Najgorsze wynalazki świata, grrr! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 14:01   #391
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Ja i tak zaczęłam doceniać wózki i koszyki, po tym jak trafiłam do sklepu, gdzie ich nie było . Wprawdzie sklep mały, ale samoobsługowy, a musiałam akurat na gwałt zrobić większe zakupy. Nieźle się wkurzyłam, ledwo co to doniosłam do kasy. Cud, że nic po drodze nie wypadło.


Kolejne urządzenie, które przyszło mi do głowy to golarki do swetrów! Największe dziadostwo na świecie. Kupiłam jedną - nie działała, wymieniłam na drugą - nie działała, zwrócili mi pieniądze, kupiłam trzecią innej firmy - działała! ale za to w ogóle nie goliła .

Może te droższe są lepsze, ale tym za 20-30 zł mówię zdecydowane NIE!
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:04   #392
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

nie tylko w anglii sa takie kurki ale najlepsze sa u mnie w pracy, nie dosc ze osobno ciepla i zimna, to jeszcze woda leci tylko wtedy, kiedy ten kran trzymasz wcisniety. umyc tam rece to niezla gimnastyka.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:06   #393
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

http://pack-sol.com.pl/foto_dane/fot...12f532c9b9.jpg

Tego typu zgrzewane opakowania.

Zawsze jak je otwieram, często jest w nich elektronika, to sobie przetnę instrukcję, bo w środku np ta instrukcja tworzy tło, a nie da się otworzyć opakowania inaczej, niż przeciąć
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:08   #394
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
http://pack-sol.com.pl/foto_dane/fot...12f532c9b9.jpg

Tego typu zgrzewane opakowania.

Zawsze jak je otwieram, często jest w nich elektronika, to sobie przetnę instrukcję, bo w środku np ta instrukcja tworzy tło, a nie da się otworzyć opakowania inaczej, niż przeciąć
tak bardzo się zgadzam
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:13   #395
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

o jeszcze przypomniały mi sie okna w Irlandii. Otwierają się na zewnątrz i tylko o jakies 20cm, w zwiazku z tym, nie umyjesz ich zewnętrznej strony, a nie musze przypominac ze tu ciagle pada? o takie:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...MqSgLoFJH37G-g

dwa razy w roku jakas firma je myje z zewnatrz. nie chcecie wiedziec jak wygladaja moje okna:P
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:24   #396
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam się, nie cierpię tego typu opakowań.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-01-12 o 14:25
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:25   #397
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
o jeszcze przypomniały mi sie okna w Irlandii. Otwierają się na zewnątrz i tylko o jakies 20cm, w zwiazku z tym, nie umyjesz ich zewnętrznej strony, a nie musze przypominac ze tu ciagle pada? o takie:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...MqSgLoFJH37G-g

dwa razy w roku jakas firma je myje z zewnatrz. nie chcecie wiedziec jak wygladaja moje okna:P
W Norwegii też takie montują, tak jak i otwierane na zewnątrz co mnie bardzo zdziwiło.
__________________
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt
Pieseła nam brakuje
Nic się nie rymuje
Tęsknota mnie ogarnia
Dobrze, że w pracy jest palarnia
Bekon.
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-12, 14:31   #398
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
o jeszcze przypomniały mi sie okna w Irlandii. Otwierają się na zewnątrz i tylko o jakies 20cm, w zwiazku z tym, nie umyjesz ich zewnętrznej strony, a nie musze przypominac ze tu ciagle pada? o takie:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...MqSgLoFJH37G-g

dwa razy w roku jakas firma je myje z zewnatrz. nie chcecie wiedziec jak wygladaja moje okna:P
ja mam podobne okno w łazience, też otwiera się tylko na zewnątrz, ale do mycia można normalnie je rozłożyć tak, że jest w pozycji ''leżącej'' do wewnątrz.
Irlandia na to nie wpadła?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:37   #399
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Btw, of trochę zrobię, czy w Polsce jest w prawie budowlanym, że zwykłe okna skrzydłowe okna mogą otwierać się tylko do środka?
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:41   #400
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja mam podobne okno w łazience, też otwiera się tylko na zewnątrz, ale do mycia można normalnie je rozłożyć tak, że jest w pozycji ''leżącej'' do wewnątrz.
Irlandia na to nie wpadła?
nie wpadła, oni w ogóle na dużo rzeczy nie wpadli:P
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 14:48   #401
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Btw, of trochę zrobię, czy w Polsce jest w prawie budowlanym, że zwykłe okna skrzydłowe okna mogą otwierać się tylko do środka?
Chyba określają to warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:00   #402
The Quiet One
Raczkowanie
 
