Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-04, 21:22   #3151
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może mi któraś porównać efekty krycia i ogólne pomiędzy dermablendem a normateintem,muszę sobie zakupić jakiś podkład,ale mam wielki dylemat jaki chciałabym spróbować czegoś innego niż dermablend
podlczam sie.. szukam dobrego podkladu do cery mieszanej nie dajacego efektu maski itd..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 21:27   #3152
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

;/ ech
Wiecie co mnie najbardziej wkurza, jak ruszam jakieś stare grudki praktycznie niewidoczne - po takim "ruszaniu" robią się aż nadto widoczne ;] grrrr...

Ostatnio jak był temat o maturach to jakoś zaczęłam się stresować - o sobie uzmysłowiłam, że w sierpniu mam ślub - zawsze jakiś stres i już bieleję na samą myśl co mi może się stać na twarzy ;B muszę rozejrzeć się za super dobrą kosmetyczką... może ktoś zna i poleci taka osobę w Warszawie? najlepiej taką co przyjedzie do mnie tego dnia ;p bo u mnie najgorszy problem, że przeprowadzam się do Warszawy na stałe najwcześniej w czerwcu - raczej w lipcu i wtedy to ja nie wiem czy znajdę cokolwiek ;/
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 06:27   #3153
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny ostatnio zamiast podkładu nakładam na wszystkie krostki,kropki i zaczerwienienia (dużo tego.. :[ ) korektor. może i nie matuje, ale ja matowania az tak nie potrzebuje. ważne, żeby nie bylo ICH widać! i w sumie jest ok korektor antybakteryjny, nie zapycha.
ale sposób, hyhy O_o po podkladach zazwyczaj miałam masakrę.. to sobie wymyśliłam z korektorem ;]
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 06:47   #3154
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tez uzywam korektora, choc mam tylko kilka pozostalosci po tradziku na policzkach, na to puder... Nieraz slysze ze mam piekna cere a to wszystko zasluga korektora! Aby dobrze sie rozprowadzal - przed zaaplikowaniem naloz na buzke krem nawilzajacy. Z tanszych korektorów polecam tez z serri MIss Sporty (w sztyfcie, ok 7 zlotych) uzywam go kilka lat i jest rewelacyjny!
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 08:05   #3155
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja w swojej terapii założyłam sobie że niczym buźki nie zakrywam Dzisiaj mija okrąglutki tydzień. Już chyba co się zagoiło, to się zagoiło, teraz mogę podziwiać tylko krajobraz po po bitwie...
Dziewczyny, współczuję wam problemów na dekolcie... Ja mam tylko problem z twarzą. I z palcami no;P
Witam PAMCIĘ i adorbaly. Rozgośćcie się. i nie ciśnijcie;]
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 09:35   #3156
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

aaa wczoraj nie cisnęłam ale kusiło :/ z korektorem to też myśle,że to dobry pomysł...ja miałam kiedyś taki niebieski z Sorai bo w sumie tylko ten jako tako pasował do mojej cery odcieniem (on jest dosyć jasny)
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 09:39   #3157
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mi narazie nic nie wyskoczyło, ale mam te stare i mam ochotę je rozdrapać;(
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 10:08   #3158
MartuśAnga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 363
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witajcie

mam juz serdecznie dosyc swojej cery!
no ile można?
straszna straszna i jeszcze raz straszna!
zawsze miałam pełno chrost, pryszczów czy wagrów.
i najwyższy czas coś z tym zrobić, prawda?
przygarniecie mnie do grona `niew yciskiwaczy?`
koniec. od dzis nie tykam twarzy, dekold i plecki też muszą sie wyleczyć!.
ide przemyc twarzyczke mydłem siarkowym i mam nadzieje ze dam rade

marzy mi się śliczna skóra
MartuśAnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 10:44   #3159
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
a gdzie ten spirytus kosmetyczny można zakupić??
Nie jestem pewna, ale chyba można go znaleźć w normalnym sklepie. Jak tam nie będzie to zawsze pozostaje apteka

MartuśAnga Witaj w gronie niewyciskaczy!

Mija już 3 dnień chociaż bardzo kusi, oj, kusi...
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 10:57   #3160
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj wieczorem moje paluchy sobie ulżyły - nos, broda, no i przede wszystkim czoło. Eh Nie mam już do siebie siły. Teraz kolejny tydzień na gojenie i schodzenie stropów.

Ja używam tez Dermablendu (znacie coś mocniej kryjącego?) + korektor Miss Sporty. Z Wami chyba nie jest tak zle K-H, Laity skoro możecie wyjść nawet tego nie tuszując...
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:23   #3161
SaruniaL
Raczkowanie
 
Avatar SaruniaL
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ahhh poległam tzn nie tak całkiem, nie zrobiłam masakry ale wycisnęłam wczoraj 2 zaskórniki na policzku, 2 na czole przy włosach i jeden na brodzie (ale tego już nie widać). Generalnie nie ma tragedii ale mam poczucie winy
Musze pracować nad dekoltem awrrrr tu już gorzej. Od dzisiaj musze definitywnie przestac sie skubać bo 23 maja musze wskoczyć w sukienke
__________________
but the more I see, the less I know
SaruniaL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 11:49   #3162
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ooo, ile nowych Wizażanek do nas dołącza ostatnio

QsQs, fakt, u mnie nie jest źle pod warunkiem, że nic mnie nie uczuli, nie zapcha i nie zrobię sobie masakry.

