Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 18:21   #931
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Aaliyah - mam zamiar sobie kupic ten lotion Repairwear Clinique na noc, tylko, kiedy go ogladalam w polskich Sephorach, to na pudelki ma on napisane do III i IV typu cer = do tlustej a moja jest normalno sucha - czy jest jeszcze jakis inny jego rodzaj? Np. do cer I i II?
Tak , jest tez Repairwear do cer normalnych/suchych, Repairwear do cer bardzo suchych oraz Repairwear Lift ujedrniajacy do cer suchych i bardzo suchych.

Tu jest link do wszystkich rodzajow Repairwearow: http://www.clinique.co.uk/templates/...ORY_ID=CAT1039

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2007-05-27 o 18:24 Powód: Chcialam dodac linka ;-)
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 20:34   #932
gararetka
Raczkowanie
 
Avatar gararetka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 50
GG do gararetka
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Witaj Gararetko! Ze tez przebrnelas przez te nasze wypociny, podziwiam Cie

Nie mam wiele doswiadczenia z kremami pod oczy. Teraz wlasnie uzywam All about eyes i jest bardzo ok. Pamietam, ze lubilam tez Nivea z Q10 pod oczy.


Co do przebrnięcia - łatwo nie było, zapewniam zwłaszcza w kwestii imion
gararetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-27, 23:28   #933
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Tak , jest tez Repairwear do cer normalnych/suchych, Repairwear do cer bardzo suchych oraz Repairwear Lift ujedrniajacy do cer suchych i bardzo suchych.

Tu jest link do wszystkich rodzajow Repairwearow: http://www.clinique.co.uk/templates/...ORY_ID=CAT1039
Dziekuje za szybka odpowiedz, Aaliyah - mnie interesuje tylko Repairwear pod taka postacia:
http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD60049
(czyli w opakowaniu z pompka)
inaczej wszystkie te cenne skladniki utlenia sie zanim zuzyje kosmetyk!
A wynika z tego, ze LOTION jest tylko do III i IV typu skory Moze na lato bedzie jednak ok albo w najgorszym wypadku zdecyduje sie na tanszy i rownie napakowany antyoksydantami Continuous Rescue - ten jest w tubce i bardziej dopasowany do mojej cery.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 09:51   #934
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja uzywam lotionu chociaz mam skore typu II! i jestem zachwycona
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 20:22   #935
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej dziewczyny poczytuję sobie czasem ten wątek, bo mieszkam w Londynie i zawsze dobrze się zorientować, jakie kosmetyki Wy tu przetestowałyście . A co do serii 17 - mniej więcej tydzień temu kupiłam dwa pojedyncze cienie (różne odcienie zieleni) i jestem zachwycona jakością; nie wałkują się, kolory są intensywne jak w opakowaniu, zero osypywania, dłuuugo trwają na powiece.
Dziś więc poszłam za ciosem i kupiłam dwa lakiery do paznokci (promocja w Bootsie, bodajże o funt taniej niż zwykle kosztuje jedna buteleczka, a i w zwykłej cenie są taniutkie) i powiem szczerze, że dawno nie byłam tak zadowolona!
Nabyłam intensywną czerwień i róż. Nie zostawiają absolutnie żadnych smug i już jedna warstwa daje świetny kolor, więc nie czuję potrzeby malowania drugiej . Schną szybciutko, mam tylko nadzieję, że nie zaczną równie szybciutko odpryskiwać... póki co - pół dnia mam na paznokciach czerwień i wygląda tak ślicznie jak zaraz po pomalowaniu. Niebawem dam znać, czy ten stan długo się utrzymuje
Buziaki.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-28, 21:10   #936
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
ja uzywam lotionu chociaz mam skore typu II! i jestem zachwycona
Oj, za pozno przeczytalam, bo dzisiaj sobie juz kupilam Continuous Rescue w typie do skory mieszanej i suchej - jak przetestuje dam znac, bo na KWC chyba jeszcze go nie ma? A we czwartek znow do UK - juz cala lista zrobiona,mam nadzieje, ze wlasciwa karta Bootsa juz dotarla (do tej pory mialam taka zastepcza)!
Jakby co, to lotnion jeszcze moge kupic na lotnisku
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 22:16   #937
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a co tu tak cicho?! pogadajmy o kosmetykach
W innym wątku dziewczyny wspominały o Laurze Mercier. Macie coś z jej kosmetyków? ja mam tylko błyszczyk, ale zaciekawiły mnie głównie kosmetyki do twarzy, zwłaszcza cały system Flawless face.
Ciekawi mnie korektor Secret Camouflage oraz ten rozświetlający puder sypki oraz kosmetyk finiszujący (ponoć super!)
Bosko wyglądaja tez jej palety brązujące i caly system skladania poszczególnych kosmetykow Portfolio
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c10_scamouflage.jpg (4,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_154_Portfolio_empty_board_lg.jpg (26,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg product_185_gilded_book_lg.jpg (23,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg secret_brightening_powder.jpg (3,6 KB, 1 załadowań)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 09:37   #938
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho?! pogadajmy o kosmetykach
W innym wątku dziewczyny wspominały o Laurze Mercier. Macie coś z jej kosmetyków? ja mam tylko błyszczyk, ale zaciekawiły mnie głównie kosmetyki do twarzy, zwłaszcza cały system Flawless face.
Ciekawi mnie korektor Secret Camouflage oraz ten rozświetlający puder sypki oraz kosmetyk finiszujący (ponoć super!)
Bosko wyglądaja tez jej palety brązujące i caly system skladania poszczególnych kosmetykow Portfolio
Beekeper, a Ty znowu kusisz. Jeszcze nie uzywalam nic od Laury Mercier. Niedawno czailam sie na puder mineralny tej marki, ale jednak skusilam sie na L'Oreala w koncu. Ale zapewnia Cie, to tylko kwestia czasu, z pewnoscia cos wkrotce przetestuje i szybciutko doniose