Avatar The Quiet One
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 212
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Pieprzone ściany jak z papieru Jeszcze rozumiem trochę, i tylko trochę, cieńsze ściany między pokojami w mieszkaniu, ale „papier” między mieszkaniami? Sąsiad z góry zatkał się pół godziny temu, a zaczął nawijać o 12:00. Zaznaczam, że nie mówił szczególnie głośno, tak normalnie.
Po co w ogóle budować takie bloki. Zakładam, że większość wolałaby zapłacić trochę więcej za normalne ściany żeby nie musieć się męczyć, skoro tyle już buli za kupno.
__________________

Quiet,
Please



The Quiet One jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:50   #403
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Wieśniackie to idealne określenie. Trzęsie mnie jak widzę ludzi z tymi ustrojstwami.
O tak. Też mnie wkurza palenie e-papierosów w budynkach. Co z tego, że podobno nie szkodzą tak, jak tradycyjne? To jest zwyczajnie wieśniackie, nieadekwatne zachowanie do miejsca, w którym się zajdują.

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Na stronie ZTM są informacje na temat PEKi i różne zestawienia w tabelkach, po wprowadzeniu taryfy przystankowej faktycznie wyjdzie taniej, ale tylko do 6 przystanków, bo potem im dalej tym drożej. Była też tabelka z bodajże czterema cenami jednej sieciówki w programie lojalnościowym, bez programu i jeszcze takie tam, próbowałam ją znaleźć teraz ale gdzieś mi to uciekło. Reasumując, jak ktoś jeździ na krótkich trasach to jest ekstra. Kilka biletów na dłuższe okresy też wychodzi taniej, ale cudownej obniżki i ułatwienia to ja nie widzę
To chyba o to chodzi?
http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci...j-i-wygodniej/
Z tego co rozumiem to zmiany beda takie, ze bedzie na przystanki zamiast minuty a te długoterminowe zamiast na sztyny czas np. 30, 90 dni itd. mozna sobie na np 15 dni doładowac? Tylko jak to przeliczą na sieciówke na wszystkie linie? Bo sam pomysl zeby mozna bylo doladowac na konkretna ilosc dni jest dobry, tylko zeby nie wychodzilo to stosunkowo drozej :/. Jest jeszcze mowa o bilecie Metropolitalnym ze zniżką 12% dla osób studiujących i/lub placacyh podatki w Poznaniu.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-01-12 o 15:52
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 15:59   #404
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość

To chyba o to chodzi?
http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci...j-i-wygodniej/
Z tego co rozumiem to zmiany beda takie, ze bedzie na przystanki zamiast minuty a te długoterminowe zamiast na sztyny czas np. 30, 90 dni itd. mozna sobie na np 15 dni doładowac? Tylko jak to przeliczą na sieciówke na wszystkie linie? Bo sam pomysl zeby mozna bylo doladowac na konkretna ilosc dni jest dobry, tylko zeby nie wychodzilo to stosunkowo drozej :/. Jest jeszcze mowa o bilecie Metropolitalnym ze zniżką 12% dla osób studiujących i/lub placacyh podatki w Poznaniu.
Dokładnie o to Ogólnie założenia są spoko, często nie doładowywałam sieciówki np 10 dni przed świętami bo wiedziałam, że i tak jadę do domu i połowa mi przepadnie, także pomysł z dowolną ilością dni jest fajny. Ale patrząc na te tabelki i myśląc o mojej trasie niestety mam przed oczami podwyżkę i tak już wysokich cen. Prawie 55 zł to paranoja, wolę kupować bilety jednorazowe jak już muszę a tam gdzie się da chodzę pieszo albo rowerem.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:12   #405
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
nie wiem mnie już samo dotknięcie klamki od kibla i zatrzasku tak brzydzi, że nie mogę nie umyć nawet wtedy

Ostatnio widziałam matkę z małą dziewczynką, które ewidentnie zajmowały się większą sprawą (po odgłosach sądząc matka na siłę sadzała córkę na kibelku, kiedy ona nie chciała go dotykać). Po wszystkim wyszły i nie umyły rąk. Blee

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Załóżmy że facet robi siku, nie myje rąk a parę minut później tymi samymi rękoma którymi trzymał swojego ptaka wybiera np. bułki w sklepie (macając po drodze kilkanaście innych). Albo dotyka poręczy w tramwaju, której będziesz się trzymać. Serio Cię to nie rusza?
Mnie kiedyś panowie (podczas podróży autobusem), ewidentnie idący na siku do lasku, podczas powrotu z tegoż lasku, poklepywali po ramieniu, przepraszając za kłopot i przymusowe zatrzymanie pojazdu. Takimi rękoma


