Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 19:27   #1591
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
castingu uzywalam rok temu 8304 teraz go wycofali:/ 1,5 roku temu probowalalm chyba alabastrowego blond garniera color&shine i mialam po nim strasznie wysuszone wlosy a kolor byl szarawy dlatego zastanawialam sie jak ejst z innymi farbami garbiera. ech:P szkoda ze zdjecia na opakowaniu nie odzwierciedlaja koloru jaki wyjdzie naprawde :P

no niestety bo każdy ma inny kolor włosków:P jak po garnierze mialas wysuszone to brilance to już wogóle ci wysuszy... musisz zajrzeć do dobrej drogerii najlepiej rossman gdzie jest duzy wybór farb.. i sobie pooglądać i poczytac
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:05   #1592
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja aż boje sie umyc te wlosy Poki co jedna z Was jest na tak, druga na nie. Ja wczoraj robilam, kazdy widzi roznice, że wychłodziło i wogole, mi tez sie bardzo podoba ale jak umyje wlosy moze zmienie zdanie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:07   #1593
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dzis kupilam loreal kolor sztokcholm zobaczymy co z neigo wyjdzie mam nadzieje ze bedzie ladnie w srode ide do fryzjerki farbowac
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:08   #1594
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no niestety bo każdy ma inny kolor włosków:P jak po garnierze mialas wysuszone to brilance to już wogóle ci wysuszy... musisz zajrzeć do dobrej drogerii najlepiej rossman gdzie jest duzy wybór farb.. i sobie pooglądać i poczytac

z tym to nie mam problemu , ogladanelam chyba juz wszystkie kolory ktore mnie interesuja ze wszystkich stron tylko dalej sie nei gmeo zdecydowac bo co farba to i pozytywne i negatywne opinie ciekawi mnie tez odcien orzechowy zlocisty blond z garniera ale boje sie ze wyjdzie za rudy ( lekko rude bede tolerowac ale rude rude nie:P , jak cos to juz czerowne )
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:11   #1595
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia postanowiłam sobie że przetestuję A10, C12 i jak dalej będzie żółto- to przejadę się do hurtowni po tą londę... przypał jest tylko taki że w tej hurtowni wody są 1litr i chcę najpierw zobaczyć czy wytrzymam taką wodę np. w palette Bo po co mi wielka woda za jakieś 50-60zl jak się okaże że efekt i tak żółty i piecze jak cholera
A znów jakbym wodę 9 kupiła to się może okazać że za słaba, a małych w hurtowni nie ma... no i ciągle myślę nad tą londą, bo londa jednak trochę żółknie...zawsze mam jeszcze ducastel albo farmavitę.... no i w tej hurtowni nie wszystkie odcienie są dostępne od ręki, często trzeba czekać aż sprowadzą, to też mi się nie podoba...
taka droga woda utleniona ? ja kupilam oxydant 1l za 10zl ze stapitz. a ten A10 rozswietlony popielaty blond bardzo ladnie wychodzi, ale juz dawno jej nie uzywałam
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:39   #1596
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Snowhite, no cudownie! Chłodniutki ten stokholm, super
dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
sliczny masz ten kolorek marze o takim ale zniechecilam sie do sztokcholmu bo wlasnie na probniku jest szary a powiedz mi jaki mialas kolor przed farbowaniem i jaki jest twoj naturlny ??bo ta farba na ciemne odrosty sie nie nadaje prawda
na probniku jest zupelnie inny kolor to fakt przed farbowaniem mialam balejaz a odrosty mam sredni blond i lapie niezle

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Fotki w świetle dziennym, wybaczcie ze wymazalam twarz ale wygladam bardzo "niewyjściowo", nawet sie nie czesalam, robilam jak wyszlam z psem na pola

1 zdjecie dla przypomnienia - takie były
pozostałe - takie są

Jestem jednak na tak, obejrzałam sobie kolor wg mnie różni się od tego co był. Zniszczenia też nie widze. Oczywiscie szczerze watpie czy poradziłby sobie z odrostem ale "dla odświeżenia" koloru myślę że raz na 2-3 mce można go stosować
no duzo jasniejsze super jeszcze maly ''balejaz'' masz ale juz co raz ladniej

