Scent Bar II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 22:28   #4531
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

No i wiecie co... MAM MAC'A MV2!!! Własną buteleczkę My preciousss... Hmmm ciekawe czym jutro będę pachniała
Przetestowałam MV1 - jednak paskudztwo, mocno kwiatowe z delikatną wanilią, jaśminowe. MV-3 piękne, na początku trochę męski, potem lekko drzewno-sandałowy (ale bardzo delikatnie), w ogóle delikatny zapach, po chwili bardzo mi się spodobał. Błękitny MAC to jakaś fuj-fuj bryza, zielony też smrodzik no i różowy - mocno kwiatowy - bleeee
Także MV2 i MV3 dają radę, reszta im się nie udała.
Dziękuję za wrażenia Fenris - mam nadzieję, że może i kiedyś w Łodzi Mac da się powąchać
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:33   #4532
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
*leci z bacikiem* ja Ci dam słabe! tiramisu jest pycha! to znaczy, to carte-dor'owskie. w ogóle Carte Dor robi pycha lody.

Będę się starać jak najdłużej utrzymać takie chwile i sprawić by było ich coraz więcej, o tak

wiosna wiosna wiosna!
Może i robi dobre lody, ale ja tak nie za bardzo lubię tiramisu

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Prosze .To z niezastąpionego działu dziecięcego.
Piękna wiosna,wyciągnęłam z szafy płaszczyk lekki ukochany,przywdziałam balerinki(które mnie niestety obtarły straszliwie),fa jnie jest,bardzo.
Dziękuję baaardzo Mam bardzo podobny golfik z Oysho - w tym samym kolorze czewieni, ale z Kitty Czerwonym Kapturkiem Nawet wklejałam tu do Scent Baru

(Ja nawet nie włażę na ciuchowy dziecięcy, bo trochę się to mija z celem przy moim metrze osiemdziesiąt Ale na Allegro upolowałam dwie koszulki z Kitty właśnie z dziecięcego - na metr siedemdziesiąt i też leżą ekstra )

Obtarcia strasznie współczuję To okropne...
Ale narobiłaś mi chcicy na założenie jutro balerinek Hmmm... ale których z trzech par, które mam w aktualnym domu ?

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja też chcę!!! Widziałam w Magnolii i w Pasażu sklep Hello Kitty z piżamkami, czerwona jest śliczna - szczególnie spodenki.
Polecam

Cytat:
Napisane przez Fenris
No właśnie trafiłam dzisiaj znowu do centrum handlowego Mam śliczny błyszczyk BeYu (bardzo ładny delikatny róż) i puder Terra Del Sol, ponoć dobry i wygląda jak ziemia egipska, ale się zobaczy - 27zł to można wypróbować
No i kokosek Body Shop'u, ale im dłużej go mam na łapce, tym mniej mi się podoba. Mogłam wziąć Annayę albo coś innego :/
Dodatkowo mam swój wymarzony pasek Mustanga, myślałam nad tym parę dni, bo kosztował fortunę.

No i wiecie co... MAM MAC'A MV2!!! Własną buteleczkę. My preciousss... Hmmm ciekawe czym jutro będę pachniała.
Przetestowałam MV1 - jednak paskudztwo, mocno kwiatowe z delikatną wanilią, jaśminowe. MV-3 piękne, na początku trochę męski, potem lekko drzewno-sandałowy (ale bardzo delikatnie), w ogóle delikatny zapach, po chwili bardzo mi się spodobał. Błękitny MAC to jakaś fuj-fuj bryza, zielony też smrodzik no i różowy - mocno kwiatowy - bleeee.
Także MV2 i MV3 dają radę, reszta im się nie udała.
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dziewczynki musze sie pochwalic
Buty sobie kupilam - takie totalnie niepraktyczne ale tak ladne, dodatkowo tanie ze poprostu wzielam chocby mily tylko cieszyc moje oko na polce

