laparoskopia i szybka ciąża... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-16, 11:23   #1
izabela2122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7

laparoskopia i szybka ciąża...


Witam.
23.03.2018 mialam robiona laparoskopie jajnikow + sciaganie z jajnikow starych niepeknietych pecherzykow ( jajniki byly za duze) +naklowanie jajnikow +sprawdzenie droznosci jajowodow (jeden nie przepuscil kontrastu).

Mam zdiagnozowane PCOS i 34 lata. Od ponad 10 lat staramy sie o dziecko bez skutku. W zasadzie kazdy lekarz po zapoznaniu sie z tematem i moim wiekiem od razu kierowal nas na Invitro. Rozlozylismy rece i juz mialam isc do kliniki ale postanowilismy sprobowac jeszcze raz, i ten ostatni lekarz skierowal mnie na powyzszy zabieg. Po zabiegu poprosilam lekarza zeby zapisal mi jakies leki ktore wspomoga ovu i takie ktore spowoduja to, ze pecherzyk na pewno peknie. Bardzo niechetnie wypisal mi Clo i nic po za tym, powiedzial, ze mam brac Clo przez 3 msc. Jesli nie bedzie ciazy przez rok to wtedy Inv.

Zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza ktory wiem, ze bez problemu daje zastrzyki na pekniecia.
Czekac na Owu z Clo czy skonsultowac to jeszcze z innym lekarzem?
Mam wrazenie, ze czas mnie goni....
Biorac pod uwage, ze chcialabym przed 40 moze 3 dzieci....

Edytowane przez izabela2122
Czas edycji: 2018-04-16 o 11:52
izabela2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 10:51   #2
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: laparoskopia i szybka ciąża...

Cytat:
Napisane przez izabela2122 Pokaż wiadomość
Witam.
23.03.2018 mialam robiona laparoskopie jajnikow + sciaganie z jajnikow starych niepeknietych pecherzykow ( jajniki byly za duze) +naklowanie jajnikow +sprawdzenie droznosci jajowodow (jeden nie przepuscil kontrastu).

Mam zdiagnozowane PCOS i 34 lata. Od ponad 10 lat staramy sie o dziecko bez skutku. W zasadzie kazdy lekarz po zapoznaniu sie z tematem i moim wiekiem od razu kierowal nas na Invitro. Rozlozylismy rece i juz mialam isc do kliniki ale postanowilismy sprobowac jeszcze raz, i ten ostatni lekarz skierowal mnie na powyzszy zabieg. Po zabiegu poprosilam lekarza zeby zapisal mi jakies leki ktore wspomoga ovu i takie ktore spowoduja to, ze pecherzyk na pewno peknie. Bardzo niechetnie wypisal mi Clo i nic po za tym, powiedzial, ze mam brac Clo przez 3 msc. Jesli nie bedzie ciazy przez rok to wtedy Inv.

Zastanawiam sie nad pojsciem do lekarza ktory wiem, ze bez problemu daje zastrzyki na pekniecia.
Czekac na Owu z Clo czy skonsultowac to jeszcze z innym lekarzem?
Mam wrazenie, ze czas mnie goni....
Biorac pod uwage, ze chcialabym przed 40 moze 3 dzieci....
bierz clo prze 3 miesiące i poczekaj - jak się nie uda, wtedy idź na konsultacje. Ja w zeszłym roku byłam w podobnej sytuacji - w kwietniu miałam laparoskopię (mam pcos + niedoczynność tarczycy + podobny wiek), a w 3 cyklu po laparoskopii okazało się, że jestem w ciąży. Też brałam clo, po zabiegu nie miałam zastrzyków na pęknięcie.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 16:50   #3
izabela2122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 7
Dot.: laparoskopia i szybka ciąża...

Wlasnie wrocilam od Doktora. dobrze, ze poszlam poki co jajniki nie pracuja, i znalazl jakiegos miesniaka w scianie macicy.
izabela2122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 17:50:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.