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
No więc dziewczynki tyle zostało po chłodzie po jednym myciu włosów u mnie. Dla porównania drugie zdjęcie zaraz po farbowaniu i niezłe siano, na szczęście nałożyłam tonę odżywek więc jakoś mniej więcej wyglądają.
oj ale i tak chlodniejsze niz przed farbowaniemmi sie podoba

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dzis kupilam loreal kolor sztokcholm zobaczymy co z neigo wyjdzie mam nadzieje ze bedzie ladnie w srode ide do fryzjerki farbowac
kolor wychodzi bardzo ladny
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 21:41   #1597
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

NATASHA wielkie dzięki! Więc słowo się rzekło, jak jutro czas mi pozwoli położę na odrost tą A10. Ja wiem że są wody tańsze ale akurat londa ma dość drogą wodę, schwarzkopf też. Co prawda można robić farby z najtańszą wodą którą jest niewątpliwie joanna, ale mam złe doświadczenia z pracowni- kolor potrafił wypłukiwać się po niecałym miesiącu ale mogła to być też wina farb echosline Ale wolę sobie włosów niepotrzebnie nie niszczyć tym bardziej że mam długie- za biust i wciąż zapuszczam.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 22:12   #1598
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A orientuje się któraś z Was, ile % jest woda w tej farbie ? Bo mnie kusi do zakupu ale jeśli ma 12% to wolałabym z nią nie ryzykować, a to jest farba mocno rozjaśniająca i obawiam się, że tyle właśnie ma ...
Farba Schwarzkopf Brillance, nr 813 Satynowy blond.

I co myślicie o tej farbie Wellatonu 10/0 ? Czy nie wychodzi z niego żółtko ? Kuuurcze, dzień dekoloryzacji nadchodzi wielkimi krokami a ja wciąż nie wiem jaki blond nałożyć żeby wyszedł ładnie, coś podobnego jak w załączniku ..

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-06-28 o 22:26
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 01:05   #1599
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
NATASHA wielkie dzięki! Więc słowo się rzekło, jak jutro czas mi pozwoli położę na odrost tą A10. Ja wiem że są wody tańsze ale akurat londa ma dość drogą wodę, schwarzkopf też. Co prawda można robić farby z najtańszą wodą którą jest niewątpliwie joanna, ale mam złe doświadczenia z pracowni- kolor potrafił wypłukiwać się po niecałym miesiącu ale mogła to być też wina farb echosline Ale wolę sobie włosów niepotrzebnie nie niszczyć tym bardziej że mam długie- za biust i wciąż zapuszczam.
moge pokazac Ci fotke jakie ladne wlosy mi wysly po tym kolorku. robilam nia pierwszy raz wtedy wlasnie na zafarbowane joanna szlachetna perla ktora uzylam na naturalne wlosy i byly na koncach rude jakby i na gorze takie zlotawe, niezbyt ogolem ciekaw kolor, znaczy sie dosc ładny tylko calkiem inny niz myslalam a to uzyta po raz pierwszy na naturalnych byla wiec z dolu ciemne.

na tych fotkach wlosy na koncach sa inne, poniewaz nalozylam na polowe wlosow z gory a na dol nie wystarczylo ;p wlasnie ta farbe polozylam na wlosy,ktorych z rok nie farbowalam po tym ekperymencie z joanna i robilam sobie odrosty woda utleniona i mylam szampnem rumiankowym dla zlotego odcienia

