Differin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-12, 17:23   #1
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294

Differin


Sorki, że to kolejny wątek, ale nie mogłam znaleźć odpowiedzi na moje pytania. A więc kupiłam niedawno differin i jak na razie leży na półce, bo aptekarz poradził, żeby kupić jakiś antybiotyk... Ale ostatnio coraz wiecej pryszczy mi wyłazi i chyba zacznę stosować sam Differin. Tylko boję się że będę miała wysyp, a niedługo koniec roku szkolnego, dyskoteka. I po jakim czasie widać efekty? Bo ja 20 lipca wyjeżdżam na obóz i chciałabym już miec wtedy ładną cerę (albo przynajmniej przerwać kurację, tylko nie wiem czy można?) I nie wiem czy moge stosowac dalej żel i tonik Garnier Czysta Skóra, bo boję sie że mi wysuszy skórę. I czy jeśli stosuję Differin na noc, to jeśli wyjdę w dzień na słońce to coś zaszkodzi? I czy mogę stosowac na twarz taki zwykły filtr 25, czy musi byc jeszcze wyższy? Proszę odpiszcie
__________________

I nic we mnie i nic koło mnie
Kiedy się dziwić przestanę
Kiedy się dziwić przestanę
Będzie po mnie.

Wszystko jest możliwe.
Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 17:41   #2
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Differin

witaj!zużyłam dwa opakowania differinu i u mnie efekty były widoczne po bardzo krótkim czasie-ok 2 tyg-aż dermatolog była zdziwona.buzi mocno przesuszonej nie miałam, nieznacznie tylko w okolicy nosa i ust.wysyp pryszczy też u mnie nie nastapił.do mycia używałam pianki purete thermale vichy a na dzień krem właśnie z filtrem 25(to było zimą)-jednak ekspertem w sprawie filtrów nie jestemmyslę, że powinnaś spróbować-differin ma tyle samo przeciwniczek co zwolenniczek-wszystko zalezy od cery.pozdrawiam
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 17:43   #3
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: Differin

Na te wszytskie pytania odpowie Ci na pewno dermatolog, a tak poza tym to differin jest na recepte wiec musialas byc u lekarza, wiec moglas sie go wypytac o wszystko. Ja uzywalam differin, dermatolog przepisala mi go z davercinem, davercin - rano, differin - wieczorem. Zaczelam to stosowac bo bardzo wysypalo mi policzki. Differin mocno wysusza i nie radze stosowac przy nim innych kosmetykow, ewentualnie w dzien uzywac krem antybakkteryjny do nawilzenia skory. U mnie efekt widac po miesiacu w sumie to jestem w szoku ze tak szybko i ze w ogole pomoglo. No i jeszcze raz ostrzegam ze on mocno wysusza wiec, wiec nie uzywaj podkladu jesli uzywasz, bo to tylko pogorszy sytuacje i staraj sie nawilzac skore. Z uzywaniem takich rzeczy powinnas sie skonsultowac z lekarzem a i nie opalaj sie gdy posmarujesz nim twarz i przede wsyztskim przeczytaj ulotke.
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 17:57   #4
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Differin

Cytat:
Napisane przez molly_20
Na te wszytskie pytania odpowie Ci na pewno dermatolog, a tak poza tym to differin jest na recepte wiec musialas byc u lekarza, wiec moglas sie go wypytac o wszystko. Ja uzywalam differin, dermatolog przepisala mi go z davercinem, davercin - rano, differin - wieczorem. Zaczelam to stosowac bo bardzo wysypalo mi policzki. Differin mocno wysusza i nie radze stosowac przy nim innych kosmetykow, ewentualnie w dzien uzywac krem antybakkteryjny do nawilzenia skory. U mnie efekt widac po miesiacu w sumie to jestem w szoku ze tak szybko i ze w ogole pomoglo. No i jeszcze raz ostrzegam ze on mocno wysusza wiec, wiec nie uzywaj podkladu jesli uzywasz, bo to tylko pogorszy sytuacje i staraj sie nawilzac skore. Z uzywaniem takich rzeczy powinnas sie skonsultowac z lekarzem a i nie opalaj sie gdy posmarujesz nim twarz i przede wsyztskim przeczytaj ulotke.
Z tym mocnym wysuszaniem to roznie bywa-u mnie nie jest zle.Differin nie wymaga towarzystwa antybiotyku doustnego-mozna,ale nie trzeba brac.Ja bralam,podobno to minimalizuje wysyp.Ale tego nie wiem na pewno.Ja wysypu nie mialam,za to efekt byl widoczny po okolo2-3 tygodniach.Fakt,ze robie czesto pilingi,nakladam maseczki itp.-moze dlatego nie mam zbyt wiele suchych skorek.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 17:58   #5
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Differin

na poczatku miałam lekki wysyp po zastosowaniu ale po około tygodniu buźka bardzo sie poprawiła wydaje mi sie , że differin wyciaga ze skóry te wszystkie "brudy" , zmniejsza ilość zaskórników , pryszczyki szybciej sie goją przy jego uzyciu
mi skóra tylko troszkeczkę sie przesuszyła po zastosowaniu jego
uzywałam go na noc , z rana kładłam krem nawilżający z filtrem a potem podkład

jeśli chcesz zaczać kurację to pamiętaj , że musisz zrezygnować z opalania twarzy
każdy indywidualnie reaguje na differin , niektórzy maja po nim podrażnienia
ale najlepiej to zmień lekarza na takiego który zanim Ci coś przepisze to dokładnie Ci o tym opowie
pozdrowienia i udanej walki !
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 18:10   #6
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Differin

Mnie Differin bardzo pomogł Stosowałam przez pół roku az, ale efekt widzialam już po miesiącu. Pamiętaj, ż epodczas kuracji Differinem nie powinnaś stosowac kosmetyków przeciwtrądzikowych, opalać się, no i nakładaj go na czystą skórę ok. 15-30 min. od wysuszenia jej ręcznikiem czy chysteczką
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.