Kocham Lancome!!! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 14:27   #481
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dimitri- ja kocham ten blyszczyk przede wszystkim za zapach, podobnie jak toffee. Reszta jest mniej wazna, jestem typowym zapachowcem. Jak mi kosmetyk smierdzi, to chocby nie wiem jak byl zachwalany, nie bede w stanie sie przekonac do niego. A JT nie dosc ze pieknie pachna, to i jeszcze swietnie wygladaja. Denerwuje mnie tylko jedno, to ze wlosy sie tak do nich kleja.
no to u mnie pachnie tylko ten jeden bo reszta z roznych serii jest i one za bardzo zapachu nie maja dlatego podobaly mi sie zawsze ale jakos nie bylam nimi az tak zachwycona a teraz normalnie szal! jak bede miala mozliwosc to kupie jeszcze z 3 no troche sie kleja do niego wlosy i tez mnie to strasznie denerwuje! no ale nie ma blyszczyka idealnego przynajmniej sie nie trzym atylko 15 min na ustach! ja tez lubie jak moje miziadla ladnie pachna zle bym sie czula gdybym uzyla jakiegos kosmetyku ktory za ladnie nie pachnie delikatnie piszac bo jeszcze by sie okazalo ze ten zapaszek czuja tez inni albo ja przez caly czas
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 18:40   #482
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dimitri- ja kocham ten blyszczyk przede wszystkim za zapach, podobnie jak toffee. Reszta jest mniej wazna, jestem typowym zapachowcem. Jak mi kosmetyk smierdzi, to chocby nie wiem jak byl zachwalany, nie bede w stanie sie przekonac do niego. A JT nie dosc ze pieknie pachna, to i jeszcze swietnie wygladaja. Denerwuje mnie tylko jedno, to ze wlosy sie tak do nich kleja.
Haha... też tak mam... krem mi nie musi pachnieć, podkład, puder też nie ale błyszczyk musi! Mam jednego Clinique i nie mogę się do niego przekonać... niby fajny, świeży, ale przez to że nie pachnie mam wrażenie że śmierdzi.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:47   #483
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kocham Lancome!!!

Drogie Lancomemaniaczki,

czy któraś z was próbowała już może tej paletki Darii Werbowy? Nie mogę nigdzie znaleźć w internecie ceny, a ciekawi mnie ile to sudeńko kosztuje. Jesli któraś z was próbowała - te brązy są matowe czy połyskliwe? Szukam czegoś naturalnego, a niby ta paletka ma taka być.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:15   #484
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to u mnie pachnie tylko ten jeden bo reszta z roznych serii jest i one za bardzo zapachu nie maja dlatego podobaly mi sie zawsze ale jakos nie bylam nimi az tak zachwycona a teraz normalnie szal! jak bede miala mozliwosc to kupie jeszcze z 3 no troche sie kleja do niego wlosy i tez mnie to strasznie denerwuje! no ale nie ma blyszczyka idealnego przynajmniej sie nie trzym atylko 15 min na ustach! ja tez lubie jak moje miziadla ladnie pachna zle bym sie czula gdybym uzyla jakiegos kosmetyku ktory za ladnie nie pachnie delikatnie piszac bo jeszcze by sie okazalo ze ten zapaszek czuja tez inni albo ja przez caly czas

Hmm...dziwne...a ja mam wrażenie, że wszystkie JT pięknie pachną!

Ja muszę zdementować to, co napisałam jakiś czas temu na temat tuszu lancome Definicils. Na początku mnie nie zachwycił, ale tusze zwykle się "rozkręcają". Ten rozkręcił się zaskakująco dobrze! Jest rewelacyjny! Piękna, głęboka czerń, doskonałe rozdzielenie i mam rzęsy aż do brwi!
I już teraz nie wiem, który jest moim ulubionym-używam w tej chwili Definicis, Virtuose, Hypnose Onyx i Fatale- wszystkie są rewelacyjne!!!
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:41   #485
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hmm...dziwne...a ja mam wrażenie, że wszystkie JT pięknie pachną!

