Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-21, 12:48   #31
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

dziękuję szczerze mówiąc, to ja się wstydzę trochę do tej kosmetyczki iść ,ponieważ no mam wrażenie ,że ona mnie wyśmeje
a tak poza tym to ja po prostu już nie wytrzymuje... przez te głupie piegi mam wrażenie,że jestem ochydna... i zazdroszczę wszystkim dziewczyną,które mają piękną, czystą buźkę... jest mi tak smutno... ja wiem po prostu,że chłopaka nie mam przez te piegi ;( i ryczeć mi się chce... po prostu już nie daję rady i przez te "ozdoby" mam po prostu depreche... pomocy!!! ;(
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 15:13   #32
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Kochanie,czytam Twój mail i widzę siebie sprzed 49 lat.Byłam tak samo zrezygnowana,spanikowana, zakompleksiona.Wydawało mi się,że świat się nigdy do mnie nie uśmiechnie.A jednak jak już pisałam poprzednio to nie prawda.Z czasem piegi zbledną....W tej chwili myślisz sobie-mam w nosie "z czasem",ja chcę teraz,potem mnie nie obchodzi.Wiem,że to co teraz powiem trafi w próżnie,ja też nie słuchałam takich "głupich"rad,ale nie ma wyjścia musisz się polubić.Bardzo cenne i mądre wskazówki dała Ci beata.W,przeczytaj dokładnie jeszcze raz Jej mail.

A co ja jeszcze mogę Ci doradzić?Nie wpadaj w deprechę,ułóż sobie plan działania i konsekwentnie go realizuj.Mieszkasz zdaje się w małym mieście,nie tak jak ja w Warszawie,więc masz mniejsze pole działania,ale jak sobie powiesz -zrobię to-to zrobisz.A więc
1)Nie wstydz się iść do kosmetyczki,napewno Cię nie wyśmieje.Może ktoś z koleżanek lub znajomych mamy poleci Cie takiej osobie,a jak nie idż odważnie sama.Alternatywą do tego rozwiązania byłaby wizyta w przychodni u dermatologa.Mogłabyś nie tylko przedstawić swój problem ale poprosić lekarza o napisanie recepty na robiony specjalnie w aptece krem wybielający.
2)Uważam,że Twój problem jest tak wielki,tak nie lubisz swego wyglądu,że powinnaś zasięgnąć rady psychologa.Nie bój się,jesteś nowoczesną mądrą dziewczyną,psycholog to nie to samo co psychiatra,ludzie zacofani boją sie
go jak ognia,a przecież wiesz ,ze cały zachód korzysta z wizyt u psychoanalityka = u nas psycholog(w przychodni,bezpłatnie).Ta kie wizyty napewno pomogą ci zaakceptować siebie i uwierzyć ,że będzie lepiej.
3)Skorzystaj z rad beaty.W a więc:samoopalacz,podkład korygujący -spróbuj jeszcze raz Dermacol,aby nie za grubo,albo Lierene(ten mniej kryje lecz nie robi maski),krem z filtrem 30 i unikaj słońca.
Bardzo bym chciała abyś zrealizowała te trzy punkty,a szczególnie wizytę w przychodni u psychologa.Zyczę Ci sukcesu-uda się,napewno tylko zamiast wpadać w panikę zacznij działać.Napisz mi czy się udało.Czekam!!!
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:49   #33
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

dziękuję he postanowiłam pójść do kosmetyczki mam nadzieję,że się uda mi się je wybielić bo jak nie to załamka... a z tym psychologiem to nie wiem... może ma pani rację ale zobaczymy co będzie tak za 3-4 miesiące... miejmy nadzieję,że wszystko się ułoży po mojej myśli a do tej kosmetyczki to na taką tylko konsultację lepiej się umówić czy mogę iść od razu jak będę w mieście??? bo nie wiem... kiedyś byłam już u kosmetyczki ale to był zabieg oczyszczania twarzy więc na to musiałam zadzwonić i się umówić...
a co sądzi pani (i inni również) o zabiegu laserowym??? może byłby on najskuteczniejszy??!!
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:45   #34
starsza pani
Zadomowienie
 