Szpile - 10 cm, czarne w biale kropy z kokarda. Slodko, kiczowato, lukrowato wrecz ale musialam je miec Oczywiscie jak kazde buty lekko za duze. 4 sa na mnie za male, 5 za duze. Kazde wyjsciowe obuwie mam wypachane chusteczkami w czubkach

No ale M. mowi 'uuu do pracy to Ty w nich nie dojdziesz... '
ja 'nie mam zamiaru, pojde w balerinach, przebiore w robocie'

wysmial mnie

No i skusilam sie na kolejny blyszczyk cud co to usta pompuje... Eh wlasciwie jest tylko jeden blyszczyk ktory faktycznie dziala i usta puchna mi dosyc znacznie ale... dyskomfort jaki odczuwam jest wprost proporcjonalny do efektu. To Lip Injection Two Faced, 'blyszczyk geja' jak to mawia dla zarty M. (zalzyciel firmy jest Gejem - ja absolutnie nie mam nic przeciwko Gejom!! ja to nawet odczuwam niesamowita sympatie, M. jest tolerancyjny)Bo ja mam taki dziwne usta - dolna wara calkiem pokazna, gorna jakis procent dolnej. Mysle o powiekszeniu ust.

Dziewczyny, ależ dziś zakupowy dzień Ogromne gratulacje! W same fajności się obkupiłyście

Fenris, Mac musiał być Twój Wkleiłabyś foteczkę paska ?

Hecate, kilka razy użyłam tego błyszczyka - miałam próbkę. Zaaplikowałam sobie najpierw maseczkę Lip Injection a potem błyszczyk - na moją imprezę osiemnastkową Booooże, co to był za ból. Wszyscy domownicy się nabijali z moich wrzasków a ja byłam gotowa cierpieć dla piękna
Nie boli Cię ten błyszczyk ?
O powiększaniu ust nie myśl, bo to strasznie drogi bezsens.

Cytat:
Ja mam bluze z HK, longa, boxerke, majtasy
Aniolku - ja dalej pamietam o popcornie!!!
Słońce, nie licytuj się To ja kocham Hello Kitty najbardziej we wszechświecie !!!!!!

__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:39   #4533
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
E tam, przynajmniej Twoje się układają w twarzową fryzurę; w ogóle są... sprecyzowane. Nie wiem jak to ująć. Dynamiczne i zwracające uwagę.

Mnie dzisiaj trafił szlag i ścięłam swoje beznadziejne włosy o kilka cm. Ostatnio wyglądałam jak dwa kilo pasztetu, no musiałam coś zmienić. Zwisały smętnie i kretyńsko, asymetrycznie się wywijały. Porażka.
Jutro pierwszy dzień walki z krótką strzechą.
Rachelo, nie wiem czy to, co mnie rozbraja w powyższym poście, to Twoja uprzejmość, czy raczej kiepski gust.

Ja nie mam FRYZURY. Mam WŁOSY.
To znaczy powoli zaczynam dojrzewać do jakiegoś przycięcia, ale ogólnie fryzjera to one widziały jakieś cztery lata temu.

A teraz do rzeczy:
Ścięłaś?
Sama?
Jak?

ZDJĘCIA proszę!

Bo kiedy widziałam twoje poprzednie fryzurki szlag mnie z rozpaczy i zazdrości) trafiał.


edit:
Wiecie co?
Okazało się, że sprawa z sprzedawcą zepsutych UBV ciągle nie przycichła. Nowa odsłona na gazecie. Gościu pojawił się w wątku i przyprawił mnie o opad... wszystkiego.
Skąd on bierze takie dobre samopoczucie?

link:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...971582&v=2&s=0
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:43   #4534
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Ja po prostu zawsze chciałam mieć kręcone, długie włosy
A co do gustu, to nie komentuję; zawsze sobie z tżtem dogryzam ;]


Sama ścinam się od dłuższego czasu. Skoro i tak nigdy nie jestem zadowolona z efektu u fryzjera, a siedzenie na fotelu związane jest z wieloma irytującymi mnie rzeczami (konieczność pokazywania twarzy z bliska i widzenie własnego odbicia w tym beznadziejnym, "chorym" świetle; łaskotanie włosów po twarzy; wychodzenie od fryzjera z mikro włoskami na twarzy, których nijak nie da się usunąć na miejscu bez starcia tapety, itp - wiem, mam fobię )... to po co się męczyć?

