Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 11:21   #3361
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

4 dzień nie męczę swojej twarzy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:26   #3362
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs ja też kupiłam całe opakowanie kremu. Ostatnio pokończyło mi się wiele kosmetyków i stwierdziłam że szkoda wydawać $ kase na tanie mało skuteczne z drogerii (chodzi mi o te które stosuje na moja buzie) i zamówiłam sobie z Apteki internetowej kosmetyki La Roche-Posay i Avene. Ten krem sosuje od dwóch dni i jestem bardzo zadowolona bo buzia przez kilka godzin pozostaje matowa. Nie licze że zlikwiduje mi niedoskonałości bo chyba tylko leki i kremy na recepte tak naprawde potrafią zdziałać cuda!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:36   #3363
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja na razie nie mecze buzki 1 dzien . dla mnie to i tak jest sukces.

od srody nie biore pigul antykoncepcyjnych i czuje jak mnie roznosi w srodku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:25   #3364
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja mam za to 3 nowe, czerwone, duże gule na czole mimo, ze smarowałam już pare razy effeclarem a.i. :/ Oczywiście stare nie znikły.
Próbowałaś Linomagiem? Po pierwsze łagodzi i miejsca nie są tak czarwone, a po drugie wyciąga ja miałam taki jeden wulkan na czole i ładnie się zagoił w trzy dni niecałe (jak dla mnie to krótko, ale to chyba zależy )

Kurczę a ja znowu dzisiaj zaskórniki z czoła pocisnęłam, nie zrobiłam jakiejś masakry, ale jestem zła na siebie, że nie potrafię się opanować
Ale dzisiaj składam oficjalną deklarację, że już nie będę!
Dzień pierwszy
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:38   #3365
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mój dzień trzeci. Tyle, że od chodzenia 2 dni w kremie, który działa wysuszająco, nabawiłam się niezłego przesuszenia :/ trzeba będzie ratować cerę jakąś maseczką nawilżającą...
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:39   #3366
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hmm...skad ja to znam !Wyciskanie,mordowanie i maltretowanie twarzy ciagle i do nowa. Tez nie wymyslilam jeszcze dopowiedniej metody na powstrzymywanie sie od dzialan auto-destrukcyjnych wobec mojej twarzy :/
Ale... czasami pomaga wynajdywanie sobie jakis zajec typu - chodzenie po miescie /pojscie do bilbioteki/spotkanie ze znajomymi/ pojscie na zakupy itp. bo wtedy automatycznie sie powstrzymuje (no bo jak tu pojsc z krwawa jatka na tawrzy i pokazac sie ludziom) .
Wtedy tez nie mam czasu na wyciskanie, bo raczej skupiam sie na budowaniu maski antykrostowej, czyli make-up'u Ogolnie polecam Wam ten sposob,moze nie idealny-ale moze pomoc.
Co do wieczorno-nocnego wyciskanie-- tak, najgorzej miec w lazience zbyt ostre swiatlo/ lustro powiekszajace- to sa zdecydowanie potezni wrogowie. pozdrowka!
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:50   #3367
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To jest nałóg i wiem, że nigdy mi nie przejdzie ;-)
nie ruszałam buźki przez MIESIĄC! I to był dla mnie wyczyn.
Oczywiście przyszedł stres związany z maturką i co? Wszystko poszło na marne
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 13:01   #3368
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja Daję Sobie Ultimatum - 24 Mam Komunię Chrześnicy,którą Uwielbiam. Chcę Wyglądac Jak Ludzie, A Nie Straszyć Wszystkich, Dla Siebie Samej I Mojej Kochanej Misi. 30 Maja Mam Urodziny I Mam Zamiar Wyglądac Pieknie Więc Od Dziś Zero Gmerania Przy Twarzy, Tylko Nieinwazyjna Pielęgnacja.
10.05.08 Nowy Początek...
Jeśli to nie wyjdzie, idę do psychologa, mam dość męczenia się samemu ze swoim nałogiem...
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 15:28   #3369
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pikpok321 hmm nie próbowałam linomagu. Sprawdziłam na necie właściwie, żeby zobaczyć cene i przeczytałam cały opis tego specyfiku. W przeciwwskazaniach ma wyprysk łojotokowy...a ja chyba taki mam nie wiem teraz czy to kupować.
Oj, jakby mi to zeszło w 3 dni...marzenie.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 15:29   #3370
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dołączam do szacownego grona... U mnie to też jakiś nałóg raczej nie patrzę w lustra, bo nienawidzę swojego wyglądu, ale po myciu buźki zawsze się oglądam i zaczyna się... wiem że nie powinnam wyciskać, ale często tak trudno się powstrzymać. Zwłaszcza jak bezczelnie wystaje mi taka biała kropa, widzę że jest ropa i to przy samej skórze, więc nie mogę tego zostawić
A najgorsze jest to, że to nie tylko buźka... ale calusieńkie plecy, dekolt, ramiona ostatnio jakoś powstrzymuje się od tykania pleców, dekoltu i ramion, ale blizny pozostały i za nic nie chcą zejść. Szkoda że do twarzy mi ciągle łapki ciągnie...