na tym pierwszym zdj to widac jeszcze jakies pasemka ciemne, chyba szamponetka robione heheh dwie kolejne fotki to efekt tez po palette ale z permanent natural colors Popielaty blond.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:08   #1600
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nataha śliczne masz włoski ! Kurde to może ja też powinnam zacząć od tej permanent a potem dopiero A10 w razie jak coś nie wyjdzie?
Bo ja się przeraziłam że ta permanent jest max do ciemnego blondu a ja mam taki ciemny blond/jasny brąz więc żeby potem nie mieć odrostu rudego... a tobie ten odrost tak wyszedł tą farbką naturals??? odrost masz extra rozjaśniony.
Katedabandit napisała mi że A10 strasznie piecze, czy ja dam radę wytrzymać ? No zobaczymy później, dam wam foty po moich eksperymentach, mam nadzieje że głowy sobie nie popalę... Jeszcze tak myślę że może tą A10 rozcieńczę z wodą żeby obniżyć stężenie wody 12 tak do powiedzmy 10...zawsze to lepiej wytrzymać, tylko żebym nie przesadziła.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 08:10   #1601
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bunny, ale sama wiesz, że nawet jeśli 9 będzie za słaba, to jak ją przetrzymasz, to powinno byc ok. Aleś sie uwzięła na ten żółty.. zalazła Ci za skórę ta nauczycielka, co? Ale trzymam kciuki, żeby było ślicznie!

edycisko, jestes fenomenem, takie jasne włosy po castingu? Z ciemnego blondu masz platynowy.. kładłas na naturalne?

zagubiona, nie sugeruj sie tym, że ktos ma rudy odcien po złotych odcieniach. Mnie popiele itd tez wychodzą rude, ale wszytsko zalezy od rodzaju włosa. Zrób na pasmie spod spodu, to się przekonasz, czy taki złoty blond wychodzi jak sobie wymarzyłas.

kotka, ja widze, ze Ty masz takie włoski jak ja, bo masz zawsze problem z rudym.. ech, ale po tym brillance masz śliczny chłodny kolor!

Agatau, ewidentnie kolorek zmieniły. Ja tez mam po dekolorze (co prawda od ucha w dół już tylko), ale po garnierze bardzo ładnie się błyszczą.

Ja szczerze mówiac wolę włosy tak ze 2 tyg po farbowaniu, bo mi sie kolor dopłucze do takiego naturalnego i robi się lekki podkład z ciemniejszego anturalnego odrostu.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-06-29 o 08:14
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 09:56   #1602
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a co lepiej uzyć na konce które jeszcze sa brązowe farbe czy rozjasniacz??? bo zawsze farbuje odrost i mam na górze blond a pare wlosków od spodu kilka cm od skóry sa brązowe... co lepiej uzyć??

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

na końcach lekki brąz
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=66049

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

kotka, ja widze, ze Ty masz takie włoski jak ja, bo masz zawsze problem z rudym.. ech, ale po tym brillance masz śliczny chłodny kolor!

no tak! ciągle jakis rudzielec mi chce wyjsc... ale odrosciki nie takie zle po tej brilance jeszcze troszke sie buntuja i wyszedl bardziej slomkowy, ale nie orużnia sie tak jak po garnieze... za miesiac powtórka i powinien wyjsc taki jak oczekuje!!!! (tam gdzie byly pasemka bardzo chlodny
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:03   #1603
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

natasha325 a jaki masz naturalny kolor wlosow? Ten Palette A10 tak mocno Ci wzial odrosty? Bo jest bardzo jasno i ładnie

Kotka - ja bym nie dawała rozjasniacza na koncowki bo pewnie się spalą. Nie wyglada to zle, moze obetnij te końce? Bo jak dasz rozjasniacz pewnie Ci sie pkruszą

mysia m dziś mylam wlosy i jest ok Ja tez wolę blond po paru dniach, nie wiem czemu ale mi zawsze z czasem jasnieje, tak jakby się "dopłukuje". W sumie to ten Casting nie jest zły, jak ktos chce odświezyc kolor raz na jakiś czas to polecam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:08   #1604
febex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Smile ładny blond

Kochane fryzjerki pomocy!!! Mam problem z uzyskaniem ładnego blondu. Błagam o wskazówki, ale z praktyki. Teoria niestety nie sprawdza się w 100%. Odrost jest w kolorze 6-7 ( natura) około 2cm długości blond ciepły na poziomie 9-10 (z lekkim odcieniem piaskowym). Za każdym pierwszym rozjaśnianiem odrostu- wychodzi żółty. Nawet nałożenie fioletowego tonera nie pomaga, ani nałożenie farby o podobnym odcieniu jak mój. Pomocy - byłam już na 4 szkoleniach z różnych farb, ale ja widze, że te blondy to się omija z daleka jakoś. Pomóżcie i nie krytykujcie tylko poradźcie co robić!
febex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:08   #1605
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka - ja bym nie dawała rozjasniacza na koncowki bo pewnie się spalą. Nie wyglada to zle, moze obetnij te końce? Bo jak dasz rozjasniacz pewnie Ci sie pkruszą

moja fryzjerka polecala mi delikatny rozjasniacz z loreala i tak pasemkami troche na te końce... a moze lepiej farba ta brilance??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:21   #1606
monia0225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 70
Garnier Belle Color nr 2 (Blond) czy któras farbowała?????