Ja muszę zdementować to, co napisałam jakiś czas temu na temat tuszu lancome Definicils. Na początku mnie nie zachwycił, ale tusze zwykle się "rozkręcają". Ten rozkręcił się zaskakująco dobrze! Jest rewelacyjny! Piękna, głęboka czerń, doskonałe rozdzielenie i mam rzęsy aż do brwi!
I już teraz nie wiem, który jest moim ulubionym-używam w tej chwili Definicis, Virtuose, Hypnose Onyx i Fatale- wszystkie są rewelacyjne!!!
Serenite ma swoj prywatny domowy salonik Lancome;-) Ja mam tylko Onyx i na razie mi wystarczy.
Mi tez sie wydaje, ze wszystkie JT pachna ladnie. Zwlaszcza seria JT Tunes bardzo mi pasuje;-)
Serenite a probowalas juz blyszczykow Color Fever z serii L.U.C.I ? Sa niesamowite! Masa blyszczacych drobinek;-)
A co do palety Darii Werbowy to o co dokladnie chodzi? O cienie do powiek czy moze serie bronzerow? Bo akurat u mnie w sklepie sa powystawiane sa bronzery wraz z wielkim zdjeciem Darii;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:48   #486
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite ma swoj prywatny domowy salonik Lancome;-) Ja mam tylko Onyx i na razie mi wystarczy.
Mi tez sie wydaje, ze wszystkie JT pachna ladnie. Zwlaszcza seria JT Tunes bardzo mi pasuje;-)
Serenite a probowalas juz blyszczykow Color Fever z serii L.U.C.I ? Sa niesamowite! Masa blyszczacych drobinek;-)
A co do palety Darii Werbowy to o co dokladnie chodzi? O cienie do powiek czy moze serie bronzerow? Bo akurat u mnie w sklepie sa powystawiane sa bronzery wraz z wielkim zdjeciem Darii;-)
Tak, ja mogłabym reklamować Lancome
Color Fever mam Dangerously Pink i Red Hysteria, Twój L.U.C.I widziałam, jest przepiękny. Ale te błyszczyki troszkę wysuszają mi usta. Jestem jednak zakochana w Dangerously Pink
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 21:55   #487
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Tak, ja mogłabym reklamować Lancome
Color Fever mam Dangerously Pink i Red Hysteria, Twój L.U.C.I widziałam, jest przepiękny. Ale te błyszczyki troszkę wysuszają mi usta. Jestem jednak zakochana w Dangerously Pink
Jutro sobie obejrze ten Dangerously Pink. Ja tez moglabym reklamowac Lancome, co prawda moze kolorowki zbyt duzo nie mam (jeden tusz, 2 podwojne cienie, maly roz, pedzle, 3 blyszczyki, 2 lakiery i jakies probki podkladow) ale za to pielegnacji sporo. Mleczka, toniki, kremy na dzien, noc, pod oczy, peeling, maseczka..No i perfumki Hypnose;-) A dzisiaj jeszcze zakupilam Miracle Forever.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 22:37   #488
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jutro sobie obejrze ten Dangerously Pink. Ja tez moglabym reklamowac Lancome, co prawda moze kolorowki zbyt duzo nie mam (jeden tusz, 2 podwojne cienie, maly roz, pedzle, 3 blyszczyki, 2 lakiery i jakies probki podkladow) ale za to pielegnacji sporo. Mleczka, toniki, kremy na dzien, noc, pod oczy, peeling, maseczka..No i perfumki Hypnose;-) A dzisiaj jeszcze zakupilam Miracle Forever.
Ja właśnie zaczęłam uzywać nowy tonik eksfoliujący. Bardzo mocny, bardzo alkoholowy-ale solidnie oczyszcza. Hypnose uwielbiam, Miracle lubię A dangerously Pink na pewno Ci się spodoba. Choć wygląda na bardzo różowy-na ustach jest bardzo naturalny-a drobinki mienią się obłędnie...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 23:12   #489
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Kocham Lancome!!!

Lancome dla mnie, to jest trochę za wysoka półka niestety...
Ale kiedyś, pewna wizażystka, pomalowała mnie tuszem Lancome. Efekt był naprawdę świetny...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 04:30   #490
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A co do palety Darii Werbowy to o co dokladnie chodzi? O cienie do powiek czy moze serie bronzerow? Bo akurat u mnie w sklepie sa powystawiane sa bronzery wraz z wielkim zdjeciem Darii;-)

Chodzi mi o paletkę czterech cieni
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:12   #491
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Chodzi mi o paletkę czterech cieni

Produkt dostępny w Sephorze 170,- , kolory ziemi - ciepłe brązy i żółto-złoty
roświetlacz,to paletka Carnet de Voyage
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 14:18   #492
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hmm...dziwne...a ja mam wrażenie, że wszystkie JT pięknie pachną!

