Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 09:25   #3211
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kurczę na jeden dzień wyjechałam i półtorej strony postów do przeczytania;P Ja mam dziś dokładnie tydzień. Moje samopoczucie w sposób miarowy się coraz bardziej pogarsza, gdyż na twarzy mam pelno dziurek, przebarwień itd. Okropnie wyglądam i tyle, do wymarzonego celu całe lata świetlne, a może nigdy nie będę się nigdy cieszyć piękną cerą Czy takie maleńkie ciemne dziurki w twarzy to rozszerzone pory? Jak najlepiej sobie z nimi poradzić?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 09:54   #3212
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Czy takie maleńkie ciemne dziurki w twarzy to rozszerzone pory? Jak najlepiej sobie z nimi poradzić?
Tak.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 10:43   #3213
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Czy takie maleńkie ciemne dziurki w twarzy to rozszerzone pory? Jak najlepiej sobie z nimi poradzić?

chyba tylko metodą prób i błędów po przeszukaniu forum, bo każdemu pomaga co innego. ja nie znalazłam jeszcze skutecznej metody
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 10:50   #3214
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja mam ten problem, teraz używam Locacid i po 3 użyciach skóra mi sie złuszcza a wraz z nią te "dziurki", staja się coraz mniejsze Myslę że tylko jakiś złuszczający lek może pomóc, najlepiej te z tretynoiną.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 10:58   #3215
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, teraz używam Locacid i po 3 użyciach skóra mi sie złuszcza a wraz z nią te "dziurki", staja się coraz mniejsze Myslę że tylko jakiś złuszczający lek może pomóc, najlepiej te z tretynoiną.
CZy Locacid jest na recepte?
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:32   #3216
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
CZy Locacid jest na recepte?
Z tego co wiem, to on jest na receptę.
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:41   #3217
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja już 2 dni nie cisne.....obym sie dziś nie złamała...mam zły dzień wszystko mnie denerwuje okres dostałam, uczyć się muszę na jutro sporo :/
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 11:46   #3218
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
ja już 2 dni nie cisne.....obym sie dziś nie złamała...mam zły dzień wszystko mnie denerwuje okres dostałam, uczyć się muszę na jutro sporo :/
Dasz rade, nie cisnij! Idz na spacer, a potem zabierz sie do nauki, dasz rade, wytrzymasz!
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:47   #3219
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Dasz rade, nie cisnij! Idz na spacer, a potem zabierz sie do nauki, dasz rade, wytrzymasz!
oj dzięki masz rację wyjdę...i tak muszę iść do apteki bo mydło siarkowe mi się skończyło
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:47   #3220
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

takim doraźnym sposobem żeby zwęzić sobie pory jest maseczka wygładzająca i zwężająca pory z Lirene, jest ona z glinką więc bardzo ładnie sobie radzi z naszą tłustą cerą- naprawdę gorąco polecam- to jedyna maseczka, którą sama z własnej woli regularnie stosuję- naprawdę zwęża pory!!!! no ale na pewno nie na stałe... jednak jeśli sobie taką zrobisz jak gdzies musisz wyjsc albo jak bedziesz chciala ladnie się poczuć to naprawdę zadziała

a może jak macie troszkę pieniążków to może by się tak wybrać do kosmetyczki? po jakimś fajnym złuszczającym zabiegu stan buzi się na pewno poprawi- będzie odświeżona i będzie chłonęła nasze własne domowe pielęgnacyjne zabiegi ze zdwojoną siłą! naprawdę czasem warto zainwestować jedną stówkę żeby mieć mocno odświeżoną cerę

a właśnie dziewczyny, kiedy ostatnio byłyście u kosmetyczki na jakimś zabiegu????
ja byłam we wrześniu... dawno wiem... ale naprawdę dwa razy do roku naszej buzi należy się jakiś porządniejszy i głębszy peeling niż tylko ziarenka z tubki z drogerii.... może by tak z okazji pięknego miesiąca maja wybrać się do kosmetyczki na coś fajnego? tak na jeden raz tylko a nie na jakąś serię? żeby nie zbankrutować
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:50   #3221
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.laroche-posay.pl/discover/index.html

