Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają! - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-19, 10:47   #841
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Hejo witamy się w 39 tc! Mogę już rodzić

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Uciekaj

Boli mnie brzuch. Cala gora brzucha i okolice mostka. Nie mam pojecia od czego. Polozylam sie i leze.

Dziewczyny do ktorego tc bierzecie magnez???
Ja magnez brałam do wczoraj, czyli do skończonego 38 tc


Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Hejka! Melduję, że na wizycie wszystko dobrze Roksi waży ok 2800 g. Wszystkie przepływy eleganckie. Ja w dwa tygodnie przybrałam 1,5 kg. Szyjka nadal długa ok 3,7 cm i pozamykana. Kolejna wizyta 02.12 i brzmi już poważnie 😎

Dzisiaj wg usg 36t0d a wg om 37t3d
Gbs pobierze mi dopiero w poniedziałek bo dzisiaj czegoś mi zabrakło do pobrania.

Czy któraś z Was bierze jeszcze magnez? Mi kazał brać jeszcze tydzień i odstawić w 37t0d wg usg. Ostatnio mówił, że do końca 36tc więc chyba powoli będę zmniejszać dawkę, żeby tak nagle nie odstawić. Zwykle biorę 3x2 (34mg ma 1 tabl).
Monia super, że na wizycie wszystko dobrze Roksi ślicznie rośnie u mnie magnez też miał być do 37t0d, ale na czas walki z grzybem gin kazała jeszcze przez tydzień go brać


Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Laski, ktore macie spodnie ciazowe z hm, was tez wkurza ten widoczny panel na brzuchu? Sa do dopy zakonczone, ze widac cienki pasek na brzuchu. Z wygoda to tez slabo, mnie i tak cisnie na podbrzuszu gdzie konczy sie jeans, a zaczyna panel na szwie. A na tylku mi spadaja i wez tu badz madry...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

A moze to cisniecie na podbrzuszu to cos u mnie (przy siedzeniu) bo od samego poczatku nawet jak brzucha nie bylo to mnie tam wszystko uwieralo chociaz ciuchy niby nie uciskaly :mysli:

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Problemy kobiety w ciazy
Dodoo
ja mam spodnie z hm i ogólnie uważam je za mega wygodne, ale ten pas ciążowy to już zaczął mi przeszkadzać we wszystkich spodniach i legginsach, bo już jest za krótki i jakoś tak biorę go i wywijam w dół i wtedy jest git :p


Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
noc ciężka, poranek jeszcze gorszy. Całą nos śniło mi się, że robi mi się rozwarcie i jak dochodzę do 10cm, to Emosz rodzi córkę, a mi się rozwarcie zamyka
do tego non stop piłam wodę i non stop sikałam, wstałam spuchnięta jak balon dłonie, stopy, twarz, nawet oczy!!!! I nawet wieczorny tort już nie cieszy

P.S banany w czekoladzie zawsze poprawiają humor
Its rodziłam w Twoim śnie? OMG! Strasznie pokręcone mamy Twoje sny oby bananki Ci poprawiły humor

Ja zużyte pampersy mam zamiar wyrzucać raz dziennie na śmietnik, jak się okażą nieznośne to może kupię te pachnące worki

W ogóle dziś w nocy obudziłam się na plecach, bo chyba przez sen chciałam się przekręcić na drugi bok ale mi się nie udało... dziwne uczucie być aż tak nieporadną :p
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:04   #842
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Ciekawe informację
* jeżeli dziecko naje się z jednej piersi to z drugiej należy odciągnąć laktatorem - tutaj moja położna ma inne zasady. Nasz organizm produkuje do następnego karmienia mniej więcej tyle mleka ile dziecko zjadło. A jeżeli odciągniemy mleko laktatorem zaraz z drugiej piersi to będzie sygnał, że dziecko tyle zjadło i produkcja rusza pełną parą I kogo tu słuchać, tyle wersji!
Jak zawsze, co jedna położna to inna szkoła, do tego każda ma już swoje wyrobione opinie po tylu latach pracy i masz babo placek I myślę, że jak nasze maluszki będą już na świecie to ten sam cyrk nas czeka z pediatrami W sumie racja Twojej położnej też brzmi sensownie Nadzieja taka, że po prostu z biegiem czasu my same zatrybimy i na tyle poznamy nasz organizm i odnajdziemy się w swojej nowej roli, że we wszystkim znajdziemy swój własny złoty środek

