Gdy facet idzie do pracy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 19:27   #61
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Autorko, a jak funkcjonujesz kiedy idziesz na uczelnię, na zajęcia i nie widzicie się kilka godzin?
Przeżyłam szok czytając to, co piszesz. Czekałam tylko aż pojawi się zdanie "myślę o rzuceniu studiów, żebym mogła bardziej wisieć na facecie".

Daj mu żyć, daj mu oddychać. Spróbuj wytłumaczyć sobie sama racjonalnie, że jeśli nie będzie pracował, to nie pomieszkacie długo razem. I przypominaj sobie to za każdym razem kiedy zaczynasz histeryzować.
Gdyby miał pracę, jak na przykład kierowcy tirów, którzy tydzień/ dwa/ więcej spędzają w trasie, to mogłabym bardziej zrozumieć rozpacz i chęć chodzenia tam z nim. Ale on idzie na kilka godzin, a potem wraca do Ciebie. A Ty już kombinujesz nad tym, że jak będziesz miała wolne, to pójdziesz z nim.

Daj trochę luzu i sobie, i jemu bo chłopak się udusi w tym związku za chwilę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:30   #62
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
On zdaje sobie sprawę ze to nie są moje widzimisię, rozumie mnie, chce pomóc, jest na prawdę bardzo wyrozumiały ale wiadomo, Czasami jednak puszczają mu nerwy. Niemniej wiem ze kocha mnie, wiąże ze mną plany na przyszłość.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Wszystkie moje problemy wynikają ze spędzania czasu bez partnera. Odkąd jesteśmy razem nie rozstawalismy się na dłużej niż 4-5 dni maksymalnie, lecz odkąd jesteśmy razem, widzimy się codziennie.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Edit: odkąd mieszkamy razem widzimy się codziennie
Jak funkcjonowałaś zanim zamieszkaliście ze sobą?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:31   #63
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Jak funkcjonowałaś zanim zamieszkaliście ze sobą?
o, to też dobrze pytanie. Bo przecież wtedy mieli jakiś ograniczony czas na spotkania.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:32   #64
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Jak funkcjonowałaś zanim zamieszkaliście ze sobą?
Właśnie o to samo chciałam się zapytać, skoro mogli nie widzieć się przez 4-5 dni i jakoś żyła, a teraz panikuje.
W ogóle piszesz tylko o pracy. Ale poza pracą on w ogóle wychodzi gdzieś sam? Masakra, udusilabym się w takim związku i bardzo się dziwię, że on coś takiego jeszcze wytrzymuje.
__________________
Zapuszczam włosy

Edytowane przez lanabananaa
Czas edycji: 2015-11-13 o 19:40
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 20:16   #65
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Mój facet studiuje, zanim ją poszłam na studia mieszkaliśmy paredziesiat km od siebie, widzieliśmy się codziennie przez 4dni, wtedy też bardzo ciężko przeżywalam to wszystko
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 20:36   #66
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za rady... Wiem ze powinnam iść do psychiatry, zbieram się już z pół roku. Ogólnie stwierdzono u mnie BPD, lecz od paru lat się nie leczę.
a powinnas - sama dla siebie, forum wizazu Ci tu zbytnie nie pomoze, raczej dluzsza terapia z psycholgoiem - co bedzie i z korzyscia dla Ciebie (bo sie lepiej bedziesz czula) i dla Twojej relacji z facetem (bo niesttey czesto osoby z problemami jak Twoj zameczaja swoich partnerow i zwiazek sie konczy) - mam nadzieje,ze to ostatnie zdanie Cie zmotywuje
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 21:22   #67
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Jak autorka ma zdiagnozowane borderline, to żadne rady typu "znajdź sobie hobby", "idź do biblioteki" nie pomogą. Tym bardziej nie pomoże rada "dorośnij" ani pisanie, że problem jest z .

