El barco - Statek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 11:01   #1
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503

El barco - Statek


Na forum jest już kilka fanek, może dołączy więcej Żeby nie zaśmiecać innych tematów zapraszam do rozmowy tutaj!
Wkleję moją wypowiedź z innego tematu i tutaj możemy kontynuować rozmowy

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
O tak, Ulisses jest cudowny Uwielbiam go z Ainohą. Ale Gamboa mnie strasznie wkurza, a już tak fajnie było... W ogóle ciekawa jestem o co w tym wszystkim chodzi, jakie będzie zakończenie. Z Palomaresem to mi tak trochę ten wątek pomotał wszystko. Niby fajny jest i w ogóle, ale no kurcze ksiądz Jak dla mnie to Piti jest lepszy, fajniejszy. Ciągle coś zepsuje, ale taki uroczy i zależy mu bardzo, taki nieporadny
A wiesz może co się stało z Bąblem [Baruja? Roberto? jakoś tak], że stracił tą pamięć? Bo nie do końca wyłapałam. Jakiś guz? I co on ma wspólnego z tą całą misją, czemu uciekał wtedy przed tymi ludźmi...
Jejku Ulises <3 Ja go poznałam oglądając Sex, kłamstwa i narkotyki. Grał tam geja, ale już wtedy go polubiłam! Dzisiaj nawet mi się śnił xD Hah! Nie miałam ochoty się budzić. W serialu ma świetną postać, taki trochę zarozumiały momentami, ale strasznie sympatyczny i pewny siebie. No i ten jego uśmiech! <3 Ale jak Ainhoa z nim zerwała to mi się płakać chciało ;(

Gamboa mnie wkurza. Już nie wiem co on tam robi i chce od Ainhoi. No nic, pewnie w drugim sezonie będzie więcej - JUŻ 5 WRZEŚNIA Yay!

A bąbel miał niby jakiś wypadek, ale nie wiadomo jaki. No i ma guza, dlatego jest jaki jest i nie pamięta. I też jestem ciekawa co on ma z tym wszystkim wspólnego


Cytat:
Napisane przez agniesiaa Pokaż wiadomość
Skąd można ściągać Statek?
Możesz oglądać online
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:16   #2
dzoana_91
Raczkowanie
 
Avatar dzoana_91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 94
Dot.: El barco - Statek

witam już się nie mogę doczekać 2 sezonu El Barco! po zwiastunie 2 sezonu muszę przyznać że będzie się działo!

Co do Ulisesa to jakoś za nim nie przepadam, za to bardzo chciałam na początku żeby Gamboa i Ainhoa byli razem jakoś mi się podoba ta para chociaż on jest zły no cóż może jestem dziwna ^^
__________________
studentka UW!

dbam o włosy
ćwiczę!
studiuuuję!
dzoana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:18   #3
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Oooo... a wrzuciłabyś link do zwiastuna? Bo ja w sumie sezon skończyłam oglądać wczoraj więc nawet się nie rozglądałam za żadnymi takimi materiałami ;P

Mnie Gamboa wkurza, żeby był jaki jest, ale miły dla Ainhoi to ok, ale jak on ją straszy i mówi, że może być albo z nim, albo z nikim to mi się już nie podoba. Sama nie chciałabym być zastraszana więc coś takiego jak najbardziej na nie!
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:30   #4
dzoana_91
Raczkowanie
 
Avatar dzoana_91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 94
Dot.: El barco - Statek

o proszę coś takiego znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=keZbWPIYtNU
__________________
studentka UW!

dbam o włosy
ćwiczę!
studiuuuję!
dzoana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:49   #5
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez dzoana_91 Pokaż wiadomość
o proszę coś takiego znalazłam http://www.youtube.com/watch?v=keZbWPIYtNU
Oooo to niezła akcja się szykuje! Już nie mogę się doczekać! Teraz jeszcze bardziej! :P
I czemu Ainhoa celuje w niego z tego hmmm... harpuna? o.O
Niech zastrzeli Gamboę xD W ogóle jakaś taka wojownicza

A na początku jak Ulises krzyczy chivata i ona podchodzi z takim uśmiechem to się ucieszyłam, że będą razem i wszystko ładnie pięknie, a to tylko zapowiedź nowych odcinków xD Ehhh...
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:37   #6
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

Haha uwielbiam to jego 'chivata'. Straaasznie do siebie pasują i ta chemia między nimi
Zwiastun też oglądałam, mimo że w sumie nic nie rozumiem Ale widać, że mimo gróźb Gamboy nadal iskrzy między nimi Ta akcja z zastraszaniem mnie też wkurzyła strasznie... Tym bardziej, że on naprawdę jest zdolny spełnić te groźby. Albo jak torturował Ulissesa, oo to mi się nie podobało
Mógłby on im dać spokój... Ciekawe czemu mu tak na Ainhoi zależy... W wielką miłość to ja nie uwierzę.

