Chanel-kolorówka - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 18:48   #481
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Chanel-kolorówka

Majade, jejku, juz wypuscili jesien? Przeciez nawet jeszcze lata nie ma Czyste wariactwo z tym ich marketingiem. Chcialabym zobaczyc jak uroda Vodianowej udzwignie te kolory...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:03   #482
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Chanel-kolorówka

Do tej pory moim ukochanym rozem jest Reflex 82 , jednak chcialabym cos zmienic w kolorkach
Mam ciemna karnacje, czarne wlosy, niebieskie oczy... mozecie mi cos doradzic?? moze ktoras z was ma podobny typ i stosuje jakis fajny kolor?
Zastanawiam sie tez nad jesien 2008 na upalne dni
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 22:04   #483
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Nowa koelkcja na lato piekna i stonowana (chyba sie skusze na te poczworne cienie "Orchid")
A mi sie podoba kolor blyszczyka LS
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jesień 2008
aaaaaa jakie to brzydkie...a co to za wsciekle pomarancze? Malo komu w czyms takim do twarzy jak sadze. Chociaz moge sie mylic.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 06:52   #484
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Chanel-kolorówka

Dziewczyny, widzialyscie propozycje chanel na jesien 2008? Moim zdaniem grubo przesadzili z cena zlotego lakieru, 30 $, podczas gdy normalnie lakiery chanel kosztuja w stanach 19$, a co dopiero u nas?

http://www.zeberka.pl/art.php?id=1038
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-23, 21:22   #485
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Dziewczyny,mam pytanie.Chodzi o termin ważności kosmetyków Chanel-5 lat.Czy dotyczy to wszystkich,tzn. pudry,podkłady,bazy itp.Pytam,ponieważ baza Chanel Universel Base została wycofana,postanowiłam więc szybciutko ją kupić nie czekając aż skończą mi się moje inne bazy.Ciężko było ją dostać,ale udało się.W czym więc problem.Sprawdziłam w domu kod i co ujrzałam-wyprodukowana w grudniu 2003 roku.Nawet pomyślałam o zwrocie,ale...raczej ciężko było by mi ją ponownie kupić a poza tym,5 lat mija w grudniu,no,miałabym całe 8 miesięcy na jej zużycie,więc teoretycznie byłaby jeszcze dobra.Sama baza nie budzi żadnych zastrzeżeń,wszystko jest w idealnym porządku.Więc mam się martwić czy nie(swoją drogą jestem trochę zła i zawiedziona tym faktem )
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 18:17   #486
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Chanel-kolorówka

Dziewczyny, mam pytanie o błyszczyk Levres Scintillantes. Ktory kolorek da delikatny rozowy odcien na ustach? Podobaja mi sie odcienie: 104 astral ( ale wyczytalam ze jest raczej transparetny plus duzo drobinek ), 25 volage, 96 iris. Moze znacie te odcienie ?jakie kolorki daja na ustach?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:49   #487
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Chanel-kolorówka

Kolorow o ktore pytasz nie mialam ale opisze Ci inne, ktore znam.
Kolor nr 106 w opakowaniu czerwony, na ustach daje rozowy odcien, na moich naturalny, nasycony roz koloru ust z diamentowym polyskiem. Kolor jest delikatny i czerwien w opakowaniu nie powinna Cie zniechecac. Dla mnie bomba. Rozowo - lososiowy nr 108 jest transparentny.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:41   #488
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie o błyszczyk Levres Scintillantes. Ktory kolorek da delikatny rozowy odcien na ustach? Podobaja mi sie odcienie: 104 astral ( ale wyczytalam ze jest raczej transparetny plus duzo drobinek ), 25 volage, 96 iris. Moze znacie te odcienie ?jakie kolorki daja na ustach?
Ja tez mam pytanie o te blyszczyki tylko mi chodzi o kolorek 98 galactic zastanawiam sie nad kupnem blyszczyka chanel albo lancoma fever gloss i nie wiem ktory sie bardziej oplaca? czytalam opinie na Kwc ale troche jest ich malo dlatego wolalabym sie jescze czegos dowiedziec. Czy ten blyszczyk jest faktycznie wart takiej kasy? (chodzi mi o trwalosc, nawilzanie i efekt jaki daje) chcialabym wlasnie blyszczyk ktory na ustach zostawialby takie migoczace w sloncu malenstwa i wydaje mi sie ten 98 najlepszy bo inne za ciemne jak dla mnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:19   #489
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ja tez mam pytanie o te blyszczyki tylko mi chodzi o kolorek 98 galactic zastanawiam sie nad kupnem blyszczyka chanel albo lancoma fever gloss i nie wiem ktory sie bardziej oplaca? czytalam opinie na Kwc ale troche jest ich malo dlatego wolalabym sie jescze czegos dowiedziec. Czy ten blyszczyk jest faktycznie wart takiej kasy? (chodzi mi o trwalosc, nawilzanie i efekt jaki daje) chcialabym wlasnie blyszczyk ktory na ustach zostawialby takie migoczace w sloncu malenstwa i wydaje mi sie ten 98 najlepszy bo inne za ciemne jak dla mnie