Mi ostatnio przybyly dwa BeneFity - HollywoodGlo i BumDeal, no i balsamo-blyszczyk YSL Baume D'Ete. Na razie glod nowosci zaspokojony...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 10:20   #939
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A używało się, używało Laury Mercier - a konkretnie lekkiego podkładu, bo tak chyba można nazwać te wszystkie Tinted Moisturisery . Bardzo przyjemny produkt, choć drogi jak... ojoj, nie nabłyszczał twarzy jak wiele tego typu kosmetyków, wchłaniał się ładnie do matu, nawilżał w normie (ale ja wolałam kłaść jeszcze pod niego mój zwykły krem nawilżający) i tuszował niewielkie niedoskonałości cery. Do tego miły zapach i fajne minimalistyczne opakowanie . Był też wydajny. Ogólnie więc po Laurze zostały mi miłe wspomnienia, pewnie jeszcze do niej wrócę

A teraz pytanie z innej beczki, choć wiele podobnych już się tutaj przewijało. Wybaczcie mi jednak dziewczyny, nie mam czasu ani siły przeglądać całego tego wątku jeszcze raz
Niedługo jadę na wakacje do Polski i chciałabym kupić różne "goodies" dla koleżanek czy rodziny. Wiecie, takie dużo małych rzeczy, co cieszą Na razie na mojej liście znajduje się Palmer's Cocoa Butter Formula i wszelakiej maści kosmetyki Simple, a także Matt Clay Vo5. Możecie mi podać swoje ukochane drobne kosmetyki z wysp?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 14:00   #940
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Mi ostatnio przybyly dwa BeneFity - HollywoodGlo i BumDeal, no i balsamo-blyszczyk YSL Baume D'Ete. Na razie glod nowosci zaspokojony...
ooo, to od razu zdawaj relację, jak tam sie spiosuje HollywoodGlo. Ciekawi mnie juz bowiem od dłuższego czasu

