Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-21, 09:00   #31
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
dziewczyny, części z Was nie ma, bo zrobiłam kopię staraczek z początku części 6 tak więc bardzo Was przepraszam i proszę o ewentualne PW, to będę dodawać
Ja się zgłaszam 😊 starania od stycznia 2018 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:17   #32
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Madzia jak tam objawy na zblizajacy sie @ masz jakies??

Ja widze staramy sie nawet od tegi samego czasu :p
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:18   #33
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ej nie mów tak ze nie chce zaskoczyć 😛 dopiero 2cs u was i moze akurat juz w weekend wysikasz 2grube krechy😛✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------


Ooo współczuję ci takich cykli u mnie to 26-29dni.. a i tak ciagnie sie przy staraniach jak nie wiem 😏 chyba raz w zyciu mialam tak dlugi cykl jak dobrze pamietam 48dni😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No u mnie 2-3 cykle w roku byly takie 40-dniowe, reszta 30 dni. Ale przez ostatnie 1,5 roku nie mialam ani jednego 40-dniowego 😣 Nienawidze mojej @...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Życzę dwóch kreseczek
Mi teraz spóźnił się @ 3 dni:/ oj zrobił mi psikusa mój organizm,już żyłam nadzieją
Ale nic, walczymy dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W tym cyklu u mnie nie ma szans na ciaze :-* ruszamy od przyszlego. Ale zeby nie bylo test w tym cyklu robilam 😂
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:20   #34
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Franiczka no u mnie najdluzszy to 28dni a ostatnio jakos sie skrocily same od siebie.

Kamilaa no wlasnie niby 2cs a wtedy nawet 1 niebyl potrzebny bylo jedno ciach i juz a tu kilkanascie razy i brak tego efektu...
Nie stresuj sie tym tak, tak jak ci napisalam moze akurat drugi cykl juz bedzie szczęśliwy😛 przeciez jeszcze nie testowalas 😉 Trzymam kciuki bardzo mocno ✊✊😘
U mnie tez tak bylo ze jeden raz wystarczyl i jest młody😏 no a teraz przy pierwszym i drugim cyklu sie az tak nie spinalam 😉 dopiero przy 3(bo @ sie spoznila i testowalam w wigilię wiec wtedy serio sie nakrecilam bo moglbyc piekny prezent na swieta, no i przy 4cs sie nakrecalam tak ze miałam kazdy chyba mozliwy objaw a tu d.u.p.a&#128539 a teraz juz się tak nie spinam 😏 bo chyba bym oszalala😁 zaczelismy teraz 6cs, bede mierzyc temperaturę, zobaczymy co z tego wyjdzie😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:20   #35
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Witam

Kaaamilaa ooo byloby milo gdyby nieprzyszla i byly 2 kreseczki 😍😍 obecnie id wczoraj pobolewa podbrzusza jak na @

Co do mierzenia to chyba zaczne tylko ze ja mam jeden problem ja ze 2 -3 razy latam w nocy do kibelka a wstaje o 6i zazwyczaj ostatni raz jest miedzy 4 a 5 :/ nawet niepije w nocy zeby niebiegac tyle a i tak musze chodzic siku bo mam ciagle pelny pecherz...mam tak od czasu pierwszej ciazy bo kiedys wogole nielatalam siku w nocy.

Asia to juz koncoweczke masz i zaniedlugo usciskasz swoje kochane dzieciatko

A bedziesz rodzic SN??

Boziu na dworzu znowu na minusie marzne chce Wiosne!!
ano taki jest plan. lekarze i położna mi mówią, że nie mam wskazań do CC. u nas w szpitalu nie robią CC na życzenie, a ja sama bym nie chciała po tym jak moja koleżanka miała bardzo poważne komplikacje i ledwo z tego wyszła.

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Ja się zgłaszam 😊 starania od stycznia 2018 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaraz dopiszę
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:20   #36
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Madzia jak tam objawy na zblizajacy sie @ masz jakies??

