Anglia :) - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 19:10   #3181
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia :)

Ja wpadłam na chwilke.Siedzimy sobie na dole i nasi panowie będą dziś pić.Tż jutro ma wolne i chyba pójdziemy gdziś na spacer jak bedzie pogoda oczywiście.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:35   #3182
Mahora
Zadomowienie
 
Avatar Mahora
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 863
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
ale się masz pochwalić pierścionkiem a nie czynem .
wrzuce zdjecia jak tylko oddadza mi moj aparat

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Mohera gratulacjr, teraz czekamy na zdjecia
Dzieki wszystkim za gratulacje
__________________
Love is our resistance
Mahora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 21:35   #3183
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Hello Girls
Dawno mnie nie bylo,ale juz jestem.. Nie mam czasu na czytanie postów, które napisalyscie podczas mojej nieobecnosci,ale kiedys to nadrobie.
Nie wiem jeszcze kiedy bo od jutra znowu bede bez neta
A wiéc: prace mam.. i jest to praca owszem w B&Q ale ja tam tylko sprzatam
Kolezanka mnie oszukala bo mowila,ze pracuje na ogrodnictwie i czasem kwiatka podleje, czasem chwascika wyrwie itp, itd, a ona zwyczajnie sprzata
No cóz.. prace wziélam -lepsze to niz nic. Ja sprzatam biura,wiec nie jest zle. Nie nabrudze sie przynajmniej
Klopoty mialam bo po tygodniu supervisor dala mi wypowiedzenie, ze niby nie majá godzin dla mnie.. ale ona jest angielká-rasistká zreszta i chciala miec moje godziny,zeby sobie dorabiac
Jak sie manager o tym dowiedzial to wzial sprawy w swoje rece i wszystko zalatwil-nie jestem zwolniona a ona nie ma prawa pracowac dluzej niz 24 godziny w tygodniu
Tak miala w umowie , a pracowala w ostatnim miesiacu 148 godzin. Teraz prawnik wyslal jej pismo ze tak nie moze
Pozatym ja i moja kolezanka z ktora pracuje mamy sie nie sluchac supervisor Tylko robic to na co mamy ochote i nawet pracowac razem mozemy-ona nam nie pozwalala
Fajnie ze manager stoi za nami
Pozatym szukalam mieszkania i znalazlam
W poniedzialek sie przeprowadzamy
Ladne, czyste mieszkaznko za 525
Ale ile nerwów stracilam szukajac go to....
Widzialam mieszkanie za 500,ale brudne sciany byly, wykladzina podarta, bylo lózko,ale tez podarte, jak weszlam tam to mnie cofnélo, ..a w kuchni.. stare szafki i podloga cala sie lepila.. nie do opisania.. Kolejne mieszkanie... tapety odchodzly, brudna podloga, kuchnia i laziena do wymiany-tak jak w poprzednim mieszkaniu,ale jaka cena??? -550
No i nasze co wzielismy za 525 z wlasnym patio Co prawda patio z przodu domku,ale zawsze cos Mieszkanie bardzo wysokie, 1 bedroom flat. Moze zrobie zdjecia jak sie juz zadomowimy. Musze lózko, szafe i stól narazie kupic bo jest nieumeblowane
Trzymajcie sie dziewczyny. Nie wiem kiedy zaloze neta na nowym mieszkaniu,ale do nastepnego napisania
Jesli dalej mieszkasz w Londynie jak wszystko na to wskazuje to pochwal sie gdzie dorwalas takie tanie one bedroom flat!! Ja własnie zamierzam szukac ale wmoich okolicach-poludnie Londynu to kwota od około 650 w gore.
styska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:45   #3184
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Jesli dalej mieszkasz w Londynie jak wszystko na to wskazuje to pochwal sie gdzie dorwalas takie tanie one bedroom flat!! Ja własnie zamierzam szukac ale wmoich okolicach-poludnie Londynu to kwota od około 650 w gore.
kurcze one bedroom za 525 to dla mnie strasznie drogo!!!ja ma 2 bedroom bungalow za 450!i to 10min autobusem od centrumdlatego nie chcialabym mieszkac w londynie.
poza tym my dzisiaj bylismy z TZ na wycieczc, wrzucilam zdjecie na nasza klasa - bialo od sniegu wkolosuper!
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 05:42   #3185
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez styska Pokaż wiadomość
Jesli dalej mieszkasz w Londynie jak wszystko na to wskazuje to pochwal sie gdzie dorwalas takie tanie one bedroom flat!! Ja własnie zamierzam szukac ale wmoich okolicach-poludnie Londynu to kwota od około 650 w gore.
Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
kurcze one bedroom za 525 to dla mnie strasznie drogo!!!ja ma 2 bedroom bungalow za 450!i to 10min autobusem od centrumdlatego nie chcialabym mieszkac w londynie.
poza tym my dzisiaj bylismy z TZ na wycieczc, wrzucilam zdjecie na nasza klasa - bialo od sniegu wkolosuper!
Nie. nie w Londynie
W Kent-jakies 40 minut pociágiem do Centrum Londynu.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 08:12   #3186
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
kurcze one bedroom za 525 to dla mnie strasznie drogo!!!ja ma 2 bedroom bungalow za 450!i to 10min autobusem od centrumdlatego nie chcialabym mieszkac w londynie.
poza tym my dzisiaj bylismy z TZ na wycieczc, wrzucilam zdjecie na nasza klasa - bialo od sniegu wkolosuper!
wczoraj rano śniego sypał, ale w kontakcie z ziemią rozpływał się natychmiastowo. Dziś za oknem nawet ok, ale jeszcze głowy nie wystawiałam aby oszacować temperature
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 13:05   #3187
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia :)