Avatar starsza pani
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Naprawdę nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie czy masz się umówić z kosmetyczką wcześniej.Nie wiem gdzie mieszkasz.Na podstawie Twojego profilu myślałam,że w Nowym Sączu.W ostatniej wiadomości piszesz "jak będę w mieście" czyli mieszkasz poza Sączem,a to komplikuje sprawę.Umawia się z kosmetyczką na konkretny zabieg,wtedy ona rezerwuje sobie odpowiedni okres czasu.Ty chcesz tylko uzyskać informacje na interesujacy Cię temat a potem dopiero zadecydować co będziesz robić.Ponieważ jest to tylko rozmowa wstępna możesz wpaść nie zapowiedziana.Niedogodnoś ć dla Ciebie tkwi tylko w tym,że kosmetyczka może być zajęta i powie,żebyś przyszła np.za 2 godz.I co jeśli mieszkasz daleko? Rozważ jeszcze wizytę u dermatologa.Dobry lekarz
(kosmetyczka zresztą też) powinien znać recepyurę kremu wybielającego.
Na temat skuteczności laseru nic nie wiem,bo nigdy nie korzystałam.Ale wiesz co myślę?- jeśli jest skuteczny to zostaw go na jesień.Bo letnie słońce nawet jak będziesz miała "czystą"buzię i tak wywoła następne piegi.
W sumie stracisz kasę a efekt będzie na krótko.Trzymam kciuki za powodzenie w wojnie z piegami.
starsza pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:58   #35
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

z tego co wiem to za granicą są świetne kremy wybielające piegi , może w Polsce też już takie cuda produkują ? Może dermatolog bedzie bardziej poinformowany Sama mam piegi i kiedyś mi to strasznie przeszkadzało , ale sie przyzwyczaiłam , bo każdy mi powtarzał , że piegi dodają urody Nie martw sie
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:02   #36
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

dzięki ja lecę do Wlk Brytanii na wielkanoc więc sprawdzę tam jakieś dobre kremy wybielające!!! (jesienią zeszłego roku tam byłam, ale szczerze mówiąc wtedy jakoś nie myślałam o tych kremach :p ale teraz poszukam tam )
a do kosmetyczki postanowiłam iść dopiero po przylocie z Wlk Brytanii ,bo wtedy wybiorę się od razu do fryzjera !!! a myślicie,że za poradę będę musiała coś płacić??? chyba nie, co??!!
a z tym dermacolem to porażka :/ robi maskę... buuu ale może go "rozrzedzę" jakimś kremem nawilżającym,co??? bo nie dość ,że maskę robi to jeszcze skórę wysusza :/ chyba zmiksuje je razem buźka
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:05   #37
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

aha a tak w ogóle to co wy na to,że wkleję wam tu zdjęcie moich piegów, co??? ocenicie sytuacje tak na wasze oko, ok??!! ale dopiero wieczorkiem,ok? bo teraz mój daddy zabrał aparat i będzie wieczorem...
może jak zobaczycie te moje "straszydła" to coś jeszcze poradzicie...
chyba ,że nie chcecie ich oglądać... heh wkleję te na twarzy i ramionach, ok???
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 17:55   #38
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Ja też mam dużo piegów na twarzy i był czas kiedy bardzo próbowałam je zwalczyć. Próbowałam myć twarz wodą z cytryną....może i trochę pomogło...ale ostatecznie pogodzilam sie z piegami. Piegi są ładne ...dodają uroku
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:50   #39
beata.w
Raczkowanie
 
Avatar beata.w
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 46
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
aha a tak w ogóle to co wy na to,że wkleję wam tu zdjęcie moich piegów, co??? ocenicie sytuacje tak na wasze oko, ok??!! ale dopiero wieczorkiem,ok? bo teraz mój daddy zabrał aparat i będzie wieczorem...
może jak zobaczycie te moje "straszydła" to coś jeszcze poradzicie...
chyba ,że nie chcecie ich oglądać... heh wkleję te na twarzy i ramionach, ok???
pewnie że wklej . Chyba te twoje piegi nie są aż takim straszydłem skoro chcesz je pokazać na forum. Może ty jesteś typem kokietki , której mówi się ładnie wyglądasz a ona -nie no gdzie. Albo masz fajną bluzkę nowa? a ona - nie stara taka bylejaka
beata.w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:39   #40
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

kurczę, nie mogę wkleić za duży rozmiar... coś pokombinuję jeszcze i wkleję juterko rano!!! przynajmniej postaram się...
beato.w na prawdę one są ochydne... chcę je po prostu pokazać byście wiedziały jak sprawa jest poważna... przynajmniej dla mnie... to jutro spróbuję!!! buziak
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:53   #41
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Marusaaa, doskonale Cie rozumiem Jak bylam nastolatka przezywalam to samo, co Ty Nienawidzilam swoich piegow, a mam ich sporo. Tez sobie wmawialam, ze jestem okropna i nikt nigdy mnie nie pokocha przez te wstretne kropki A jak ktos zlosliwie na mnie mowil "Piegus" lub "Piegowata", to mialam wszystkiego dosyc...