Gratki za wizytę

Witam się w 36tc
Jestem spuchnięta jak balon, tyje kilogram tygodniowo, przez 4 tygodnie przytyłam prawie tyle ile od początku ciąży Czuję, że to będą bardzo dłuuuugie tygodnie

GBS ujemny, chociaż raz czegoś nie wyhodowałam
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-11-19 o 11:13
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:12   #843
ewelinuus
Zadomowienie
 
Avatar ewelinuus
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sadowne
Wiadomości: 1 136
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Ja po.drugim sniadaniu i co ty robic? Odkurzac nie moge podlog umyc tez nie mogę, bo mi tz zabronil włączę kolejne pranie ciuszkow malego chyba. I będę się lenic.
W poniedziałek jadę zamowic sobie firanke nową do pokoju, zeby pani nam uszyla, mąż wziął naszą wielką ławę do skrócenia. I jak juz to będę miala to bede zadowolona z wyglądu naszego pokoju
ewelinuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:29   #844
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Emosz, to Ty jeszcze nie urodzilas?? ;D
Mnie ten pas leczy bo widac go spod bluzki i jak na poczatku byl za dlugi tak teraz mi sie zwija sam w dol jak cos robie 😂
Wlasnie dostalam wielka siate ciuszkow, niektore to takie ma podworko ale niektore calkiem fajne. Kurcze jestem mega szczesliwa jak dostaje po kims rzeczy dla Lenki bo jakby czlowiek mial kupic wszystko sam to slabo z kaska, a tak to zawsze cos zaoszczedzone.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Velvet, witaj w gronie spuchnietych. Mowie do meza, ze wygladam jak ropucha i ta buzia spuchnieta, a on "nie masz spuchnietej buzi tylko oczy jakby Co ktos wje.." i jak go nie kochac?! 😂😂😂
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:33   #845
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Velvet, witaj w gronie spuchnietych. Mowie do meza, ze wygladam jak ropucha i ta buzia spuchnieta, a on "nie masz spuchnietej buzi tylko oczy jakby Co ktos wje.." i jak go nie kochac?! 😂😂😂
Hahaha Mój TŻ na mnie mówi Obelix, taki miły
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel


Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:43   #846
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Hahaha Mój TŻ na mnie mówi Obelix, taki miły
A to juz tez slyszalam
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:57   #847
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

ja też słyszałam już Obelixa, ale też, że jestem pączkiem w maśle albo najnowsze to dobrze wyrośniętą frytą aż chce się jeść po takich słowach
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 12:45   #848
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Dzień dobry!
Ja chyba weekend leniwie tym razem spędzę, więc jestem z Wami

Gratuluję nowych zaczętych tygodni!
Standardowo te 38 i 39 mnie zadziwiają
Emosz i itstoo, zwłaszcza Wasze mnie cieszą, że pomimo problemów i złych wróżb lekarzy, dotrwałyście do tego zupełnie już bezpiecznego czasu

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na dodatkowej wizycie u gin (na dyżurze w szpitalu), bo już kazał mi przychodzić co tydzień. Jest trochę zaniepokojony, że wydaje mu się że brzuch mi nie rośnie i Adaś ma mały obwód brzuszka. Powiedział, że może być taka jego uroda, że będzie wysoki i szczupły, ale lepiej to sprawdzić i mam się pojawić jeszcze w pon. na wizycie, żeby zmierzył to na innym sprzęcie.

Co sądzicie o projektorach?

http://allegro.pl/uspokajacz-hipcio-...508033496.html
Będzie dobrze i pewnie taka uroda tylko, ale dobrze że gin kontroluje! Powodzenia
Hm, nie mam jakoś bardzo sprecyzowanej opinii, ale fakt faktem, że teściowa jakiś taki projektor no name skądś wygrzebała Kajowi i używaliśmy go. Jeszcze jakieś delikatne melodie kołysanek grał i był czas, że Kaj ładnie przy tym usypiał. Tyle, że Kaj starszy już raczej był, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno po pół roku to było, jak nie po roku, a projektor miał wzór taki mniej... hm, mniej jednolity niż ten z Twojego linka, tzn. były tam i jakieś misie i księżyce, i gwiazdki uśmiechnięte.


Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Jak zawsze, co jedna położna to inna szkoła, do tego każda ma już swoje wyrobione opinie po tylu latach pracy i masz babo placek I myślę, że jak nasze maluszki będą już na świecie to ten sam cyrk nas czeka z pediatrami W sumie racja Twojej położnej też brzmi sensownie Nadzieja taka, że po prostu z biegiem czasu my same zatrybimy i na tyle poznamy nasz organizm i odnajdziemy się w swojej nowej roli, że we wszystkim znajdziemy swój własny złoty środek
Mądre słowa!
I niestety przykre, ale prawdziwe te, że wśród samych położnych jest tak wiele różnic! O pediatrach nie wspominając...
Dlatego ja jak mantrę powtarzam, żeby w razie problemów jakichkolwiek szukać doradcy laktacyjnego. Oni mają rzetelną i najnowszą wiedzę na ten temat!