Ja widze staramy sie nawet od tegi samego czasu :p
Ból podbrzusza w sumie i chodzę spać z kurami po 21 😂 gdzie normalnie o 23 wulkan energii... a od 5 rano leżę i czekam aż zadzwoni budzik 😂 byle co mnie wkurza i sama na siebie się wkurzam za to 😕 dziś rano miałam wrażenie że @ przyszła bo jakoś tak mokro mi się zrobiło, ale jeszcze to nie to 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:24   #37
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
No u mnie 2-3 cykle w roku byly takie 40-dniowe, reszta 30 dni. Ale przez ostatnie 1,5 roku nie mialam ani jednego 40-dniowego 😣 Nienawidze mojej @...

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------




W tym cyklu u mnie nie ma szans na ciaze :-* ruszamy od przyszlego. Ale zeby nie bylo test w tym cyklu robilam 😂
Ja bym oszalala chyba przy tak długich cyklach 😏 a juz na pewno bylo by mi ciezko wytrzymać przy takich dlugich cyklach i staraniach😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 09:24   #38
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Ból podbrzusza w sumie i chodzę spać z kurami po 21 😂 gdzie normalnie o 23 wulkan energii... a od 5 rano leżę i czekam aż zadzwoni budzik 😂 byle co mnie wkurza i sama na siebie się wkurzam za to 😕 dziś rano miałam wrażenie że @ przyszła bo jakoś tak mokro mi się zrobiło, ale jeszcze to nie to 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorsze jest to że objawy @ i ciąży są podobno podobne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:25   #39
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja bym oszalala chyba przy tak długich cyklach 😏 a juz na pewno bylo by mi ciezko wytrzymać przy takich dlugich cyklach i staraniach😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Znowu bez przesady, sa dziewczyny ktore maja dluzsze :-P te 28-30 dni to normalne cykle wg mnie a tak jak pisze dluzsze zdarzaja mi sie max 2-3 razy w roku. Chociaz nie zdziwie sie jak zaczniemy sie starac i wszystko sie pokielbasi 😂

Edytowane przez Franiczka88
Czas edycji: 2018-02-21 o 09:28
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:28   #40
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Ból podbrzusza w sumie i chodzę spać z kurami po 21 😂 gdzie normalnie o 23 wulkan energii... a od 5 rano leżę i czekam aż zadzwoni budzik 😂 byle co mnie wkurza i sama na siebie się wkurzam za to 😕 dziś rano miałam wrażenie że @ przyszła bo jakoś tak mokro mi się zrobiło, ale jeszcze to nie to 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Madzia jak tam objawy na zblizajacy sie @ masz jakies??

Ja widze staramy sie nawet od tegi samego czasu :p
Oo wy dziewczyny będziecie razem testować ✊✊🙂 wysikac nam tu 4kreski✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Znowu bez przesady, sa dziewczyny ktore maja dluzsze :-P te 30 dni to normalny cykl a tak jak pisze dluzsze zdarzaja mi sie max 2-3 razy w roku. Chociaz nie zdziwie sie jak zaczniemy sie starac i wszystko sie pokielbasi 😂
No u mnie sie zdarzaja i takie 25dni wiec juz 30-40to dla mnie byla by masakra😏 ale wiem wlasnie ze i dłuższe cykle dziewczyny mają😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:29   #41
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że objawy @ i ciąży są podobno podobne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwariować można 😂😂😂 ja dziś rano spojrzałam na test, już chciałam go robić ale powstrzymałam się 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Oo wy dziewczyny będziecie razem testować ✊✊🙂 wysikac nam tu 4kreski✊✊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------


No u mnie sie zdarzaja i takie 25dni wiec juz 30-40to dla mnie byla by masakra😏 ale wiem wlasnie ze i dłuższe cykle dziewczyny mają😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha postaramy się 😃 oby los był dla nas łaskawy 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 09:30   #42
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

