Eurowizja 2023 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-16, 14:44   #61
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Eurowizja 2023

Dobra ,przesłuchałam jeszcze Urbanska i zastanawiam się jaki sens jest nagrywać tak słabe piosenki ,nawet do radia to się nie nadaje w co dopiero na eurowizje.Myśle ze ja dopuścili ze względu na nazwisko i to ze już 3 raz startuje w eliminacjach
Dudek to taki chłopak z gitara ,lepsze niż Hyza czy Urbanska ale to nie to co powinnismy wysłać na konkurs

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Voytkova
Czas edycji: 2023-02-16 o 15:02
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-16, 20:02   #62
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Byle nie zepsuł tego na żywo, jak było w przypadku Lukasa i Gromee.
Jeśli piszesz o Jannie to taki plus jest, że ma wykształcenie muzyczne. Od 12 roku życia śpiewa w operze. Na korzyść jest fakt, że ma rzadki głos - jest kontratenorem. Mało jest nagrań na YT jak śpiewa na żywo, ale te co słyszałam - naprawdę daje radę, ale ciekawe jak zaprezentuje utwór Gladiator. Zobaczymy 26 lutego
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 08:36   #63
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Litwa

Monika Linkytė – Stay

https://www.youtube.com/watch?v=RA5k...asirtelevizija

Premiera piosenki Kuby Szmajkowskiego już jutro.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 09:09   #64
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wczorajsze wybory

Chorwacja

Let 3 - Mama ŠČ!

https://www.youtube.com/watch?v=q1-h...hannel=HRTDora

Malta

The Busker - Dance (Our Own Party)

https://www.youtube.com/watch?v=RfcK...isionSongMalta

Łotwa

Sudden Lights - Aijā

https://www.youtube.com/watch?v=PQkK...ionSongContest

Rumunia

Theodor Andrei - D.G.T.

https://www.youtube.com/watch?v=3y6H...ab_channel=TVR

Włochy

Marco Mengoni - Due Vite

https://www.youtube.com/watch?v=k0Pc...ab_channel=Rai

Estonia

Alika - Bridges

https://www.youtube.com/watch?v=Ojjp...nnel=EestiLaul

Dania

Reiley - Breaking My Heart

https://www.youtube.com/watch?v=tsMZ...elodiGrandPrix



Przejrzałam skróty wszystkich piosenek, które brały udział w Dorze. Szału nie było, ale ten wybór to dla mnie koszmarek, WTF? tak jak piszesz - nieźle ich poniosło. Nie wiem czy miało być dziwnie, kontrowersyjnie, inaczej.. ale dla mnie jest to tragiczne..

Również rezerwuję czas na 26 lutego, ma nadzieję, że zgadamy się tu na forum i razem obejrzymy


Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Litwa

Monika Linkytė – Stay

https://www.youtube.com/watch?v=RA5k...asirtelevizija

Premiera piosenki Kuby Szmajkowskiego już jutro.
Litwa - nawet spoko, przyjemnie się słucha
Chorwacja - śmieszne, podoba mi się
Malta - ładny pan, piosenka trochę podobna do którejś szwedzkiej sprzed kilku lat, dla mnie bez szału
Łotwa - ciekawa, troszeczkę dodałabym temu mocy
Rumunia - reklama bielizny. Chyba chciał być podobny do Manekin, ale to nie to
Włochy - szału nie ma, jest ok, lubię jego głos. Włochy to mój ulubiony kraj z Wielkiej piątki, w tym roku chyba też tak będzie; przypomina mi trochę jedna piosenkę sprzed kilku lat
Estonia - przypomina Blanche, wolałabym, żeby śpiewała w swoim języku, ogólnie może być, ale cieszę się, że to nie jedzie z Polski
Dania - nawet mi się podobają te dźwięki w refrenie

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 21:51   #65
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Francja

La Zarra - Évidemment

https://www.youtube.com/watch?v=GWfb...ionSongContest


Premiera utworu Alicji Szemplińskiej 24 lutego o 00:00

Edit:

Kuba Szmajkowski - You Do Me

https://www.youtube.com/watch?v=uRnJ...ubaSzmajkowski

Yan - Champion

https://www.youtube.com/watch?v=0dUD...%B6JanMajewski
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-02-20 o 19:32
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-23, 16:34   #66
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 07:50   #67
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-24, 09:07   #68
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2023

https://www.pudelek.pl/sukces-rady-p...9897117362784a
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 09:14   #69
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 16:37   #70
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2023

Przesłuchałam piosenkę Alicji i niestety dla mnie nic specjalnego. Liczyłam na coś więcej. Podobają mi się propozycje Janna i Dominika Dudka. Jestem ciekawa występu na żywo tego pierwszego
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 16:58   #71
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Również przesłuchałam piosenkę Alicji. No nic szczególnego, to prawda. Już mam dosyć wysyłania ballad na Eurowizję.