Jednak mimo mojego mankamentu plec przeciwna zaczela sie mna interesowac To dodalo mi troszke pewnosci siebie, ale nadal bylam zakompleksiona szara myszka. Ale przestalam myslec, ze przez piegi nikt nie bedzie mnie chcial

Pod koniec liceum zaczelam uzywac podkladow i samoopalacza, czasem niestety przesadzalam Jak sobie teraz o tym pomysle, to smiac mi sie chce, ale wtedy bylam gotowa zrobic wszystko, aby tych piegow nie bylo widac

Nadal nie pokochalam piegow, ale juz mi tak nie przeszkadzaja. Aby nie byly zbyt widoczne nie opalam sie, uzywam samoopalaczy i kryjacych podkladow. Probowalam wybielajacych kremow, ala rezultatow zadnych nie zauwazylam

Z podkladow moge Ci polecic wymieniony juz wyzej Dermablend Vichy, a takze Mary Kay Full Coverage (chyba jest dostepny tylko u konsultantow) i Dermacol, ale w minimalnych ilosciach lub zmieszany z jakims kremem
Samoopalaczy uzywam przeroznych, nie mam zadnego ulubionego, bo jest ich kilka Tu na przyklad o nich pisalam http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97753 W innych watkach tez, ale nie umiem ich teraz znalezc. Najlepiej przejrzyj KWC

Pamietam, ze zawsze sobie mowilam, ze jak bede dorosla to zrobie sobie operacje scerania piegow Gdzies kiedys o tym uslyszalam, ale niby jest bardzo droga i bolesna. Nawet nie wiem, czy cos takiego naprawde istnieje, czy sobie to wymyslilam

Ktoregos letniego dnia bylam zla, bo mnie slonko zlapalo, przez co moje piegi staly sie okropnie ciemne i powiedzialam mojemu TZ, ze chyba zrobie sobie te operacje, to powiedzial, ze juz mnie nie bedzie chcial, bo nie bede ta sama Jola, ktora tak bardzo kocha No i jak bym mogla...
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 09:36   #42
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

ja właśnie teraz idę do liceum i boję się jakichś wyzwisk ze strony kolegów i koleżanek... bo wiadomo jacy ludzie są w liceach... wszyscy się wywyższają itd to jest beznadziejne a teraz w gimnazjum ostatniej klasie i w ogóle teraz w mojej szkole jest OK ;p wszyscy mnie akceptują mam dużo przyjaciół,kolegów,kumpli ,kumpelek... tylko boję się co będzie potem...
chyba kupię sobie ten samoopalacz i zobaczymy jak będzie ale ja bym chciała coś co sprawi ,że one zbledną...
o zdjęcia się udało wkleić :P tylko proszę,żebyście nie śmiały się... bo to jest straszne to są policzki i nos... okropne one są...
proszę o jakieś jeszcze porady...
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.

Edytowane przez Marusaaa
Czas edycji: 2008-09-29 o 13:32
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 12:02   #43
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Marusaaa, nie masz sie czego obawiac To w podstawowce dzieciaki sie smialy, a w liceum NIGDY nie uslyszalam ani slowa na temat piegow W tym wieku juz sie wyrasta z takich rzeczy Wiec glowa do gory i sie nie przejmuj
Znalazlam jeszcze taki artykul http://polki.wp.pl/kat,1682,wid,7754...2&ticaid=1150c Cos dla tych, co lubia i nie lubia swoich piegow
Na zalaczonych zdjeciach widac, ze piegi sa dosyc ciemne. Jednak wcale nie sa takie okropne, jak piszesz Moje chyba kiedys tez mialy podobny kolor, ale od kiedy sie nie opalam - zjasnialy No i po przyciemnieniu cery samoopalaczem sa troszke mniej widoczne. Wyprobuj wiec ten sposob, tylko postaraj sie nie przesadzic Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze o to nie trudno No i smarujac buzke nie zapomnij o szyji