Ja muszę zdementować to, co napisałam jakiś czas temu na temat tuszu lancome Definicils. Na początku mnie nie zachwycił, ale tusze zwykle się "rozkręcają". Ten rozkręcił się zaskakująco dobrze! Jest rewelacyjny! Piękna, głęboka czerń, doskonałe rozdzielenie i mam rzęsy aż do brwi!
I już teraz nie wiem, który jest moim ulubionym-używam w tej chwili Definicis, Virtuose, Hypnose Onyx i Fatale- wszystkie są rewelacyjne!!!
pachniec pachna ale nie kojarze w tym zapachu owocow ladny zapach ale wlasnie tylko w jednym mam zapach melona no a w malym miracle to zapach mi przypomina vichy oligo.
Lancome color fever tez mi sie podoba mam juz ochote na 3 ale narazie musze poczekac az bede promocje Harrodsie bo wtedy sie nakupie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:22   #493
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ogladalam dzisiaj w Sephorze te palete Darii, ale kolory ma wybitnie nietwarzowe
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 16:08   #494
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja właśnie zaczęłam uzywać nowy tonik eksfoliujący. Bardzo mocny, bardzo alkoholowy-ale solidnie oczyszcza. Hypnose uwielbiam, Miracle lubię A dangerously Pink na pewno Ci się spodoba. Choć wygląda na bardzo różowy-na ustach jest bardzo naturalny-a drobinki mienią się obłędnie...
Ogladam Twoj blyszczyk...co prawda mam go na dloni, ale wyglada bardzo ladnie;-)
Tak jak napisalam Ci w mailu zafundowalam sobie dzisiaj podklad i bronzer w pedzlu. Bede musiala zglosic ten pedzel do KWC, bo go tam jeszcze nie ma.
Czytalam w innym watku o tym , ile masz kremow. Masakra;-) Smaruj sie, smaruj bo sie przeterminuja;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:22   #495
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pachniec pachna ale nie kojarze w tym zapachu owocow ladny zapach ale wlasnie tylko w jednym mam zapach melona no a w malym miracle to zapach mi przypomina vichy oligo.
Lancome color fever tez mi sie podoba mam juz ochote na 3 ale narazie musze poczekac az bede promocje Harrodsie bo wtedy sie nakupie

Bo nie wszystkie pachną owocami. Niektóre (jak mój Caramel Gospel-pachną Toffi, mam też Marschmallow, ktory pachnie i smakuje cukierkowo...)


Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ogladam Twoj blyszczyk...co prawda mam go na dloni, ale wyglada bardzo ladnie;-)
Tak jak napisalam Ci w mailu zafundowalam sobie dzisiaj podklad i bronzer w pedzlu. Bede musiala zglosic ten pedzel do KWC, bo go tam jeszcze nie ma.
Czytalam w innym watku o tym , ile masz kremow. Masakra;-) Smaruj sie, smaruj bo sie przeterminuja;-)
Ja go uwielbiam Jaki podklad? Bronzer widzialam, fajny, napisz, jak się sprawuje. Kremy... no wlaśnie..syndrom chomika towarzyszy mi od dzieciństwa
Ale wszystko tak obliczyłam, że nie powinno się przeterminować. Zwlaszcza, że nie otwieralam niczego, jeszcze zafoliowane
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:34   #496
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Ogladalam dzisiaj w Sephorze te palete Darii, ale kolory ma wybitnie nietwarzowe
a widzialas moze blyszczyk z tej kolekcji??
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:01   #497
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item339139563_lanc...chi_z_usa.html

