Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-06, 14:02   #1621
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Opowiedz coś o nich - ostatnio zaonteresowałam się tą serią. Póki co kupiłam emulsję myjącą (narazie w fazie testów) z myślą o myciu twarzy, ale na całą serię mam oko.

Który z Antków Twoim zdanie jest najlepszy? Miałam próbkę XL Creme Fondante oraz miniaturkę DP, najbardziej drażnił mnie w obu zapach...

Filtry w rozpylaczu będę dopiero testowac (mam z Targowiska, to niewielkie ilości). Mleczko testuję od piątku. Tylko krem Hydrance Optimale miałam wcześniej i uwielbiam go.
hm, a czy Hydrance Optimale nie zapycha? jak oceniasz jego działanie?

jeżeli chodzi o Antki, to zależy jaką masz cerę i jaki typ filtrów lubisz. tak w skrócie:
- Fluide Extreme jest bardzo leciutki, nie czuję, że mam go na twarzy, bielenie jest praktycznie zerowe, jeżeli dobrze rozsmaruję to nie ma go wcale. nie wysusza mimo alkoholu.
- Creme Fondante baaardzo mi przypadł do gustu jest bardziej treściwy niż FE, ale nie zapycha mojej mieszanej, odwodnionej i wrażliwej cery. zauważyłam lekkie nawilżenie. skóra wygląda promiennie i zdrowo - właśnie dziś mam go na twarzy
- Dermo-Pediatrics jest raczej z lżejszych filtrów bo to mleczko. miałam je już w zeszłym roku więc dobrze się znamy niestety trochę bieli, ale nie za bardzo. dobrze trzyma się twarzy. podobnie jak reszta, nie zapycha mnie. jeżeli nie lubisz alkoholu w kosmetykach to DP może Ci się nie spodobać, bo jest wyczuwalny, dopiero później znika.
- Lait Veloute, dopiero jestem w fazie testów.

podsumowując, ciężko byłoby mi się zdecydować na jeden ulubiony filtr LRP

a co do serii Lipikar to emulsja jest świetna - natłuszcza i nawilża moją skórę bardzo intensywnie, wchłania się świetnie, nie klei do ubrań czy pościeli. warto ją kupić krem do stóp też jest niezły chociaż oczekiwałam trochę większego nawilżenia, ale świetnie zmiękcza twardy naskórek, wygładza stopy.

jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:25   #1622
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
hm, a czy Hydrance Optimale nie zapycha? jak oceniasz jego działanie?
Hydrance Optimale (znam tylko tę wersję Riche, UV ani Legere nie testowałam) doskonale nawilża, to mój ulubiony nawilżacz do twarzy, to moja druga tubka. Narazie mu ufam w 100% - cera mięciutka, rozjaśniona, promienna i doskonale nawilżona. Zostawia lekki film. Co do zapychania to ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo moja cera nie należy do łatwo zapychalnych, mnie w każdym razie nie zapycha, ale nie wiem, czy w życiu trafiłam na więcej niż 2 kosmetyki, które by to robiły.

Co do filtrów, to mam bardzo małe doświadczenie, bo w blokery zainwestowałam dopiero tej wiosny (poza tymi Avenkami i próbkami Antków mam Iwostin Solecrin spf 40), nie wiem w zasadzie czego się wytrzegać, a czego szukać przy suchej i wrażliwej cerze. Dość mi sie podobał i Antek DP i XL Creme Fondante, ale na razie nie zamierzam kupowac żadnego, bo mam spore zapasy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 14:59   #1623
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Angry Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

[QUOTE=Hosenka*;4941127]kolmanka: masz chyba więcej niż ja Zaraz przegladne dokładnie zdjęcia i zapewnie pare pytań bede mieć
pytaj pytaj
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 15:48   #1624
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
pytaj pytaj
uporałam sie z fotkami

1. krem winogronowy - dobrze nawilża? zadowolona jestes?
2. krem YR z rumiankiem - j.w.
3. maseczki z Oriflame - winogornowa, pomidorowa, jagodowa i algowa - jak oceniasz ich działanie?
4. żel mietowy YR - wykukałam go w cenniku YR a jak dotąd nie zwróciłam na niego uwagi w salonie. Jaki to rodzaj mięty - słodka, czy bardziej ostra? Masz porównanie z żelem Aqua Vibes który był rok temu w ofercie Oriflame?? Czy też chłodzi?
5. szampon bananowy - jak go porównasz z papają i kiwi? Miałam ten drugi, ale niezbyt się u mnie spisuje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 16:41   #1625
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
uporałam sie z fotkami