Ale będzie mi teraz dziwnie się przestawić na dawkowanie sobie serialu - 1 odcinek na tydzień... Tak to oglądnęłam chyba w 3 dni te 13 odcinków
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:15   #7
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: El barco - Statek

Sama miałam w planie dziś założyć wątek o El Barco, ale chyba ktoś mnie wyprzedził

Mi się bardzo Ulisses podobał na początku. Teraz też go uwielbiam, ale już trochę mniej, bo jakiś taki aż za idealny się zrobił. Strasznie mi go żal, że mu się tak z Ainhoą nie układa.
Bardzo lubię też kapitana - moim zdaniem doskonały kapitan. Z takim mogłabym płynąć na koniec świata

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Mnie Gamboa wkurza, żeby był jaki jest, ale miły dla Ainhoi to ok, ale jak on ją straszy i mówi, że może być albo z nim, albo z nikim to mi się już nie podoba. Sama nie chciałabym być zastraszana więc coś takiego jak najbardziej na nie!
O, dokładnie to. Jeśli byłby zły, ale serio kochał Ainhoę. Ale on jej nie kocha, tylko ma jakiś swój plan w byciu z nią. Z resztą on ogólnie coś knuje i pewnie ma jakieś kontakty z kims, kto jest poza statkiem.
Ainhoa też mnie trochę wkurza. Wydaje mi się taka jakaś głupia i strasznie dziecinna. Nie mogłam znieść, jak była ślepo zapatrzona w Gamboę nawet po tym, jak on celował z pistoletu do jej ojca. Z jednej strony widać, jak leci na Ulissesa, a z drugiej jednak idzie w zaparte, że chce być z Gamboą. A jak już zmądrzała, to jest trochę za późno. Chociaż ja na jej miejscu poleciałabym do ojca powiedzieć, że Gamboa ją szantażuje. Przecież ojciec jej na pewno uwierzy.
Ogólnie kibicuję Ainhoi i Ulissesowi, ale bardziej z symaptii dla niego niż dla niej.


Jak już pisałam na wątku o Internacie, mnie po ostatnim odcinku chyba najbardziej zainteresował trójkąt Palomares-Vilma-Piti. Spodziewam się po Palomaresie jakichś dużych zmian, a Vilma jest moją ulubioną postacią kobiecą.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2011-08-27 o 16:23
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 17:35   #8
dzoana_91
Raczkowanie
 
Avatar dzoana_91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 94
Dot.: El barco - Statek

też bardzo lubię Vilmę a Ainhoa jest czasem wkurzająca
ja się cieszę, że nie pokazują tak często tej młodszej siostry Ainhoi. Bo w Internacie zdecydowanie było czasem za dużo Pauli jak dla mnie
__________________
studentka UW!

dbam o włosy
ćwiczę!
studiuuuję!

Edytowane przez dzoana_91
Czas edycji: 2011-08-27 o 17:37
dzoana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:47   #9
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: El barco - Statek

Tak, Paula jest wkurzająca. Ale Valerię nawet lubię. Chociaż może to przez to, że tej pierwszej jest za dużo, a tej drugiej dokładnie tyle, ile potrzeba
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:17   #10
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 226
Dot.: El barco - Statek

Ja też czekam na drugi sezonik
wiktoria112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 09:28   #11
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
Haha uwielbiam to jego 'chivata'. Straaasznie do siebie pasują i ta chemia między nimi
Zwiastun też oglądałam, mimo że w sumie nic nie rozumiem Ale widać, że mimo gróźb Gamboy nadal iskrzy między nimi Ta akcja z zastraszaniem mnie też wkurzyła strasznie... Tym bardziej, że on naprawdę jest zdolny spełnić te groźby. Albo jak torturował Ulissesa, oo to mi się nie podobało
Mógłby on im dać spokój... Ciekawe czemu mu tak na Ainhoi zależy... W wielką miłość to ja nie uwierzę.