patrzcie dziewczyny co znalazłam! idziecie do apteki wypełniacie krótką ankietkę i dostajecie zupełnie za darmo 7 próbek kosmetyków La Roche Posay!!! ja się dziś wybrałam i już mam swój komplecik może i wy zamiast dzis siedziec i wyciskac buzie to odnajdziecie najbliższą aptekę i weźmiecie sobie próbki bardzo poprawia humor
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 11:54   #3222
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
takim doraźnym sposobem żeby zwęzić sobie pory jest maseczka wygładzająca i zwężająca pory z Lirene, jest ona z glinką więc bardzo ładnie sobie radzi z naszą tłustą cerą- naprawdę gorąco polecam- to jedyna maseczka, którą sama z własnej woli regularnie stosuję- naprawdę zwęża pory!!!! no ale na pewno nie na stałe... jednak jeśli sobie taką zrobisz jak gdzies musisz wyjsc albo jak bedziesz chciala ladnie się poczuć to naprawdę zadziała

a może jak macie troszkę pieniążków to może by się tak wybrać do kosmetyczki? po jakimś fajnym złuszczającym zabiegu stan buzi się na pewno poprawi- będzie odświeżona i będzie chłonęła nasze własne domowe pielęgnacyjne zabiegi ze zdwojoną siłą! naprawdę czasem warto zainwestować jedną stówkę żeby mieć mocno odświeżoną cerę

a właśnie dziewczyny, kiedy ostatnio byłyście u kosmetyczki na jakimś zabiegu????
ja byłam we wrześniu... dawno wiem... ale naprawdę dwa razy do roku naszej buzi należy się jakiś porządniejszy i głębszy peeling niż tylko ziarenka z tubki z drogerii.... może by tak z okazji pięknego miesiąca maja wybrać się do kosmetyczki na coś fajnego? tak na jeden raz tylko a nie na jakąś serię? żeby nie zbankrutować
ja byłam dawno temu...1,5 roku będzie potem zaczęłam się leczyć u dermatologa, a że miałam wielkie ropniaki to on mi odradzał kosmetyczkę...też tak myślałam, aby przed latem się wybrać tym bardziej,że nie mam już pryszczy i krostek mi to by się jeszcze przydało oczyszczanie dekoltu bo tam to masakra :/ pełno grudek, rozszerzone pory...
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 11:59   #3223
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
http://www.laroche-posay.pl/discover/index.html

patrzcie dziewczyny co znalazłam! idziecie do apteki wypełniacie krótką ankietkę i dostajecie zupełnie za darmo 7 próbek kosmetyków La Roche Posay!!! ja się dziś wybrałam i już mam swój komplecik może i wy zamiast dzis siedziec i wyciskac buzie to odnajdziecie najbliższą aptekę i weźmiecie sobie próbki bardzo poprawia humor
dzięki za info apteka niedaleko, trzeba się wybrać
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:19   #3224
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

teraz jest świetna pora na pójście do kosmetyczki na jakiś jeden zabieg więc proszę rozważyć tę propozycję poważnie i może którejś uda się wysupłać stówkę dla swojej przyszłej pięknej cery bo w lato kosmetyczka raczej nie zrobi nam głębokiego peelingu bo ostre slońce by nam jeszcze zaszkodziło.. ale jeszcze mamy wiosnę więc pomyślcie o tym laseczki ja na pewno rozważę tę myśl! chociaż nie mam teraz problemów z buzią i nie wiem na co bym mogła się wybrać... bo taka sztuka dla sztuki to bez sensu.. ale wiekszosci z was należy się chwila relaxu u kosmetyczki a w trakcie zabiegu mozecie gadać z panią i pytać, prosić o radę itp mi np pani poleciła fajny żel do twarzy z SVR i wtedy zaczęłam swoją przygodę z aptecznymi kosmetykami i naprawdę zauważyłam różnicę więc moze i wy odkryjecie coś nowego dzieki tej wizycie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:33   #3225
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Maseczkę, którą poleca tancerka, ja również sobie zachwalam. Rzeczywiście świetne efekty oczyszczenia, zwężenia porów, matowania, cera staje się po niej zdrowo zaróżowiona. Ale nie zalecam osobom z suchą cerą, nie wiem też jak wrażliwcy na nią zareagują.