1. krem winogronowy - dobrze nawilża? zadowolona jestes?
2. krem YR z rumiankiem - j.w.
3. maseczki z Oriflame - winogornowa, pomidorowa, jagodowa i algowa - jak oceniasz ich działanie?
4. żel mietowy YR - wykukałam go w cenniku YR a jak dotąd nie zwróciłam na niego uwagi w salonie. Jaki to rodzaj mięty - słodka, czy bardziej ostra? Masz porównanie z żelem Aqua Vibes który był rok temu w ofercie Oriflame?? Czy też chłodzi?
5. szampon bananowy - jak go porównasz z papają i kiwi? Miałam ten drugi, ale niezbyt się u mnie spisuje
a więc:

ad1) bardzo dobrze nawilza , nie jest tłusty dla mojej cery jest wręcz idealny ma nietłustą formułę, po posmarowaniu czuje takie jakby poduszeczki na buzi hheeh

ad2)
dla mnie kosmetyki Yves rocher z tej rumiankowej serii są super, mają typowo rumiankowy zapach, sa bardzo łagdone , nie uczulają mnie ani mojej mamy( która ma bardzo wrazliwa cerę), nawilżenie czuje do 10 godzin po posmarowaniu się

ad3)a co do maseczek
winogronowy- typu peel-off , zapach taki sam jak kremik, delikatnie złuszcza i czysci pory
pomidorowa- zapach mnie odpycha!!! trudno sie zmywa nie polecam
jagódka-pychoteczka, typu peel-off, chyba sie pokusze o resztę serii jagodowej, buzia bardzo ładnie pachnie po maseczce i jest taka świeza
algowa- ma małe, delikatne drobniki w sobie, bardzo dobrze nawilza!!!!!!!

ad4) nie miałam nic z Aqua Vibes, jej zapach jest bardzo delikant , ale polecam sostowac ja tylko w upały bo bardzo fajne chłodzi

ad5) dla mnie wszystkie szampony z linii Naturals sa świetne ale zapach bananów wolę bardziej niż papaję, no i jest w odzywką 2 w 1 takze polecam
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 16:45   #1626
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
a więc:

ad1) bardzo dobrze nawilza , nie jest tłusty dla mojej cery jest wręcz idealny ma nietłustą formułę, po posmarowaniu czuje takie jakby poduszeczki na buzi hheeh

ad2)
dla mnie kosmetyki Yves rocher z tej rumiankowej serii są super, mają typowo rumiankowy zapach, sa bardzo łagdone , nie uczulają mnie ani mojej mamy( która ma bardzo wrazliwa cerę), nawilżenie czuje do 10 godzin po posmarowaniu się

ad3)a co do maseczek
winogronowy- typu peel-off , zapach taki sam jak kremik, delikatnie złuszcza i czysci pory
pomidorowa- zapach mnie odpycha!!! trudno sie zmywa nie polecam
jagódka-pychoteczka, typu peel-off, chyba sie pokusze o resztę serii jagodowej, buzia bardzo ładnie pachnie po maseczce i jest taka świeza
algowa- ma małe, delikatne drobniki w sobie, bardzo dobrze nawilza!!!!!!!

ad4) nie miałam nic z Aqua Vibes, jej zapach jest bardzo delikant , ale polecam sostowac ja tylko w upały bo bardzo fajne chłodzi

ad5) dla mnie wszystkie szampony z linii Naturals sa świetne ale zapach bananów wolę bardziej niż papaję, no i jest w odzywką 2 w 1 takze polecam
Dzięki za odpowiedzi

Skusze się wiec zapewne na ten żel miętowy - tylko napisz prosze czy on jest słodki jak np. w gumach orbit czy bardziej zalatuje pastą do zębów

Papaja i kiwi też jest z odżywką a jak dla mnie to nawet obok odżwyek nie stał

zdziwiła mnie Twoja opinia o algowej maseczce, bo na KWC czytałam niezbyt pochlebnie recenzje na jej temat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 17:34   #1627
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi

Skusze się wiec zapewne na ten żel miętowy - tylko napisz prosze czy on jest słodki jak np. w gumach orbit czy bardziej zalatuje pastą do zębów

Papaja i kiwi też jest z odżywką a jak dla mnie to nawet obok odżwyek nie stał

zdziwiła mnie Twoja opinia o algowej maseczce, bo na KWC czytałam niezbyt pochlebnie recenzje na jej temat
bardziej słodki ale bardzo orzeżwiający, a algowa to pewnie zależy od cery jak dla mnie jest na prawdę super, musiałabyś może przetestować ją na sobie póki kupisz
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 21:51   #1628
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Od siebie radzę uważać na algową - mnie strasznie podrażniła i w ogóle nie nawilżała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 17:05   #1629
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Maskę Lorys mozna kupić np. w Auchan.
Fajne zbiory dziewczyny, ja aktualnie wykańczam mnóstwo kosmetyków, więc może niedługo też zaprezentuję moje zbiory.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 18:15   #1630
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje letnie zakupy
Gdyby nie wyjazd pewnie dokańczałabym te, które stoją w łazience, ale cześć jest na wykończeniu wiec wolałam nie ryzykować, że np szampon skończy mi się w połowie pobytu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (63,2 KB, 286 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 18:32   #1631
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

maja jak oceniasz szamponik i odżywkę gliss kur?? fajne są? dobrze dbają o włoski?