Kiedyś myślałam że to samo przejdzie, bo wiadomo - trądzik to choroba dojrzewania. Ale obecnie mam 25 :/ lat i jest do bani. U dermatologa kiedyś byłam, przez rok pakowała we mnie tonę antybiotyków, bez żadnych badań, niczego. Pokazanie pleców też nie zrobiło wrażenia... ech, a efektów "leczenia" nie było. Jednak to bardzo ważne na kogo się trafi...
Teraz zaczynam terapię kwasami, mam nadzieję że będzie lepiej. Tylko gdyby rączki tak nie swędziały...

Chciałabym wreszcie porzucić wszystkie podkłady, bo powodują masakrę na twarzy, ale nie wyjdę przecież do ludzi cała w plamy. Muszę maskować. Pozostaje nadzieja, że kiedyś może...

Tymczasem wszystkim życzę powodzenia w walce z nałogiem!
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:23   #3371
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja to od wyciskania jeszcze sie powstrzymam, ale nie umiem ograniczyć spożywania słodyczy, coli, chipsów (właśnie wcinam chipsy;D) nie wiem czy na moją skórę ma to jakiś wpływ...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 16:41   #3372
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
pikpok321 hmm nie próbowałam linomagu. Sprawdziłam na necie właściwie, żeby zobaczyć cene i przeczytałam cały opis tego specyfiku. W przeciwwskazaniach ma wyprysk łojotokowy...a ja chyba taki mam nie wiem teraz czy to kupować.
Oj, jakby mi to zeszło w 3 dni...marzenie.
Poczytaj o wyprysku łojotokowym: http://www.cabines.pl/artykuly/index...apalenie_skory
Wydaje mi się, że to taki jest właśnie przeciwwskazaniem do stosowania linomagu, więc musisz sama ocenić czy Ciebie to dotyczy
O możliwości stosowania tego kremu przeczytałam na wizażu, a że miałam go w domu, (jak jestem chora i nos mi odpada od kataru, to sobie nim smaruje, żeby mi nie usechł całkiem od ciągłego wycierania) więc postanowiłam spróbować. Powiem Ci, że zaskoczyłam się efektem. Krem jest bardzo tłusty przez co tym bardziej nie spodziewałam się, że tak dobrze będzie działał na krostki. Smarujesz go punktowo, tylko na to miejsce gdzie już jest ten nieproszony gość lub wiesz, że ma się pojawić. Krem ten działa tak, że wychodzi na wierzch wszystko co tam siedzi w środku. Przynajmniej u mnie tak jest, ale jak już wspominałam, polecały go wizażystki i opisywały podobne efekty. Dodam, że mój kosztował dokładnie 8,40 zł., wydaje mi się, że cena nie zwala z nóg, więc może warto spróbować
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:48   #3373
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość

Teraz zaczynam terapię kwasami, mam nadzieję że będzie lepiej. Tylko gdyby rączki tak nie swędziały...

Chciałabym wreszcie porzucić wszystkie podkłady, bo powodują masakrę na twarzy, ale nie wyjdę przecież do ludzi cała w plamy. Muszę maskować. Pozostaje nadzieja, że kiedyś może...

Tymczasem wszystkim życzę powodzenia w walce z nałogiem!
Witamy
jestem ciekawa, na czym będzie polegała ta terapia kwasami o której wspominasz, mogłabyś coś więcej o tym napisać?
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 17:15   #3374
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez PAMCIA Pokaż wiadomość
ja to od wyciskania jeszcze sie powstrzymam, ale nie umiem ograniczyć spożywania słodyczy, coli, chipsów (właśnie wcinam chipsy;D) nie wiem czy na moją skórę ma to jakiś wpływ...
oj ma i to niestety negatywny, slodycze, tluszcz - to wszystko przczynia sie do powstawania nowych krostek.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:27   #3375
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Witamy
jestem ciekawa, na czym będzie polegała ta terapia kwasami o której wspominasz, mogłabyś coś więcej o tym napisać?
a to nic odkrywczego acne-derm i effaclar k stosuję na zmianę już kilka dni. zauważyłam że przestały (odpukać) się pojawiać te najgorsze bolesne podskórne wielkie gule jestem pełna nadziei, zobaczymy co dalej