Witajcie Tak jak w temacie jestem zainteresowana farbą Garniera z serii Belle Color odcien nr 2 Blond. Jeżeli któras z Was farbowała nią włosy to bardzo prosze o zamieszczenie zdjęć jak ona wychodzi oraz o podanie informacji na jaki kolor włosów była kładziona Będe bardzo wdzięczna

Pozdrawiam
__________________
15.10.2009 - zdane prawko
monia0225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:28   #1607
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka farba nie rozjaśni ci tych końców na pewno. Znów na rozjaśniacz byłoby mi szkoda... lepiej naprawdę podciąć te końce z 5 cm bo włoski trochę odżyją a i kolor się wyrówna.

Byłam w rossmannie i niestety nie było A10 Więc wybór miałam łatwiejszy wzięłam 219 popielaty blond, ona też ma wodę 12%- sprawdziłam. Myślę więc że między tymi kolorami nie ma wielkiej różnicy. Jak znam siebie i tak będę musiała farbę przetrzymywać bo mam szajbę na punkcie żółtego, a już nie daj Boże rudego. Czekam teraz na powrót mojego Tż z pracy i niech farbuje
A z tym wypłukiwaniem koloru blond, to po prostu po rozjaśnianiu włosy są uwrażliwione i w dodatku czerwony pigment się wybija i dlatego potrafią przybrać nawet wściekle rudy kolor, który po tygodniu znika. Mi też kolor najbardziej podoba się po tyg. do 2 tyg. póki odrost jest jeszcze mały, ale kolor już wyszlachetniony.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:29   #1608
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: ładny blond

Cytat:
Napisane przez febex Pokaż wiadomość
Kochane fryzjerki pomocy!!! Mam problem z uzyskaniem ładnego blondu. Błagam o wskazówki, ale z praktyki. Teoria niestety nie sprawdza się w 100%. Odrost jest w kolorze 6-7 ( natura) około 2cm długości blond ciepły na poziomie 9-10 (z lekkim odcieniem piaskowym). Za każdym pierwszym rozjaśnianiem odrostu- wychodzi żółty. Nawet nałożenie fioletowego tonera nie pomaga, ani nałożenie farby o podobnym odcieniu jak mój. Pomocy - byłam już na 4 szkoleniach z różnych farb, ale ja widze, że te blondy to się omija z daleka jakoś. Pomóżcie i nie krytykujcie tylko poradźcie co robić!

DZIEWCZYNO!!!!
jest juz pelno tego typu wątków... musisz wkleic zdjecie to ci cos doradzimy tu masz linki do wątków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20338565

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=103829

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:35   #1609
edycisko
Raczkowanie
 
Avatar edycisko
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 380
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

weegirl dziękuję
mysia m ,kolor kładam na taki ,hmm,zżółknięty jasny blond z ok 2cm odrostem bardzo ciemny blond.Dziś widzę,że odrost jednak żółtawy wyszedł.ale po ostatnim farbowaniu castingiem 900,wyszedł mi zbyt biały blond,więc przyciemniłam saszetką joanna naturalny blond i uzyskałam fajny karmel.po kilku myciach nie było po nim niestety śladu,ale jakoś tak blondzik mimo to dobrze potem wyglądał.trochę to może bałkot ,co napisałam...
to właśnie ten karmel.
edycisko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 10:37   #1610
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[QUOTE=blond bunny;20339153]Kotka farba nie rozjaśni ci tych końców na pewno. Znów na rozjaśniacz byłoby mi szkoda... lepiej naprawdę podciąć te końce z 5 cm bo włoski trochę odżyją a i kolor się wyrówna.