U mnie dzis dopiero 5dc niech sobie @ idzie już🙏🙏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:40   #43
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
U mnie dzis dopiero 5dc niech sobie @ idzie już🙏🙏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też 5dc już po @, teraz do 9 dc biorę Clostilbegyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:42   #44
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Też 5dc już po @, teraz do 9 dc biorę Clostilbegyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak długie masz cylke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:44   #45
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
A jak długie masz cylke?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
30/31 dniowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:52   #46
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Heja! Czekam na usg. . O ironio przyjmuje ta sama baba co mnie olala na IP 3 tygodnie temu. Moze jakby sie mna zajela nie mialabym takiego krwiaka itd.. najchetniej bym ja udusila.. jeszcze sie bije z myslami..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:54   #47
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Czekam na usg. . O ironio przyjmuje ta sama baba co mnie olala na IP 3 tygodnie temu. Moze jakby sie mna zajela nie mialabym takiego krwiaka itd.. najchetniej bym ja udusila.. jeszcze sie bije z myslami..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla wlasnego spokoju może lepiej jakbyś poszła do kogoś innego. Na pewno jest wszystko dobrze, ale nerwy mogą zaszkodzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:55   #48
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Czekam na usg. . O ironio przyjmuje ta sama baba co mnie olala na IP 3 tygodnie temu. Moze jakby sie mna zajela nie mialabym takiego krwiaka itd.. najchetniej bym ja udusila.. jeszcze sie bije z myslami..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizytę✊✊ dawaj znac jak tam maluszek 😍 a lekarka sie nie przejmuj niech cie zbada to przeciez jej obowiązek😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:59   #49
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
zaraz dopiszę
to i ja poproszę starania od lipca 2016

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
U mnie dzis dopiero 5dc niech sobie @ idzie już🙏🙏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a kysz @! u mnie 17dc, teoretycznie po owu już, no chyba że dziś gin powie mi coś innego, oby tylko nie bezowulacyjny

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Heja! Czekam na usg. . O ironio przyjmuje ta sama baba co mnie olala na IP 3 tygodnie temu. Moze jakby sie mna zajela nie mialabym takiego krwiaka itd.. najchetniej bym ja udusila.. jeszcze sie bije z myslami..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 10:09   #50
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
30-dniowe w ciagu ostatniego 1,5 roku wg apki najdluzszy cykl mial 35dni. A dzis u mnie 40dc :-( zdarzaly mi sie takie juz wczesniej. Generalnie mam rozjechane hormony, wyniki jak przy pcos ale jajniki prawidlowe :-/
u mnie dzis 41 dc
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:24   #51
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Asia ja znowu niechce rodzic SN pierwsza ciaza mialam "przeterminowana" rodzilam w 42 tyg ciąży i ja musialam sie wrecz prosic o cesarke bo takto to moze do tej pory bym chodzila z brzuchem haha i ja sobie chwale ja Obok mnie w pokoju dziewczyna 12godz rodzila jak slyszalam ten palcz i te jeki to sama sie balam porodu a i tak po tylu godzinach meczarni wzięli ja na cesarke..:/

Kamila nie tyle co sie stresuje tylko niemoge sie doczekac juz piatku ja sie na nic nienastawiam bo mam tak jak Madzia lece czasem do wc bo czuje mokro a to nie @ . obysmy siknely 4 krechy ale na nic sie nienastawiam

Madzia ja wlasnie obecnie zadnych objawow w tamtym tygodniu to mialam mase:wzdety brzuch na okraglo,apetyt wzmozony na mieso i inne slone rzeczy, nawet dwa razy mnie mdlilo na wieczor(ale jak zjadlam kolacje mijalo)teraz jedynie jestem czasem lekko poddenerwowana ale bez przesady



Awusia powodzenia na Usg mam nadzieje ze uslyszysz serduszko i obejrzesz swoje malenstwo I daj znac jak cie teraz potraktuje ta babka ja bym jej wygarnela na twoim miejscu...a to w szpitalu robisz usg?