Dla mnie od początku Jann numer jeden ale oczywiście muszę zobaczyć jeszcze występ na żywo
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-24, 22:38   #72
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-02-24 o 22:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 22:47   #73
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Super się czytało, dzięki, że się podzieliłaś swoją opinią też coś więcej naskrobię w dniu jutrzejszym. Z piosenkami się osłuchałam i mam kilka przemyśleń
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-24, 22:49   #74
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 07:38   #75
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 10:01   #76
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
pozamiatane!


No dobrze. W takim razie napiszę coś więcej o naszej preselekcyjnej dziesiątce.

Ahlena - Booty

Tekst ma ambitność na poziomie 0 i nie tu nie chodzi o to, że wszystko kręci się wokół d. Dla mnie każdy sobie może śpiewać o czym chce, ale tutaj mamy nijakość, repetytywność - ciągle to samo, non stop powtarzane te same wersy. Kompletnie nie nadaje się to na Eurowizję, nie wiem co ona pokaże na scenie bo to też jest zastanawiające.. będą nam emotikonki brzoskwini wyskakiwać na całym ekranie? ale.. znalazłam jeden plus, nie będę taka. Podoba mi się pod koniec w tle taka wstawka melodii lekko latnio-hiszpańska. Koniec plusów. Nie, dziękuję, nie podoba mi się to.

Alicja Szemplińska - New Home

Ta ballada nie jest zła, tego nie powiem, ale.. no właśnie ale. Moim zdaniem totalnie nie nadaje się na Eurowizję ponieważ jest zbyt monotonna, nie zaskakująca, nie przyciągnie słuchacza. To jest utwór do posłuchania w domu pod kocem z kubkiem herbaty i zapaloną świeczką dla podkręcenia klimatu. Jeśli przeszłoby to do finału - nie zwojuje nic, skończy w drugiej części tabeli. Ballada balladzie nierówna. Poza tym jak już mam dość wysyłania tego typu muzyki z naszego kraju. Jak mam być szczera nie chcę żeby to wygrało. Napiszę też coś o głosie Alicji ale to za moment przy Jannie.

Jann - Gladiator

To jest zdecydowanie mój faworyt. Znalazłam go jeszcze kilka miesięcy temu i jestem szczerze oczarowana. Z racji tego, że to mój numer jeden zapoznałam się z jego pozostałą twórczością oraz obejrzałam kilka wywiadów. Fantastyczny chłopak, naturalny, nienadmuchany, pokorny i przesympatyczny! doceniam fakt, że zamiast latać po talent show kształcił się muzycznie. Sam komponuje, pisze teksty, jest współreżyserem swoich teledysków. Ma pomysł na siebie, jest JAKIŚ a tego Eurowizyjnej scenie potrzeba. Teraz w półfinałach głosują widzowie a to właśnie na niego z Polski stawiają. Po ruchu w sieci jaki jest wokół Janka w naszym kraju i zagranicą bukmacherzy wywindowali nas na 6 miejsce, stało się to jeszcze przed publikacją piosenki Alicji (która ma być ponoć największą rywalką Janka), więc na pewno to za sprawą Gladiatora. Nie pamiętam tak dobrego typowania oprócz typowania pierwszego miejsca dla Polski gdyby pojechała Margaret z Cool Me Down. Jeśli chodzi o nasze preselekcje bukmacherzy z zagranicy i z Polski zdecydowanie stawiają na to, że wygra Jann i wiadomo to nie jest tak, że oni głoszą jakieś prawdy objawione i nigdy się nie mylą, ale jednak to coś znaczy. Sam utwór Gladiator jest wciągający, intrygujący. Janek ma za to charyzmę, pewność siebie i przykuwa uwagę. Chyba o to chodzi? wrócę teraz jeszcze do Alicji i wokalu bo.. o ile Janek w moim odczuciu śpiewa naturalnie, z lekkością o tyle u Alicji słyszę jakieś siłowanie się. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale po dłuższym słuchaniu zaczynam się męczyć. Mam wrażenie, że 60% to jej głos a 40% na siłę go obniża żeby brzmieć jeszcze bardziej jak ciemnoskóre wokalistki. Ja osobiście potrzebuję polotu i świeżości i to znajduję u Janka.

