękuję Żeby trochę uchylić się od komplementu powiedziałabym "I've got it from my mama" - ale oczu akurat nie mam po niej, w odróżnieniu od całej reszty
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Super temat o tuszach - chyba wypróbuję ten Collistar - miałam chęć na Lash Queen Black Feline HR ale moze przetestuję coś nowego choć na razie boli mnie głowa i oczy i zastanwiam się, czy to nie od tuszu właśnie - mój Effet Faux Cils YSL właśnie dogorywa, i może to dlatego...
Margot, niech Cię ręka boska broni od Lash Queen HR - praktycznie nic nie robi a nawet z przyciemnianiem sobie nie radzi... Z ciekawości zapytam - ile przeżył Twój EFC?
Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
koszmar jakis
chce wiosny
nawet mi sie pachniec nie chce jakos specjalnie...
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:33   #3960
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar II

a ja tam sie ciesze z mojego wzrostu i wcale nie chcialabym byc wyższa

Yolu, chetnie Ci wysle linka, ale nasza-klasa nie działa musimy poczekac
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.