Na razie mam na głowie zmokłą kurę, może jutro zrobię jakieś zdjęcia.
Ale nie ma co podziwiać, ręka mi zdrętwiała po dziesięciu minutach i nawet głupiego cieniowania nie zrobiłam jak należy...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:45   #4535
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Fenris, Mac musiał być Twój Wkleiłabyś foteczkę paska ?
Wszystko super, gdybym właśnie nie kliknęła na Allegro Musc Ravageur. Dzisiaj to już trzecie perfumy, wczoraj kupiłam Amorito... Ołłłł...

Wklejam na życzenie mój nowy pasek i cienie Inglota + błyszczyk BeYu - naprawdę śliczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 033108233544.jpg (49,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 033108233632.jpg (48,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 033108234052.jpg (44,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 033108234102.jpg (45,3 KB, 10 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:45   #4536
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Zdycham dzisiajMialem okropny dzien w pracyNogi mi wlaza doI wogole zle sie czujeZaladek mnie boli caly dzien mdli mnieMoze ja w ciazy jestem
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:47   #4537
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

O! Pan Piwo się obudził. Ale widzisz, dobrze, że założylaś wątek na gazetowym. Jak pan Piwo będzie ciągnął tą dyskusje, to w końcu dziewczyny z gazetowego dowiedzą się o tej historii, a pan Piwo może na tej dyskusji sporo stracić.

Rachela - kto jest w Twoim avku?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 22:49   #4538
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Aggie, boski Trent Reznor.

Avatar miałam wieki temu, ale teraz go odbarwiłam i nieco zmniejszyłam.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:51   #4539
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Aggie, boski Trent Reznor.

Avatar miałam wieki temu, ale teraz go odbarwiłam i nieco zmniejszyłam.
Myslałam, że... sama wiesz kto Ale przyznasz, że by pasował?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 22:56   #4540
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Owszem, podobieństwo jest... spore. Czasami
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:08   #4541
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja po prostu zawsze chciałam mieć kręcone, długie włosy
A co do gustu, to nie komentuję; zawsze sobie z tżtem dogryzam ;]


Sama ścinam się od dłuższego czasu. Skoro i tak nigdy nie jestem zadowolona z efektu u fryzjera, a siedzenie na fotelu związane jest z wieloma irytującymi mnie rzeczami (konieczność pokazywania twarzy z bliska i widzenie własnego odbicia w tym beznadziejnym, "chorym" świetle; łaskotanie włosów po twarzy; wychodzenie od fryzjera z mikro włoskami na twarzy, których nijak nie da się usunąć na miejscu bez starcia tapety, itp - wiem, mam fobię )... to po co się męczyć?

Na razie mam na głowie zmokłą kurę, może jutro zrobię jakieś zdjęcia.
Ale nie ma co podziwiać, ręka mi zdrętwiała po dziesięciu minutach i nawet głupiego cieniowania nie zrobiłam jak należy...
Rachelo, powiedz mi, czy Ty jestes po szkole fryzjerskiej? Po jakimś kursie?
Bo widziałam Twoje fryzury i... w głowie mi se nie mieści, że samemu można się tak obciąć.

A w kurę nie wierzę ani trochę.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wszystko super, gdybym właśnie nie kliknęła na Allegro Musc Ravageur.

Już myslałam, że u mnie. Ale nie u mnie.


Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Wklejam na życzenie mój nowy pasek i cienie Inglota + błyszczyk BeYu - naprawdę śliczne.
Pasek naprawdę ciekawy.