Cytat:
Napisane przez Olaola
A teraz pytanie z innej beczki, choć wiele podobnych już się tutaj przewijało. Wybaczcie mi jednak dziewczyny, nie mam czasu ani siły przeglądać całego tego wątku jeszcze raz
Niedługo jadę na wakacje do Polski i chciałabym kupić różne "goodies" dla koleżanek czy rodziny. Wiecie, takie dużo małych rzeczy, co cieszą Na razie na mojej liście znajduje się Palmer's Cocoa Butter Formula i wszelakiej maści kosmetyki Simple, a także Matt Clay Vo5. Możecie mi podać swoje ukochane drobne kosmetyki z wysp?
ja uwielbiam jedną rzecz, której w Polsce nie ma i nie wiem, czy w ogole będzie, mianowicie błyszczyk Rimmel SWEET JELLY. U nas jest wersja niesmakowa, a ten z UK ma taki boski zapach (jest chyba 5 rodzajow), po prostu sie od niego uzależniłam. Moj ulubiony to Tutti Frutti. Lubie go bo się w ogole nie klei i smakuje bardzo owocowo. Kosztuje ok 3 Ł. (ale pamiętaj, ma byc Sweet Jelly!)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 15:48   #941
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ooo, to od razu zdawaj relację, jak tam sie spiosuje HollywoodGlo. Ciekawi mnie juz bowiem od dłuższego czasu
TZ mnie nim uraczyl i ciesze sie z tego bardzo, bo sama bym sobie tego cuda nie sprawila. Delikatnie brazuje skore i nadaje jej taka ladna matowa poswiate, ma troche blyszczacych drobinek, ale efekt jest subtelny - cera jest swietlista ale nie blyszczaca i nie wyglada na tlusta. Uzywam bez podkladu, czasem tylko uzywam pod spod Dr Feelgooda, choc HollywoodGlo ma tez w skladzie make kukurydziana i w sumie niezle matuje cere (dla mnie to bardzo wazne )

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ja uwielbiam jedną rzecz, której w Polsce nie ma i nie wiem, czy w ogole będzie, mianowicie błyszczyk Rimmel SWEET JELLY. U nas jest wersja niesmakowa, a ten z UK ma taki boski zapach (jest chyba 5 rodzajow), po prostu sie od niego uzależniłam. Moj ulubiony to Tutti Frutti. Lubie go bo się w ogole nie klei i smakuje bardzo owocowo. Kosztuje ok 3 Ł. (ale pamiętaj, ma byc Sweet Jelly!)
Beekeeper KONIECZNIE wyprobuj ten blyszczyk BS, ma obledny zapach marakuji , jest trwaly i swietnie nawilza i natluszcza usta. To moje ostatnie odkrycie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19001
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 15:54   #942
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość


Beekeeper KONIECZNIE wyprobuj ten blyszczyk BS, ma obledny zapach marakuji , jest trwaly i swietnie nawilza i natluszcza usta. To moje ostatnie odkrycie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19001
A ja mam dwa te błyszczyki, dostała w BS jako gratisy i mi w ogóle nie podpasowały, strasznie się kleją,a smaku nie wyczułam, wiec leża sobie i pewnie je niedługo wywale

Właśnie się nim posmarowałam
rzeczywiście to marakuja, a ja się cały czas zastanawiałam co to za smak
ale efekt fajny, tylko ja nie moge znieść tego klejenia się ust
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 16:23   #943
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A ja mam dwa te błyszczyki, dostała w BS jako gratisy i mi w ogóle nie podpasowały, strasznie się kleją,a smaku nie wyczułam, wiec leża sobie i pewnie je niedługo wywale

Właśnie się nim posmarowałam
rzeczywiście to marakuja, a ja się cały czas zastanawiałam co to za smak
ale efekt fajny, tylko ja nie moge znieść tego klejenia się ust
Dziwne, ja nie czuje zadnego klejenia. Co Wizazanka to inna opinia
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 17:39   #944
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hey dziewczyny
To znowu ja z pytaniem o Boots'a.Slyszalyscie moze o tym slawnym serum no7 Protect&Perfect beauty serum ktore podobno znika ze sklepow a online jest na nie dluga lista i mozna zamawiac tylko jedna sztuke.To serum podobno dziala-jakies tam badania wykazaly na uniwersytecie ze jako jedyne wygladza skore usuwa zmarszczki i naprawia zniszczenia posloneczne skory.
U nas w usa jest pod nazwa Restore &Renew beauty serum-musze sie przejsc do Target i zobaczyc czy jest.
Informacje te wyczytalam na forum makeuptalk.