Ale będzie mi teraz dziwnie się przestawić na dawkowanie sobie serialu - 1 odcinek na tydzień... Tak to oglądnęłam chyba w 3 dni te 13 odcinków
Ja rozumiem co nieco, ale to przez to, że próbuję się uczyć hiszpańskiego. Może jakbym zrozumiała więcej, to mniej by było znaków zapytania. No, ale nic, zobaczymy ;D

No ja właśnie nie wiem o co chodzi z tym, że on ją śledził już wcześniej, bo "jest córką kapitana". Coś musi być na rzeczy i ja chcę otrzymać odpowiedzi ;D


Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość

O, dokładnie to. Jeśli byłby zły, ale serio kochał Ainhoę. Ale on jej nie kocha, tylko ma jakiś swój plan w byciu z nią. Z resztą on ogólnie coś knuje i pewnie ma jakieś kontakty z kims, kto jest poza statkiem.

Jak już pisałam na wątku o Internacie, mnie po ostatnim odcinku chyba najbardziej zainteresował trójkąt Palomares-Vilma-Piti. Spodziewam się po Palomaresie jakichś dużych zmian, a Vilma jest moją ulubioną postacią kobiecą.
Dokładnie tak. Tak jak akcja z tym jabłkiem. Skąd on je wziął? o.O On coś musi wiedzieć, mieć jakiś plan, ale oczywiście nawet cząstki tego nie wiemy.

Też mnie fascynuje ten trójkąt. Palomares niby ksiądz, ale widać, że następuje w nim jakaś zmiana.
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 10:29   #12
dzoana_91
Raczkowanie
 
Avatar dzoana_91
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 94
Dot.: El barco - Statek

ej a to nie jest tak, że Julia wie co nieco o Gambole? i o tym gdzie on był jak wszyscy podejrzewali, że umarł?
__________________
studentka UW!

dbam o włosy
ćwiczę!
studiuuuję!
dzoana_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:18   #13
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez dzoana_91 Pokaż wiadomość
ej a to nie jest tak, że Julia wie co nieco o Gambole? i o tym gdzie on był jak wszyscy podejrzewali, że umarł?
Tak mi się właśnie wydaje. Może ten eksperyment jakoś nadal trwa.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:10   #14
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Tak mi się właśnie wydaje. Może ten eksperyment jakoś nadal trwa.
Tak, eksperyment trwa, oni poznali się już wcześniej, ale było powiedziane, że niekoniecznie wiedzą o tych samych rzeczach, że ona może wiedzieć co innego i on co innego, ale jeżeli coś pójdzie nie tak, to będą musieli współpracować.

Julia przecież chciała kapitanowi o wszystkim powiedzieć, ale Gamboa jej zabronił więc eksperyment trwa, ale ona chyba nie wie, gdzie był, bo jak go badała to się pytała skąd insulina itp. więc pewnie rzeczywiście mają różne informacje
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:02   #15
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

No Gamboa wydaje się jakiś bardziej poinformowany na temat tego eksperymentu, a Julia to taki pionek bardziej
Ale ciekawa jestem czemu tak się przeraziła i ukryła te mapy co dostała od Bąbla... Albo też ciekawi mnie co Bąbel kiedyś ukrył za tym obrazem. Ta teczka związana z tą całą firmą czy jak to nazwać
Kurcze, tyle niewiadomych. Ciekawe kiedy choć część spraw się rozwiąże
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:52   #16
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
No Gamboa wydaje się jakiś bardziej poinformowany na temat tego eksperymentu, a Julia to taki pionek bardziej
Ale ciekawa jestem czemu tak się przeraziła i ukryła te mapy co dostała od Bąbla... Albo też ciekawi mnie co Bąbel kiedyś ukrył za tym obrazem. Ta teczka związana z tą całą firmą czy jak to nazwać
Kurcze, tyle niewiadomych. Ciekawe kiedy choć część spraw się rozwiąże
Właśnie, ten wątek z teczką i nie było nic więcej poza wspomnieniami. Coś czuję, że sezon drugi będzie o niebo lepszy niż pierwszy ;D No i mam nadzieję, że dziewczyna, która tłumaczyła, znów się za to weźmie w szybkim czasie, bo nie mam zamiaru czekać do wakacji, żeby oglądać :P
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 14:09   #17
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

Właśnie... Ciekawa jestem jak to będzie z tłumaczeniem, kiedy będą napisy dostępne. Oglądał ktoś może na bieżąco 1 sezon i wie jak szybko można było oglądnąć z polskimi napisami?
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 07:04   #18
hellena85
Rozeznanie
 
