reklamacja w sephorze-POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-30, 12:21   #1
magnolia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 3
Angry

reklamacja w sephorze-POMOCY!


Witam wszytskie wizażanki!
Opiszę tutaj co mi sie ostatnio przytrafilo w sephorze, byc moze ktoś z Was mial podobną niemiłą sytuację i będzie w stanie mi pomoc

Pare dni temu zakupilam w sephorze crem na cellulit firmy clarins za 215zł.
Wieczorem, po kapieli chciałam wypróbować to piękne cudeńko, wyciągnęłam krem z dekturowego pudełka i odkręciłam nakretkę, już mnie troszkę zdziwiło że nie było żadnej blokady, pod nakretką było jescze jedne wieczko a na obkoło niego ok. dwu milimetrowa warstwa zaschniętego preparatu (tak na obkoło całego wieczka). Moim zdaniem, świadczyło to tylko o jednym: krem musiał być wcześniej otwarty, i to dość dawno temu..... Z samego rana na drugi dzień pojechałam do sephory, pani oglądała krem z każdej strony, powiedziałam aby przyniosła drugi dla porównania ale okazało się że ten, który przyniosła miał blokadę na zakrętce i nie może dworzyć.
Pani powiedziała mi że nic się nie da zrobić tylko złożyć reklamację i czekać na odpowiedź do trzech tygodni.....Tylko, że ja chciałam używać kremu od zaraz aby doprowadzić się do porządku przed wakacjami! Powiedziałam że nie będę tyle czekać i chcę rozmawiać z kierownikiem sklepu. Niestety kierownika nie bylo a pojawił się zastępca. Pani zastępca kierownika powiedziała mi to samo i dodała, że równie dobrze mogłaby przetrzeć krem szmatką i nie było by żadnego problemu......Poprostu byłam w szoku.......kupuję krem za duże pieniądze w "renomowanej" perfumerii po to aby mieć pewność że nie jest stary i nie podróba a tu coś takiego.....
Złożyłam wniosek reklamacyjny ale cały czas nie daje mi to spokoju, dlaczego mam czekac tak dlugo, czy producent w ogóle uzna reklamację (moim zdaniem krem musiał być otwarty w sephorze przez pracowników sklepu)

Dzień później dzwoniłam do działu marketingu sephory na infolinie, pani powiedziała mi że krem powinien być wymieniony od razu....podała mi numer tel do pani odpowiedzialnej za ten rejon, dzwonilam tam ale okazało się, że ta pani jest jednak na inny rejon, wykonałam jeszcze kilka telefonów i dalej jestem w punkcie zoro.....
Może ktoś z Was ma jakieś namiary na kogoś kto może mi pomóc, może ktoś miał podobną sytuację i udało mu się ja rozwiązać....

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
magnolia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:03   #2
Sielska
Rozeznanie
 
Avatar Sielska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 650
GG do Sielska
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

No cóż. Niemiła sprawa. Powinni dać Ci od razu nowy krem lub zwrócić pieniądze. Ciekawe co powiedzą po 3 tygodniach.
A tak na marginesie reklamacja powinna być rozpatrzona do 14 dni, więc skąd te trzy tygodnie?
Pozdrawiam
__________________
Adopcja Wirtualna
Sielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:53   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez magnolia77 Pokaż wiadomość
Witam wszytskie wizażanki!
Opiszę tutaj co mi sie ostatnio przytrafilo w sephorze, byc moze ktoś z Was mial podobną niemiłą sytuację i będzie w stanie mi pomoc

Pare dni temu zakupilam w sephorze crem na cellulit firmy clarins za 215zł.
Wieczorem, po kapieli chciałam wypróbować to piękne cudeńko, wyciągnęłam krem z dekturowego pudełka i odkręciłam nakretkę, już mnie troszkę zdziwiło że nie było żadnej blokady, pod nakretką było jescze jedne wieczko a na obkoło niego ok. dwu milimetrowa warstwa zaschniętego preparatu (tak na obkoło całego wieczka). Moim zdaniem, świadczyło to tylko o jednym: krem musiał być wcześniej otwarty, i to dość dawno temu..... Z samego rana na drugi dzień pojechałam do sephory, pani oglądała krem z każdej strony, powiedziałam aby przyniosła drugi dla porównania ale okazało się że ten, który przyniosła miał blokadę na zakrętce i nie może dworzyć.
Pani powiedziała mi że nic się nie da zrobić tylko złożyć reklamację i czekać na odpowiedź do trzech tygodni.....Tylko, że ja chciałam używać kremu od zaraz aby doprowadzić się do porządku przed wakacjami! Powiedziałam że nie będę tyle czekać i chcę rozmawiać z kierownikiem sklepu. Niestety kierownika nie bylo a pojawił się zastępca. Pani zastępca kierownika powiedziała mi to samo i dodała, że równie dobrze mogłaby przetrzeć krem szmatką i nie było by żadnego problemu......Poprostu byłam w szoku.......kupuję krem za duże pieniądze w "renomowanej" perfumerii po to aby mieć pewność że nie jest stary i nie podróba a tu coś takiego.....
Złożyłam wniosek reklamacyjny ale cały czas nie daje mi to spokoju, dlaczego mam czekac tak dlugo, czy producent w ogóle uzna reklamację (moim zdaniem krem musiał być otwarty w sephorze przez pracowników sklepu)

Dzień później dzwoniłam do działu marketingu sephory na infolinie, pani powiedziała mi że krem powinien być wymieniony od razu....podała mi numer tel do pani odpowiedzialnej za ten rejon, dzwonilam tam ale okazało się, że ta pani jest jednak na inny rejon, wykonałam jeszcze kilka telefonów i dalej jestem w punkcie zoro.....
Może ktoś z Was ma jakieś namiary na kogoś kto może mi pomóc, może ktoś miał podobną sytuację i udało mu się ja rozwiązać....

