Czy moge współżyć po globulkach Pimafucin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-26, 21:16   #1
Kaarolaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Question

Czy moge współżyć po globulkach Pimafucin?


Mam pytanie ponieważ jakis czas temu brałam Gynoflor , dostałam go na nawilżenie pochwy jednak bardziej mi wszystko podraznil niż pomógł poszłam do innego lekarza jednak miałam miesiączkę i nie zbadał mnie ale z objawów stwierdził ze wszystko jest spowodowane tym lekiem który wcześniej brałam (silne pieczenie pochwy) przepisał mi tantum rosa do przemywania podczas miesiączki i po zakończeniu przez 3 noce mam wziąć Pimafucin. I po tygodniu zgłosić sie na kontrol do pobrania wymazów ponieważ przyjmuje tylko w piątki.. Czy w tym czasie po zakończeniu brania globulek Pimafucin do wizyty mogę współżyć?? Czy partner moze sie czymś zarazić nawet jeśli po Pimafucinie nic mnie ie bedzie bolało ?
Z góry dziękuje za odpowiedz
Kaarolaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-27, 06:31   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy moge współżyć po globulkach Pimafucin?

Cytat:
Napisane przez Kaarolaa88 Pokaż wiadomość
Mam pytanie ponieważ jakis czas temu brałam Gynoflor , dostałam go na nawilżenie pochwy jednak bardziej mi wszystko podraznil niż pomógł poszłam do innego lekarza jednak miałam miesiączkę i nie zbadał mnie ale z objawów stwierdził ze wszystko jest spowodowane tym lekiem który wcześniej brałam (silne pieczenie pochwy) przepisał mi tantum rosa do przemywania podczas miesiączki i po zakończeniu przez 3 noce mam wziąć Pimafucin. I po tygodniu zgłosić sie na kontrol do pobrania wymazów ponieważ przyjmuje tylko w piątki.. Czy w tym czasie po zakończeniu brania globulek Pimafucin do wizyty mogę współżyć?? Czy partner moze sie czymś zarazić nawet jeśli po Pimafucinie nic mnie ie bedzie bolało ?
Z góry dziękuje za odpowiedz
Tak partner może się zarazić. Ja bym się wstrzymała do wyleczenia, bo potem będziecie się nawzajem zarażać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-27 07:31:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.