Parcie na pęcherz-torbiele czy ciąża? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-23, 16:08   #1
Blackmirror
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4

Parcie na pęcherz-torbiele czy ciąża?


Hej dziewczyny :/

W styczniu opisywałam mój problem z okresem.

Była ona bardzo skąpa i czarna.

W lutym wszystko wróciło do normy.Okres był normalny nie budzący podejrzeń.

25 lutego jednak podczas stosunku pękła nam prezerwatywa.Z tego co obliczyłam miałam wtedy dni niepłodne a chłopak zapewnia mnie,że pękła ona na zewnątrz (bo sprawdzał).Do wytrysku nie doszło i nie było do niego nawet blisko.

I znowu....5 marca dostałam dokładnie taką samą miesiączke co w styczniu czarna,skąpa...tak jak by jej nie było 😭

Teraz jestem po owulacji i od trzech dni odczuwam parcie na pęcherz i ból piersi....

Wczoraj podczas badania u lekarza uciskał on mój brzuch w celu znalezienia przyczyny czestych bóli żołądka...ucisnął on wtedy okolice prawego jajnika i aż podskoczyłam-tak bardzo bolało

Dzisiaj o 4 rano robilam test ciążowy.Przed tym napiłam się wody....głupek ze mnie.

Wyszedł negatywny.Widnieje na nim jedna czerwona krecha i ani śladu po drugiej.Nic a nic.

Wizytę u ginekologa mam we wtorek ale chyba oszaleje do tego czasu;/

Zastanawiam się czy to nie czasem torbiele na jajnikach?

Całe moje cykle przechodzą jak najbardziej prawidłowo.Jestem w stanie określić kiedy występuje owulacja itd

Wydaje mi się,że szanse na ciążę w tym przypadku są minimalne

Miała któraś z was taką sytuacje?
Blackmirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 16:34   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Parcie na pęcherz-torbiele czy ciąża?

Cytat:
Napisane przez Blackmirror Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny :/

W styczniu opisywałam mój problem z okresem.

Była ona bardzo skąpa i czarna.

W lutym wszystko wróciło do normy.Okres był normalny nie budzący podejrzeń.

25 lutego jednak podczas stosunku pękła nam prezerwatywa.Z tego co obliczyłam miałam wtedy dni niepłodne a chłopak zapewnia mnie,że pękła ona na zewnątrz (bo sprawdzał).Do wytrysku nie doszło i nie było do niego nawet blisko.

I znowu....5 marca dostałam dokładnie taką samą miesiączke co w styczniu czarna,skąpa...tak jak by jej nie było 😭

Teraz jestem po owulacji i od trzech dni odczuwam parcie na pęcherz i ból piersi....

Wczoraj podczas badania u lekarza uciskał on mój brzuch w celu znalezienia przyczyny czestych bóli żołądka...ucisnął on wtedy okolice prawego jajnika i aż podskoczyłam-tak bardzo bolało

Dzisiaj o 4 rano robilam test ciążowy.Przed tym napiłam się wody....głupek ze mnie.

Wyszedł negatywny.Widnieje na nim jedna czerwona krecha i ani śladu po drugiej.Nic a nic.

Wizytę u ginekologa mam we wtorek ale chyba oszaleje do tego czasu;/

Zastanawiam się czy to nie czasem torbiele na jajnikach?

Całe moje cykle przechodzą jak najbardziej prawidłowo.Jestem w stanie określić kiedy występuje owulacja itd

Wydaje mi się,że szanse na ciążę w tym przypadku są minimalne

Miała któraś z was taką sytuacje?
Parcie na pęcherz to może być wynik usuwania wody z organizmu. Torbiele lekarz ewentualnie zobaczy na usg.

Miesiączki mogą się zmieniać, nie każda musi wyglądać tak samo. Lekarz jak Cię zbada, to może Ci zleci dodatkowe badania.

Na ciąże jest mała szansa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-23 17:34:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.