Avatar hellena85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 947
GG do hellena85
Dot.: El barco - Statek

nie wiedziałam, że jest tu wątek o serialu, który pokochałam
ja oglądałam na bieżąco, ostatnie kilka odcinków bez tłumaczeń bo nie mogłam wytrzymać. a dzisiaj zaczynam oglądać od nowa!
Seks, kłamstwa i narkotyki widziałam, Ulisses mnie tam zaskoczył ;o
A El Internado? Oglądałyście? Lubicie?
__________________
c'est la manie!
hellena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 10:20   #19
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez hellena85 Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że jest tu wątek o serialu, który pokochałam
ja oglądałam na bieżąco, ostatnie kilka odcinków bez tłumaczeń bo nie mogłam wytrzymać. a dzisiaj zaczynam oglądać od nowa!
Seks, kłamstwa i narkotyki widziałam, Ulisses mnie tam zaskoczył ;o
A El Internado? Oglądałyście? Lubicie?
Ja nie bieżąco nie mogłam oglądać, bo nie znam na tyle hiszpańskiego, aczkolwiek może jak powstanie z 7 sezonów jak Internatu to może zdążę kilka ostatnich obejrzeć już bez ;P

No i tutaj była już zawarta odpowiedź - tak, oglądałam Internat i lubię ten serial, ale do tego jest inny wątek do rozmowy

Mnie też zaskoczył, ale bardzo pozytywnie, oglądałam ten film jak skończyłam oglądać Internat i przed oglądaniem El barco i muszę przyznać, że Mario [Ulises] jest bardzo elastycznym aktorem, ale to bardzo dobrze
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 23:07   #20
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Mnie też zaskoczył, ale bardzo pozytywnie, oglądałam ten film jak skończyłam oglądać Internat i przed oglądaniem El barco i muszę przyznać, że Mario [Ulises] jest bardzo elastycznym aktorem, ale to bardzo dobrze
A to tam grał geja może? Bo coś słyszałam, że gdzieś grał I jak, podołał?
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 12:24   #21
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
A to tam grał geja może? Bo coś słyszałam, że gdzieś grał I jak, podołał?
Tak, geja właśnie. Naprawdę fajnie. Warto obejrzeć ten film! Naprawdę dobry, chyba że kogoś razi seks lesbijek, ogólnie seks czy pocałunku itp. bo sporo tego tam jest. Ale już w Mentiras y gordas [Seks, kłamstwa...] go pokochałam i w sumie dla niego i Bianki zaczęłam oglądać El barco

A wczoraj oglądałam z Mario [Ulises] Tres metros sobre el cielo - Trzy metry nad niebem! Piękny film. Aż się popłakałam - polecam!
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:22   #22
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

O to sobie obejrzę kiedyś Jakoś nie mogę go sobie wyobrazić jako geja

A 'Tres metros sobre el cielo' widziałam niedawno na kinomaniaku i właśnie zauważyłam, że Mario tam gra i też chcę zobaczyć. A jak mówisz, że się nawet popłakałaś, to na pewno niedługo obejrzę. Kocham takie filmy, a do tego jeszcze Mario
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 17:25   #23
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Katrin_ Pokaż wiadomość
O to sobie obejrzę kiedyś Jakoś nie mogę go sobie wyobrazić jako geja

A 'Tres metros sobre el cielo' widziałam niedawno na kinomaniaku i właśnie zauważyłam, że Mario tam gra i też chcę zobaczyć. A jak mówisz, że się nawet popłakałaś, to na pewno niedługo obejrzę. Kocham takie filmy, a do tego jeszcze Mario
U mnie niby nie łatwo o łzy, ale dawno na żadnym filmie nie płakałam. Koleżance poleciłam film i dzisiaj jak się spotkałyśmy podchodzi do mnie i mówi tak: "Ejjj ja wczoraj ryczałam jak bóbr! Ten film jest świetny!"

Znalazłam jeszcze dwa całkiem ciekawe filmy z jego udziałem, ale nie znalazłam z napisami polskimi więc będę musiała trochę poczekać niestety, bo hiszpański nie jest u mnie na takim poziomie, żeby rozumieć bez napisów - niestety!
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:12   #24
Katrin_
Raczkowanie
 
Avatar Katrin_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 164
Dot.: El barco - Statek

Na weekendzie się wezmę za ten film na pewno
Ja to się w sumie łatwo wzruszam na filmach, ale coś jakoś ostatnio do płaczu nie dochodzi

Też bym chciała rozumieć wszystko Zaczęłam się uczyć hiszpańskiego pare miesięcy wcześniej, ale to taka bardzo nieregularna nauka. Ale kiedyś się przyłożę, to może w końcu nie będę musiała czekać na napisy.