Blanka - Solo

Do posłuchania w aucie w drodze na urlop. Nie na Eurowizję. Zbyt płaskie i znów w kółko to samo, brak zaskoczenia. Do tego tak ostatnio byliśmy katowani tą piosenką, że mi Blanka wyskakuje z lodówki totalnie nic do niej nie mam, wydaje się bardzo sympatyczna, ale TVP ,,podrzucało'' nam ją z każdej strony.

Dominik Dudek - Be Good

Dobra produkcyjnie piosenka z całkiem przyjemnym teledyskiem i fajnym przesłaniem. Bardzo przypomina mi szwedzkie propozycje - nie wiem czy to dobrze czy źle? to by był bardzo bezpieczny wybór, a nie wiem czy nie warto przełamać tej passy bezpiecznych wyborów? jest w porządku, ale w stawce jest Janek a on jest dla mnie bezkonkurencyjny.

Maja Hyży - Never Hide

Typowa generyczna propozycja na Eurowizję 2008, ups.. mamy 2023 rok. Uwierzyłabym, że w 2008 roku mogłaby się bardzo spodobać i nawet zająć całkiem fajne miejsce, obecnie? NIE. Idźmy za trendami, nie cofajmy się, proszę.

Natasza - Lift U Up

Teledysk? super. Fajnie zrobiony, jakościowo dobry no i to by było na tyle. Dla mnie ta piosenka jest nijaka. Przypomina mi niektóre wybory z Macedonii Północnej na przykład. Takie o jest bo jest, nie wyróżniające się, brzmiące jak wszystko inne.

Felivers - Never Back Down

Tutaj również teledysk całkiem okej, ale czy dla Was nie brzmi to jak z filmu dla nastolatek z początku lat 2000? Polsko o co chodzi z tym cofaniem się? sam utwór? takie 5/10

Kuba Szmajkowski - You Do Me

Kuba występem pewnie trochę doda tej piosence, na żywo też daje radę wokalnie, ale znowu generyczna papka.. a podobno twórcami tego utworu są te same osoby co tworzyły ,,The Ride'' Rafała, więc no.. to mówi samo za siebie

Yan - Champion

Znowu nijaka propozycja. To by mogło spokojnie reprezentować Wielką Brytanię, oni zazwyczaj lubują się w takich utworach jak z taśmy produkcyjnej. Pozbawione to jest emocji i ludzkiego pierwiastka. A kurde.. przecież to było tworzone przez polskich i angielskich producentów, wszystko jasne
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 11:23   #77
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 11:49   #78
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oh cóż za piękny strój liczę na brzoskwinię byle nie zepsutą.. ludzie stanęli w obronie Ahleny, ale myślę, że nie będzie miała zbyt wielu głosów od widzów. Takie moje przeczucie, ale oczywiście mogę się mylić

Jeśli nie widziałaś a masz ochotę zerknąć to polecam np. Jann - Promise czy Met The God najnowsze nagranie live z Chillizet Live Session. Tak jak wcześniej pisałam Jann jest kontratenorem w klasyfikacji w muzyce klasycznej. Ochman jest chyba tenorem i z tego co zrozumiałam Krystian gdy śpiewa wysokie dźwięki przechodzi w falset, Janek jako kontratenor wysokie dźwięki śpiewa w rejestrze głowowym.

No i mnie to właśnie u Alicji denerwuje trochę. Doceniam jej umiejętności wokalne, ale cały ten patetyzm w utworze i wokół jej osoby mnie męczy.. masz rację, że ona i apele w szkole to jest idealne połączenie.

O Blance wiem tyle, że wyłazi mi z lodówy, ma bułgarskie korzenie i śpiewała na Sylwestrze Marzeń, tyle.

No tak Rafałek dodał swojej Rafałkowości THE RAJD. Wiesz co aż mam ciary żenady jak sobie to przypomnę.. pamiętam jak mi się wtedy głupio robiło jak ludzie reagowali na to ,,cudo'' muzyczno-wokalno-wizualne..