Pozdrawiam Cie serdecznie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 14:44   #44
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

mam nadzieję,że w liceum nie będą się śmiać bo jak będą to się załamię...
a te piegi są okropne... zresztą same widzicie
ja staram się nie opalać (zresztą szczerze mówiąc nie lubię słońca :P) tylko,że moja mama (właśnie po niej piegi na twarzy są odziedziczone,ale jej już nie widać ich buuu ja tez tak chcę a na ramionach i plecach mam od słońca) wtdy mówi,że wyglądam jak ściana... taka blada jestem :P ale jak zacznę używać samoopalacza to mam nadzieję,że będę ciemniejsza a piegi będą mniej widoczne a samoopalacze chyba nie robią "wysypu" pryszczy co??!! proszę o odpowiedzi...
aha chciałam napisać ,że jak byłam we wrześniu w anglii to zauważyłam,że tam większość anglików ma buzię całą usianą piegami i jak tam byłam to sie jakoś tak lepiej czułam...
aha a tabletki beta-karotenu jak działają??? nie zrobią mnie pomarańczowej??? proszę o odp!!!
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:14   #45
Anan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Hej Marusaaa doskonale Cię rozumię. To mój odwieczny problem. Zawsze byłam obsypana piegami. Nie tylko na twarzy. Do tej pory ich nie lubię. Ale muszę Ci powiedzieć, że trzeba walczyć. Kilka lat temu poddałam się złuszczaniu ( tzw.gren- pean ). To był naprawdę bolący zabieg, ale było warto. Może nie do końca się ich pozbyłam , ale są znacznie jaśniejsze. Teraz poddałam się domowej mikrodermabrazji firmy Bielenda. To dopiero początek, ale myśle, że będą jaśniejsze. Oczywiście całe lato stosuję samoopalacze, bez nich ani rusz. A więc odwagi. Głeboki peeling jest skuteczny - to ostatni dzwonek lato tuż tuż!!!!
Pozdrowienia
anan
Anan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:34   #46
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

odpowiem troche nie na temat - PIEGI SĄ CUDOWNE! Niestety ja nie mam ani jednego i moze dlatego tak mi sie podobaja
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:43   #47
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez sabbatha
odpowiem troche nie na temat - PIEGI SĄ CUDOWNE! Niestety ja nie mam ani jednego i moze dlatego tak mi sie podobaja
To pewnie dlatego Mnie sie wlasciwie piegi podobaja, ale w malych ilosciach Jak jest ich troche na nosku, czy policzkach, to wygladaja uroczo, ale jak sa ich miliony....
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:13   #48
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

co mi poradzilibyście z samoopalaczy? mam tlustawą cerę, wszystkie samoopalacze jakie stosowałam w lecie zostawiaja tłusty ślad a potem wągry .. poradzcie mi, jaki samoopalacz jest lekki nie natłuszcza skóry? moze byc droższy. Ja zawsze stosowałam takie do twarzy, tańsze ale wypróbowałam też z Loreala do twarzy, drogi i wydajny jednak on takze zostawia tłusty film.!!
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:28   #49
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

zdecydowałam się na samoopalacz tylko kupię sobie i do twarzy i do ciała tylko czy smarować powieki, pachy i stopy???????n bo nie wiem :P aha a lepiej kupić w piance,kremie czy spray`u??? i podajcie jakies dobre tanie samoopalacze (oczywiscie do bardzo jasnej karnacji) i gdzie mozna tak mniej wiecej kupic bardzo prosze o pomoc
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 10:31   #50
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

