MAC w Krakowie! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 11:49   #121
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: MAC w Krakowie!

Chyba sie starzeje, bo mnie odstraszyla od wizyty w MAC w GK dobiegajaca ze stoiska BARDZO glosna muzyka i...tanczace sobie do niej panie ekspendientki. Nie weszlam, bo balam sie, ze moje starcze, trzydziestoletnie ucho nie doslyszy wsrod walenia basu i instrumentow perkusyjnych porad podrygujacej pani makijazystki MAC (no, i musialabym wyjac z uszu iPoda - kakofonia 2 podkladow muzycznych na raz to za duzo).
Jesli jednak juz tam zawitam, to skusze sie na kolejny kremowy eyeliner i gesty blyszczyk Lipglass w rozowym odcieniu
A pedzle, ogladal ktos pedzle???
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:49   #122
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Chyba sie starzeje, bo mnie odstraszyla od wizyty w MAC w GK dobiegajaca ze stoiska BARDZO glosna muzyka i...tanczace sobie do niej panie ekspendientki. Nie weszlam, bo balam sie, ze moje starcze, trzydziestoletnie ucho nie doslyszy wsrod walenia basu i instrumentow perkusyjnych porad podrygujacej pani makijazystki MAC (no, i musialabym wyjac z uszu iPoda - kakofonia 2 podkladow muzycznych na raz to za duzo).
Jesli jednak juz tam zawitam, to skusze sie na kolejny kremowy eyeliner i gesty blyszczyk Lipglass w rozowym odcieniu
A pedzle, ogladal ktos pedzle???
No te ekspedientki sie srednio potrafia zachowac W ogole dramat wolalabym zeby mi nie doradzaly.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 13:29   #123
szpilka_77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krk ;]
Wiadomości: 1 073
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No te ekspedientki sie srednio potrafia zachowac W ogole dramat wolalabym zeby mi nie doradzaly.
fakt, muzyka była bardzo głośna, powiem szczerze, że dość męcząca...ale same panie ekspedientki były bardzo miłe i ich zachowanie było ok
__________________


szpilka_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:23   #124
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: MAC w Krakowie!

o ile w sklepach z ciuchami glosna muzyka mi nie przeszkadza o tyle w kosmetykarni wolalabym miec spokoj i cisze aby moc skupic sie na tym, co akutalnie ogladam. glosna muzyka strasznie mnie rozprasza
dziewczyny w MACu sa mile, czasami az za bardzo - ja to jednak nie lubie, jak mi ktos doradza, wole sama dobrac sobie kolor czy co tam jeszcze.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 15:05   #125
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: MAC w Krakowie!

No to tez musze sie przejsc, pare miesiecy temu widzialam wiadomosc ze beda otwierac i teraz sie dowiaduje ze juz otwarte!!! Obawiam sie ze z mojej wyplaty niewiele zostanie... Ale co tam, raz sie zyje
Jak mi sie uda wyciagnac do sklepu mojego TZ (albo chociaz jego cyfrowa lustrzanke ) to (oczywiscie jezeli ekspedientki sie zgodza) zrobie zdjecia i wkleje
Bosz, kto wymyslil stronki z kosmetykami z cala kolorowka??!! Juz mnie oczy bola od wpatrywania sie w sliczne kolorki MACa... I najgorsze jest to, ze juz je chce. WSZYSTKIE!

Edytowane przez Korlat
Czas edycji: 2007-11-03 o 15:40
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:25   #126
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: MAC w Krakowie!

Nie rozumiem za bardzo, dlaczego chcecie robic zdjecia tym kosmetykom w sklepie? Przeciez tam jest jarzeniowe swiatlo i wszystkie kolory i tak wyjda przeklamane Na stronie Maca powinny byc wszystkie kolory:
www.maccosmetics.com