Co do cieni i błyszczyków nie mam zdania, bo się nie znam.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
O! Pan Piwo się obudził. Ale widzisz, dobrze, że założylaś wątek na gazetowym. Jak pan Piwo będzie ciągnął tą dyskusje, to w końcu dziewczyny z gazetowego dowiedzą się o tej historii, a pan Piwo może na tej dyskusji sporo stracić.
Ja już nie mam sił z nim dyskutować.

W komentarzu napisał, że obiecałam zwrócić towar nietknięty.

Teraz kombinuje.

Niech go wciórności...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 23:13   #4542
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
TMieszkam w bloku. Nie mogę mieć wyciągu.
Co najwyżej pochłaniacz.
Ja też pochlaniacz- jakoś z przyzwyczajenia nazywam go wyciągiem. Mam taki z węglowym wkladem i dobrze dziala (choć od 3 miesiąca wyzyslam TŻ, żeby zmienil wklad, bo się zużyl już...)

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ciągle się zastanawiam nad jutrzejszą rozmową. Czy wypada zapytac o zarobki, jeżeli kwota nie padnie ze strony pracodawcy?
Myślę, że pracodawca Cię zapyta, ale gdyby nie - jak najbardziej pytaj - masz do tego pelne prawo.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
P.S. Powód do Asti


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Hecate, kilka razy użyłam tego błyszczyka - miałam próbkę. Zaaplikowałam sobie najpierw maseczkę Lip Injection a potem błyszczyk - na moją imprezę osiemnastkową Booooże, co to był za ból. Wszyscy domownicy się nabijali z moich wrzasków a ja byłam gotowa cierpieć dla piękna
Nie boli Cię ten błyszczyk ?
Boli i jest okropny. Ja już przy Eveline mam dosć, a LP jest STRASZNY - to najgorsze wspomnienie blyszczykowe. Mogę go nakladać na balsam, ale wtedy nie dziala Wolę swoje nie duże...

Wiecie co znalazlam dziś w Sephorze? Hypnose Eliksir - stoi sobie spokojnie na polce i na razie ma tam stać, tak samo jak wersja Legere. Pani potwierdzila, że mial być wycofany, ale tak się dobrze sprzedawal, że wrócil...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez annmarie
Czas edycji: 2008-03-31 o 23:36
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:30   #4543
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Fenris, fajne skarby A ten pasek taki masywny Łaaadny

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Boli i jest okropny. Ja już przy Eveline mam dosć, a LP jest STRASZNY - to najgorsze wspomnienie blyszczykowe. Mogę go nakladać na balsam, ale wtedy nie dziala Wolę swoje nie duże...

To jakaś tortura... Ja nie wiem jak można w ogóle mówić z tym czyms na ustach

Cytat:
Wiecie co znalazlam dziś w Sephorze? Hypnose Eliksir - stoi sobie spokojnie na polce i na razie mam tam stać, tak samo jak wersja Legere. Pani potwierdzila, że mial być wycofany, ale tak się dobrze sprzedawal, że wrócil...
Wiedziałam, że zrobią taki numer! Wiedziałam i nawet moje przemyślenia przelałam tu na forum!

Kosztuje oczywiście 320zł za 50ml ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:35   #4544
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że zrobią taki numer! Wiedziałam i nawet moje przemyślenia przelałam tu na forum!

Kosztuje oczywiście 320zł za 50ml ?
Mialam wrażenie, ze 310, ale to tak na 90%... Niemniej, na pewno na początku byla trójka.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 23:42   #4545
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Rachelo, powiedz mi, czy Ty jestes po szkole fryzjerskiej? Po jakimś kursie?Bo widziałam Twoje fryzury i... w głowie mi se nie mieści, że samemu można się tak obciąć.
Znaczy... że tak źle?