To jest zaburzenie osobowości, które może bardzo poważnie wpływać na funkcjonowanie, szczególnie w relacji z kimś bliskim, i jeśli to jest poprawna diagnoza, to tłumaczy całkowicie skąd bierze się problem opisany w pierwszym poście. Osoba z borderline przeżywa w zasadzie nieustannie lęk przed porzuceniem, nawet jak nie ma przesłanek, a jednocześnie sama potrafi partnera odpychać, testować jego wytrzymałość. To zaburzenie prowadzi do dużego cierpienia i nie może pozostać nieleczone, bo jest dość destrukcyjne.

Autorko, MUSISZ się leczyć. Bez tego zamęczysz siebie i faceta. On teraz jest cierpliwy i wyrozumiały, ale nikt nie wytrzyma w takiej sytuacji wiecznie.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 21:35   #68
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Trochę mnie zmotywowalo to wszystko.. chyba powinnam, jak nie dla niej to dla siebie..

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Niego *
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 22:31   #69
paula205
Przyczajenie
 
Avatar paula205
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

To ja jeszcze dodam cos od siebie-ciesz sie,ze Twoj facet dziala, chce pracowac,a nie siedzi na dupie z piwem w reku i czeka az pieniadze zaczna spadac z nieba. Masz zaradnego faceta,wiec nie podcinaj mu skrzydel
paula205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 23:05   #70
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez paula205 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dodam cos od siebie-ciesz sie,ze Twoj facet dziala, chce pracowac,a nie siedzi na dupie z piwem w reku i czeka az pieniadze zaczna spadac z nieba. Masz zaradnego faceta,wiec nie podcinaj mu skrzydel
hm, bez przesady z tym "ciesz się". To raczej powinien być standard, że partner/ka pracuje, a nie siedzi z piwskiem i czeka aż manna się z nieba posypie
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 00:28   #71
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Tak wyglada dorosla codziennosc. Ja tez pracuje i nie widze meza, corki bo sie mijamy. Pracuje na noc, odsypiam w dzien. Musisz sie przyzwyczaic do tego ze tak to wyglada. Ale skoro mieszkacie razem to bedziecie sie chyba wieczorami widziec? Ja mysle ze gdy para spedza 24h na dobe wspolnie to jest szybkie zmeczenie materialu.

Udaj sie do specjalisty
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 08:44   #72
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Bardzo mądrze mi radzicie, dziękuję, wiem ze mój chłopak to skarb, nie chce go stracić, powinnam iść do specjalisty
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:56   #73
coconaughty
Raczkowanie
 
Avatar coconaughty
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 176
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Bardzo mądrze mi radzicie, dziękuję, wiem ze mój chłopak to skarb, nie chce go stracić, powinnam iść do specjalisty

Pomyśl sobie, że leczenie będzie czymś, dzięki czemu poprawisz sobie znacząco komfort życia i ludziom wokół Ciebie. Na pewno nie będzie łatwo, ale warto chyba powalczyć, stawką jest przecież Wasze szczęście.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
hm, bez przesady z tym "ciesz się". To raczej powinien być standard, że partner/ka pracuje, a nie siedzi z piwskiem i czeka aż manna się z nieba posypie


Różnie bywa, więc trzeba doceniać, to co się ma
__________________
"Bo w życiu najważniejsza jest RÓWNWAGA "


biegam więc jestem .
hairmaniac
coconaughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 12:51   #74
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Jestem załamana. Zamiast spędzać weekend z facetem to siedzę obok niego załamana tym ze poniedziałek juz za 2 dni
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 13:10   #75
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