Asiaa ty to tez szalejesz z dlugoscia cyklow
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:33   #52
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Asia ja znowu niechce rodzic SN pierwsza ciaza mialam "przeterminowana" rodzilam w 42 tyg ciąży i ja musialam sie wrecz prosic o cesarke bo takto to moze do tej pory bym chodzila z brzuchem haha i ja sobie chwale ja Obok mnie w pokoju dziewczyna 12godz rodzila jak slyszalam ten palcz i te jeki to sama sie balam porodu a i tak po tylu godzinach meczarni wzięli ja na cesarke..:/

Kamila nie tyle co sie stresuje tylko niemoge sie doczekac juz piatku ja sie na nic nienastawiam bo mam tak jak Madzia lece czasem do wc bo czuje mokro a to nie @ . obysmy siknely 4 krechy ale na nic sie nienastawiam

Madzia ja wlasnie obecnie zadnych objawow w tamtym tygodniu to mialam mase:wzdety brzuch na okraglo,apetyt wzmozony na mieso i inne slone rzeczy, nawet dwa razy mnie mdlilo na wieczor(ale jak zjadlam kolacje mijalo)teraz jedynie jestem czasem lekko poddenerwowana ale bez przesady



Awusia powodzenia na Usg mam nadzieje ze uslyszysz serduszko i obejrzesz swoje malenstwo I daj znac jak cie teraz potraktuje ta babka ja bym jej wygarnela na twoim miejscu...a to w szpitalu robisz usg?

Asiaa ty to tez szalejesz z dlugoscia cyklow



brzuch to ja już mam ze dwa tygodnie wzdęty, na szczęście minęły mi już zaparcia bo w tamtym tygodniu to była masakra... ja od paru dni mam wstręt na słodkie, nawet moja ukochana coca cola jest za słodka wczoraj siostry wyciągnęły mnie do Maca to w połowie jedzenia tak mi się niedobrze zrobiło że nie dałam rady zjeść, mój TŻ wieczorem pytał czy dobrze się czuję bo jestem blada dziś rano też mnie zemdliło ale może za szybko wstałam po prostu. I rano to mogłabym zjeść konia z kopytami...
nie nastawiam się, że już coś jest, boję się tylko że znowu może mi się jakaś torbiel zrobić na jajniku chociaż patrząc na to z jaką częstotliwością się przytulamy to aż będzie dziwne jak nie udało nam się trafić
Moja mama urodziła nas 6, w sumie rok po roku, co dwa lata... każdą ciąże wspomina dobrze, tyła max 8 kg, nie puchła a brzuch jej wychodził dopiero pod koniec 7 miesiąca - chciałabym iść w jej ślady, no poza ilością dzieci, mi max 3 wystarczy
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:42   #53
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Madziu to ty juz masz objawy popadajace na ciaze ja takich niestety niemam...Wiec u Ciebie jednak moze byc cos na rzeczy No to wielki szacun dla twojej mamy ze tyle dzieci miala :wow: ja to mialam ciezko zeby miec jedno bo nigdy niechcialam ich miec ani moj tz potem wpadka i przez te 7 lat tak sie balismy kolejnej tak chuchalismy dmuchalismy zeby bron boze niebylo kolejnego dziecka...az po Nowym Roku stwierdzilismy ze jednak chcemy kolejne dziecko ale ostatnie!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Ja mialam torbiele na jajniku jak bylam mlodsza niepamietam ile lat mialam ale bylam nastolatka, na szczescie po tabletkach same sie wchlonely A ty niewiesz czy masz a juz panikujesz :p to idz do gin i niech ci zrobi badanie i wtedy bedziesz wiedziala czy sa czy nie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Co do przytulen to przyznam wam szczerze ze w tym miesiacu jakos niemialam weny i checi na nie przed owu robilismy to z 4 razy w odsteoach co 2-3 dni a po owu ze 3 razy i odstepy byly duuuzo dluzsze....wiec ciekzo mi sie jakos nastawiac na cokolwiek....
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:50   #54
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Madziu to ty juz masz objawy popadajace na ciaze ja takich niestety niemam...Wiec u Ciebie jednak moze byc cos na rzeczy No to wielki szacun dla twojej mamy ze tyle dzieci miala :wow: ja to mialam ciezko zeby miec jedno bo nigdy niechcialam ich miec ani moj tz potem wpadka i przez te 7 lat tak sie balismy kolejnej tak chuchalismy dmuchalismy zeby bron boze niebylo kolejnego dziecka...az po Nowym Roku stwierdzilismy ze jednak chcemy kolejne dziecko ale ostatnie!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Ja mialam torbiele na jajniku jak bylam mlodsza niepamietam ile lat mialam ale bylam nastolatka, na szczescie po tabletkach same sie wchlonely A ty niewiesz czy masz a juz panikujesz :p to idz do gin i niech ci zrobi badanie i wtedy bedziesz wiedziala czy sa czy nie