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Niestety większość kremów nie posiada żadnego zabezpieczenia,więc każdy może sobie otworzyć .A już w sklepach samoobsługowych/supermarketach jest to nagminne-ludzie otwierają,i próbują,co sie tylko da -a później komuś właśnie trafi się taki niby nowy,a przeterminowany krem .

Tak samo jest z perfumami-stoi sobie tester na półce i to niezużyty,a mimo to ludzie i tak wyciągają perfumy z oryginalnego opakowania i psikają .

W tym przypadku zabezpieczenie było już usunięte-wątpię,żeby pracownicy Sephory je zerwali,żeby krem wypróbować-jakaś klientka chciała powąchać krem przed zakupem-bo przecież nie wysmarować się nim,skoro to krem na cellulit ,cięzko byłoby się po pośladkach ,czy udach przy ludziach masować .

A swoją dorgą producenci powinni pakować krem nie tylko w kartonowe pudełko,ale dodatkowo zabezpieczyć celofanem,żeby uniknąć właśnie takich sytuacji .

Zawsze,gdy mam możliwość wyboru-wybieram z jak największą ilością zabezpieczeń,że tak powiem .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 14:05   #4
magnolia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 3
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Moje Drogie!
Wczoraj uruchomiłam wszytskie możliwe kontakty i uzyskałam w końcu numer do regionalnej, zadzwoniłam i wszytsko opowiedziałam a potem zadzwonili do mnie, że mam przyjechać po nowy krem. Pojechałam wymieniłam, Pani z sephory jednak nie dawała za wygraną, powiedziała jak ja mogłam zadzwonić do regionalnej i powiedzieć o wytarciu kremu szmatką.....przecież nic takiego nie mówiła....i coś mi się chyba pomyliło.....szkoda gadać....ale najważniejsze mam "nowy" krem (nowy w cudzysłowiu bo wszytskie 4 które ogladałam na miejscu również nie miały zabezpieczeń!!!! skandal dla Clarinsa )

Od wczoraj wieczorem używam ale powiem Wam, że więcej już nie kupie kremów, które nie mają odpowiednich zabezpieczeń, przede wszytskim folia......no i nauczyłam się też, że trzeba walczyć o swoje! Tak to czekałabym dwa tygodnie lub i dłużej na wymianę.....

Pozdrawiam gorąco
magnolia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 14:37   #5
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

dobrze, ze sie wyjaśniło i dostałaś nowy krem
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:04   #6
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

trzeba walczyc o swoje - bardzo dobrze zrobiłaś że zadzwoniłaś do ich regionalnej - inaczej zwodziliby cie pewnie jeszcze długo. A poza tym myślę ze takie reklamacje powinny byc wyjaśniane od razu na miejscu na korzysc klienta - myślę ze takim traktowaniem klienta tracą klienta bezpowrotnie - co działa na niekorzyśc sieci i marki. Ale skoro nie zależy im na kliencie ...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:58   #7
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Ja mam również dylemat czy złożyć reklamację na balsam Lancastera, który kupiłam w Sephora. Wygląda to tak, że skusiłam się na balsam brązujący Lancaster do nóg - teraz wyszedł niedawno jako nowość. Wydałam za niego 100 zł, a wszystkie obietnice producenta na opakowaniu ni jak się mają do rzeczywistości. Balsam nie daje się w ogóle równo rozsmarować na nogach, zostają smugi, które stają się coraz większe w ciągu dnia, "opalenizna" bardzo łatwo się ściera - wystarczy się podrapać po nodze lub lekko dotknąć. Ogólnie jestem niezadowolona z produktu.
Myślicie, że mogłabym go zareklamować w Sephorze?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:57   #8
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Mogłabyś - gdyż produkt nie nadaje się do użycia. Ale licz się z trzytygodniowym oczekiwaniem na rozpatrzenie reklamacji.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:28   #9
myny
Raczkowanie
 
Avatar myny
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pokój
Wiadomości: 305
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Mogłabyś - gdyż produkt nie nadaje się do użycia. Ale licz się z trzytygodniowym oczekiwaniem na rozpatrzenie reklamacji.

reklamacja musi byc rozpatrzona w ciagu 14 dni, jesli nie dadza odpowiedzi uznaje sie ze reklamacja zostala przyjeta.
__________________
http://youtu.be/M5mZZtqqVqQ nasza kochana Amstaffka Lucyna na lodzie
myny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:23   #10
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Mogłabyś - gdyż produkt nie nadaje się do użycia. Ale licz się z trzytygodniowym oczekiwaniem na rozpatrzenie reklamacji.
Mogę mimo, że użyłam go 3 razy i praktycznie została połowa opakowania, bo opakowanie to zaledwie 150 ml?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 20:28   #11
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Cytat:
Napisane przez myny Pokaż wiadomość
reklamacja musi byc rozpatrzona w ciagu 14 dni, jesli nie dadza odpowiedzi uznaje sie ze reklamacja zostala przyjeta.
14 dni roboczych. Więc wychodzą jakieś 3 tygodnie
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 03:13   #12
jusra
Przyczajenie
 
Avatar jusra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 18
Dot.: reklamacja w sephorze-POMOCY!

Dawno temu zauważyłam, że kosmetyki w Sephorze są pootwierane. Naprawdę ciężko trafić coś co jest nowe. Jeśli chodzi o jakieś kredki to pół biedy, ale już np tusz do rzęs czy lakier do paznokci to już nie fajnie, bo jest zeschnięty i nie nadaje się do niczego.
Proście, żeby dali nowy zamknięty nie z wystawy. Nie są zbyt chętni, ale dają.
jusra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.