Mój drugi dzień.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:41   #3226
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

w sumie na opakowaniu pisze ze do skóry tłustej to dziewczyny warto sie stosowac do napisów na opakowaniach

dzis urządzę chyba dzień piękności hehe wypeelinguje się cała od stóp do czubka czoła

i wypróbuję jakąś z moich 7 próbek jakie dziś dostałam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:42   #3227
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez inmymind Pokaż wiadomość
Maseczkę, którą poleca tancerka, ja również sobie zachwalam. Rzeczywiście świetne efekty oczyszczenia, zwężenia porów, matowania, cera staje się po niej zdrowo zaróżowiona. Ale nie zalecam osobom z suchą cerą, nie wiem też jak wrażliwcy na nią zareagują.

Mój drugi dzień.
ileż to cudo kosztuje? przetestuję sobie, bo nie jestem jakimś wrażliwcem szczególnym.

też mi dziś 2 dzionek leci
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:49   #3228
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jestem pierwszy raz w tym wątku i musze się wam przyznać że ja również mam proble z wyciskaniem. Nie potrafie się powstrzymać zwłaczasza gdy rano wstane z łóżka (gdzie niegdzie wyskocza mi ropne krostki) a o nosie już nie wspomne. Od wyciskania wągrów mam już blizny. Czasami prosze męża by mnie kontrolował i " dawał po łapach "
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:49   #3229
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie pamiętam dokładnie, zdaje mi się, że coś ponad 15 zł (w rossmanie) za 75 ml.
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 12:50   #3230
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a juz nie pamietam nawet ile kosztowała bo jest bardzo wydajna i na długo starcza... myślę ze w 15zł powinnaś się zmieścić.. albo coś koło tego ma 75 ml chyba wiec calkiem sporo jak na taką cenę i na taką fajną maseczkę
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:53   #3231
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzięki dziewczynki po aptece wstąpię do rossmana, mam nadzieję, że dorwę tam tę maseczkę
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 12:55   #3232
pestka_101
Raczkowanie
 
Avatar pestka_101
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jeszcze nie byłam u kosmetyczki. Nikt mi za bardzo nie polecał wizyty tam i wydawania masy pieniędzy. Jestem dlatego zupełnie zielona w tej sprawie i mam do was pytanie
Ile kosztuje taka normalna wizyta i jeśli idziecie to o co prosicie? Oczyszczanie, maseczka...?
pestka_101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 13:04   #3233
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

u kosmetyczki nie ma takiej normalnej wizyty jak np u lekarza.. jak juz idziesz to umawiasz się na konkretny zabieg. jeśli sama nie wiesz jakie kosmetyczka oferuje lub jakie są odpowiednie dla twojej cery to kosmetyczka na pewno ci doradzi co mają w ofercie i co pasuje do twojej buzi w zaleznosci do twoich oczekiwan. i tak jesli chcesz oczyszczenia to mowisz jej ze chcesz oczyscic, jak chcesz zlikwidowac przebarwienia to mowisz ze chcesz scieranie jakies zeby zniknęły przebarwienia. ja np poszlam i powiedzialam ze chce sie pozbyc przebarwien ale nie takimi zabiegami po których będę musiala siedziec kilka dni w domu i dochodzic do siebie ale taki po którym bedzie mozna normalnie funkcjonowac i kosmetyczka doradziła mi oxybrazję- strzał w dziesiątkę! po prostu pomyśl na jakim efekcie ci zależy i pójdź do gabinetu i porozmawiaj chwilkę z panią. jeśli ci nie będzie odpowiadalo to co ci zaproponuje to poproś o wizytówkę i powiedz że się zastanowisz i zadzwonisz. w domu spokojnie przemyslisz sprawe i moze sie na cos zdecydujesz, a moze od razu się zapiszesz na wizyte, albo pani bedzie wolna i od razu zdecydujesz sie na zabieg klient nasz pan! i jak sie ktoras pani bedzie niemiło zachowywała albo mało profesjonalnie to się odwracasz na pięcie i wychodzisz w końcu masz mieć z tego przyjemność
ja za oxybrazję płaciłam 100zł ale pytaj o ceny wszystkich zabiegów które ci proponuje bo w gabinetach różnie się cenią, a najdrożej nie znaczy wcale najlepiej
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 13:58   #3234
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
http://www.laroche-posay.pl/discover/index.html