a cóż to w takim zielonym opakowaniu... jakas maska do wlosow? jaka? fajna jest?

agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 18:53   #1632
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kolmanka: widzę, że masz galaretkę pod prysznic z Avonu mogłabyś mi napisać, jak się sprawuje? i może trochę głupie pytanie - ale jak jej używasz? bo zamówiłam ją sobie ostatnio i teraz się zastanawiam, jak jej używać a tak wogóle, to fantastyczne zbiory pozdrawiam serdecznie
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:11   #1633
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
maja jak oceniasz szamponik i odżywkę gliss kur?? fajne są? dobrze dbają o włoski?

a cóż to w takim zielonym opakowaniu... jakas maska do wlosow? jaka? fajna jest?

Szampon Gliss Kur pewnie użyję dopiero jutro jak wyląduję w hotelu
Ale miałam go jakiś czas temu i byłam zadowolona. Ale mam włosy w dobrej kondycji więc one niewiele wymagają. Kupiłam specjalnie Gliss Kura na wyjazd bo słońce, słona woda wysuszają włosy, a seria jedwabna Gliss Kura lekko obciąża włosy i naprawdę w moim przypadku je odżywia. Pięknie pachnie i mocno sie pieni.

To zielone to odżywka Kallos. Ma nieprzyjemny/specyficzny zapach(ale już do niego przywykłam). Bardzo dobrze wygładza włosy, nie obciąża ich. Po zastosowaniu tej odżywki włosy nie oklapują, ale są lekkie i lśniące zarazemBardzo ułatwia rozczesywanie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:19   #1634
blondynfarbowany
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

mam problemy z przesuszaniem sie skory, a w dodatku bladosc mnie straszna gnebi wiec ostatnio uzywam dove summer glow, zarowno do twarzy i do ciala. poza tym zel myjacy, tutaj moje preferencje zmienne sa, oraz krem do stop scholla bo mi sandaly nieco daja w kosc...pardon, w stopy
blondynfarbowany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:31   #1635
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Kolmanka: widzę, że masz galaretkę pod prysznic z Avonu mogłabyś mi napisać, jak się sprawuje? i może trochę głupie pytanie - ale jak jej używasz? bo zamówiłam ją sobie ostatnio i teraz się zastanawiam, jak jej używać a tak wogóle, to fantastyczne zbiory pozdrawiam serdecznie
sprawuje sie ok , na poczatku nie umiałam jej stosowac bo mi się wałkowała na skórze ale potem odkryłam , ze musisz po prostu miec mokra skórą a dopiero potem myjesz ją tą galaretką i na rękę nakładasz na prawde mało tego specyfiku i powinno byc okej
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 19:44   #1636
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Szampon Gliss Kur pewnie użyję dopiero jutro jak wyląduję w hotelu
Ale miałam go jakiś czas temu i byłam zadowolona. Ale mam włosy w dobrej kondycji więc one niewiele wymagają. Kupiłam specjalnie Gliss Kura na wyjazd bo słońce, słona woda wysuszają włosy, a seria jedwabna Gliss Kura lekko obciąża włosy i naprawdę w moim przypadku je odżywia. Pięknie pachnie i mocno sie pieni.

To zielone to odżywka Kallos. Ma nieprzyjemny/specyficzny zapach(ale już do niego przywykłam). Bardzo dobrze wygładza włosy, nie obciąża ich. Po zastosowaniu tej odżywki włosy nie oklapują, ale są lekkie i lśniące zarazemBardzo ułatwia rozczesywanie.
dziekuje bardzo
w takim razie milych wakacji