pozdrawiam
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:39   #3376
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Myślałam może, że byłaś u kosmetyczki na jakimś zabiegu, bo ja się właśnie nad czymś takim zastanawiam i dlatego pytam Ale póki co też stosuje acne-derm. Jesteś zadowolona z efektów działania Effaclar K?
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:08   #3377
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak na razie więcej stosuję Acne-derm niż Effaclar K, ponieważ mam dużo blizn niestety :/ ale Effaclar mi się podoba, bo po przebudzeniu cera jest gładka, pory się oczyściły (zniknęły te czarne kropki, na które nic nie działało) tylko na nosie zostały, no i są wyraźnie mniejsze te pory. Mniej jest syfów. Dzisiaj miałam dośc długo podkład na ryjku i po zmyciu byłam w szoku, że nie ma kupy krost

u kosmetyczki byłam raz w życiu za namową dermatologa (poleciła swoją znajomą oczywiście), zmasakrowała mi twarz, więc teraz omijam z daleka
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:22   #3378
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

azure-powiem szczerze, ze acne derm srednio sie sprawdza na blizny potradzikowe. Kiedys uzywalam skinorenu(czyli tego drozszego odpowiednika AD, oczywiscie za namowa Sz.P.dermatolog od siedmiu bolesci).Na blizny nie pomogl, ale skora zdecydowanie zaczela sie przetluszczac i swiecic. Ze swojej strony polecam lysanel active
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:44   #3379
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Delilah Twoja rada dotycząca lysanel active nie była co prawda skierowana do mnie, ale też pozwolę sobie z niej skorzystać, tzn. dokończę tubkę acne derm i kupię sobie ten kremik skoro mówisz, że jest lepszy
A czy stosowała może któraś z Was Brevoxyl na zaskórniki? Jest skuteczny?

Azure o tak działa ten effaclare K , to muszę go zacząć jak najszybciej stosować
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 20:14   #3380
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Ja Daję Sobie Ultimatum - 24 Mam Komunię Chrześnicy,którą Uwielbiam. Chcę Wyglądac Jak Ludzie, A Nie Straszyć Wszystkich, Dla Siebie Samej I Mojej Kochanej Misi. 30 Maja Mam Urodziny I Mam Zamiar Wyglądac Pieknie Więc Od Dziś Zero Gmerania Przy Twarzy, Tylko Nieinwazyjna Pielęgnacja.
10.05.08 Nowy Początek...
Jeśli to nie wyjdzie, idę do psychologa, mam dość męczenia się samemu ze swoim nałogiem...

Gwedolyn trzymam kciuki ja również dałam sobie ultimatum jakis miesiac temu i juz nawet po konsultacji z mamą stwierdziłam, że jak nie przestanę masakrować twarzy idę do psychologa, wykręciłam halogeny z łazienki i jest ok ... w sumie ogarnęłam się, nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiłam masakre mam tylko dalej problemy z doprowadzeniem kącików nosa do porządku. Torturowałam je regularnie przez jakies 2.5 roku i ciągle coś mi się tam tworzy ehh ale pracuje nad tym i nad sobą oczywiście
buziaki dziewczyny fajnie, ze się tyle osób trzymaaa i jest tak zdeterminowanych
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:17   #3381
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

pikpok321 -polecam Lysanel, ale jest to dosc ostry specyfik z kwasami, wiec jesli sie ma bardzo wrażliwą skóre, to trzeba uwazac, zeby nie przesadzic (chociaż na jedno wyjdzie - twarz czerwona po wyciskaniu, czy tez po lysanelu )
I jak to po kwasach trzeba przeboleć początkowy wysyp.
powodzenia
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:29   #3382
elusia1991
Raczkowanie
 
Avatar elusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 32
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny ja maść Linomag używam od kilku ładnych lat i nigdy mi niczego jeszcze nie pogorszył, a miałam łojotok - (przecież stosuje się go nawet u niemowląt) Jak dla mnie jest super. Jak tracę nadzieję i mam masakrę to przemywam twarz Afronisem i smaruję pryszcze Linomagiem i 3 i po sprawie. W porównaniu z garnierem czysta skóra A Linomag to rewelacja-polecam.
elusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:34   #3383
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Gwendolyn i Shima ja zawsze biore sobie jakas date za wyznacznik i probuje nie dusic. co do zarowek w lazience to ja wciaz mam wykrecona jedna (to juz naprawde dlugo trwa). nie chce wiedziec co by bylo gdym wkrecila ta druga - pewnie maskara na maksa na gebie.