Oczywiscie, trzeba je bedzie sprawdzic w "realu" - jednak na www.makeupalley.com czy www.spectra.net (szczegolnie tutaj! To MACowe zaglebie!) jest wiele watkow o kosmetykach MAC ze zdjeciami zrobionymi przez autorki (samych kosmetykow jak i makijazy nimi wykonanych). Wystarczy sie zalogowac i mozna ogladac, porownywac do woli.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 22:33   #127
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No te ekspedientki sie srednio potrafia zachowac W ogole dramat wolalabym zeby mi nie doradzaly.
I jeszcze jedno - prosze nie zrozumcie mnie zle z ta "krytyka" tanczacych pan ekspedientek MAC, zartowalam, niech sobie tancza na zdrowie albo jesli wymaga tego polityka firmy Dla mnie nie wygladalo to jednak zapraszajco - raczej "idz sobie klientko, teraz dobrze sie bawimy, wiec nie przeszkadzaj" Mialam do czynienia z ekspedientkami tej firmy w Edynburgu, ktore byly bardzo uprzejme i bardzo profesjonalne. Mam nadzieje, ze w Polsce tez beda liczne szkolenia kadry...
Lokalizacja sklepu ma jednak duzy plus - znajduje sie blisko wyjscia i NIE chodzi mi tu o szybka ewakuacje z kurczowym zaciskaniem portfela ani o ewentualna ucieczke z gablota cieni MAC w objeciach a o to, ze mozna sobie spokojnie wyjsc na zewnatrz i sprawdzic kolory w swietle dziennym.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 22:48   #128
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno - prosze nie zrozumcie mnie zle z ta "krytyka" tanczacych pan ekspedientek MAC, zartowalam, niech sobie tancza na zdrowie albo jesli wymaga tego polityka firmy Dla mnie nie wygladalo to jednak zapraszajco - raczej "idz sobie klientko, teraz dobrze sie bawimy, wiec nie przeszkadzaj" Mialam do czynienia z ekspedientkami tej firmy w Edynburgu, ktore byly bardzo uprzejme i bardzo profesjonalne. Mam nadzieje, ze w Polsce tez beda liczne szkolenia kadry...
Lokalizacja sklepu ma jednak duzy plus - znajduje sie blisko wyjscia i NIE chodzi mi tu o szybka ewakuacje z kurczowym zaciskaniem portfela ani o ewentualna ucieczke z gablota cieni MAC w objeciach a o to, ze mozna sobie spokojnie wyjsc na zewnatrz i sprawdzic kolory w swietle dziennym.
Zrozumialam Twoj zart, spokojnie Wykorzystalam rozpoczecie tematu do wyrazenia swojej opinii Rowniez mam nadzieje, ze w polsce beda liczne szkolenia kadry Profesjonalna firma wymaga profesjonalnej obslugi. To co sie tam dzieje moim zdaniem nie jest profesjonalne. Kobiety sa nahalne albo dziwnie sie zachowuja Na pewno nie skorzystam z rad kogos takiego. Nie odpowiada mi to, oceniam poziom takiej obslugi jako krytyczny i tyle. Od przytupywania sa prowincjonalne potancowki.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:58   #129
atka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: MAC w Krakowie!

hejka,
a ja planuje kupić pare rodzaji podkładów Mac'a, z każdego rodzaju po pare kolorków (oczywiście za granicą bo u nas ceny ogromne) i mam pytanko : może używałyście już jakiś podkładów i możecie coś na ich temat powiedzieć ??????!!!!
Bo wybór ogromny a nie ma próbek żeby można było na spokojnie w domu przetestować jak działa dany podkład!
Będę wdzięczna za wasze opinie
atka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:59   #130
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: MAC w Krakowie!

atka8 są próbki w GK dają je bez problemu. Ja mam próbkę Mineral..coś-tam i jest naprawdę fajny a mam cerę problematyczna i upier..wą
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 13:25   #131
atka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: MAC w Krakowie!

Wielkie dzięki za info!!!
byłam tam przecież ostatnio i z godzine gadałyśmy o podkładach, mówiłam że nie wiem na które się zdecydować a ta pani nawet nie pisneła że może mi dać pare próbek!!!
Teraz sama się upomnę
Aczkolwiek naprawdę przydałoby się parę opinii samych użytkowniczek tych podkładów???
A ten Twój jest lekko kryjący?A co z trwałością?
atka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 21:02   #132
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: MAC w Krakowie!

Też jestem ciekawa podkładów. Może uda mi się wreszcie wyrwać do MACa w tym tygodniu i "przydybać" ekspedientki, żeby mi wydały jakieś próbki. Bez próbek nic nie kupię - mam w domu całą galerię podkładów do wydania na kramiku - ten uczula, tamten dla mnie za suchy itp. Znane problemy. :P
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 22:15   #133
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: MAC w Krakowie!

Jakież było moje zdziwienie, gdy w Galerii Krakowskiej odkryłam MACa. Nie miałam pojęcia, że w ogóle w Krakowie jest ich sklep. Wstąpiłam z ciekawości i ogólne wrażenia są takie: w sklepie jest bardzo jasno, światło jest z góry, bardzo równomierne, zupełnie inaczej niż w Sephorach; pigmentów jest niezbyt dużo, za to widziałam mnóstwo podkładów, pudrów i szminek.
Jedna z Pań akurat komuś robiła makijaż, także jeśli ktoś chce to może się oddać w ręce makijażystki. Wybiorę się kiedyś przy okazji potestować jasne podkłady, postaram się zdać relację.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 04:45   #134
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: MAC w Krakowie!