No gdzie tam, na kursie żadnym nie byłam - nie potrafiłabym ścinać ludzi, bo bałabym się że zabiją mnie za efekt końcowy
I nie pesz mnie, bo się w sobie zamknę; moje fryzury to najprostsze ścięcie, jakie jest możliwe za pomocą nożyczek i brzytwy; na prostych włosach i przy twarzy, która stara się nie rzucać w oczy

Koniec tematu, ostentacyjnie idę spać.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 04:48   #4546
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Scent Bar II

Wszystkim starajacym sie o prace- zycze powodzenia

Dziewczyny gratuluje udanych zakupow

Rachelo- normalnie bym sie nie odzywala, ale musze Ci napisac, ze grzeszysz Dziewczyno, narzekajac na swoje wlosy.
Masz jedne z najpiekniejszych, jakie widzialam- dla mnie IDEALNE; ciemne, gladkie, lsniace, geste, grube, zadbane Tylko pozazdroscic.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 05:29   #4547
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mendosito, aż się zdziwiłam, że podbrabiają perfumy Lopez Zaraz pobiegłam obejrzeć aukcje na Allegro i rzeczywiście wypatrzyłam w aktualnych i zakończonych kilka podrób Kurczę, szkoda.
Pocieszenie się należy
Dzięki Aniołku. Dziś czekała na mnie w skrzynce odpowiedź od tego pana (dziwnie się to zbiegło z moim mailem o tym, że zgłosiłam sprawę do Allegro, wcześniej jakoś milczał jak grób). Napisał, że "w aukcji nie pisało, że towar jest oryginalny, jego dziewczyna dostała tą perfumę na urodziny, ale nie uzywa i dlatego sprzedał". Ha.

Dziwna rzecz się mi stała, obudziłam się rano, a moja szuflada z perfumami (mam tuż obok łóżka) wyciągnięta do połowy. Musiałam chyba przez sen ją otwierać, a może nawet w niej grzebać Nic nie pamiętam. Dobrze, że żadnych szkód nie narobiłam.

Piękny dzień się znów zapowiada, a tymczasem wracam dziś do pracy Ciężko będzie siedzieć tam cały dzień widząc za oknem słońce
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 06:21   #4548
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
.

Ja też chcę!!! Widziałam w Magnolii i w Pasażu sklep Hello Kitty z piżamkami, czerwona jest śliczna - szczególnie spodenki.
No i wiecie co... MAM MAC'A MV2!!! Własną buteleczkę My preciousss... Hmmm ciekawe czym jutro będę pachniała
Przetestowałam MV1 - jednak paskudztwo, mocno kwiatowe z delikatną wanilią, jaśminowe. MV-3 piękne, na początku trochę męski, potem lekko drzewno-sandałowy (ale bardzo delikatnie), w ogóle delikatny zapach, po chwili bardzo mi się spodobał. Błękitny MAC to jakaś fuj-fuj bryza, zielony też smrodzik no i różowy - mocno kwiatowy - bleeee
Także MV2 i MV3 dają radę, reszta im się nie udała.
Śliczne są te piżamki
Gratuluję Macka
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
D
Burn - jakie cudne HK!!!
Ja mam bluze z HK, longa, boxerke, majtasy

Ja mam sporo gratów.Kolczyki(ale ostatnio zgubiłam jednego ),naszyjnik w drodze,bluzę,bluzkę,bokse rkę,skarpetasy,pojemnicze k na rzeczy typu waciki i bagietki higieniczne i pewnie jeszcze coś by sie znalazło.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Może i robi dobre lody, ale ja tak nie za bardzo lubię tiramisu

Dziękuję baaardzo Mam bardzo podobny golfik z Oysho - w tym samym kolorze czewieni, ale z Kitty Czerwonym Kapturkiem Nawet wklejałam tu do Scent Baru