a tak w ogóle to tak, piegi są cudne jak ktoś ich nie ma :P a dla takich osób ,które mają ich mnóstwo (tak jak ja ) są okropne :P
chociaż mi się podoba jak jest tak troszeczkę piegów (ale na prawdę troszeczkę) ale nie tak jak ja mam zresztą same widzicie na zdjęciach ,które są gdzieś tu wyżej czy nie wydaje wam się (patrząc na moje zdjęcia) że te piegi łączą się w plamy??? bo ja mam takie wrażenie! buuuu POMOCY
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:37   #51
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
a tak w ogóle to tak, piegi są cudne jak ktoś ich nie ma :P a dla takich osób ,które mają ich mnóstwo (tak jak ja ) są okropne :P
chociaż mi się podoba jak jest tak troszeczkę piegów (ale na prawdę troszeczkę) ale nie tak jak ja mam zresztą same widzicie na zdjęciach ,które są gdzieś tu wyżej czy nie wydaje wam się (patrząc na moje zdjęcia) że te piegi łączą się w plamy??? bo ja mam takie wrażenie! buuuu POMOCY
nie ma powodu do paniki, trzeba tylko siegnąc po samoopalacz od wczesnej wiosny do poxnej jesieni. Trzeba wybrać odpowiedni odcien by się wtopił w piegi.. albo ton ciemniejszy. oczywiscie od słonca na kilometr i filtr conajmniej 60 ! ja takiego uzywam drogi z La roche posay ale mozna znalezc tansze. Tez mam piegi ale mniej widoczne i glownie w okolicach oczu mimo to musze stosowac silne blokery z filtrem nawet w zimie gdy świeci słońce. a samoopalcz to dobre roziwazanie tylko trzeba dobrac do cery by nie natłuszczał jesli masz tłustawą, w lecie najlepiej stosować tak zw płynne mozna dzis znalezc rózne propozycje do kazdej cery. w sklepach kosmetycznych popytaj , dokładnie określ rodzaj cery , niektóre zostawiaja tłusty film na skórze i tworzą potem wągry..wtedy trzeba wybrać bardziej lekki beztłuszczowy bo wiadomo ze w lecie skóra się poci..
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 07:50   #52
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

````JOLA ! a jaki masz rodzaj cery? ja mam tłustawa i nigdzie nie mogę znależć odpowiedniego kryjącego podkładu.. musiałby byc lekki.. moze znasz taki specyfik? niekoniecznie te najdroższe się sprawdzają, dawniej kupowałam tylko drogie i nie byłam wcale zadwolona, w kóncu się wsciekłam bo robiły mi sie zaskórniki i teraz uzywam tylko jasnego korektora punktowo.
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 11:50   #53
awunia
Zakorzenienie
 
Avatar awunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 709
GG do awunia
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Dziewczyna bez piegów jest jak niebo nocą bez gwiazd :P
Kiedyś ktoś tak mi powiedział i tego się trzymam
Pokochałam moje piegi i już się nimi nie przejmuję :P naprawde są istotniejsze rzeczy
awunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:34   #54
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez beciunia
````JOLA ! a jaki masz rodzaj cery? ja mam tłustawa i nigdzie nie mogę znależć odpowiedniego kryjącego podkładu.. musiałby byc lekki.. moze znasz taki specyfik? niekoniecznie te najdroższe się sprawdzają, dawniej kupowałam tylko drogie i nie byłam wcale zadwolona, w kóncu się wsciekłam bo robiły mi sie zaskórniki i teraz uzywam tylko jasnego korektora punktowo.
Beciunia, niestety chyba Ci za bardzo nie pomoge... Moja skora jest bardzo sucha (troche sie swieci w strefie T, ale nie az tak bardzo), wiec idealnie pasuja mi te wszystkie kryjace tlustawe podklady A probowalas juz Double Wear Estee Lauder?? Wydaje mi sie, ze moze bylby odpowiedni do tlustawej cery. Dosc dobrze kryje i zastyga na skorze - przez co moja sucha skora jeszcze bardziej sie wysuszyla i byla taka sciagnieta Wiec moze do Twojej cery bylby dobry. Moze jeszcze Kanebo Cream Finish. Jak dla mnie sa bardzo dobre, ale po nalozeniu czuje, ze moja skora jest troche sciagnieta. Poza tymi dwoma podkladami nic nie moge Ci polecic, bo wiekszosc kryjacych jest wlasnie taka tlustawa.

Pozdrawiam
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 13:59   #55
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

a czy podklady kupować w odcieniu piegów czy skóry??????? bo nigdy nie wiem tego hehe
beciunia , a faktor 30 nie starczy???? ja sie boje ze po kremach z filtrem dostane wysypu pryszczy
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:14   #56
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
a czy podklady kupować w odcieniu piegów czy skóry??????? bo nigdy nie wiem tego hehe
beciunia , a faktor 30 nie starczy???? ja sie boje ze po kremach z filtrem dostane wysypu pryszczy
W kolorze skory
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:28   #57
Marusaaa
Raczkowanie
 
Avatar Marusaaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 128
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