Kochana, ja nabylam najjasniejszy odcien podkladu Mineralnego. Kolor owszem idealny, ale podklad nie najlepiej zachowuje sie na filtrze i na zimnie...Niestety, to swietne, delikatne mazidlo na wakacyjne dni, na zime trzeba cos tresciwszego...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 11:38   #135
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: MAC w Krakowie!

a w jakiej cenie jest puder brązujący mac'a? Bo na kwc i wogole jak szukalam info w necie ma dobre opinie zreszta widzialam efekt na zywo u siostry przyjaciolki i bylam zachwycona. A wy uzywalyscie dziewczyny?I jak wrazenia?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 11:44   #136
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kochana, ja nabylam najjasniejszy odcien podkladu Mineralnego. Kolor owszem idealny, ale podklad nie najlepiej zachowuje sie na filtrze i na zimnie...Niestety, to swietne, delikatne mazidlo na wakacyjne dni, na zime trzeba cos tresciwszego...
A w jakiej cenie jest podkład mineralny?
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 11:48   #137
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: MAC w Krakowie!

dziewczyny a znacie/macie/testowalyscie baze z filtrem spf50? bo nie ukrywam, ze mnie kusi ale w kwc dopiero dwie opinie... niby obydwie dobre ale chcialabym jakos tak bardziej dowiedziec 'z czym to sie je'. no i czy jest dostepna w krakowie i w jakiej cenie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:01   #138
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
A w jakiej cenie jest podkład mineralny?
115zl
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:16   #139
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
115zl
Dziękuję
To jest ten podkład?
http://www.maccosmetics.com/template...0&sortby=alpha
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 14:20   #140
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: MAC w Krakowie!

Wczoraj bylam w sklepie MACA, no i niestety z jednej zaplanowanej
rzeczy wyszly 3
Kupilam PREP + PRIME- face protection visage spf 50+, plyn do mycia i dezynfekcji pedzli i dorwalam w koncu matowa pomadke, bezowa z niewielkim dodatkiem rozu
Niesamowita ilosc cieni w rozniastych kolorach, myslalam, ze dostane oczoplasu
Dostalam jeszcze probke podkladu Studio fix. Maja tez super pedzle, ale ceny ,od 30 eu w zwyz....
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:26   #141
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie jest puder brązujący mac'a? Bo na kwc i wogole jak szukalam info w necie ma dobre opinie zreszta widzialam efekt na zywo u siostry przyjaciolki i bylam zachwycona. A wy uzywalyscie dziewczyny?I jak wrazenia?

podbijam
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:52   #142
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: MAC w Krakowie!

karolcia
ten puder kosztuje w Niemczech ok. 19 eu.
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:46   #143
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Alez nie ma za co Owszem, ten. Tylko wiesz co, jezeli szukasz czegos na obecna pogode a nie masz naturalnie gladkiej cery to sobie odpusc. Ja nie mam i niestety po przejsciu przez mroz z filtrem i tym podkladem na twarzy w efekcie nie wygladam za ciekawie:/ On jest zdecydowanie przystosowany do wyzszych temperatur.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 22:36   #144
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam w sklepie MACA, no i niestety z jednej zaplanowanej
rzeczy wyszly 3
Kupilam PREP + PRIME- face protection visage spf 50+, plyn do mycia i dezynfekcji pedzli i dorwalam w koncu matowa pomadke, bezowa z niewielkim dodatkiem rozu
agunia- mogłabyś podać nr i nazwe szminki. Też szukam takiego odcienia
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 23:14   #145
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie jest puder brązujący mac'a? Bo na kwc i wogole jak szukalam info w necie ma dobre opinie zreszta widzialam efekt na zywo u siostry przyjaciolki i bylam zachwycona. A wy uzywalyscie dziewczyny?I jak wrazenia?

Na moim pudełku jest cena 85 złotych.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:21   #146
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: MAC w Krakowie!

geonia
Satin Lipstick MYTH
Jest to dosyc "ciezka" pomadka, usta wygladaja, jak po nalozeniu podkladu, ale ja takiej wlasnie szukalam
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 08:31   #147
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: MAC w Krakowie!

byłam wczoraj
Nic nie kupiłam, bo byłam przelotem, ale zachwyciłam się prasowanymi cieniami w kilku odcieniach czarno-bordo-fioletu śliczne były
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:05   #148
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: MAC w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
geonia
Satin Lipstick MYTH
Jest to dosyc "ciezka" pomadka, usta wygladaja, jak po nalozeniu podkladu, ale ja takiej wlasnie szukalam

Ja też......

Mam nadzieje, ze jest dostępna w Polsce

Napisz jeszcze poroszę, czy widoczna jest ta domieszka rózu?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 14:42   #149
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: MAC w Krakowie!

To nie jest pomadka bezowa, ma w sobie roz, ale taki
przybrudzony, musisz po prostu sama sprawdzic, mysle, ze w Polsce, tez ja dostaniesz
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 11:39   #150
gronostaj16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: MAC w Krakowie!

Witam,
jeżeli chodzi o nazwę szminki to taka fajna jasna nazywa się HUE. Kupiłam ją ostatnio i jestem zachwycona.Kolejna rewelacja to nowy tusz Plush Lash. superowy!!!!! Polecam. No i cały Mac kraków jest rewelacyjny.
gronostaj16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.