Witam.Ja jestem po wczorajszej imoprezie i się czuje lekko jeszcze wczorajsza. A zaczeło się od imprezki,skończywszy na wielkim laniu w nocy tzn o 1:00 gdzieś,kuchnia i łazienka pełna wody.Fajna była wczoraj zabawa,mam nadzieje tylko że się nie rozchoruje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 14:17   #3188
Mahora
Zadomowienie
 
Avatar Mahora
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 863
Dot.: Anglia :)

Zapomnialam, ze dzisiaj Lany Poniedzialek. A tak chcialam zrobic mokra pobudke TZ-towi. O dziwo to on sie obudzil pierwszy dzisiaj.
Pogoda dzisiaj pokrecona, bylo piekne slonce ale strasznie zimno a 10 minut temu zaczal snieg padac. Od razu topnieje.
Wczoraj rano przywital nas 5 centymetrowy snieg.


Moj TZ wlasnie mial 'ciezka' rozmowe' z sasiadami z sasiedniego bloku. Ciezka, bo sa Litwinami i ich angielski, pozal sie boze.Ich dzieci non-stop graja w pilke na parkingu uzywajac wjazdu do naszego car port (przepraszam, nie wiem jak to nazwac po polsku, taki garaz ale bez drzwi) jako bramki. Tydzien temu ktos nam rozbil tylna lampe i choc za reke nie zlapalam mam podstawe uwazac, ze to te dzieci. Jezeli tak nadal bedzie to bedziemy zmuszeni zglosic to Town Council, praking to nie plac zabaw. Park jest doslownie dwa kroki dalej, wystarczy przejsc przez ulice ale rodzicom sie pewnie nie chce, bo te dzieciaki ciagle same na podworku. Nieznosze nieodpowiedzialnych rodzicow!
__________________
Love is our resistance

Edytowane przez Mahora
Czas edycji: 2008-03-24 o 14:30 Powód: dopisek
Mahora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:45   #3189
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia :)

Hej

W koncu troche Was poczytalam.. U nas tez padalo ciagle, ale wszystko topnialo w locie Fajnie bylo tak popatrzec na snieg przez okno, siedzac przy kominku.. ale nawet na spacer nie chcialo mi sie wyjsc. Lenistwo na calego


Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Nie. nie w Londynie
W Kent-jakies 40 minut pociágiem do Centrum Londynu.
Lovely, ja tez mieszkam w Kent, 30-40minut od Centrum
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:57   #3190
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia :)

Swieta, swieta i juz po swietach! Dzisiaj ochrzcilismy malego poganina - fajny jest ten moj bratanek, najpogodniejsze dziecko, jakie znam. Poza tym kapalam go juz sama 2x i jeszcze zyje ( i on i ja). Dzis juz nie dalam rady, bo rodzinne uroczystosci nieco mnie wyczerpaly i po dobranocce padlam