Na Instagramie TVP pokazuje powoli zajawki z prób, które właśnie trwają, czekam na sneak peek Janka na razie: Felivers mają jakieś wizualizacje z napisem ,,Felivers'' w formie wycinków z gazet jak to bywa w przypadku pogróżek. Kuba będzie z dwoma tancerkami, Dominik z gitarą, napisy ,,be good'' w tle taką czcionką jak na zdjęciu promującym singiel.


Edit: Tak, Ochman chyba też był całkiem przyzwoicie typowany w notowaniach. Propozycja była solidna i nie chciałabym, żebyśmy teraz wysłali coś 10 poziomów niższego.. Eurowizja ewoluuje i chciałabym, żeby Polska w tym konkursie również to robiła.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-02-25 o 11:56
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 12:58   #79
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-25, 13:37   #80
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mi tylko z klimatem piosenki gryzły się te różowo-niebieskie wizualizacje. Pamiętam, że chciałam zmiany oprawy scenicznej u Ochmana pod względem kolorów. Na Eurowizji wkurzały mnie te pioruny i nakładki alfa - alfa maska (tak to się nazywa? ) te tancerki miały potencjał, kolorystyka była o niebo lepsza, ale nakładki to zło..

Tak, Janek wspominał, że klimat będzie podobny choć nie chce jota w jotę odtwarzać teledysku. Sam przyznał, że jako artysta lubi spójność w swojej twórczości. Teledysk do Gladiatora jest według mnie bardzo kompatybilny z tekstem i tematem poruszonym w utworze i ja to cenię!

Powiem tak - Jann, później Dominik i długo, długo nikt..

Sneak peek Alicji - stoi sztywno przy mikrofonie, jakiś żółty kolor na scenie jest (to są sekundowe urywki więc sory, że tak ubogo piszę, ale ubrań nie mają tych do występu więc nawet o tym nie mogę wspomnieć). Ahlena ma dwie tancerki, które trzęsą brzoskwiniami, trochę widzę fioletu i napisy z tyłu ,,Ahlena.''

A proszę bardzo. Jak się spodoba to miłego słuchania Janka czyli jutro kibicujemy tak samo?

Edit:

Blanka będzie miała z tyłu nie wiem czy na podłodze czy na wizualizacji, ale na dole podświetlany napis ,,Blanka'', w tle wizualizacje z palmami, ona i cztery tancerki. Kolorystyka - przeważa fiolet, widzę też trochę niebieskiego, różu, zieleni.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-02-25 o 13:52
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 14:19   #81
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 14:35   #82
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak, instrumenty u Ochmana na preselekcjach były super, ja ogólnie uwielbiam muzykę na żywo i ,,żywy instrumental'' jakkolwiek to brzmi

Felivers całościowo piosenka z filmu romantycznego dla nastolatek z 2002

Co do Alicji.. tak mówisz? możliwe, że tak właśnie jest! na żółty bym nie wpadła, to taki radosny, słoneczny kolor, a piosenka to ma radość na poziomie minus dno.

Blanka to ma taki głos jak dzidzia, taka moda jest teraz?

Nie wiem czy widziałaś ale Ahlena ma w tle na wizualizacjach balony. Balony i brzoskwinie, mamy komplet? komplet walorów kobiecych

Dodali Majkę.. o matko jak tam wali światłami po oczach. Na scenie takie nic. W ogóle myślałam, że będzie trochę złota jak w teledysku, bardziej by pasowało a tu jakimś czerwonym pojechali no i to miganie świateł dla epileptyków zabójcze.. a ja jestem zdrowa i mi się w oczach mieni..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 15:16   #83
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2023

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 15:30   #84
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam takie przemyślenia.. jeśli ma się to udać a jury nie da Janka na pierwszym miejscu to lepiej żeby wygrała u nich Blanka chyba, bo.. jak widzowie dadzą Janka na pierwszym a Alkę na drugim, a jury Blankę na pierwszym a np. Janka na drugim to Janek wygra bo będzie miał 12 + 10 punktów - razem 22, a Blanka od jury 12 i od widzów podejrzewam mniej niż 10.. gorzej jak będzie Alka na pierwszym u jury a na drugim u widzów, wtedy Janek z Szemplińską mają remis i jedzie wygrany jury.. pewnie pokrętnie tłumaczę bo zmienili głosowanie - pewnie wiesz. Nie będzie dwóch tur.