Ja się dzielnie trzymam. Nie ruszyłam wczoraj nic a nic mimo, że widzę kilka obiektów, które mogłabym wycisnąć. Ale nie mam pewności, że nie zrobi mi się z nich jakiś wielki strup, więc do soboty chyba się powstrzymam od jakiejkolwiek działalności.
Oczywiście mam jeszcze ślady po sobotnim ciśnięciu, ale myślę, że do soboty zejdą. Mam tylko nadzieję, że nie zostaną przebarwienia...

Ciekawe jak tam naszym Maturzystkom poszedł egzamin z polaka...? Gdybym ja pisała to bym wybrała temat o "Odzie do młodości"
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:54   #3163
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość

Ciekawe jak tam naszym Maturzystkom poszedł egzamin z polaka...? Gdybym ja pisała to bym wybrała temat o "Odzie do młodości"
Nie podeszły mi wogole tematy na rozszerzeniu Część na rozumienie tekstu czytanego moim zdaniem szczególnie trudna była... No srednio średnio.. Ale może przesadzam i nie bedzie tak zle ;-)
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 11:56   #3164
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Z czego było wypracowanie?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:03   #3165
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Pozwólcie, że dołączę do Waszej grupy wzajemnego wsparcia, bo mam już serdecznie dość oglądania w lustrze swojej zmasakrowanej twarzy!

Dziś rano rozpoczęłam od nowa zmagania z tym cholernym nawykiem. Trzymajcie kciuki, proszę
__________________
gienek ;**

Edytowane przez gliwiczanka
Czas edycji: 2008-05-07 o 13:55
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:09   #3166
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gliwiczanka witamy i trzymamy kciuki

Masz problem również z trądzikiem czy tylko z wyciskaniem?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:11   #3167
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ooo, ile nowych Wizażanek do nas dołącza ostatnio

QsQs, fakt, u mnie nie jest źle pod warunkiem, że nic mnie nie uczuli, nie zapcha i nie zrobię sobie masakry.

Ja się dzielnie trzymam. Nie ruszyłam wczoraj nic a nic mimo, że widzę kilka obiektów, które mogłabym wycisnąć. Ale nie mam pewności, że nie zrobi mi się z nich jakiś wielki strup, więc do soboty chyba się powstrzymam od jakiejkolwiek działalności.
Oczywiście mam jeszcze ślady po sobotnim ciśnięciu, ale myślę, że do soboty zejdą. Mam tylko nadzieję, że nie zostaną przebarwienia...

Ciekawe jak tam naszym Maturzystkom poszedł egzamin z polaka...? Gdybym ja pisała to bym wybrała temat o "Odzie do młodości"
JA to nawet jak nie wyciskam to zostają przebarwienia, więc na jedno wyjdzie czy wycisnę, czy nie...a krosty strasznie długo schodzą nawet jak nie wyciskam...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:26   #3168
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dziewczyny nie bylo mnie kilka dni a tu zasypanie normalnie czytam i czytam zaległośći a ile nowych dziewczyn do nas dołączyło!!
ja przez cały weekend się nie malowałam hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do tego dużo snu i powiem wam ze długo juz nie wyciskam a co lepsze nie mam co wyciskac!!! jej jednak bez makijażu cera jest najzdrowsza i jak sie tych syfów nie odstawi to nic z tego nie będzie
siostra moja dziś pisała maturę więc jestem w temacie hehehe ale ja bym pisała z Lalki pewnie jakbym mogła.. bo wiersze nie za bardzo lubie.. chociaz nie wiem sama hehe na mojej maturze był potop hihi a pisalam o nim mimo ze nie czytałam i proszę matura pięknie zdana więc nie martwcie się na pewno bedzie dobrze kiedy wyniki?
a jeszcze zapytam bo czytalam gdzies o jakims konkursie między wizazankami ja niestety się nie przyłączę bo mam już piękną buzię i nie muszę wyciskac i malowac się tez nie zamierzam juz dłużej ale jestem happy!!!!! zakochałam się na amen...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:30   #3169
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
gliwiczanka witamy i trzymamy kciuki