dzięki
przeczytałam ostatnio na jakiejś stronie,że samoopalacz jednak przyciemnia piegi czy to jest prawdą?? czy jednak on przyciemniając skórę "zakrywa" piegi?? z takich tańszych samoopalaczy (bo jak wiecie 16-latka zbyt dużymi środkami pieniędzy nie dysponuje ) to jakich firm takich na serio dobrych??? delia??
p.s. do beciunia są takie podkłady matująco-kryjące takie tańsze to chyba z firmy SORAYA ale nie wiem czy one są dobre
p.s. do awuni mi też dużo ludzi mówi to ale jakoś nie przyjmuję tego i chcę ukryć piegi
__________________
.wspomnień się nigdy nie pozbędziesz.
Marusaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 20:26   #58
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
dzięki
przeczytałam ostatnio na jakiejś stronie,że samoopalacz jednak przyciemnia piegi czy to jest prawdą?? czy jednak on przyciemniając skórę "zakrywa" piegi?? z takich tańszych samoopalaczy (bo jak wiecie 16-latka zbyt dużymi środkami pieniędzy nie dysponuje ) to jakich firm takich na serio dobrych??? delia??
p.s. do beciunia są takie podkłady matująco-kryjące takie tańsze to chyba z firmy SORAYA ale nie wiem czy one są dobre
p.s. do awuni mi też dużo ludzi mówi to ale jakoś nie przyjmuję tego i chcę ukryć piegi
Ja nie zauwazylam, zeby moje piegi byly bardziej widoczne po samoopalaczu. Wrecz przeciwnie Byc moze dlatego, ze skora jest ciemniejsza i piegi az tak bardzo sie w oczy nie rzucaja, jak na bardzo jasnej skorze
Co do samoopalaczy, to przejrzyj KWC, na pewno cos znajdziesz niedrogiego Ja najczesciej uzywam Yves Rocher, L'oreal, Garnier. Nie mam pojecia, jakie sa ich ceny w Polsce. Wiem, ze dziewczyny tu bardzo chwala DAX w piance. Jak bede miala okazje, na pewno go wyprobuje
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 07:39   #59
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Cytat:
Napisane przez Marusaaa
a czy podklady kupować w odcieniu piegów czy skóry??????? bo nigdy nie wiem tego hehe
beciunia , a faktor 30 nie starczy???? ja sie boje ze po kremach z filtrem dostane wysypu pryszczy
faktor 30 jest za słaby do cery z piegami szczególniej jasnej przynajmniej dla mnie jeśli chodzi o lato i mocne słońce. faktor 30 stosuję na wiosnę lub jesień. Krem z filtrem nie powninien wysypać skóry , są rózne na rynku, ja uzywam La roche posay 60 do twarzy-60 zł, to łagodne mleczko,nie natłuszcza , starcza na długo, są też w miare dobre tańsze Erisa ale ja miałam z Erisa faktor 30, byc moze teraz wyszły jakiś nowsze z większym faktorem, trzeba pytać. jesli nie bedziesz stosowac kremu z filtrem to piegi się uwidocznią pod wpływem słońca , wystarczy tylko ze pochodzisz po miescie w słoneczny dzień i kazdego dnia idąc do szkoły itp taka skóra chwyta kazdy promień. Samoopalacz dobrany do kolorytu piegów lub odcień ciemniejszy, dobrze sie sprawdzi ale trzeba dobrac do rodzaju skóry!
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 07:57   #60
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Piegi! PROSZĘ O POMOC!!! :(

Jola dzięki za odpowiedz
mnie kosmetyczka poradziła do cery tłustej mieszanej jak i suchej podkłady firmy Loreal i Vichy. Twierdzi ze są dobrej jakosci. jeszcze bede musiałą poszukac samoopalacz , podobno Clarinsa jest lekki, niestety to wszystko trochę kosztuje..
Marusa , napewno cos znajdziesz w sklepach na Twoja kieszeń, a samoopalacz nakładaj tak: wklep w krem do swej cery tak delikatnie by sie wchłonął odczekaj chwilę, samoopalacz dobrze rozetrzyj w dłoniach palców a nastepnie lekko wcieraj w skórę twarzy by sie dobrze rozeszedł, omijajć okolice brwi i nie za blisko lini włosów, mozna nabrac wprawy po kilku razach sama zobaczysz.. krem z filtrem nakładaj jak bedziesz juz opalona samoopalaczem przed wyjsciem na słońce Pamiętaj w lecie nawet słońce za chmurami , takie przejaśniające się niebo opala!! ja raz będąc na spotkaniu pod gołym niebem gdy praktycznie słońca nie było, tylko takie białe chmury , po 3 godzinach byłam czerwona jakby spieczona!! i niektóre osoby z jasną karnacja także! niektórzy sie dziwili nam dlaczego jestesmy opalone skoro otwartego słonca nie było!!! i wtedy pojawiło mi sie masę piegów! od tamtej pory stosowałam krem z filtrem i juz nie pojawiało mi się zaczerwienienie , podczas gdy inni byli "podpieczeni" krem z filtrem świetnie chroni wrażliwa skórę ale musi byc faktor minimum 30 i wzwyż
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 17:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.