(Ja nawet nie włażę na ciuchowy dziecięcy, bo trochę się to mija z celem przy moim metrze osiemdziesiąt Ale na Allegro upolowałam dwie koszulki z Kitty właśnie z dziecięcego - na metr siedemdziesiąt i też leżą ekstra )

Obtarcia strasznie współczuję To okropne...
Ale narobiłaś mi chcicy na założenie jutro balerinek Hmmm... ale których z trzech par, które mam w aktualnym domu ?
Ja uwielbiam dziecięcego H&M,góry praktycznie zawasze pasują czy to 164 czy 170.No ale ja mam marne 170cm
Mnie każde buty obcierają niestety.Szukam teraz nowych porządnych balerinek,mam 3 pary takich no "badziewiaków" a 4,moje ukochane porządne z Irregular Choice w pudle niestety się już zaczynają psuć
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 06:25   #4549
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Marta A jak majerankowy Sivy, coś znalazł?
Na razie odpoczywa, tak ja ja na początku

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
To trzymam dalej tylko daj znac jak bedzie po bo mi na stale tak zostanie.
Jasne że dam znać
Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
Strachulcu, kciuki trzymam
Thx

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Marto, Madziczko - trzymam na szaro , żeby Wam się udało, i pochwalcie się koniecznie jak już będzie wiadomo co i jak - a na pewno będzie dobrze
Pochwalę się na pewno (mam nadzieję że będzie czym )

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja też chcę!!! Widziałam w Magnolii i w Pasażu sklep Hello Kitty z piżamkami, czerwona jest śliczna - szczególnie spodenki.
Ja mam czarną z białym i różowym

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Podskakuję sobie cichutko i bez tupania, coby nie zapeszyć.
Jakby ktoś usłyszał tupanie to by się od razu wszystko wydało

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dziewczynki musze sie pochwalic
Buty sobie kupilam - takie totalnie niepraktyczne ale tak ladne, dodatkowo tanie ze poprostu wzielam chocby mily tylko cieszyc moje oko na polce

Szpile - 10 cm, czarne w biale kropy z kokarda. Slodko, kiczowato, lukrowato wrecz ale musialam je miec Oczywiscie jak kazde buty lekko za duze. 4 sa na mnie za male, 5 za duze. Kazde wyjsciowe obuwie mam wypachane chusteczkami w czubkach
Pokaż fotę
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Mnie dzisiaj trafił szlag i ścięłam swoje beznadziejne włosy o kilka cm. Ostatnio wyglądałam jak dwa kilo pasztetu, no musiałam coś zmienić. Zwisały smętnie i kretyńsko, asymetrycznie się wywijały. Porażka.
Jutro pierwszy dzień walki z krótką strzechą.
Wcale nie zwisały smętnie Ja się kiedyś raz ścięłam i efekty były opłakane, za to moja mama sama się przez wiele lat ścinała i wyglądała rewelacyjnie (została nawet kiedyś miss politechniki )

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Zdycham dzisiajMialem okropny dzien w pracyNogi mi wlaza doI wogole zle sie czujeZaladek mnie boli caly dzien mdli mnieMoze ja w ciazy jestem
No to pędem do apteki po test
Dziś już lepiej?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Wszystkim starajacym sie o prace- zycze powodzenia
Dziękuję Katt

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dzięki Aniołku. Dziś czekała na mnie w skrzynce odpowiedź od tego pana (dziwnie się to zbiegło z moim mailem o tym, że zgłosiłam sprawę do Allegro, wcześniej jakoś milczał jak grób). Napisał, że "w aukcji nie pisało, że towar jest oryginalny, jego dziewczyna dostała tą perfumę na urodziny, ale nie uzywa i dlatego sprzedał". Ha.
O kurczę

Cytat:
Piękny dzień się znów zapowiada, a tymczasem wracam dziś do pracy Ciężko będzie siedzieć tam cały dzień widząc za oknem słońce
Ja też zawsze cieżko znosiłam pierwsze prawdziwie wiosenne dni kiedy musiałam siedzieć w biurze.