jeszcze sie zastanowie.... hmmm...

blond bunny masz jakieś zdjecie wlosków??? a jakiej firmy farbe kupilaś???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:43   #1611
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka no farbą sprawy nie zalatwisz Jak bardzo Cie kusi zrob pasemka rozjasniaczem ale licz sie z tym ze moga (nie muszą, ale mogą) sie pokruszyc

bunny wklej zdjecia przed farbowaniem i po (szczegolnie odrost)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:47   #1612
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

[QUOTE=Agatau88;20339534]Kotka no farbą sprawy nie zalatwisz Jak bardzo Cie kusi zrob pasemka rozjasniaczem ale licz sie z tym ze moga (nie muszą, ale mogą) sie pokruszyc

wiem... ale musze pozbyc sie tego brązu wkońcu!!! a potem tylko bede odrosty zalatwiac brilance
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 10:59   #1613
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Kotka - ja bym nie dawała rozjasniacza na koncowki bo pewnie się spalą. Nie wyglada to zle, moze obetnij te końce? Bo jak dasz rozjasniacz pewnie Ci sie pkruszą

moja fryzjerka polecala mi delikatny rozjasniacz z loreala i tak pasemkami troche na te końce... a moze lepiej farba ta brilance??
Orientujesz się jaka woda jest w tej brillance ?
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:00   #1614
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Orientujesz się jaka woda jest w tej brillance ?
szukałam na opakowaniu ale nie mogłam znalesc bo sama bylam ciekawa...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:03   #1615
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Agatau zrobię dokładną dokumentację zdjęciową Tylko jeszcze nie wiem kiedy ja wstawię, albo dziś albo jutro, zależy jakie światło będzie i o której pofarbuję.

Kotka kilka stron temu wstawiałam zdjęcia.

Póki co moje włoski po skandynawskim bez płukanek.
(Wcześniej wstawiałam po płukance lub szamponie joanny)

Załącznik 3219928

kotka % wody podany jest na saszetkach/ buteleczce z utleniaczem.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-29 o 11:14
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:04   #1616
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
szukałam na opakowaniu ale nie mogłam znalesc bo sama bylam ciekawa...
Kurcze bo kusi mnie ta farba ale nie chcę włosów katować wodą 12% ...
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:25   #1617
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kotka % wody podany jest na saszetkach/ buteleczce z utleniaczem.[/QUOTE]

teraz bede wiedziala... sama nawet nie wyciagam nic z farby bo robi to moja fryzjerka
blond bunny piekne i grube wlosy... ja mam cienkie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:35   #1618
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A jeśli pomieszam te dwie farby i nałożę na jasne blond włosy to co z tego może wyjść ? Wybaczcie, że tak męczę pytaniami, ale to moje pierwsze kroki z blondem ..
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:39   #1619
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
A jeśli pomieszam te dwie farby i nałożę na jasne blond włosy to co z tego może wyjść ? Wybaczcie, że tak męczę pytaniami, ale to moje pierwsze kroki z blondem ..
a czemu chcesz mieszać farby???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 11:40   #1620
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kotka no coś ty... ja też mam cienkie włosy, może one tak na zdjęciu wyszły. Zawsze miałam taki puch jak jeszcze naturalne były i tak mi już zostało. Dlatego mi nie szkoda z nimi kombinować, jakbym miałam grube i proste to bym chyba nie rozjaśniała.
Wcześniej naturalne jak miałam do biustu to mi się tłuściły i jednocześnie wyłamywały od połowy, więc olałam je i zaczęłam przerabiać na blond. I jakby się poprawiły- już się nie łamią, nie kruszą, końce rozdwojone jak zawsze, ale ja bardzo rzadko podcinam. Widocznie mocne maski im służą i najlepsze że już się przy skórze nie tłuszczą.
Jak widać blond może służyć
No i piękny połysk blondu to jest to co kocham, a swoje miałam mysi brązik do tego matowe- blee...


efcia90 jak je zmieszasz to otrzymasz blond pośredni między tymi dwoma, czyli poziom 11.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-06-29 o 11:41
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.