W ogóle coś mało osób się w tym temacie udziela. Mam nadzieję, że jak nowe odcinki się pokażą, to nadejdą tłumy
__________________
Języki
- angielski
- hiszpański
- niemiecki

2012
2013
książki: 15
książki: 17
filmy: 64
filmy: 67
Katrin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:15   #25
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: El barco - Statek

Na pewno dyskusja się ożywi, jak będą nowe odcinki. Na bieżąco się lepiej komentuje
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:52   #26
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

No i myślę, że serial nie jest jeszcze aż tak popularny niestety. Może jak jakaś telewizja zacznie go puszczać u nas to też więcej osób zwróci uwagę i pozna Ale jestem dobrej myśli i liczę, że od września ludzie do Nas zajrzą
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:04   #27
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: El barco - Statek

Faktycznie niewiele osób w Polsce zna ten serial. Sama trafiłam na niego zupełnym przypadkiem tylko dlatego, że uwielbiam żaglowce.
Ale przynajmniej my będziemy miały o czym dyskutować, jak już będzie 2. sezon. Chociaż nie wyobrażam sobie, jak ja będę wytrzymywać te przymusowe przerwy między odcinkami.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:12   #28
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: El barco - Statek

Cytat:
Napisane przez Esency Pokaż wiadomość
Jejku Ulises <3 Ja go poznałam oglądając Sex, kłamstwa i narkotyki. Grał tam geja, ale już wtedy go polubiłam! Dzisiaj nawet mi się śnił xD Hah! Nie miałam ochoty się budzić. W serialu ma świetną postać, taki trochę zarozumiały momentami, ale strasznie sympatyczny i pewny siebie. No i ten jego uśmiech! <3 Ale jak Ainhoa z nim zerwała to mi się płakać chciało ;(

Oglądałaś gdzieś w necie film? Mogłabyś podać linka? Próbuję od dłuższego czasu znaleźć i nic.

W skrócie - jestem w połowie 7 sezonu. Zaczęłam oglądać Internat jeszcze na AXN, potem miałam chyba dwuletnia przerwę :O a w tym roku nadrobiłam online już . Choć muszę przyznać, że zaczęłam dawkować sobie po jednym odcinku dziennie, bo jakoś mi się smutno zrobiło, że to już koniec...
I tak, jak ktoś już mówił - im dalej w las, tym serial robi się bardziej smutny, mniej niewinny, tak trochę, jak z Harrym Potterem - na początku był ot lekką opowiastką, potem coraz bardziej emocjonujący ... W każdym razie nie wiem, jak mam się pożegnać z Ivanem (tak, tak team Ivan, zdecydowanie ). Zgadzam się również z tym, że Marcos jest obiektywnie rzecz ujmując bardziej przystojny, jednak Ivan ma to coś, co mnie chyba zawsze kręciło w facetach, jakieś niedopowiedzenie, wyzwanie, nieoczywistość, czy niespodziankę, nie umiem sprecyzować .
Za najładniejszą bohaterkę uważam Julię i Vicky (jej uroda jest dla mnie właśnie bardzo hiszpańska ). Carol w sezonie, w którym miała grzywkę kompletnie mnie do siebie zniechęciła, na szczęście szybko jej przeszło. Przy okazji Carol kompletnie nie podoba mi się, jak skończyła. Nie akceptuję tego faktu i wypieram go ze swojej świadomości

I za dokładnie siedem odcinków przerzucę się na Statek - coś trzeba robić, a skoro polecacie...

Pięknie dopiero teraz zobaczyłam, że odpowiedziałam nie w tym wątku... Jutro przekleję do tego o Internacie i przepraszam .
__________________
Salsame mucho

Edytowane przez jessy
Czas edycji: 2011-09-06 o 20:13
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 18:24   #29
Esency
Rozeznanie
 
Avatar Esency
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 503
Dot.: El barco - Statek

Wiesz co, ja akurat ściągałam film na komputer i potem do tego napisy z Napi Projekt, ale nie mam pojęcia skąd ściągałam. Możesz poszukać na isohunt - na pewno to były torrenty! Nie mam już też filmu na komputerze, być musiała przeszukać trochę stron i pokombinować
Esency jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 22:06   #30
andzia_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 29
GG do andzia_94 Send a message via Skype™ to andzia_94
Dot.: El barco - Statek

Ja zaczęłam od oglądania Internatu pod koniec wakacji tego roku, teraz puszczają znów na AXN więc nie oglądam online, ale siedząc w domu poczytałam o El Barco i stwierdziłam, że zobaczę odcinek może dwa.. Teraz ten serial mnie kompletnie zauroczył, a 2 sezonu to wyczekuje i wyczekuje. Wie ktoś kiedy dokładnie będzie 1 odcinek? Bo na filmwebie pisało, że 5 września ale już jest po 5, a szukałam i nigdzie nie mogę znaleźć. ;/ A ta zapowiedź 2 sezonu-boska!
andzia_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 14:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.