Kolega miał kiedyś nad biurkiem powieszony tekst:
"Liska nie cieszy za oknem zieleń
bo siedzi w pracy jak głupi jeleń"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 06:30   #4550
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Ja też zawsze cieżko znosiłam pierwsze prawdziwie wiosenne dni kiedy musiałam siedzieć w biurze.

Kolega miał kiedyś nad biurkiem powieszony tekst:
"Liska nie cieszy za oknem zieleń
bo siedzi w pracy jak głupi jeleń"
Piękny wierszyk, chyba sobie go dziś przepiszę i powieszę na honorowym miejscu Lecę do pracy, miłego dnia wszystkim!
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:19   #4551
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Może jesteś Myszką Pirenejską z ośnieżonych szczytów
Być może ()

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Rozstrzygam kompromisowo - najcudowniejsza pora roku to wiosna
Tak, tak moi Państwo
A wcale nie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Zgadzam się, choć kiedyś bardziej lubiłam lato. Jednak odkąd mieszkam na stałe w Krakowie i zmuszona jestem tu spędzać prawie całe lato, to mi ono obrzydło.
Upalne lato w zatłoczonym i zakorkowanym mieście jest nie do zniesienia.
Nie brzmi ciekawie ()

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja brnąc w upalny dzień do pracy przez zadymiony, rozgrzany i głośny Wrocła, czułam się jak bohater filmu "Upadek" Joela Schumachera, granego przez Michaela Douglasa
Nie cierpię upalnych dni


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Lato - upalne lato - w mieście, to koszmar


Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zgłosiłam. Opisałam całą sprawę, teraz pozostaje mi tylko czekać na jakąś odpowiedź.
Nie mogę patrzeć na te nieszczęsne "perfumy", na sam ich widok robię się zła Muszę je gdzieś schować.
Oby wszystko skończyło się szczęśliwie ()

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
P.S. Powód do Asti - dowiedziałam się z nieoficjalnego źródła że chyba mnie chcą i wreszcie przestanę być Desperate Housewife Mam tylko poczekać na oficjalny telefon

Nie chcę zapeszać, ale gdyby wiadomość okazała się prawdziwa, to gratuluję


Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mendosito, aż się zdziwiłam, że podbrabiają perfumy Lopez Zaraz pobiegłam obejrzeć aukcje na Allegro i rzeczywiście wypatrzyłam w aktualnych i zakończonych kilka podrób
Niestety, ale mnie to nie dziwi.
To była tylko kwestia czasu - np. Naomi Campbell podrabiają już od ładnych kilku lat, dlatego było pewne, żę pojawią się prędzej czy później podróbki J.Lo

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Prosze .To z niezastąpionego działu dziecięcego.
Piękna wiosna,wyciągnęłam z szafy płaszczyk lekki ukochany,przywdziałam balerinki(które mnie niestety obtarły straszliwie),fa jnie jest,bardzo.
Jaki słodki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No i wiecie co... MAM MAC'A MV2!!! Własną buteleczkę My preciousss... Hmmm ciekawe czym jutro będę pachniała
Gratuluję zakupów

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wiecie co?
Okazało się, że sprawa z sprzedawcą zepsutych UBV ciągle nie przycichła. Nowa odsłona na gazecie. Gościu pojawił się w wątku i przyprawił mnie o opad... wszystkiego.
Skąd on bierze takie dobre samopoczucie?

link:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...971582&v=2&s=0
Pojawił się bo próbuje odeprzeć zarzuty (na próżno z resztą) i usiłuje "odbić piłeczkę", czyli krótko mówiąc oczernić Ciebie - przekonać wszystkich, że wina leży po Twojej stronie.
Żałosny jest i naprawdę przykro zrobiło mi się po przeczytaniu Jego wypowiedzi - smutne, że na allegro są tacy nieuczciwi sprzedawcy.
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko unikać aukcji tego Pana, bo bazując na Twojej niemiłej sytuacji, nie umiałabym mu zaufać i jak gdyby nigdy nic normalnie zrobić u niego zakupy