to jest link do blyszczyka wypatrzylam go w ostatnich minutach i nawet sie nie zastanowilam czemu nikt nie kupuje a teraz ta mila Pani nawet nie odpisuje mi na moje maile.
ja mam ten blyszczyk, ale moje opakowanie wyglada troszke inaczej... Mam kolorek Marshmallow Electro nr 95 i z tego co wiedzialam to tylko ten kolorek ma na swoim opakowaniu rysunek kobiety. Ale moge sie mylic. Zalaczam zdjecie mojego blyszczyka. Moj posiada 5-cio cyfrowy kod.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08579.JPG (8,9 KB, 48 załadowań)
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:13   #498
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja mam ten blyszczyk, ale moje opakowanie wyglada troszke inaczej... Mam kolorek Marshmallow Electro nr 95 i z tego co wiedzialam to tylko ten kolorek ma na swoim opakowaniu rysunek kobiety. Ale moge sie mylic. Zalaczam zdjecie mojego blyszczyka. Moj posiada 5-cio cyfrowy kod.
Ja mam Marshmallow Electro, ale jeszcze bez rysunku... na początku myślałam, że to ewidentna podróba, ale na lotnisku widziałam JT z tymi rysunkami. Albo teraz wprowadzili nowe opakowania, albo to limitowanki. W każdym razie sam rysunek nie świadczy jednak o podróbce.
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:13   #499
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a widzialas moze blyszczyk z tej kolekcji??
Widzialam, bardzo bezowy, ale chyba nie kryjacy, bo Daria na zdjeciach ma cieliste ale nie bardzo blade usta. Przznam, ze w ogole sie mu nie przygladalam - jako, ze to zupelnie nie moje kolory.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 21:20   #500
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Moniczko, JT Princeski wygląda na jeden z serii World Tour http://www.lancome-usa.com/makeup/gl...world-tour.htm
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:29   #501
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość




Ja go uwielbiam Jaki podklad? Bronzer widzialam, fajny, napisz, jak się sprawuje. Kremy... no wlaśnie..syndrom chomika towarzyszy mi od dzieciństwa
Ale wszystko tak obliczyłam, że nie powinno się przeterminować. Zwlaszcza, że nie otwieralam niczego, jeszcze zafoliowane
Teint Idole, odcien 3. Niesamowicie naturalny. Cala twarz wymalowana a jego jakby nie widac. i o to mi chodzilo. Nie lubie przesadnie ciemnych anie tez porcelanowo bialych podkladow.
Bronzerek poprobuje lada dzien;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:39   #502
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Widzialam, bardzo bezowy, ale chyba nie kryjacy, bo Daria na zdjeciach ma cieliste ale nie bardzo blade usta. Przznam, ze w ogole sie mu nie przygladalam - jako, ze to zupelnie nie moje kolory.
Dzięki. Ciekawam go przyznam ogromnie, a nie mam teraz mozliwosci wyrwania sie do perfumerii.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:49   #503
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam Marshmallow Electro, ale jeszcze bez rysunku... na początku myślałam, że to ewidentna podróba, ale na lotnisku widziałam JT z tymi rysunkami. Albo teraz wprowadzili nowe opakowania, albo to limitowanki. W każdym razie sam rysunek nie świadczy jednak o podróbce.
tak tak, wlasciwie nie chodzi mi o sam rysunek, ale o ksztalt opakowania, moj na gorze zdecydowanie zaokraglony, a ten z allegro ma inny ksztalt. no ale tak jak napisalam moge sie mylic, i takie roznice w ksztaltach tubek nawet jesli blyszczyki sa z tej samej serii a roznia sie tylko kolorkiem moga sie zdarzac. http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/cat...oss&vname=name&
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Moniczko, JT Princeski wygląda na jeden z serii World Tour http://www.lancome-usa.com/makeup/gl...world-tour.htm
niop,,, dokladnie wyglada na jeden z tej serii.
W takim razie ten moj blyszczyk z kobitka na opakowaniu jest z innej serii
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 11:24   #504
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Kocham Lancome!!!

Od kilku dni jestem posiadaczką kolejnego produktu Lancome -
paletki 4-cieniowej 311 Parure d'Etoiles. Polecam szczególnie dla posiadaczek szarych oczu .
Moje aktualne "lancomki"
- paleta /4/ 310 Roses de Bonheur
- tusz Definicils
- tusz Fatale
- Magie Matte 01
- Maquimat 10
- cień Color Focus Effects Ocean Fizz
- cień Color Focus Effects Creme de Myrtille
- cień Color Focus 362
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:20   #505
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Bo nie wszystkie pachną owocami. Niektóre (jak mój Caramel Gospel-pachną Toffi, mam też Marschmallow, ktory pachnie i smakuje cukierkowo...)

to dobrze to moze juz mnie nie bedzie meczylo ze cos z nimi nie tak
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:37   #506
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez gochadano Pokaż wiadomość
Od kilku dni jestem posiadaczką kolejnego produktu Lancome -
paletki 4-cieniowej 311 Parure d'Etoiles. Polecam szczególnie dla posiadaczek szarych oczu .
Moje aktualne "lancomki"
- paleta /4/ 310 Roses de Bonheur
- tusz Definicils
- tusz Fatale
- Magie Matte 01
- Maquimat 10
- cień Color Focus Effects Ocean Fizz
- cień Color Focus Effects Creme de Myrtille
- cień Color Focus 362
Czy to prawda ze tusz Fatale trudno sie naklada?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:45   #507
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Czy to prawda ze tusz Fatale trudno sie naklada?