Dokładnie tak efekt daje Lancome Fever Gloss Dangerously Pink Cudeńko!
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:26   #490
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dokładnie tak efekt daje Lancome Fever Gloss Dangerously Pink Cudeńko!
wlasnie zastanawialam sie nad nim ale na Tru go nie ma a w sumie nie chcialabym zeby byl na ustach bardzo widoczny kolor tylko te drobinki dlatego wlasnie myslalam o tym z chanela galacticoj i znowu mam namieszane pod beretem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:39   #491
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wlasnie zastanawialam sie nad nim ale na Tru go nie ma a w sumie nie chcialabym zeby byl na ustach bardzo widoczny kolor tylko te drobinki dlatego wlasnie myslalam o tym z chanela galacticoj i znowu mam namieszane pod beretem
Jakże nie ma? Jest
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 11:51   #492
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Jakże nie ma? Jest
dziekuje za info wczoraj patrzylam i chyba jeszcze go nie bylo albo przed wczoraj? dlatego myslalam tyl;ko o 330 bo kiedys w sklepie dosc ladnie wygladal na ustach jak sie nim miznelam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 16:42   #493
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jesień 2008
Oj , brzydkie te kolory. Wczesniejsza propozycja na lato zdecydowanie ladniejsza. No ale musza cos wymyslac nowego..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:56   #494
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jesień 2008
Jejku jakie kolory Mało apetycznie mi się kojarzą Nie napiszę z czym
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 21:53   #495
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Chanel-kolorówka

jak juz wczesniej wposminałam ,kupiłam podkład w kompakcie chanel innocence.
J est przeswietny wiec inne poszły w odstawke, nakładam go codziennie i jestem w szoku... jak szybko sie konczy. Zazwyczaj mam podkład ponad poł roku minimum a tu miesiac i na srodku widac juz dno. Fakt ze wiecej nakładam gabeczka niz palcami,a gabeczka sporo podkładu pochłania ale i tak chanelek konczy sie w zastaraszajacym tepie.

Widac producent pomyslal o tym aby klientki rozkochac w swoim produkcie zeby potem szybko biegły po nastepne opakowanie
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 23:21   #496
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jak juz wczesniej wposminałam ,kupiłam podkład w kompakcie chanel innocence.
J est przeswietny wiec inne poszły w odstawke, nakładam go codziennie i jestem w szoku... jak szybko sie konczy. Zazwyczaj mam podkład ponad poł roku minimum a tu miesiac i na srodku widac juz dno. Fakt ze wiecej nakładam gabeczka niz palcami,a gabeczka sporo podkładu pochłania ale i tak chanelek konczy sie w zastaraszajacym tepie.

Widac producent pomyslal o tym aby klientki rozkochac w swoim produkcie zeby potem szybko biegły po nastepne opakowanie
a czy długo się trzyma i jest kryjący??
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:22   #497
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
jesień 2008
Troche wstretne....wyobrazam sobie jeszcze róż...ale zardzewiałe paznokcie i usta?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:13   #498
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
a czy długo się trzyma i jest kryjący??
trzyma sie caly dzionek, nawet na filtrze. Kryje bardzo ładnie, porownałabym do revlona tyle ze efektu nie da sie porownywac. Oba zakrywaja niespodzianki, ale revlon jest widoczny a chanel naturalny i boski
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 20:16   #499
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
trzyma sie caly dzionek, nawet na filtrze. Kryje bardzo ładnie, porownałabym do revlona tyle ze efektu nie da sie porownywac. Oba zakrywaja niespodzianki, ale revlon jest widoczny a chanel naturalny i boski
o rany A mialas revlona z softflexem? Bo ja bym chciala kompakt który da mi taki efekt jak ten revlon Jeśli ten taki jest to nie będę sie nawet zastanawiać
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 20:42   #500
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
o rany A mialas revlona z softflexem? Bo ja bym chciala kompakt który da mi taki efekt jak ten revlon Jeśli ten taki jest to nie będę sie nawet zastanawiać
tak,mialam revlona z softflexem ale nie widze rozniicy miedzy wersja ,,z" i ,,bez"
Revlon jak dla mnie dosc mocno kryje,, ale podkład jest widoczny- chanel kryje tak samo ale go nie widac- super sie stapia z cera, mysle ze jak nawet ktos ie dobrałby perfekcyjnie kolorku to nie byłoby zle.Poza tym mozesz nałozyc naprawde sporo podkładu i nadal naturalny efekt, nie da rady przesadzic. Jak narazie nie znalazlam godnego zastepcy dla chanela, wczesniej faworytem był revlon, a w dni gdzie cera była ładniejsza - divinora.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 21:17   #501
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Chanel-kolorówka

no to ja się czuję przekonana

Dla mnie jest spora różnica między wersją bez i z Softflex gładko sie rozprowadza, nie jest tak tepy jak zwykły no i u mnie był raczej niewidoczny. A który odcien kompaktu kupiłaś? 20? Ja potrzebuję odcienia na lato i myślę nad 40
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:14   #502
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no to ja się czuję przekonana