Co do boots'a chusteczek i plynu do zmywania jestem b zadowolona-od plynu nie mam wysypu na razie a chusteczki swietnie dzialaja na moje problemowe plecy.Dzieki za polecenie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 17:56   #945
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
TZ mnie nim uraczyl i ciesze sie z tego bardzo, bo sama bym sobie tego cuda nie sprawila. Delikatnie brazuje skore i nadaje jej taka ladna matowa poswiate, ma troche blyszczacych drobinek, ale efekt jest subtelny - cera jest swietlista ale nie blyszczaca i nie wyglada na tlusta. Uzywam bez podkladu, czasem tylko uzywam pod spod Dr Feelgooda, choc HollywoodGlo ma tez w skladzie make kukurydziana i w sumie niezle matuje cere (dla mnie to bardzo wazne )



Beekeeper KONIECZNIE wyprobuj ten blyszczyk BS, ma obledny zapach marakuji , jest trwaly i swietnie nawilza i natluszcza usta. To moje ostatnie odkrycie: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19001
no no, brzmi interesująco! Jakoś nie moge sobie wyobrazić, ze matuje i rozświetla zarazem. Na mnie takie mazidła powodowały tylko uwypuklenie porów i efekt przetłuszczonej cery, a ja tak, jak Ty jestem na to bardzo wrażliwa, bo mam do tego niestety tendencję Pamietam np okropny efekt lotionu Skinlights, brrr! I dlatego tak bardzo lubię np Double Wear EL - matuje na kilkanascie godzin!
A czy Ty pozniej jeszcze nakładasz jakis puder? na ile godzin buzia pozostaje matowa?

Co do błyszczyka, to obmacam go dokładnie, choć przyznam się, że egzotyczne zapachy na dłuższą mete mnie męczą. Rimmel mimo nazwy jest bardzo delikatny, to taka owocowa landrynka raczej a nie sorbet owocowy. W recenzji porównujesz go do Clinique. A do ktorego dokladnie? Bo mam wlasnie Clinique Color Surge Impossible Glossy (odcień Plum Passion) i bardzo lubię efekt, jak daje na moich ustach
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:20   #946
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
no no, brzmi interesująco! Jakoś nie moge sobie wyobrazić, ze matuje i rozświetla zarazem. Na mnie takie mazidła powodowały tylko uwypuklenie porów i efekt przetłuszczonej cery, a ja tak, jak Ty jestem na to bardzo wrażliwa, bo mam do tego niestety tendencję Pamietam np okropny efekt lotionu Skinlights, brrr! I dlatego tak bardzo lubię np Double Wear EL - matuje na kilkanascie godzin!
A czy Ty pozniej jeszcze nakładasz jakis puder? na ile godzin buzia pozostaje matowa?
HollywoodGlo jest zupelnie inny niz np. MoonBeam czy HighBeam tej samej firmy. Wlasnie to rozswietlenie jest takie...matowe. Wiem, brzmi dziwnie, ale jak uzywalas HighBeam lub MoonBeam i sprobujesz HollywoodGlo to zauwazysz ta roznice Po prostu zdrowa, rozswietlona cera bez efektu choinki. Podkreslenia porow nie zauwazylam, ale mam niemalze niewidoczne. Matuje na kilka godzin, co w przypadku mojej cery uwazam za sukces. Zadnego pudru juz na to nie uzywam. Zaintrygowalas mnie tym Double Wear, kilkanascie godzin mowisz