w poniedziałek możesz za to umówić się na wizytę do terapeuty.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 18:00   #76
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Zamiast spędzać weekend z facetem to siedzę obok niego załamana tym ze poniedziałek juz za 2 dni
Dziewczyno- terapia, terapia i jeszcze raz terapia !Sama widzisz jak jest Ci źle bez powodu, widzisz , że coś jest nie tak- to pierwszy krok... Drugi- zamiast załamywać się to usiąść ( z TŻ lub bez, chociażby zaraz ) do kompa i poszukać adresów/ telefonów terapeutów. Trzeci- zadzwonić i umówić się na wizytę. Uwierz mi - to naprawdę Ci pomoże . Wiem , że możesz się bać, wstydzić, że jest to trudne- ale gdy się przełamiesz ( a wierzę , że tak będzie ) - wszystko będzie lepiej. Sama zobaczysz. I zobaczy twój facet- a to przełoży się na jakość twojego życia - i waszego wspólnego
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 18:01   #77
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

o nie, idzie do pracy? co za chory zboczeniec, rzuciłabym go. to nie jest normalne i nie daj sobie wmowić że jest inaczej.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 18:42   #78
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Bardzo mądrze mi radzicie, dziękuję, wiem ze mój chłopak to skarb, nie chce go stracić, powinnam iść do specjalisty
Dokładnie. Zrób to dla siebie, w trosce o swój związek i udaj się do specjalisty.
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 18:54   #79
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Zamiast spędzać weekend z facetem to siedzę obok niego załamana tym ze poniedziałek juz za 2 dni
A ja musze isc jutro na 12h do pracy w jedyny mój wolny weekend z rodziną w tym miesiącu...Zyć trzeba, z powietrza przecież nie opłacisz rachunków ani nie kupisz jedzenia...

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
o nie, idzie do pracy? co za chory zboczeniec, rzuciłabym go. to nie jest normalne i nie daj sobie wmowić że jest inaczej.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 18:56   #80
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
A ja musze isc jutro na 12h do pracy w jedyny mój wolny weekend z rodziną w tym miesiącu...Zyć trzeba, z powietrza przecież nie opłacisz rachunków ani nie kupisz jedzenia...
Autorka ten fakt rozumie tylko nie radzi sobie z tym emocjonalnie.
W jej przypadku racjonalizowanie niewiele w tym momencie pomoże.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:04   #81
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Oj tam, ja rozumiem ze dziewczyny się śmieją ze mnie bo parę lat temu zrobiłabym to samo po przeczytaniu tego postu. Jak dla Was to takie oczywiste to na prawdę, wyobraźcie sobie moja sytuacje
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:09   #82
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez mulan88 Pokaż wiadomość
Oj tam, ja rozumiem ze dziewczyny się śmieją ze mnie bo parę lat temu zrobiłabym to samo po przeczytaniu tego postu. Jak dla Was to takie oczywiste to na prawdę, wyobraźcie sobie moja sytuacje
no jakoś nie mogę słuchaj.
jak żyję to moja rodzina pracowała albo chodziła do szkoły
i jakoś tak się składa że ten fakt był dla mnie najzupełniej normalny, zupełnie jak oddychanie i codzienne mycie zębów
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:17   #83
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no jakoś nie mogę słuchaj.
jak żyję to moja rodzina pracowała albo chodziła do szkoły
i jakoś tak się składa że ten fakt był dla mnie najzupełniej normalny, zupełnie jak oddychanie i codzienne mycie zębów
cierpisz na jakieś zaburzenie psychiczne, które ma kosmiczny wpływ na sposób percepcji ?

jeśli nie, to bardzo możliwe, ze dlatego normalne zachowania bliskich nie robiły na tobie większego wrażenia.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:31   #84
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
cierpisz na jakieś zaburzenie psychiczne, które ma kosmiczny wpływ na sposób percepcji ?

jeśli nie, to bardzo możliwe, ze dlatego normalne zachowania bliskich nie robiły na tobie większego wrażenia.
nie, nie cierpię. nie wiedziałam, że autorka wątku na takowe cierpi. jeśli tak, zmienia to postać rzeczy.
możesz mi przytoczyć szczegóły?