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Co do przytulen to przyznam wam szczerze ze w tym miesiacu jakos niemialam weny i checi na nie przed owu robilismy to z 4 razy w odsteoach co 2-3 dni a po owu ze 3 razy i odstepy byly duuuzo dluzsze....wiec ciekzo mi sie jakos nastawiac na cokolwiek....



ja w tamtym roku w maju odstawiłam tabletki, 7 maja miałam krwawienie z odstawienia i do 28 lipca była cisza... myślałam że to ciąża bo byłam opuchnięta, brzuch twardy wzdęty, poszłam do lekarza i się okazało że miałam sporą torbiel na prawym jajniku dlatego teraz się boję powtórki z rozrywki ale byłam 8 lutego u lekarza to powiedział że jest ładnie, czysto i że jest jajeczko i żeby działać więc działałam intensywnie w okolicach owulacji no i do tej pory w sumie bo po odstawieniu tabletek wstąpił we mnie jakiś szatan i mam ciągle ochotę się przytulać
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:56   #55
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

A ja bym sie cc bała😱 wole sn, u mnie nie bylo tragedii bo dwa dni po terminie urodziłam i w miare szybko wszystko szło😏 jakos nie wyobrazam sobie miec cc i nie moc po nim przez jakiś czas podnosić czy maluszka czy starszaka😏 no ale jesli okazało by sie konieczne to jakos bym musiała to przeżyć😏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 10:56   #56
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
u mnie dzis 41 dc
:-(
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 11:02   #57
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja tabletek niebiore juz z 5 lat, potem przez moze rok uzywalam krazka ale libido mi po nim tak spadło ze uznalam ze to bez sensu bo zblizenie wystepowalo raz w miesiacu potem juz bylam bez antykoncepcji,pilnowalam kalendarzyka i prezerwatywy uzywalismy (chociaz niejestem ich fanka...) :p Po odstawieniu tabletek niby najszybciej sie zachodzi (ja zaszlam podczas brania )

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Kamila ja urodzilam o 16 tego samego dnia malutka mi dali obok zeby maz mogl sie nia nacieszyc ale krotko to bylo. Potem spalam do rana do 6 rano i wtedy pobudka i pod prysznic bo juz kaza ci chodzic wiec po kapieli juz musialam starac sie wstawac i mialam malutka prawie ciagle przy sobie zabierali jedynie na karmienie i kapanie a po 3 dniach od porodu wrocilismy do domu. Jedyny bol jaki byl to byl po cesarce kilka godizn jak zeszlo znieczulenie i wrocilo czucie w nogach ale dali przeciwbolowa tabletke i spalam cala noc.
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 11:08   #58
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

U mnie po odstawieniu tabletek to póki co tylko waga rośnie Nie mam zwiększonego apetytu, nie obżeram się a mimo to tyję Niby powinno być odwrotnie, a tu klops. Dziś 6dc, zaczynamy działać Ciekawe jaka będzie teraz długość, od odstawienia miałam 28 i 25 dni.
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 11:09   #59
Marcisza
Raczkowanie
 
Avatar Marcisza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 254
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Witam 😊 super, że już nowy wątek. U mnie 22 dc. W lutym nic nie pisałam jeszcze, bo to moje urodziny, synka urodziny itd... a przede mną jeszcze imieniny i męża urodziny 😊
__________________
12.02.2014 r. godz. 23.40 mój kochany łobuziak
OLIWIEREK



: love:
Marcisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 11:11   #60
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

To ja po tabletkach anty tez tylam i gadam mojej lekarce zeby mi tabletki zmienila bo po tych mi waga rosnie, to mi powiedziala ze powinnam ograniczyć jedzenie i tyle w tym temacie....to ja odstawilam anty bo nawet asequrella mi niepomagala ani na libido ani an wage... :/

Mam nadzieje ze w tym ci sie uda juz jestes po @?? To czas zaczac dzialac
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.