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Co do błyszczyka, to obmacam go dokładnie, choć przyznam się, że egzotyczne zapachy na dłuższą mete mnie męczą. Rimmel mimo nazwy jest bardzo delikatny, to taka owocowa landrynka raczej a nie sorbet owocowy. W recenzji porównujesz go do Clinique. A do ktorego dokladnie? Bo mam wlasnie Clinique Color Surge Impossible Glossy (odcień Plum Passion) i bardzo lubię efekt, jak daje na moich ustach
Pisalam o Glosswear for lips - Intense Sparkle. Tez bardzo lubie blyszczyki Clinique, ale sa drozsze niz BS, no i pachna dziwnie, jakby woskiem pszczelim, plastelina rozgrzana na sloncu...nie wiem ale zapach mi nie pasuje Efekt na ustach jest jak najbardziej w porzadku
Z tym zapachem blyszczyka BS to trudno zagwarantowac, ze Ci sie spodoba - kazdy ma inne upodobania. Jak powachasz w sklepie to bedziesz wiedziala, mi on pachnie taka soczysta marakuja czyli bardzo ladnie

Czarny Elfie, czy chodzi o to serum: http://www.boots.com/brandtreatment/...tionid=1031482
Babki w UK zwariowaly na jego punkcie. Kilometrowe kolejki przed Bootsami, zapisy, tylko jedna sztuka na osobe. Nie wiem co to jest warte bo nie mialam okazji sprobowac, a sadzac po zbiorowej paranoi na punkcie tego produktu wsrod Brytyjek...szybo wyrobic sobie wlasnej opinii na jego temat nie bede miala mozliwosci...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 18:25   #947
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Wiesz, co do High Beam, to tez uwielbiam ten efekt, wprost się w nim zakochałam i w niedalekiej przyszłości planuję zakup wiekszego opakowania. Nakładam go na skronie i szczyty policzków oraz łuk brwiowy i nie moge się napatrzeć Tylko, że on jest chyba o wiele gestszy od HollywoodGlo i nigdy nie nakładam go na pory (mam je głównie na policzkach ). A HG to juz pewnie raczej na całą twarz, jak Skinlights?
Jaka on ma konsystencję?

A co do Double Wear to nie przesadzam. Pomalowałam się dzis o 6 rano () i DO TERAZ zero błyszczenia się. Jest trwalszy niż jakikolwiek puder sypki. Na początku płynny, a potem zastyga na buzi i juz nic go nie rusza. No, ale polecam go przede wszystkim osobom,które lubią dobre krycie,bo po nim cera jest nieskazitelna (jak dla mnie to czasem aż "za") i nie zawsze na dzień ( a zwłaszcza na lato) moim zdaniem sie nadaje.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 22:37   #948
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dziwne, ja nie czuje zadnego klejenia. Co Wizazanka to inna opinia
Na mnie tak większość działa,może to ze mna jest coś nie tak
mam jeszcze z No7 ten to dopiero klei mi sie, można go ze spokojem jako klej używać

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny
To znowu ja z pytaniem o Boots'a.Slyszalyscie moze o tym slawnym serum no7 Protect&Perfect beauty serum ktore podobno znika ze sklepow a online jest na nie dluga lista i mozna zamawiac tylko jedna sztuke.To serum podobno dziala-jakies tam badania wykazaly na uniwersytecie ze jako jedyne wygladza skore usuwa zmarszczki i naprawia zniszczenia posloneczne skory.
U nas w usa jest pod nazwa Restore &Renew beauty serum-musze sie przejsc do Target i zobaczyc czy jest.
Informacje te wyczytalam na forum makeuptalk.