Mahora - gratulacje - witaj w klubie narzeczonych
Lovely - Olka ma racje z tym internetem, moi znajomi maja wlasnie takie "komorkowe" polaczenie i wszystko im chodzi jak zloto. Ale ja mam BT landline, wiec nie bylo problemu z zalozeniem broadbandu - jak wiadomo, internet "kabelkowy" jest jednak lepszy niz wireless.
Koculek - pisz szybko co z tym sniegiem, bo nie wiem, czy mi samolot wyladuje!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 13:09   #3191
saharija
Raczkowanie
 
Avatar saharija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oxford/Londyn
Wiadomości: 126
Dot.: Anglia :)

hey
ale naprodukowalyscie przez te swieta,
juz po swietach i znowu do pracy, jeny okropnie sie wraca po przerwie, (chocby byla tylko czterodniowa), tak sobie wlasnie mysle, ze jak bym byla w Polsce to bym sie tak nie dolowala, bo niedlugo weekend majowy, a potem Boze Cialo i jest na co czekac, w sumie w Polsce to w kazdym miesiacu sa jakies Swieta i dni wolne. A tutajwlasnie policzylam, ze w ciagu roku jest tylko 8 dni wolnych (Bank Holiday) 2 w maju, 1 w sierpniu, 2 na wielkanoc, 2 na boze narodzenie i 1 Nowy Rok, normalnie kraj pracoholikow, dobija mnie to i dlugie godziny, przeciez to jest chore zeby wracac do domu o 19.30, kiedy ja mam zyc chyba chcialabym wrocic do Polski, chocby dlatego zeby miec czas dla siebie i rodziny
__________________
"...po prostu stan sie tym kim chcialabys byc..."
saharija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:02   #3192
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia :)

Dokładnie świeta i juz po świetach aczkolwiek bardzo mi sie te 4 dni dłuzyły wiec jestem zadowolona - miło jest spedzic tyle czasu z tz Co do Pogody no cóż było zimno , padał śnieg ale w Polsce nie było lepiej

Dwa dni świat spedzilismy w Londynie oczywiscie zrobiłam najazd na sklepy Ogólnie tych swiat tu nie czuc no ale co zrobic.


Nasz znajomy wczoraj wrocil z Polski i sie załamał sytuacja w naszym kraju drozyzna i te sprawy , az nam sie odechcialo leciec do Polski a czeka nas to za dwa tygodnie.

Teraz ide przeczytac watek dokladnie bo jest tego troszke
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 14:39   #3193
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Koculek - pisz szybko co z tym sniegiem, bo nie wiem, czy mi samolot wyladuje!
spokojnie wyladujesz, dzis jest nawet ladnie - tylko strasznie zimno.

A mi w pracy czas szybko mija jak zawsze, choc ciezko sie wraca po przerwie dluzszej niz 2 dniowej
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:36   #3194
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez saharija Pokaż wiadomość
hey
ale naprodukowalyscie przez te swieta,
juz po swietach i znowu do pracy, jeny okropnie sie wraca po przerwie, (chocby byla tylko czterodniowa), tak sobie wlasnie mysle, ze jak bym byla w Polsce to bym sie tak nie dolowala, bo niedlugo weekend majowy, a potem Boze Cialo i jest na co czekac, w sumie w Polsce to w kazdym miesiacu sa jakies Swieta i dni wolne. A tutajwlasnie policzylam, ze w ciagu roku jest tylko 8 dni wolnych (Bank Holiday) 2 w maju, 1 w sierpniu, 2 na wielkanoc, 2 na boze narodzenie i 1 Nowy Rok, normalnie kraj pracoholikow, dobija mnie to i dlugie godziny, przeciez to jest chore zeby wracac do domu o 19.30, kiedy ja mam zyc chyba chcialabym wrocic do Polski, chocby dlatego zeby miec czas dla siebie i rodziny

Hmmm.. a ja odnosze wrazenie, ze jest wprost przeciwnie. Godziny pracy w Polsce sa dluzsze Zauwaz, ze tutaj zaczyna sie ok. 9-9:30 i w polowie dnia jest zazwycaj spora przerwa na lunch.

