palo santo - problem z zapachem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-28, 13:00   #1
psyched
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4

palo santo - problem z zapachem


Cześć,

Mam pytanie odnośnie palo santo - w zeszłym tygodniu zamówiłam paczuszkę na spróbowanie. Jedno drewienko spaliło się idealnie i miało ten cudowny, charakterystyczny aromat. Niestety przy spalaniu kolejnych (próbowałam na wszystkich pozostałych, ok 8/10 sztuk) wydzielał się duszący zapach palonego drewna. Myśląc że może to kwestia jakości towaru (mimo iż firma deklarowała oryginał i udostępniła certyfikaty) zamówiłam zestaw z innego sklepu i niestety znów pojawił się ten sam problem. Czy ktoś orientuje się z czego może to wynikać?

Dodam że podpalam drewienka zgodnie z zasadami (przeczytałam chyba wszystkie poradniki w sieci) - zapałką lub świecą, pod kątem 45 stopni itp. Tak naprawdę w akcie desperacji próbowałam na różne sposoby ale niestety poza tym pierwszym drewienkiem każda kolejna sztuka również wydziela śmierdzący dym który nie ma nic wspólnego z tym orzeźwiającym oryginalnym zapachem (który dobrze znam bo wiele razy ktoś palił drewienka przy mnie + pierwsze które podpaliłam spalałam kilka razy, aż do końca i za każdym razem miało ten sam zapach więc nie sposób go pomylić).

Będę wdzięczna za rady/wskazówki bo już kompletnie nie wiem co i jak...

Dziękuję i życzę miłego dnia,

Monika
psyched jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-28 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.