Co do boots'a chusteczek i plynu do zmywania jestem b zadowolona-od plynu nie mam wysypu na razie a chusteczki swietnie dzialaja na moje problemowe plecy.Dzieki za polecenie
Nie słyszałam o tym.
Aż mnie to normalnie teraz zaciekawiło
Z chęcią bym wypróbowała
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 00:40   #949
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny-tak to to serum
Ja tez nie mam pojecia co jest warte-na makeupalley ma niezle opinie-musze sie jutro przejsc i sprawdzic czy u nas maja-jak wyprobuje to dam Wam znac co to za cudo
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 11:20   #950
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a mi sie wydaje ze to serum z bootsa - te kolejki, histeria i limit 1 sztuki na osobe to tylko taki chwyt marketingowy - wiadomo, jesli cos jest niedostepne, to wlasnie tego ludzie najbardziej chca.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 15:17   #951
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A dziewczyny w UK można dostac kosmetyki Vichy, Svr albo La Roche Posay ?
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 15:28   #952
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A dziewczyny w UK można dostac kosmetyki Vichy, Svr albo La Roche Posay ?
Vichy kupuje w malej miescinie, gdzie pracuje, ale za to w super zaopatrzonej drogerii.
Svr - nie wiem.
Mojego ukochanego La Roche Posay nie udalo mi sie tu znalezc.
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 18:00   #953
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze to serum z bootsa - te kolejki, histeria i limit 1 sztuki na osobe to tylko taki chwyt marketingowy - wiadomo, jesli cos jest niedostepne, to wlasnie tego ludzie najbardziej chca.
tak zgadzam sie-tez to moze byc prawda
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 19:01   #954
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze to serum z bootsa - te kolejki, histeria i limit 1 sztuki na osobe to tylko taki chwyt marketingowy - wiadomo, jesli cos jest niedostepne, to wlasnie tego ludzie najbardziej chca.
Tak, to moze byc prawda, ale pamietam kiedy to wszystko sie zaczelo. Niedlugo po edycji w BBC bardzo interesujacego filmu dokumentalnego, w ktorym pani profesor, bedaca autorytetem na Wyspach, testowala na sobie (i nietylko) kosmetyki niekoniecznie podajac ich producentow.

Jako ciekawostke podam, ze z tego co sie zorientowalam, krem przeciwrodnikowy Nivea zdeklasowal np Clinique oraz inne duuuzo drozsze.

http://www.boots.com/brandtreatment/...blinktype=SITD
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 19:35   #955
karolcianew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

nie wiem sama juz w co wierzyc. Za nim wyjechalam do polski na wakacje i odwiedzilam dobrego dermatologa estetyka, kupowalam wszytskie nowosci ze wszytskich firm sredniej polki typu, chanel, dior, clarins itp... wierzac ze mi pomoga. Natomiast ow pani dermatolog sprowadzila mnie na ziemie i powiedziala ze nie oznacza im drozszy produkt tym bardziej pomoze, ze ich sklad jest taki sam i czasami niczym sie nie roznia od innych tanszych kremow. I cena jest wysoka, bo palcimy za kampanie itp..., nie wiem juz sama co o tym myslec???? co wy sadzicie??
karolcianew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 19:40   #956
karolcianew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a co do prepartu na celullit to zastosowalam diora, clarins, lancolma.
ale jakos zaden wielce mi nie pomogl. Ale niestety reklama idealnie gladkich nog mnie podkusila i nadal kusi i chyba juz nigdy ich nie przestane stosowac, ciagle szukajac tego naj...., chociaz mam minimalny cellulit to zaden krem na niego nie dziala. Moze wy znacie jakis angielski dobry krem na celullit????
karolcianew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 16:44   #957
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Akurat jestem w UK i nawet sie przeszlam do lokalnego Bootsa, zeby obejrzec to Wasze cudowne serum.Jest dostepne bez problemu, stoi caly rzadek buteleczek - ale sklad rozczarowujacy: do polowy same silikony. Woloe dolozyc drugie 17 funtow i nabyc serum EL (to w brazowej buteleczce) o ktorym przynajmniej wiem, ze dziala - mialam okazje podziwiac cery uzytkowniczek!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:31   #958
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Wiesz, co do High Beam, to tez uwielbiam ten efekt, wprost się w nim zakochałam i w niedalekiej przyszłości planuję zakup wiekszego opakowania. Nakładam go na skronie i szczyty policzków oraz łuk brwiowy i nie moge się napatrzeć Tylko, że on jest chyba o wiele gestszy od HollywoodGlo i nigdy nie nakładam go na pory (mam je głównie na policzkach ). A HG to juz pewnie raczej na całą twarz, jak Skinlights?
Jaka on ma konsystencję?
No i porownalam sobie HollywoodGlo i HighBeam, no i az takiej duzej roznicy nie ma HighBeam jest bardziej kremowy, moze troszke gestszy i nie matuje cery. HollywoodGlo bez oporow nakladam na cala twarz... HighBeam tylko miejscowo. Ogolnie polecam oba, tylko do innych zadan