juz sama nie wiem czy moje problemy z twarza maja zwiazek z duszeniem czy nie. jakos probuje sie o tym przekonac i wciaz mi to nie wychodzi .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:38   #3384
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
azure-powiem szczerze, ze acne derm srednio sie sprawdza na blizny potradzikowe. Kiedys uzywalam skinorenu(czyli tego drozszego odpowiednika AD, oczywiscie za namowa Sz.P.dermatolog od siedmiu bolesci).Na blizny nie pomogl, ale skora zdecydowanie zaczela sie przetluszczac i swiecic. Ze swojej strony polecam lysanel active
Dzięki Delilah, najpierw wykończę AD, potem sięgnę po mocniejsze.

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
A czy stosowała może któraś z Was Brevoxyl na zaskórniki? Jest skuteczny?
Azure o tak działa ten effaclare K , to muszę go zacząć jak najszybciej stosować
Wypróbowałam Brevoxyl i szybko oddałam bratu strasznie wysuszał, skóra łuszczyła mi się jak nigdy. O efektach nie będę pisać, bo za krótko miałam styczność.
Myślę że ten Effaclar K naprawdę mi pomógł, chociaż to raczej delikatny kwas. Podobno na efekty trzeba czekać 3 miesiące, ale taka jakaś ładniejsza ta buźka (zwłaszcza pory)
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:48   #3385
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
pikpok321 -polecam Lysanel, ale jest to dosc ostry specyfik z kwasami, wiec jesli sie ma bardzo wrażliwą skóre, to trzeba uwazac, zeby nie przesadzic (chociaż na jedno wyjdzie - twarz czerwona po wyciskaniu, czy tez po lysanelu )
I jak to po kwasach trzeba przeboleć początkowy wysyp.
powodzenia
Ok dzięki bardzo za porady , na pewno skorzystam i kupie sobie go, a nie sądzie, żeby był dla mnie za silny, bo moja skóra nie należy do wrażliwych. chociaż taki jest jej jedyny plus A jeżeli chodzi o wysypy, to nie zauważyłam, przynajmniej po acne, więc może nie będzie tak źle
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 20:49   #3386
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ojj dziewczyny, a ja znów dziś dzień pierwszy musiałam przetrwać. kiepsko to wszystko widzę
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:02   #3387
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Gwendolyn i Shima ja zawsze biore sobie jakas date za wyznacznik i probuje nie dusic. co do zarowek w lazience to ja wciaz mam wykrecona jedna (to juz naprawde dlugo trwa). nie chce wiedziec co by bylo gdym wkrecila ta druga - pewnie maskara na maksa na gebie.

juz sama nie wiem czy moje problemy z twarza maja zwiazek z duszeniem czy nie. jakos probuje sie o tym przekonac i wciaz mi to nie wychodzi .

moje mają w 100% Aniu odkąd nie dusze tak bezmyślnie byle czego nie wyskakują mi te wielkie bolące podskórne gule, a wcześniej to była moja zmora. Wyskakiwały mi na najczęściej na nosie, który powiększał sie dwukrotnie i wyglądałam jak pajac wstydziłam się wychodzić z domu...
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:13   #3388
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gliwiczanka Pokaż wiadomość
ojj dziewczyny, a ja znów dziś dzień pierwszy musiałam przetrwać. kiepsko to wszystko widzę
Proszę mi tu nie wnosić takiej nostalgii! nie poddawaj się! ja mam podobnie, ale dzisiaj kończę z tym na dobre, więc może się przyłączysz?
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:28   #3389
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
azure-powiem szczerze, ze acne derm srednio sie sprawdza na blizny potradzikowe. Kiedys uzywalam skinorenu(czyli tego drozszego odpowiednika AD, oczywiscie za namowa Sz.P.dermatolog od siedmiu bolesci).Na blizny nie pomogl, ale skora zdecydowanie zaczela sie przetluszczac i swiecic. Ze swojej strony polecam lysanel active
A TEN kremik to na krostki, czy działa i na przebarwienia?? na receptę czy nie jak to sie wymawia lisanel aktiw? lepeij się nie zbłaźnić w aptece i czy jest skuteczny
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 21:36   #3390
ivuszko
Raczkowanie
 
Avatar ivuszko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja na sekundę, trochę się pochwalić
mija 2 dzień! Chociaż dziś się troszkę zapomniałam 2 razy: raz zdjęłam strupka (z wygojonej ranki więc luzik) a raz wycisnęłam parę czarnych z nosa.. ale generalnie mocno na plus
ivuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.