Z dniami wolnymi podobnie- w Polsce zazwyczaj sa to jakies Swieta (bardziej lub mniej religijne), tutaj po prostu wolne poniedzialki.. ale nie wydaje mi sie, zeby w Polsce bylo ich wiecej.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:37   #3195
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia :)

Ja nie narzekam na wolne dni. Co drugi piatek wolny, albo i czesciej, a jak juz pracuje to koncze o 4. w maju 10 dni urlopu, w sierpniu 2 tygodnie, na Boze narodzenie 2 tyg, tygz na wielkanoc, oprocz tego te bank holiday, a jak wypada w pon to mamy piatek napewno wolny. najdluzsza przerwe, bez dluzszego wolnego mamy miedzy wrzesniem a swietami,

A jak przeżyłyście święta, ja ich wogóle nie odczułam, takie zwykle jakieś były..
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:19   #3196
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia :)

Dziewczyny kiedy tu sie zaczynaja promocje na kolekcje wiosenna - jest wogóle cos takiego ? czy dopiero jest wysprzedaz kolekcji letniej w wakacje ?
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:23   #3197
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Anglia :)

Czy mozna tutaj kupic jakis lek, ktory dziala jak polska No-spa?
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:25   #3198
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia :)

Witam się z wami popijając likier "Irish knights" który odrazu polecam,bo jest bardzo dobry ,odrazu napisze że kupiony w Asdzie. Nalatałam się dzisiaj po Bankach,sklepach itp Zarejstrowałam się też w innej agencji i jak dobrze pójdzie to wkońcu będe mieć prace w 5 dni w tygodniu,a nie 2-3 w tych lekach.

Co do leków to nie wiem,a o przecenach też nic nie wiem.Nawet dzisiaj nie miałam czasu połazić po sklepach z ciuchami,a pogoda dzisiaj była świetna.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:35   #3199
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy tu sie zaczynaja promocje na kolekcje wiosenna - jest wogóle cos takiego ? czy dopiero jest wysprzedaz kolekcji letniej w wakacje ?
takie po 10% off to widziałam, ale solidne wyprzedzaże są 2 razy do roku. Bank Holiday w sierpniu i grudniu

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Czy mozna tutaj kupic jakis lek, ktory dziala jak polska No-spa?
ja nawet nie wiem co to no spa, jestem anty lekowa


Spać mi się chce strasznie, wczoraj jakaś musiała być nieszczęsna faza księżyca bo ani Tż ani ja nie mogłam zasnąć
Obejrzałam właśnie pod rząd 6 epizodów Sex and the City i idę spać. Dobranoc
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:47   #3200
saharija
Raczkowanie
 
Avatar saharija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Oxford/Londyn
Wiadomości: 126
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Hmmm.. a ja odnosze wrazenie, ze jest wprost przeciwnie. Godziny pracy w Polsce sa dluzsze Zauwaz, ze tutaj zaczyna sie ok. 9-9:30 i w polowie dnia jest zazwycaj spora przerwa na lunch.

Z dniami wolnymi podobnie- w Polsce zazwyczaj sa to jakies Swieta (bardziej lub mniej religijne), tutaj po prostu wolne poniedzialki.. ale nie wydaje mi sie, zeby w Polsce bylo ich wiecej.

Ale godzine jade do tej pracy i koncze o 18stej najwczesniej i godzine wracam
no nic za dwa mi przejdzie, tez mam 35 dni urlopu w roku wiec nie jest tak zle, ale Swiat jest napewno wiecej w PL, np. 1list, 11list, Boze Cialo i cos tam jeszcze
__________________
"...po prostu stan sie tym kim chcialabys byc..."
saharija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 21:52   #3201
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Spać mi się chce strasznie, wczoraj jakaś musiała być nieszczęsna faza księżyca bo ani Tż ani ja nie mogłam zasnąć
Obejrzałam właśnie pod rząd 6 epizodów Sex and the City i idę spać. Dobranoc
O to My też nie mogliśmy wczoraj zasnąc,ja jak i tż się kręciliśmy z boku na bok. tż z pracy jak dzwonił,pierwsze co to powidział,ale się kręciliśmy w nocy.
Dobranoc.