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Na mnie tak większość działa,może to ze mna jest coś nie tak
mam jeszcze z No7 ten to dopiero klei mi sie, można go ze spokojem jako klej używać
Nie znosze, jak mi sie wlosy przyklejaja do blyszczyka Na szczescie nie wszystkie sa takie lepkie

Cytat:
Napisane przez karolcianew Pokaż wiadomość
nie wiem sama juz w co wierzyc. Za nim wyjechalam do polski na wakacje i odwiedzilam dobrego dermatologa estetyka, kupowalam wszytskie nowosci ze wszytskich firm sredniej polki typu, chanel, dior, clarins itp... wierzac ze mi pomoga. Natomiast ow pani dermatolog sprowadzila mnie na ziemie i powiedziala ze nie oznacza im drozszy produkt tym bardziej pomoze, ze ich sklad jest taki sam i czasami niczym sie nie roznia od innych tanszych kremow. I cena jest wysoka, bo palcimy za kampanie itp..., nie wiem juz sama co o tym myslec???? co wy sadzicie??
Eee tam . Niektore markowe kosmetyki faktycznie sa srednie, ale nie przesadzajmy. Nie tylko za marke sie placi i sklady nie sa takie same, oj nie. Oczywiscie nie nalezy wszystkich markowych kosmetykow kupowac jak podleca, ale nikt mi nie wmowi, ze Ziaja robi tak samo dobre kremy jak Vichy czy Clinique. A czemu - bo probowalam na wlasnej skorze i nie musze sluchac na ten temat opinii osob trzecich Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Akurat jestem w UK i nawet sie przeszlam do lokalnego Bootsa, zeby obejrzec to Wasze cudowne serum. Jest dostepne bez problemu, stoi caly rzadek buteleczek - ale sklad rozczarowujacy: do polowy same silikony. Woloe dolozyc drugie 17 funtow i nabyc serum EL (to w brazowej buteleczce) o ktorym przynajmniej wiem, ze dziala - mialam okazje podziwiac cery uzytkowniczek!
Znaczy szajba na No7 juz minela Masz racje - lepiej kupic drozszy lecz sprawdzony kosmetyk niz robic za krolika doswiadczalnego
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:48   #959
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Eee tam . Niektore markowe kosmetyki faktycznie sa srednie, ale nie przesadzajmy. Nie tylko za marke sie placi i sklady nie sa takie same, oj nie. Oczywiscie nie nalezy wszystkich markowych kosmetykow kupowac jak podleca, ale nikt mi nie wmowi, ze Ziaja robi tak samo dobre kremy jak Vichy czy Clinique. A czemu - bo probowalam na wlasnej skorze i nie musze sluchac na ten temat opinii osob trzecich Pozdrawiam



Znaczy szajba na No7 juz minela Masz racje - lepiej kupic drozszy lecz sprawdzony kosmetyk niz robic za krolika doswiadczalnego [/quote]


Też się z tym zgadzam
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 21:36   #960
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Akurat jestem w UK i nawet sie przeszlam do lokalnego Bootsa, zeby obejrzec to Wasze cudowne serum.Jest dostepne bez problemu, stoi caly rzadek buteleczek - ale sklad rozczarowujacy: do polowy same silikony. Woloe dolozyc drugie 17 funtow i nabyc serum EL (to w brazowej buteleczce) o ktorym przynajmniej wiem, ze dziala - mialam okazje podziwiac cery uzytkowniczek!
O to Ci chodzi
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2418

w środe wracam do UK, wiec zobacze czy u mnie jest szał na serum no7

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość



Nie znosze, jak mi sie wlosy przyklejaja do blyszczyka Na szczescie nie wszystkie sa takie lepkie


Te błyszczyki co wyprobowalam na sobie w jkaiś magiczny sposob przyciągały moje włosy, wiec mam uraz to tego typu specyfików
Ale tak napisałas o tym błyszczyku BS, że az go dzis znów wypróbowałam . ale kleił tak jak zawsze
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.