Nieraz też pisałam, że jak komuś zależy, to żeby czytał "dobre" źródła wiedzy na ten temat, więc podrzucę jeszcze linki, które znam.
http://www.medela.pl/dla-mam-karmiac...mienia-piersia
http://www.laktacja.pl/index.php?opt...&id=5&Itemid=8
http://www.hafija.pl/karmieniepiersiapodstawy - wykaz wszystkich tekstów z bloga

Hafija jest dla mnie absolutną skarbnicą wiedzy i biblią matki karmiącej
W tym artykule o mitach jest właśnie o tym opróżnianiu piersi po karmieniu! Już kiedyś był u nas ten artykuł - to o różnicach w zaleceniach z lat 70. i 80. a dziś
http://www.hafija.pl/2016/08/porowna...dla-babci.html
A tu ładny artykuł o tym gdzie szukać rzetelnej pomocy i dlaczego nasze mamy i babcie, które niestety rzadko kiedy z sukcesem karmiły, nie są tym samym dobrymi doradcami, pomimo całych swoich dobrych chęci.
http://www.hafija.pl/2012/03/gdzie-s...nie-tylko.html


Miłego weekendu wszyskim!

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Doczytałam jeszcze wszystkie Wasze miłe słowa z końcówki poprzedniego wątku, jak pisałyście, że dobrze, że się odezwałam. To bardzo miłe! Dziękuję jeszcze raz

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-11-20 o 01:06
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 12:46   #849
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Monia, gratuluję wagi! Niech rośnie zdrowo

Co do kosza, to ja będę pieluszki zamykać w woreczkach na psie kupki :P

A co do mycia okien dla przyśpieszania porodu, to ja dziś zaszalałam (37t3d) i zawieszałam zasłony na żabki Umordowałam się nieźle...
Jakby tego było mało, to wywiesiłam również pranie oraz odkurzyłam i umyłam podłogi. A! I kibelek wyszorowałam... Teraz w nosie mi śmierdzi sam chlor bleee :/

Ja biorę nadal magnez, ale we wtorek zapytam na wizycie czy mam nadal brać.

Papaya, to pięknie się zachowała, że nie zaprosiła na tradycyjne spotkanie :/ Po prostu pięknie. A jedź, pokaż klasę! Najwyżej wrócisz do siebie jak będzie niemiło.

Właśnie pożarłam obiad i pół paczki rurek z kremem... Mogę się położyć by odpocząć
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:07   #850
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

ale zjadlam pysznego paczusia z wisnia ale dobryyy

jeszcze mam drozdzowe z serem taka duza mniam

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

ja juz mam tyle ciuszkow ze nie kupujee nic, no ale torbe dostalam wczoraj takie ladniutkie

w jakis dzien musze kupic jakies czekoladki, albo czekolade jeszcze nie wiem za te ciuszki

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

ja mam spuchniete kostki

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:10   #851
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

a ja co dziś zjem to ląduje w kiblu, a po bananach w czekoladzie miałam taką zgagę, że umieram! Wypiłam cały litr mleka, ale i tak chyba wszystko zaraz zwrócę

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

a tu tyle ciastków i tort czekają na pożarcie i pewnie nic nie tknę
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 13:11   #852
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
a ja co dziś zjem to ląduje w kiblu, a po bananach w czekoladzie miałam taką zgagę, że umieram! Wypiłam cały litr mleka, ale i tak chyba wszystko zaraz zwrócę

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

a tu tyle ciastków i tort czekają na pożarcie i pewnie nic nie tknę
o kurcze.. to nie fajnie...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:14   #853
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Emosz, to Ty jeszcze nie urodzilas?? ;D
Mnie ten pas leczy bo widac go spod bluzki i jak na poczatku byl za dlugi tak teraz mi sie zwija sam w dol jak cos robie 😂
Wlasnie dostalam wielka siate ciuszkow, niektore to takie ma podworko ale niektore calkiem fajne. Kurcze jestem mega szczesliwa jak dostaje po kims rzeczy dla Lenki bo jakby czlowiek mial kupic wszystko sam to slabo z kaska, a tak to zawsze cos zaoszczedzone.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Velvet, witaj w gronie spuchnietych. Mowie do meza, ze wygladam jak ropucha i ta buzia spuchnieta, a on "nie masz spuchnietej buzi tylko oczy jakby Co ktos wje.." i jak go nie kochac?! 😂😂😂
Dodoo, bo jeszcze mi wykraczesz jak tylko zacznę rodzic to Wam napiszę no ja też jak pomyślę o tym ile $ zaoszczędzimy dzięki temu, że dostaliśmy pełno ubranek to się strasznie cieszę, zawsze można tą kasę wydać na coś innego dla naszych dzieciaczków ale kochany mąż :p




Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Monia, gratuluję wagi! Niech rośnie zdrowo

Co do kosza, to ja będę pieluszki zamykać w woreczkach na psie kupki :P

A co do mycia okien dla przyśpieszania porodu, to ja dziś zaszalałam (37t3d) i zawieszałam zasłony na żabki Umordowałam się nieźle...
Jakby tego było mało, to wywiesiłam również pranie oraz odkurzyłam i umyłam podłogi. A! I kibelek wyszorowałam... Teraz w nosie mi śmierdzi sam chlor bleee :/

Ja biorę nadal magnez, ale we wtorek zapytam na wizycie czy mam nadal brać.

Papaya, to pięknie się zachowała, że nie zaprosiła na tradycyjne spotkanie :/ Po prostu pięknie. A jedź, pokaż klasę! Najwyżej wrócisz do siebie jak będzie niemiło.

Właśnie pożarłam obiad i pół paczki rurek z kremem... Mogę się położyć by odpocząć
Migdałku
ale zaszalałaś te rurki z kremem brzmią pysznie


Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja chyba weekend leniwie tym razem spędzę, więc jestem z Wami

Gratuluję nowych zaczętych tygodni!
Standardowo te 38 i 39 mnie zadziwiają
Emosz i itstoo, zwłaszcza Wasze mnie cieszą, że pomimo problemów i złych wróżb lekarzy, dotrwałyście do tego zupełnie już bezpiecznego czasu
Folinka jak zwykle z dawką niezbędnej wiedzy super artykuły, hafija rządzi mnie też ogromnie cieszy, że udało się już tak długo wytrzymać
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:17   #854
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
o kurcze.. to nie fajnie...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
nie mam pojęcia czemu to nagle wróciło, ostatnio zajadałam się tonami słodkości i nie miałam w ogóle ani zgagi, ani wymiotów, a tu zjadłam drożdżówkę i kilka bananów w czekoladzie i taka masakra

czy to możliwe żeby moje dziecko miało już dość słodyczy?
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:18   #855
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia czemu to nagle wróciło, ostatnio zajadałam się tonami słodkości i nie miałam w ogóle ani zgagi, ani wymiotów, a tu zjadłam drożdżówkę i kilka bananów w czekoladzie i taka masakra

czy to możliwe żeby moje dziecko miało już dość słodyczy?
a jadlas normalne sniadanko?
moze zamulilo . :/

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:25   #856
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia czemu to nagle wróciło, ostatnio zajadałam się tonami słodkości i nie miałam w ogóle ani zgagi, ani wymiotów, a tu zjadłam drożdżówkę i kilka bananów w czekoladzie i taka masakra

czy to możliwe żeby moje dziecko miało już dość słodyczy?
Its a może to mdłości zawiastujące poród? Wg apki mdłości i biegunka mogą się pojawić przed porodem jako, że organizm chce się sam oczyścić czy jakoś tak
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:53   #857
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mi moja gin kazała brać tak samo - do 37t0d i odstawic. Biorę 3x2. Chyba że zapomnę 🙈



O, przypomniałaś mi o herbatce. Muszę się przejść do apteki.

Mewkaa, masz oplaconą położną?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Nie soulie
To koleżanka mojej ciotki
Chociaż w formie podziękowania odpale jej jakąś kopertę
Bo przecież nie wypada żeby za dziękuję czy czekoladki mi pomagała aż tak
Tak myślę przynajmniej
BTW ile bierze położna za taką asystę?
Żebym się nie wyglupila z tą koperta 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
W grudniu bedzie rok jak jestem na zwolnieniu, jeszcze rok macierzynskiego, jeju jak bede miala isc do pracy (jak ja znajde) to bedzie dramat 😂
Wlasnie urlop wychowawczy jest tylko jak ma sie umowe o prace? Ja mam do dnia porodu, wtedy macierzynski i koniec?
Ja bym się po takiej przerwie chyba nie pozbierala dodus
Mi ciężko co roku wrócić z prawie 4 msc wakacji
Mam taki ból dupy wtedy że czuję się pokrzywdzona przez życie niczym dziecko któremu przed obiadem zabrano paczka 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
Tez przeraza mnie coraz szybciej zblizajaca sie godzina zero 😱 ale damy rade!
Kiedys jakos te dzieci musza wyjsc 😍