ja takze wyjezdzam ale w piatek nad srodziemne
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 20:26   #1637
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dzisiejsze moje zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08-08-07_1700.jpg (23,6 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-08-07_1701.jpg (62,1 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-08-07_1702.jpg (65,9 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-08-07_1703.jpg (75,6 KB, 115 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 14:26   #1638
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
dzisiejsze moje zakupy
Ja też miałam zamiar kupić wczoraj oba te czekoladowe żele pod prysznic Kamill, ale w końcu się opanowałam i wzięłam tylko ten z kokosem. Pachną tak, że..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 14:30   #1639
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też miałam zamiar kupić wczoraj oba te czekoladowe żele pod prysznic Kamill, ale w końcu się opanowałam i wzięłam tylko ten z kokosem. Pachną tak, że..
Czyżby jakaś promocja na nie była Bo chętnie bym znów kupiła czekoladowo-miętowy, bo mimo czekolady jest odświeżający i nawet chłodzący, więc w sam raz na lato
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 14:51   #1640
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czyżby jakaś promocja na nie była Bo chętnie bym znów kupiła czekoladowo-miętowy, bo mimo czekolady jest odświeżający i nawet chłodzący, więc w sam raz na lato
w Superpharm sa w promocji - przegladałąm ostatnio gazetkę żeby sprawdzić co mnei ciekawego ominie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 14:55   #1641
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
w Superpharm sa w promocji - przegladałąm ostatnio gazetkę żeby sprawdzić co mnei ciekawego ominie

hosenka-gdzie sie zaklada watek o wymianie kosmetykow z wizazankami????
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 14:57   #1642
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
w Superpharm sa w promocji - przegladałąm ostatnio gazetkę żeby sprawdzić co mnei ciekawego ominie
Fakt, są, ale lipna ta promocja, bo mniej więcej tyle samo o ile nie taniej kosztują w Carreofur normalnie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:05   #1643
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
hosenka-gdzie sie zaklada watek o wymianie kosmetykow z wizazankami????
na podforum Targowisko - kosmetyki http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=10

Mnie te żele jakoś nie kuszą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 15:51   #1644
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
na podforum Targowisko - kosmetyki http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=10

Mnie te żele jakoś nie kuszą

dzieki wielkie...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:12   #1645
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zaczełam myśleć nad kupnem 2 żeli pod prysznic i wypadło na nie. Na razie stoją w kącie i czekają na swoją kolej.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:41   #1646
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

No to i ja wkleję po dłuższej przerwie mój pielęgnacyjny zbiór. Starałam się uwiecznić prawie wszystko (poza zapasami, tylko szampon jest 2x, no i próbek tylko niewielka część, bo wiele jest w pojemniczkach Sephora). Staram się systematycznie pomniejszać zbiór i wykorzystywać zapasy...

Zdj. 1 - płyn do demakijażu oczu, mleczka, toniki
Zdj. 2 - kremy, peelingi, maseczki do twarzy oraz kremy pod oczy
Zdj. 3 - pielęgnacja stóp
Zdj. 4 - peelingi i żele pod prysznic
Zdj. 5 - balsamy, kremy i masła do ciała
Zdj. 6 - mydła, zagubiony wcześniej scrub do ciała , antycellulitowe, mleczko do opalania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (35,7 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (38,3 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (45,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (52,7 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (46,8 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (53,7 KB, 222 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:44   #1647
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ciąg dalszy:

Zdj. 7 - szampony, odżywki, spray'e
Zdj. 8 - pielęgnacja dłoni i dezodoranty
Zdj. 9 - pianki do golenia, saszetki, zmywacz i kremy, o których zapomniałam wcześniej
Zdj. 10 - smackersy i inne balsamy do ust
Zdj. 11 - do kąpieli, miniatury, część próbek, zapomniany spray i masło.

To mniej więcej wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (53,7 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (48,9 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (32,9 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (56,6 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (54,0 KB, 298 załadowań)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:49   #1648
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

snowqueen świetny zbiór.
i ile smackersów.
munj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:50   #1649
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ooo.. Fajny zbiór. Smackersy.

Napisz coś o fluidzie nawilżającym. Zastanawiałam się nad nim, ale w końcu postanowiłam przejść na pielęgnację apteczną.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4968199
Co to za oliwki?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 16:59   #1650
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez munj Pokaż wiadomość
snowqueen świetny zbiór.
i ile smackersów.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ooo.. Fajny zbiór. Smackersy.

Napisz coś o fluidzie nawilżającym. Zastanawiałam się nad nim, ale w końcu postanowiłam przejść na pielęgnację apteczną.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4968199
Co to za oliwki?
Jeśli chodzi o smackersy to taka moja mała mania

Nie wiem, czy używałaś kremu z tej samej serii. Działają podobnie Nawilża nieźle, tylko konsystencja lżejsza, delikatniejsza, cera się nie świeci, u mnie szybko się wchłania (ale ja mam cerę z tendencją do przesuszania, ale kupiłam ten fluid, by mieć coś lekkiego w zapasie na b. upalne dni). Zapach bez zmian b. ładny Nie używam go często, bo na codzień byłby dla mnie zbyt słaby, ale podoba mi się, podobnie jak krem.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-08-09 o 17:00 Powód: dopisek
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.