Masz problem również z trądzikiem czy tylko z wyciskaniem?
tylko sporadycznie mi coś wyskoczy i trochę wągrów posiadam, ale potrafię to tak rozgrzebać, że szkoda gadać
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 12:30   #3170
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jestem przed @ i mimo ze nic nie cisne cera nie wygląda najlepiej do tego wyskoczyła mi krosta pod nosem bleh, ale pocieszam się ze za kilka dni napewno się polepszy i nie zamierzam z tego powodu robić tragedii juz mi chyba przeszło dramatyzowanie i to mnie cieszy

już po pierwszej maturce polski pisałam podstawowy więc raczej bezproblemowo hardkor dopiero przedemną rozszerzona hisotria wos i angielski prosze dużo kopów na szczęście
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:51   #3171
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hehehe no jasne że od wszystkich dziewczyn masz kopy na szczęście

dziewczynki taka dzis piękna pogoda że może wszystkie wybierzemy się na spacer trzeba dotlenić buziaczki

a i zauważyłam że karyne zbanowali... hmmm....
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:20   #3172
Slonko7777777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Przepraszam, że ja tak z innej beczki, ale nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego wątku

Mam cerę mieszaną - czoło, nos i broda tłuste, policzki na szczęście gładziutkie

Myję ją codziennie wieczorem żelem oczyszczającym, na to nakładam tonik i żel.

Mam pytanie: czy rano też powinnam robić to samo, co wieczorem? Czy wystarczy przemyć buzię tonikiem?

Dodam, że mam dosyć ładną cerę, a kosmetyki, których używam są raczej łagodne, mimo to nie chciałabym podrażnić cery zbyt częstym myciem

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi ;*
Slonko7777777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:39   #3173
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Matura rozszerzona ciężka była. Szczególnie czytanie. Ale tematy wypracowań nie były takie złe, wybrałam wiersz Różewicza i opowiadanie (rola słowa w relacjach międzyludzkich). Może zdam ;P


Od wczoraj twarzy nie ruszam (:
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 15:13   #3174
inez84_13
Wtajemniczenie
 
Avatar inez84_13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 616
GG do inez84_13
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

witam, zaraz wybieram sie do apteki i mam pytanie czy jets jakis preparat bez recepty o działaniu podobnym do davercinu???
inez84_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 15:29   #3175
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez inez84_13 Pokaż wiadomość
witam, zaraz wybieram sie do apteki i mam pytanie czy jets jakis preparat bez recepty o działaniu podobnym do davercinu???
nie wiem czy istnieje taki środek bez recepty- Davercin to w końcu antybiotyk...zawsze możesz zapytać farmaceutę może ci coś doradzi
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:09   #3176
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Slonko7777777 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że ja tak z innej beczki, ale nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego wątku

Mam cerę mieszaną - czoło, nos i broda tłuste, policzki na szczęście gładziutkie

Myję ją codziennie wieczorem żelem oczyszczającym, na to nakładam tonik i żel.

Mam pytanie: czy rano też powinnam robić to samo, co wieczorem? Czy wystarczy przemyć buzię tonikiem?

Dodam, że mam dosyć ładną cerę, a kosmetyki, których używam są raczej łagodne, mimo to nie chciałabym podrażnić cery zbyt częstym myciem
Jak byłam u dermatologa, to powiedział, że nie powinno się myć buzi częściej niż 2 razy dziennie, więc wg. mnie możesz jak najbardziej umyć ją, również rano, najpierw żelem, potem na to tonik. Oczywiście łagodne, żeby jej nadto nie wysuszyć. Co do kremu, to zależy od tego, czy czujesz potrzebę jego użycia, tzn. czy skóra na twarzy po przemyciu jej tonikiem nie jest za bardzo wysuszona, napięta itp. Poza tym moim skromnym zdaniem, jeżeli nie masz większych problemów - zaskórników itd. to nie ma potrzeby niepotrzebnie skóry "faszerować" Jak krem, to jakiś lekki z filtrem.
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:40   #3177
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny, nie wyciskajcie krostek, rozsiewacie tylko bakterie po calej buzce... Ja wiem, ze trudno jest sie czasem powstrzymac, ale uwierzcie ze nie nalezy wyciskac. dotykac twarz palcami - tez jak najrzadziej, zeby nie przenosic bakterii!
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:45   #3178
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

HMMM...ja zawszę myję twarzyczkę rano i wieczorem...a myję tymi aptecznymi żelami...bo te drogeryjne to strasznie wysuszają...a dziś ładna pogoda...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:47   #3179
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jak to się niegoi...to jak nie wyciskać...mi to krosty stanęły w bezruchu teraz, to nawet już się wycisnąć ich nie da, a nadal są...a już nie wiem ile są na mojej twarzy...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 16:49   #3180
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Słonko7777 też uważam, że po nocy powinno się buzię umyć w końcu w nocy skóra się regeneruje, zachodzą różne procesy i warto ją rano odświeżyć po jej nocnej pracy ale faktycznie mycie buzi większa ilość razy zacznie ją wysuszac, a to moze spowodowac dodatkowe przetłuszczanie się cery.. obserwuj buzię- sama najlepiej zauważysz czy wymaga np kremu czy nie itp. ja np muszę umyc buzię 3 razy dziennie by zmyć ewentualny makijaż itp po przyjściu z uczelni ale za to nakładam na nią kremik humektan i już jej dobrze

co dziewczyny porabiacie w ten piękny dzionek??? mi się nic nie chce.. posiedze z wami na wizazu
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.