Sto lat dla mamy!
No i wlasnie mnie ten kosz na pieluszki nie przekonuje.
Galaretka nie musisz mowic dwa razy
Ale chyba kupie taka juz gotowa bo nie chce mi sie czekac za nia




Ja pomimo protestow TZa codziennie rano otwieram okno bo sie gotuje a on codziennie narzeka ze mu zimno i bedzie chory. To niech spi w bluzie



O tez mi sie wydaje ze to polaczenie moze byc zabojcze


Dzien dobry wszystkim
Milego dnia!
Ja wstaje bo musimy jechac w koncu sie zdecydowac na jakis kibelek do mieszkania - w zyciu bym nie powiedziala ze to bedzie takie trudne
Ksztalt miski, otwor, deska, spluczka - masakra, kazdy kibelek jest inny pod tym wzgledem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Mewka - powodzenia z praniem i prasowaniem 💪
Ja sie ciesze ze mam to juz za soba, teraz bym nie ustala chyba przy desce i zelazku 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ja nie mam wychowawczego chyba.. tzn zalezy moze sie z firma dogadam.. bo tak na prawde przedluza mi umowe do konca macierzynskiego .. bo umowe mam do kwietnia..

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

mewka - powodzenia w praniu i prasowaniu! niech moc bedzie z Toba !

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Dzięki dziewczyny
Na razie patrzę na to z optymizmem...
Bo nie zaczęłam jeszcze 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
My póki co będziemy wyrzucać śmieci codziennie. Na razie nie widzimy konieczności kupowania specjalnego kosza jak będzie walić po całości to będziemy mieli kosz na balkonie haha

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



Pewnie nie śmierdzi z tych koszy co od razu pakują pieluchę w woreczek

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



Roksi posyła gorące buziaki 😆
Ojej Karol aż się zawstydzil 😊😍😗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
noc ciężka, poranek jeszcze gorszy. Całą nos śniło mi się, że robi mi się rozwarcie i jak dochodzę do 10cm, to Emosz rodzi córkę, a mi się rozwarcie zamyka
do tego non stop piłam wodę i non stop sikałam, wstałam spuchnięta jak balon dłonie, stopy, twarz, nawet oczy!!!! I nawet wieczorny tort już nie cieszy

P.S banany w czekoladzie zawsze poprawiają humor
My dziś do kawki mieliśmy drożdżowe z serem 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Hejo witamy się w 39 tc! Mogę już rodzić



Ja magnez brałam do wczoraj, czyli do skończonego 38 tc




Monia super, że na wizycie wszystko dobrze Roksi ślicznie rośnie u mnie magnez też miał być do 37t0d, ale na czas walki z grzybem gin kazała jeszcze przez tydzień go brać




Dodoo
ja mam spodnie z hm i ogólnie uważam je za mega wygodne, ale ten pas ciążowy to już zaczął mi przeszkadzać we wszystkich spodniach i legginsach, bo już jest za krótki i jakoś tak biorę go i wywijam w dół i wtedy jest git



Its rodziłam w Twoim śnie? OMG! Strasznie pokręcone mamy Twoje sny oby bananki Ci poprawiły humor

Ja zużyte pampersy mam zamiar wyrzucać raz dziennie na śmietnik, jak się okażą nieznośne to może kupię te pachnące worki

W ogóle dziś w nocy obudziłam się na plecach, bo chyba przez sen chciałam się przekręcić na drugi bok ale mi się nie udało... dziwne uczucie być aż tak nieporadną :p
Emosz ty masz termin dzień przede mną
Ja trzymam się tej wersji że jestem w 38 tyg
Brzmi mniej stresujaco jak dla mnie 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Hahaha Mój TŻ na mnie mówi Obelix, taki miły
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
A to juz tez slyszalam
Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
ja też słyszałam już Obelixa, ale też, że jestem pączkiem w maśle albo najnowsze to dobrze wyrośniętą frytą aż chce się jeść po takich słowach
Mój mnie wita codziennie słowami
Dzień dobry grubasku 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:54   #858
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Nie soulie
To koleżanka mojej ciotki
Chociaż w formie podziękowania odpale jej jakąś kopertę
Bo przecież nie wypada żeby za dziękuję czy czekoladki mi pomagała aż tak
Tak myślę przynajmniej
BTW ile bierze położna za taką asystę?
Żebym się nie wyglupila z tą koperta 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------