patrzcie dziewczyny co znalazłam! idziecie do apteki wypełniacie krótką ankietkę i dostajecie zupełnie za darmo 7 próbek kosmetyków La Roche Posay!!! ja się dziś wybrałam i już mam swój komplecik może i wy zamiast dzis siedziec i wyciskac buzie to odnajdziecie najbliższą aptekę i weźmiecie sobie próbki bardzo poprawia humor
Ide do apteki a co! dzieki
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:25   #3235
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No póki co dzielnie się trzymam,ale dzisiaj 1dzień miesiączki i same wiecie jak cera wygląda kupiłam sobie maseczkę dax cosmetics kojącą i uspokajającą skórę,używała któraś z Was może dobra?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11513
Jutro idę do dermatologa,myślicie że mogę nałożyć podkład na twarz?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:37   #3236
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
No póki co dzielnie się trzymam,ale dzisiaj 1dzień miesiączki i same wiecie jak cera wygląda kupiłam sobie maseczkę dax cosmetics kojącą i uspokajającą skórę,używała któraś z Was może dobra?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11513
Jutro idę do dermatologa,myślicie że mogę nałożyć podkład na twarz?
nie znam tej maseczki jak wyporóbujesz to napisz czy dobra a co do dermatologa to lepiej nie nakładaj podkładu-on powinien zobaczyć faktyczny stan twojej cery
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 15:41   #3237
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
nie znam tej maseczki jak wyporóbujesz to napisz czy dobra
Okay
Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
a co do dermatologa to lepiej nie nakładaj podkładu-on powinien zobaczyć faktyczny stan twojej cery
Kurczę nie wiem czy dam radę się przemóc,aby wyjść do ludzi bez podkładu
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:07   #3238
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ej no ale idziesz do lekarza a nie do ludzi... to tak jakbys poszła do ginekologa na fotel w majtkach jak pierwszym razem szlam do dermatologa to tak sie ohudnie czułam ze swoją cerą, a pamietam ze mama mnie jeszcze na jakies zakupy po wizycie wyciągnęła więc to był koszmar i doskonale cię rozumiem! ale trudno to dla naszego dobra- mi się opłaciło

wiecie co chodziłam dziś po mieście i zaszłam do 4 aptek i mam 4 komplety tych próbek z La roche hihi jak to przeliczyc np 4 próbki po 2ml... a cały krem 15ml kosztuje jakies 40zł albo i wiecej wiec tym systemem jakby połowy kremów za darmo!!! dziewczyny nie czekajie tylko biegnijcie do aptek
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 16:29   #3239
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ooo a ja właśnie się zorientowałam że w każdym zestawie sa inne próbki i np w jednym mam effaclar K, w drugim żel effaclar do mycia twarzy, a w trzecim effaclar A.I.!!! czyli ten na pojedyncze krostki hehe nie chce żeby mi nic wyskoczyło na twarzy ale ciekawa jestem jak działa hehehe mam jeszcze 4 próbki tych Active C na pewno syszałyście, że witamina C też bardzo dobrze robi na naszą buzię, bo rozjaśnia drobne przebarwienia i w ogóle rozpromienia cerę zabawne bo wlasnie dzis skonczyl mi sie balsam i dopiero w piątek odbiore zamówiony a Avonie a tu 4 próbki kremu do ciała- myślałam że uschne do piątku a tu proszę jak znalazł w dodatku w każdym zestawie jest karta pierwszego zakupu czyli jak kupicie jakis krem, żel itp to dużą wodę termalną dostaje się za darmo!!!!! kurcze szkoda że niedawno kupiłam żel Iwostin purritin bo bym poleciała po żel effaclar... ale wypas mam 28 próbek hihi aż nie wiem którą pierwszą użyć i kiedy będę miała czas je pozużywać między moją pielęgnacją czuję że zbliża się dobry czas dla mojej buzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 17:13   #3240
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba też skocze w tygodniu do Apteki po próbki LaRoche - Posay, a wiecie do kiedy ta " próbkowa akcja " trawa? Bo będe pod koniec maja nad morzem i mam zamiar odwiedzić kilka Aptek
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.