To był mój zakup w ciemno.Rzeczywiście aplikacja tego tuszu to wyższa szkoła jazdy,w której oblałam egzamin.Mam delikatne i cienkie rzęsy i myslę,że to nie jest
dla nich odpowiedni produkt. Może do grubych rzęs?
A po co komplikować sobie życie nauką nakłania tuszu grzebyczkiem jak jest tak
ogromny wybór innych.
Po eksperymentach tuszowych zawsze wracam do starego ,sprawdzonego
Definicils
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:39   #508
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Teint Idole, odcien 3. Niesamowicie naturalny. Cala twarz wymalowana a jego jakby nie widac. i o to mi chodzilo. Nie lubie przesadnie ciemnych anie tez porcelanowo bialych podkladow.
Bronzerek poprobuje lada dzien;-)

Hmmm Mam ten sam podkład, dokładnie w tym samym odcieniu Chciałam wybrać jaśniejszy, ale pani w perfumerii zdecydowanie mi odradziła, doradzając właśnie nr 3. I...jestem pomaranczowa Za ciemny i zbyt pomarańczowy dla mnie... A nie mam jasnej karnacji...

A tusz Fatale-trzeba rzeczywiście nauczyć się "obsługiwać", ale naprawde warto!! Niesamowicie podkreśla rzęsy, powiedziałabym wręcz, że daje efekt sztucznych rzęs. A po jakims czasie malowanie nim nie stanowi problemu. Radzę więc nie zrażać sie na poczatku. Ja tak zrobiłam-i pospiesznie się go pozbyłam. Ale potem dostałam w jakims gifcie i poświęciłam mu trochę czasu...Efekt bardzo mnie zaskoczył...
A Definicils-ten na początku wydał mi się nijaki, ale jak się "rozkręcił", stał się jednym z moich ulubionych (obok fatale własnie, Virtuose i Hpnose Onyx).
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-04-26 o 17:47 Powód: dopisek
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:25   #509
gochadano
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 74
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Teint Idole, odcien 3. Niesamowicie naturalny. Cala twarz wymalowana a jego jakby nie widac. i o to mi chodzilo. Nie lubie przesadnie ciemnych anie tez porcelanowo bialych podkladow.
Bronzerek poprobuje lada dzien;-)


Bardzo podobny naturalny makijaż daje Magie Matte,bardzo długo matuje ,
satynuje skórę.
Dopiero leciutkie świecenie skóry wieczorem,w tym kilka godzin pracy w ogrodzie.
Dla mnie rewelacja ostatnich tygodni
gochadano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:20   #510
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Hmmm Mam ten sam podkład, dokładnie w tym samym odcieniu Chciałam wybrać jaśniejszy, ale pani w perfumerii zdecydowanie mi odradziła, doradzając właśnie nr 3. I...jestem pomaranczowa Za ciemny i zbyt pomarańczowy dla mnie... A nie mam jasnej karnacji...

A tusz Fatale-trzeba rzeczywiście nauczyć się "obsługiwać", ale naprawde warto!! Niesamowicie podkreśla rzęsy, powiedziałabym wręcz, że daje efekt sztucznych rzęs. A po jakims czasie malowanie nim nie stanowi problemu. Radzę więc nie zrażać sie na poczatku. Ja tak zrobiłam-i pospiesznie się go pozbyłam. Ale potem dostałam w jakims gifcie i poświęciłam mu trochę czasu...Efekt bardzo mnie zaskoczył...
A Definicils-ten na początku wydał mi się nijaki, ale jak się "rozkręcił", stał się jednym z moich ulubionych (obok fatale własnie, Virtuose i Hpnose Onyx).
Dla mnie akurat odcien 03 jest idealny;-)
A co do Fatale to nigdy tego nie mialam. Moze kiedys uda mi sie zdobyc gdzies probke i pocwiczyc. Na razie mam Hypnose Onyx i jestem z niego zadowolona. Pewnie nastepym tuszem jaki kupie bedzie znowu Hypnose;-) Chociaz mysle tez o Virtuose...
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.