Ja bym się po takiej przerwie chyba nie pozbierala dodus
Mi ciężko co roku wrócić z prawie 4 msc wakacji
Mam taki ból dupy wtedy że czuję się pokrzywdzona przez życie niczym dziecko któremu przed obiadem zabrano paczka 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------





Dzięki dziewczyny
Na razie patrzę na to z optymizmem...
Bo nie zaczęłam jeszcze 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Ojej Karol aż się zawstydzil 😊😍😗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------


My dziś do kawki mieliśmy drożdżowe z serem 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


Emosz ty masz termin dzień przede mną
Ja trzymam się tej wersji że jestem w 38 tyg
Brzmi mniej stresujaco jak dla mnie 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no właśnie chciałam się Ciebie zapytać ile taka własna położna kosztuje. Tak z ciekawości bo słyszałam, że nawet 1000zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:55   #859
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja chyba weekend leniwie tym razem spędzę, więc jestem z Wami

Gratuluję nowych zaczętych tygodni!
Standardowo te 38 i 39 mnie zadziwiają
Emosz i itstoo, zwłaszcza Wasze mnie cieszą, że pomimo problemów i złych wróżb lekarzy, dotrwałyście do tego zupełnie już bezpiecznego czasu


Będzie dobrze i pewnie taka uroda tylko, ale dobrze że gin kontroluje! Powodzenia
Hm, nie mam jakoś bardzo sprecyzowanej opinii, ale fakt faktem, że teściowa jakiś taki projektor no name skądś wygrzebała Kajowi i używaliśmy go. Jeszcze jakieś delikatne melodie kołysanek grał i był czas, że Kaj ładnie przy tym usypiał. Tyle, że starszy już raczej był, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno po pół roku, jak nie po roku i wzór miał taki mniej... hm, mniej jednolity niż ten z Twojego linka, tzn. były tam i jakieś misie i księżyce, i gwiazdki uśmiechnięte.



Mądre słowa!
I niestety przykre, ale prawdziwe te, że wśród samych położnych jest tak wiele różnic! O pediatrach nie wspominając...
Dlatego ja jak mantrę powtarzam, żeby w razie problemów jakichkolwiek szukać doradcy laktacyjnego. Oni mają rzetelną i najnowszą wiedzę na ten temat!

Nieraz też pisałam, że jak komuś zależy, to żeby czytał "dobre" źródła wiedzy na ten temat, więc podrzucę jeszcze linki, które znam.
http://www.medela.pl/dla-mam-karmiac...mienia-piersia
http://www.laktacja.pl/index.php?opt...&id=5&Itemid=8
http://www.hafija.pl/karmieniepiersiapodstawy - wykaz wszystkich tekstów z bloga

Hafija jest dla mnie absolutną skarbnicą wiedzy i biblią matki karmiącej
W tym artykule o mitach jest właśnie o tym opróżnianiu piersi po karmieniu! Już kiedyś był u nas ten artykuł - to o różnicach w zaleceniach z lat 70. i 80. a dziś
http://www.hafija.pl/2016/08/porowna...dla-babci.html
A tu ładny artykuł o tym gdzie szukać rzetelnej pomocy i dlaczego nasze mamy i babcie, które niestety rzadko kiedy z sukcesem karmiły, nie są tym samym dobrymi doradcami, pomimo całych swoich dobrych chęci.
http://www.hafija.pl/2012/03/gdzie-s...nie-tylko.html


Miłego weekendu wszyskim!

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Doczytałam jeszcze wszystkie Wasze miłe słowa z końcówki poprzedniego wątku, jak pisałyście, że dobrze, że się odezwałam. To bardzo miłe! Dziękuję jeszcze raz
Nie dam się zawieźć na manowce z kp
Ma być cyc i koniec
Za próbę butli będzie publiczna słowna chłosta
Jestem tu mega zdeterminowana 💀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 13:56   #860
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
a ja co dziś zjem to ląduje w kiblu, a po bananach w czekoladzie miałam taką zgagę, że umieram! Wypiłam cały litr mleka, ale i tak chyba wszystko zaraz zwrócę

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

a tu tyle ciastków i tort czekają na pożarcie i pewnie nic nie tknę
Jedz! Najwyzej wyrzygasz! ;D
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 13:57   #861
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mewka u nas położna prywatna kosztuje tysiaka, ale to polprywatny szpital, nie wiem jak ceny w panstwowych.