A ja jak jeżdze do pracy do na 8:00 am,a o 5 pm kończe,a w domu jestem o 6:00 i nic z dnia prawie nie zostaje,bo obiadokolacje się,sprząta,pojedzie na zakupy i czas szybko leci. Jeszcze troche a to się zmieni,mam nadzieje.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:04   #3202
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Anglia :)

ja nawet nie wiem co to no spa, jestem anty lekowa

To sa tabletki rozkurczowe, dobre na bole brzucha przy moich co miesiecznych dolegliwosciech
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:26   #3203
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiem co to no spa, jestem anty lekowa

To sa tabletki rozkurczowe, dobre na bole brzucha przy moich co miesiecznych dolegliwosciech
ja uzywam nurofen forte, bardzo dobry.
ja sie bycze w domu bo na urlopie siedze i dopiero w pon na do pracy, niedobrze mi sie robi jak pomysle. poki co poprawilam sobie humor wizyta u fryzjerki a jutro lece po swoje ulubione perfumy bo promocja w bootsie
a teraz lece spac bo tez jestem niewyspana - po "jedynie" 10 godz snu
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 22:57   #3204
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia :)

koculek wielkie dzieki


zycze wszystkim kolorowych snów
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 23:27   #3205
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Czy mozna tutaj kupic jakis lek, ktory dziala jak polska No-spa?
Rozkurczowych nie ma Jesli masz jakies problemy, ktore powoduja, ze te comiesieczne bole sa znacznie sliniejsze, to Twoj GP moze przypisac Ci jakies leki. Poza tym, to niestety tylko normalne przeciwbolowe.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:24   #3206
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
a jutro lece po swoje ulubione perfumy bo promocja w bootsie
Jakie?
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 09:50   #3207
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Anglia :)

Dzień Doberek.
Dzisiaj mam dobry humor,bo zadzwonili z innej agencji(mojego tz-ta) i mają dla mnie prace i od jutra zaczynam i wkońcu będe pracować 5 dni w tygodniu,co mnie bardzo cieszy.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:30   #3208
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia :)

ooo atka to super,gratuluje. a co bedziesz robic?

anamnezis lece po Davidoffa Cool Water bo 50ml jest w cenie 30.
milego dnia Dziewczyny papa
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:42   #3209
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Anglia :)

czesc dziewczyny nie wiedzialam ze takie forum jest o emigrantkach ;d bardzo sie ciesze,bo ja w tym roku wlasnie wyjezdzam do anglii (chociaz marzę o australii ;( ). bylam w anglii w tamtym roku w wolverhampton, niedaleko birmingham, aczkolwiek uwazam ze to straszna dziura, mimo ze miasto wcale nie takie male. ale caly swiat tam sie oczywiscie zmiesci moj chlopak przeniosl sie do exeter /niedaleko bristolu/, po tym jak wrocilam do polski i miasto piekne (odwiedzilam go w ferie ;p kontrola hehe), 30 minut od morza, ogolnie super! myslalam ze jest mniej polakow, no ale chyba sie ludzilam hehe teraz koncze studia, bronie prace, robie dodatkowe kursy i certyfikaty zey dostac jakas dobraprace w moim zawodzie ale jak to bedzie to nie wiem ;(
napiszcie dziewczyny gdzie pracujecie
buziaki dla was z ojczyzny ;d
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 11:05   #3210
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Anglia :)

Cytat:
Napisane przez brrawurka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny nie wiedzialam ze takie forum jest o emigrantkach ;d bardzo sie ciesze,bo ja w tym roku wlasnie wyjezdzam do anglii (chociaz marzę o australii ;( ). bylam w anglii w tamtym roku w wolverhampton, niedaleko birmingham, aczkolwiek uwazam ze to straszna dziura, mimo ze miasto wcale nie takie male. ale caly swiat tam sie oczywiscie zmiesci moj chlopak przeniosl sie do exeter /niedaleko bristolu/, po tym jak wrocilam do polski i miasto piekne (odwiedzilam go w ferie ;p kontrola hehe), 30 minut od morza, ogolnie super! myslalam ze jest mniej polakow, no ale chyba sie ludzilam hehe teraz koncze studia, bronie prace, robie dodatkowe kursy i certyfikaty zey dostac jakas dobraprace w moim zawodzie ale jak to bedzie to nie wiem ;(
napiszcie dziewczyny gdzie pracujecie
buziaki dla was z ojczyzny ;d
witaj, no to widze ze sie wyminiemy, ja wraca a Ty wyjezdzasz. jakiej pracy bedziesz szukac?powodzenia ;-)
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.