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

a ok mam, nieleczone borderline
a ty ją jeszcze głaskasz po główce




rączki opadają
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:32   #85
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Nikt jej nie głaszcze, piszemy, że potrzebuje pomocy specjalistycznej.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:34   #86
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

no potrzebuje. tylko że post ajah nr 83 brzmiał jak "niedobra drabineczka atakuje chore osoby". tylko, że te chore osoby mimo pełnej świadomości się nie leczą, ale to już wiecie i napisałyście
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:39   #87
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no potrzebuje. tylko że post ajah nr 83 brzmiał jak "niedobra drabineczka atakuje chore osoby". tylko, że te chore osoby mimo pełnej świadomości się nie leczą, ale to już wiecie i napisałyście

często zdarza się tak, że osoby , które są chore po prostu boją się/wstydzą iść na terapię... Boją się reakcji znajomych, rodziny itp... Niestety w Polsce chodzenie na terapię/ do psychiatry jest tematem tabu ( może dlatego, że bardzo często jest jeszcze piętnowane.... )
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:39   #88
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no potrzebuje. tylko że post ajah nr 83 brzmiał jak "niedobra drabineczka atakuje chore osoby". tylko, że te chore osoby mimo pełnej świadomości się nie leczą, ale to już wiecie i napisałyście
Nikogo nie głaszczę po główce.
Powinna się leczyć, czego nie robi. Nie, ona nie ma pełnej świadomości. Na tym polega problem. Jej percepcja jest inna niż twoja, czy jakiejkolwiek stabilnej osoby.
Z jednej strony można to uznać za głupotę, z drugiej zrozumieć, że to jest związane z jej zaburzeniem i byciem człowiekiem.
Pracuję z chorymi psychicznie od wielu lat i w żadnym przypadku i nigdy agresywne zachowanie, dogadywanie racjonalizowanie nie przyniosło efektu: tak już biegnę się leczyć, umówię się na wizytę.
Po co kopać kogoś kto kopie się sam?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:41   #89
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
często zdarza się tak, że osoby , które są chore po prostu boją się/wstydzą iść na terapię... Boją się reakcji znajomych, rodziny itp... Niestety w Polsce chodzenie na terapię/ do psychiatry jest tematem tabu ( może dlatego, że bardzo często jest jeszcze piętnowane.... )
to jest takie wytłumaczenie, że aż żadne. nawet nie mam siły podnieśc ręki żeby to skomentować.

jasne. choroba utrudnia ci funkcjonowanie. tworzysz toksyczną relacje. ale jesteś wstydzioszkiem bo przecież jak pójdziesz do psychiatry to wyskoczy ci info publiczne na fejsie na ten temat

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nikogo nie głaszczę po główce.
Powinna się leczyć, czego nie robi. Nie, ona nie ma pełnej świadomości. Na tym polega problem. Jej percepcja jest inna niż twoja, czy jakiejkolwiek stabilnej osoby.
Z jednej strony można to uznać za głupotę, z drugiej zrozumieć, że to jest związane z jej zaburzeniem i byciem człowiekiem.
Pracuję z chorymi psychicznie od wielu lat i w żadnym przypadku i nigdy agresywne zachowanie, dogadywanie racjonalizowanie nie przyniosło efektu: tak już biegnę się leczyć, umówię się na wizytę.
Po co kopać kogoś kto kopie się sam?
nie powiedziałam nic innego jak ty w tym poście:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=30

więc błagam cię zejdź ze mnie, nie doczytałam że ma zaburzenia, juz wiem i nadal uważam, że potrzebny jej specjalista.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 19:41   #90
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Gdy facet idzie do pracy

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
to jest takie wytłumaczenie, że aż żadne. nawet nie mam siły podnieśc ręki żeby to skomentować.

jasne. choroba utrudnia ci funkcjonowanie. tworzysz toksyczną relacje. ale jesteś wstydzioszkiem bo przecież jak pójdziesz do psychiatry to wyskoczy ci info publiczne na fejsie na ten temat
Ej, jedno drugiego nie wyklucza, a często nawet wzmacnia.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-15 15:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.