Itso a biegunka lub jakieś skurcze czy cos?
Mnie ostatnio było niedobrze i rzygalam ze dwa razy, ale przesadzilam bo słodycze przepijalam mlekiem i za duże ilości obu 🙈

Od Pani położnej z sr właśnie dostalam maila ze wszystkimi materialami! Osobno laktacja, pielęgnacja, masaż i noszenie w chuscie. Ależ się zaskoczylam bo to juz z miesiąc bo lekcjach✌
Jeśli chcecie to mogę Wam to wrzucić gdzieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:00   #862
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mewkaa, ja mam plan, zeby sie gdzies do pracy zaczepic i robic drugie dziecko i oczywoscie na L4 wy☠☠☠☠☠☠☠ic 😂😂😂
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:08   #863
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
A no właśnie chciałam się Ciebie zapytać ile taka własna położna kosztuje. Tak z ciekawości bo słyszałam, że nawet 1000zł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ja tak myślałam żeby dać te 500 zł jak wszystko będzie tip top
Jak będę średnio zadowolona to kupie jakieś ekstra perfumy np Allure i tyle
Myśle że wtedy wyjdę z tego z jakąś tam twarzą ...
Poza tym ona dostanie też kasę z banku krwi
Bo zdecydowałam się na jej pobranie
I specjalnie zrobię to za jej pośrednictwem a nie innej osoby
Ta prowizję trochę sobie zalicze na poczet mojego wynagrodzenia na jej rzecz 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Jedz! Najwyzej wyrzygasz! ;D
Dodus dobrze radzi
Jedz i tak nie pójdzie w dupsko
Tylko do WC 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka u nas położna prywatna kosztuje tysiaka, ale to polprywatny szpital, nie wiem jak ceny w panstwowych.

Itso a biegunka lub jakieś skurcze czy cos?
Mnie ostatnio było niedobrze i rzygalam ze dwa razy, ale przesadzilam bo słodycze przepijalam mlekiem i za duże ilości obu 🙈

Od Pani położnej z sr właśnie dostalam maila ze wszystkimi materialami! Osobno laktacja, pielęgnacja, masaż i noszenie w chuscie. Ależ się zaskoczylam bo to juz z miesiąc bo lekcjach✌
Jeśli chcecie to mogę Wam to wrzucić gdzieś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Kazik za info ws cen
Skoro 1 tys normalnie
To te 500 to min żeby siary nie było 🤔

Wrzucaj
Przyda się później
Bo będzie pustka w głowie jak na egzaminie ustnym....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mewkaa, ja mam plan, zeby sie gdzies do pracy zaczepic i robic drugie dziecko i oczywoscie na L4 wy☠☠☠☠☠☠☠ic 😂😂😂
Dodus
Az chce mi się ciebie zatrudnić jako moja asystentke
Za tą rozbrajajaca szczerość 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:11   #864
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

kupiłam sobie taką piżamkę http://www.italianfashion.pl/img/1b9a4849.jpg

na ich stronie 80 zł, a kupiłam za 55

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mewkaa, ja mam plan, zeby sie gdzies do pracy zaczepic i robic drugie dziecko i oczywoscie na L4 wy☠☠☠☠☠☠☠ic 😂😂😂
i to jest dobry plan!
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:12   #865
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Mewka ja myślę ze 500 jest optymalna kwotą, żeby nie za mało, nie za dużo oczywiście jeśli bedziesz miała bezbolesny i szybki poród, bo każde niedogodnosci i bol to kasa w dól 😁
A tak serio to fajnie, ze będziesz miec znajoma dusze przy sobie, która będzie pomagać ✌

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:15   #866
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Ja tak myślałam żeby dać te 500 zł jak wszystko będzie tip top
Jak będę średnio zadowolona to kupie jakieś ekstra perfumy np Allure i tyle
Myśle że wtedy wyjdę z tego z jakąś tam twarzą ...
Poza tym ona dostanie też kasę z banku krwi
Bo zdecydowałam się na jej pobranie
I specjalnie zrobię to za jej pośrednictwem a nie innej osoby
Ta prowizję trochę sobie zalicze na poczet mojego wynagrodzenia na jej rzecz 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------


Dodus dobrze radzi
Jedz i tak nie pójdzie w dupsko
Tylko do WC 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


Dzięki Kazik za info ws cen
Skoro 1 tys normalnie
To te 500 to min żeby siary nie było 🤔