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Zdycham dzisiajMialem okropny dzien w pracyNogi mi wlaza doI wogole zle sie czujeZaladek mnie boli caly dzien mdli mnie
Mam nadzieję, że dzisiaj będziesz czuł się lepiej

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Moze ja w ciazy jestem
Nie sądzę

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam dziecięcego H&M,góry praktycznie zawasze pasują czy to 164 czy 170.No ale ja mam marne 170cm
Piszesz "marne 170cm" a tymczasem ja nawet 165cm nie mam... () No chyba, że w obcasach
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."


Edytowane przez SpanishMyszka
Czas edycji: 2008-04-01 o 08:47 Powód: Grrrrrrr.... Literówka :]
SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:23   #4552
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Piszesz "marne 170cm" a tymczasem ja nawet 165cm nie mam... () No chyba, że w obcasach
ja mam 161....
wczoraj pierwszy raz TZ przegnał mnie do sklepu na moich obcasach i chyba pierwszy raz w życiu miałam 170 cm
a teraz jadę do biblioteki, czas zacząć pisać pracę magisterską

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-04-01 o 14:07
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:34   #4553
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja mam 161....
wczoraj pierwszy raz TZ przegnał mnie do sklepu na moich obcasach i chyba pierwszy raz w życiu miałam 170 cm
Ja się dawno nie mierzyłam, ciągle mam taką cichą nadzieję, że jeszcze urosnę... ()

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a teraz jadę do biblioteki, czas zacząć pisać pracę magisterską
"Połamania pióra" i natchnienia życzę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:41   #4554
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar II

Witam wszystkich
Co za dzień.. dzisiaj znowu od pierwszego dzwonka budzika do mojego zwleczenia się z łóżka minęła godzina
Ja nie lubię wiosny. Wyłazi ze mnie całe zimowe zmęczenie..
Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków. Mam dzisiaj ważną prezentację z angielskiego. Nienawidzę publicznych wystąpień

Strachulcu
uda się!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:45   #4555
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
(...)
Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków. Mam dzisiaj ważną prezentację z angielskiego. Nienawidzę publicznych wystąpień

Będzie dobrze Trzymam
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:45   #4556
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Co za dzień.. dzisiaj znowu od pierwszego dzwonka budzika do mojego zwleczenia się z łóżka minęła godzina
Ja nie lubię wiosny. Wyłazi ze mnie całe zimowe zmęczenie..
Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków. Mam dzisiaj ważną prezentację z angielskiego. Nienawidzę publicznych wystąpień

Strachulcu
uda się!
ja tez nie lubie publicznie wystepowac
ale bedzie dobrze, zobaczysz
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:19   #4557
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Sabbath wysłałam chyba z 4 pw, pomyliły mi sie linki, ale w ost wiadomosci jest już ok.

Jeden link nie działa, więc jak już będziesz odwiedzać stronę akcesoria.net.pl w wyszukiwarce wpisz baroque.

Przepraszam że tak zamotałam
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:47   #4558
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Co za dzień.. dzisiaj znowu od pierwszego dzwonka budzika do mojego zwleczenia się z łóżka minęła godzina
Ja nie lubię wiosny. Wyłazi ze mnie całe zimowe zmęczenie..
Nieśmiało proszę o trzymanie kciuków. Mam dzisiaj ważną prezentację z angielskiego. Nienawidzę publicznych wystąpień
Nosku, na pewno pójdzie Ci bardzo dobrze

Cytat:
Strachulcu uda się!

Dawno tak telefonu nie pilnowałam jak wczoraj i dzisiaj
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:49   #4559
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Nosku, Strachulcu, Madziczko, trzymam mocno kciuki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 09:56   #4560
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nosku, Strachulcu, Madziczko, trzymam mocno kciuki
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.