Komentarz odnośnie Mai - padłam ale serio tak jest! ja nie mogę się skupić na śpiewie bo mi miga to światło za bardzo, może tak chcą zakryć niedociągnięcia wokalne, które według mnie Majka ma.

Jest JANEK! ale dali moment no.. urwali w najlepszym
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2023-02-25 o 16:04
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 21:01   #85
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Eurowizja 2023

Co do Alicji to wydaje mi się ze ona po prostu nie umie spiewac wysokich dźwięków .Pamietam jak się męczyła śpiewając To nie ja byłam Ewa w preselekcjach w 2020 a nie było to w jakiejś wybitnie wysokiej tonacji .Dlatego wszystkie piosenki pisane pod nią brzmią jakoś tak smutno i bucząco .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 12:42   #86
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Co do Alicji to wydaje mi się ze ona po prostu nie umie spiewac wysokich dźwięków .Pamietam jak się męczyła śpiewając To nie ja byłam Ewa w preselekcjach w 2020 a nie było to w jakiejś wybitnie wysokiej tonacji .Dlatego wszystkie piosenki pisane pod nią brzmią jakoś tak smutno i bucząco .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo ciekawe spostrzeżenie. A z tym ,,bucząco'' trafiłaś w samo sedno, właśnie tego określenia mi brakowało z całym szacunkiem do jej głębi głosu itd. po chwili zaczyna mnie męczyć i nic na to poradzić nie mogę..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 12:58   #87
agata1213
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 247
Dot.: Eurowizja 2023

Nudna ta piosenka Blanki, mam wrażenie, że takie "rytmy" były modne kilka lat temu, teraz to takie wtórne dla mnie.
agata1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 13:01   #88
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez agata1213 Pokaż wiadomość
Nudna ta piosenka Blanki, mam wrażenie, że takie "rytmy" były modne kilka lat temu, teraz to takie wtórne dla mnie.
Mam to samo zdanie, żeby wysyłać takie taneczne utwory trzeba mieć kogoś takiego jak Chanel z Hiszpanii w zeszłym roku. Blanka wypada słabo, ,,Solo'' jest płaskie, powtarzalne i mocno generyczne. Nie na taki konkurs. Poza tym (mogę się mylić), ale występując dzisiaj po Janku zostanie przez niego przyćmiona.. no ale zobaczymy jak będzie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 13:32   #89
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Eurowizja 2023

Większość numerów słyszałam tylko raz (bo na niektóre szkoda czasu), ale posłuchałam kilku wywiadów z Jannem i w ogóle jaki fajny chłopak z niego Sympatyczny i elokwentny, serio skupia na sobie uwagę - w pozytywnym sensie. Piosenka też z największym potencjałem ze stawki, chociaż jest parę momentów, których się boję.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-26, 14:50   #90
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2023

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Większość numerów słyszałam tylko raz (bo na niektóre szkoda czasu), ale posłuchałam kilku wywiadów z Jannem i w ogóle jaki fajny chłopak z niego Sympatyczny i elokwentny, serio skupia na sobie uwagę - w pozytywnym sensie. Piosenka też z największym potencjałem ze stawki, chociaż jest parę momentów, których się boję.
Oj no, żebyś wiedziała! uwielbiam chłopaka. Normalny, sympatyczny, uśmiechnięty, nienadmuchany, pokorny, ale ze zdrową pewnością siebie. Kupił mnie totalnie

Na scenie mega charyzmatyczny, wzrok ciężko oderwać. Posłuchałam sobie sporo występów na żywo, akurat Gladiatora w pełnej wersji znaleźć nie można przez co od wczoraj mam ścisk w żołądku bo się stresuje, żeby świetnie mu poszło dlatego, że w obecnych czasach Eurowizji tylko on może stanąć w szranki z konkurencją. Miejmy nadzieję, że niepotrzebnie się boimy, w końcu nie byle kto śpiewał w Operze Narodowej, do tego ma wykształcenie muzyczne i jest obdarzony dosyć rzadkim głosem - kontratenorem

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Czy z kimś się tutaj ,,widzę'' dzisiaj o 17:30?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-27 13:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.