Wrzucaj
Przyda się później
Bo będzie pustka w głowie jak na egzaminie ustnym....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------


Dodus
Az chce mi się ciebie zatrudnić jako moja asystentke
Za tą rozbrajajaca szczerość 😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam sie 😎😂
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:16   #867
mademoiselle_m
Zadomowienie
 
Avatar mademoiselle_m
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 002
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
A nie mowilam wam, ze mojemu mezowi snil sie porod, ze rodzilam w kucki i urodzilam chlopczyka ktory juz chodzil za rękę niezle chyba tez przezywa to ze to juz niebawem skoro mu sie to sni)
Mojemu tez sie śnił poród i ze Kuba następnego dnia juz umiał chodzić

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Jadę dziś na 19.00 na blok porodowy do mojej położnej
Mamy obgadać jak sobie wyobrażam ten swój poród, pokaże mi sale gdzie będę rodzic
A ja jej... karola w zamian bo chce mi strzelić ktg i je sama obejrzeć 🙄
Pykam się. Oby ta sala nie wyglądała jak rzeźnia z czasów prl
Ja tez dzis jade na 19 zwiedzać porodówkę a potem jak sie uda, polozna ma mnie zbadać i określić moje warunki techniczne do porodu cokolwiek to znaczy 🤔

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Chociaż w formie podziękowania odpale jej jakąś kopertę
Bo przecież nie wypada żeby za dziękuję czy czekoladki mi pomagała aż tak
Tak myślę przynajmniej
BTW ile bierze położna za taką asystę?
Żebym się nie wyglupila z tą koperta
Nasza mówiła cos o kwocie 800-1000 zł ale to taka położna ktora jest rozrywana , ktora rodzi w zasadzie tylko z kobietami ze swojej sr (za ktora sie płaci 500zl). My do niej próbujemy sie dostać ale decyzje podejmie ostatecznie ona..
mademoiselle_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:27   #868
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Mewka ja myślę ze 500 jest optymalna kwotą, żeby nie za mało, nie za dużo oczywiście jeśli bedziesz miała bezbolesny i szybki poród, bo każde niedogodnosci i bol to kasa w dól 😁
A tak serio to fajnie, ze będziesz miec znajoma dusze przy sobie, która będzie pomagać ✌

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od poczatku bylo ustalone ze musze mieć ogos takiego
Bo ja będę bez tz rodzic...
On i ja jakoś nie widzimy się razem na sali porodowej
Ja jego bo by zaczął mi się tam wymadrzac a mnie by tam szlag strzelił wtedy
Serio! Zamiast przec dałabym się na niego
On mnie bo by tego psychicznie nie przeżył widząc cierpiaca
Tak ta sytuacja wygląda u nas 🙄

Tez myślę że to 500 będzie w sam raz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Mojemu tez sie śnił poród i ze Kuba następnego dnia juz umiał chodzić



Ja tez dzis jade na 19 zwiedzać porodówkę a potem jak sie uda, polozna ma mnie zbadać i określić moje warunki techniczne do porodu cokolwiek to znaczy 🤔



Nasza mówiła cos o kwocie 800-1000 zł ale to taka położna ktora jest rozrywana , ktora rodzi w zasadzie tylko z kobietami ze swojej sr (za ktora sie płaci 500zl). My do niej próbujemy sie dostać ale decyzje podejmie ostatecznie ona..
Decyzję podejmuje ona...
Ja pierdziu niczym Edyta Górniak
Decyduje czy wyjdzie na scenę cze nie 😂


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Madi będzie ci podwozie sprawdzać? 🤔


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:32   #869
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Mojemu tez sie śnił poród i ze Kuba następnego dnia juz umiał chodzić



Ja tez dzis jade na 19 zwiedzać porodówkę a potem jak sie uda, polozna ma mnie zbadać i określić moje warunki techniczne do porodu cokolwiek to znaczy 🤔



Nasza mówiła cos o kwocie 800-1000 zł ale to taka położna ktora jest rozrywana , ktora rodzi w zasadzie tylko z kobietami ze swojej sr (za ktora sie płaci 500zl). My do niej próbujemy sie dostać ale decyzje podejmie ostatecznie ona..
I wchodzi ona...
POŁOŻNA!
Cała na biało...
I mówi: "Pierworódko wybieram Cię!"
👏👏👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:33   #870
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe 2016 - do szpitala pomykają, bo swe dzieci już witają!

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
I wchodzi ona...
POŁOŻNA!
Cała na biało...
I mówi: "Pierworódko wybieram Cię!"
👏👏👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kazik 😂😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 02:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.