Dla mnie jest spora różnica między wersją bez i z Softflex gładko sie rozprowadza, nie jest tak tepy jak zwykły no i u mnie był raczej niewidoczny. A który odcien kompaktu kupiłaś? 20? Ja potrzebuję odcienia na lato i myślę nad 40
ja mam 20 clair, jak juz wspominałam konczy sie w zastraszajacym tepie, wiec niedlugo pewnie bedzie nastepny,tyle ze tym razem wkład.Kupie cos ciemniejszego beige,albo petale.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 21:29   #503
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Troche wstretne....wyobrazam sobie jeszcze róż...ale zardzewiałe paznokcie i usta?
Nie, dlaczego? To może być bardziej złote. Oczywiście, na co dzień poszłabym ewentualnie w złote akcenty, np. frencz ze złotem i złota kreskę (tzn. ja bym w ogóle nie poszła, bo nie maluję się nijak inaczej niż klasycznie, ale tak to widzę), a w ogóle, wygląda to nienajgorzej:

http://www.snobka.pl/artykul/2975/ma...en_-_zima_2008
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 08:42   #504
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Chanel-kolorówka

A ja zastanawiam się nad zakupem bronze universal - coś na kształt bazy, ale wyczytałam, że może być stosowane również samodzielnie. Ma jednak mało opinii, zarówno w KWC jak i na wizażu? Widziałyście to może na żywo albo któraś z Was stosowała?
Będę wdzięczna za opinie.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 10:40   #505
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie może porównanie kompaktu DP do Mat Lumiere? Mój DP jest na ukończeniu i wpadam powoli w panikę czym go zastąpić. Kompakt musi ładnie kryć niedokonałości i dobrze matować. Czy kolorystycznie odcienie są podobne? Z DP mam 30 - aurore. Wstępnie myślałam właśnie o Mat Lumiere albo Prisme Foundation Givenchy. Dziękuję.

jest dokładnie taki sam moim zdaniem
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 10:46   #506
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
ja mam 20 clair, jak juz wspominałam konczy sie w zastraszajacym tepie, wiec niedlugo pewnie bedzie nastepny,tyle ze tym razem wkład.Kupie cos ciemniejszego beige,albo petale.
Malwiiinko, a odpowiedz proszę, bo sama sie zastanawiam nad tym podkładem - po testach "nadgarstkowych" w perfumerii mam wrazenie, ze odcień Clair jest strasznie żółty i że nawet właśnie ten najjaśniejszy odcień bedzie na twarzy strasznie widoczny czy on się naprawdę tak ładnie stapia po nałożeniu? O ciemniejszym nie mam co nawet myślec, wyglądałabym jak wprost z solarium, a jakościowo kusi strasznie....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-02, 23:07   #507
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Chanel-kolorówka

tez nabralam ochoty na Mat Lumiere
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 17:24   #508
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Chanel-kolorówka

Uzywam Mat Lumiere w płynie, kolor 30 Cendre. Teraz zastanawiam się nad zakupem Mat Lumiere ale w kompakcie. Czy ktoś może mi napisać jaki numer kompartu odpowiadałby kolorowi którego teraz używam.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 18:44   #509
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Uzywam Mat Lumiere w płynie, kolor 30 Cendre. Teraz zastanawiam się nad zakupem Mat Lumiere ale w kompakcie. Czy ktoś może mi napisać jaki numer kompartu odpowiadałby kolorowi którego teraz używam.
w kompakcie też jest numer 30 ale nazywa się Aurore, więc to chyba ten sam kolor

tylko czemu nazywa się inaczej...

ja mam ten kompakt w kolorze Aurore i jest trochę ciemniejszy od 20 - Clair, więc powinno się zgadzać
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-05, 19:12   #510
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
w kompakcie też jest numer 30 ale nazywa się Aurore, więc to chyba ten sam kolor

tylko czemu nazywa się inaczej...

ja mam ten kompakt w kolorze Aurore i jest trochę ciemniejszy od 20 - Clair, więc powinno się zgadzać
Ja też przeważnie używam 20 Clair w płynie, a teraz mam 30 Cendre, i jest tylko ciut cieminiejszy.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.