Mnie wkurzają niekapki wszelkiej maści. Bryzgają na cztery strony świata. Chlapią po ścianach. Nie wiem przed czym miały chronić , ale zło, które wyrządzają jest dużo większe
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:37   #406
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Dokładnie o to Ogólnie założenia są spoko, często nie doładowywałam sieciówki np 10 dni przed świętami bo wiedziałam, że i tak jadę do domu i połowa mi przepadnie, także pomysł z dowolną ilością dni jest fajny. Ale patrząc na te tabelki i myśląc o mojej trasie niestety mam przed oczami podwyżkę i tak już wysokich cen. Prawie 55 zł to paranoja, wolę kupować bilety jednorazowe jak już muszę a tam gdzie się da chodzę pieszo albo rowerem.
Pojedyncze bilety wychodzą drożej, niż sieciówka, przynajmniej ulgowa. Jeśli nie podniosą ceny za sieciówke na wszystkie linie (55 zł) to nie bedzie tak zle. W ogóle ostatnio z 3 razy zauwazylam w busach poza automatem do kasowania biletów, automat z napisem ''karta PEKA'' i mozliwosc wlozenia karty do środka. To do czego jest? Do doładowania karty? Czy do czego? Wiesz może?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:48   #407
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez The Quiet One Pokaż wiadomość
Pieprzone ściany jak z papieru Jeszcze rozumiem trochę, i tylko trochę, cieńsze ściany między pokojami w mieszkaniu, ale „papier” między mieszkaniami? Sąsiad z góry zatkał się pół godziny temu, a zaczął nawijać o 12:00. Zaznaczam, że nie mówił szczególnie głośno, tak normalnie.
Po co w ogóle budować takie bloki. Zakładam, że większość wolałaby zapłacić trochę więcej za normalne ściany żeby nie musieć się męczyć, skoro tyle już buli za kupno.
Doskonale Cię rozumiem :/
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 16:50   #408
nielubiegrzybow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 497
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Pojedyncze bilety wychodzą drożej, niż sieciówka, przynajmniej ulgowa. Jeśli nie podniosą ceny za sieciówke na wszystkie linie (55 zł) to nie bedzie tak zle. W ogóle ostatnio z 3 razy zauwazylam w busach poza automatem do kasowania biletów, automat z napisem ''karta PEKA'' i mozliwosc wlozenia karty do środka. To do czego jest? Do doładowania karty? Czy do czego? Wiesz może?
Nawet jeżdżenie na zajęcia wychodzi mi taniej na biletach niż z sieciówką, mam zajęcia 4 razy w tygodniu, starcza mi 15- minutowy, wychodzi jakieś 44 zł na miesiąc, w pozostałe interesujące mnie miejsca mogę dostać się pieszo w mniej niż pół godziny i tak właśnie robię W cieplejszych miesiącach kupuję bilet do 6 przystanków i dwa kolejne dygam pieszo, ale zimą mi się nie chce

Co do drugiego to niestety nie pomogę, nie jeżdżę autobusami i nie spotkałam się z tym. Podejrzewam natomiast, że może to być związane z obowiązkiem "pikania" kartą przy wsiadaniu tak jak odbija się bilet. Ale pewna nie jestem.
nielubiegrzybow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 18:54   #409
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Te koszyki w Biedrach to porażka. Na szczęście z tej, którą najczęściej odwiedzam chyba zostały wycofane. Nie dość, ze trzeba się schylać to niekiedy kółka piszczały albo jednego z nich nie było zresztą zbierały więcej syfu jak się kładło jeden na drugim niż te zwykłe do ręki.
Hm, to jest coś podobnego jak w Lidlu? Bo ja te wynalazki z Lidla bardzo lubię. Wprawdzie rączka mogłaby być ciut dłuższa, ale można przyjąć taką postawę, że ciągnięcie koszyka za sobą daje radę.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:17   #410
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Może dlatego, że słuchawkę się przesuwa w bok, a nie w nią wali palcem? Przecież gdyby wystarczyło dotknąć, telefon sam by się odbierał np. w kieszeni...


Niegłupi pomysł. Ciekawe czy ludzie w swoich łazienkach też robią chlew.

Dla mnie mistrzostwo to wspomniane suszarki i kible z półką.
A ja mam telefon który wyświetla słuchawkę do odbioru różnie: raz do przesunięcia, a raz do naciskania. I nie mam pojęcia dlaczego. A telefony dotykowe nie są tylko na dotyk ciała? Nawet w rękawiczkach nie mogę się nim posługiwać, tylko muszę gołą ręką, w kieszeni nie ma mowy żeby się odebrało samo
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:22   #411
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
A ja mam telefon który wyświetla słuchawkę do odbioru różnie: raz do przesunięcia, a raz do naciskania. I nie mam pojęcia dlaczego.
Pewnie czasem masz zablokowany, a czasem odblokowany
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:38   #412
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Pewnie czasem masz zablokowany, a czasem odblokowany
Raczej zawsze mam zablokowany, jak tylko gaśnie wyświetlacz to zaraz też się blokuje. I nadal nie rozumiem jaka to zależność w technice odbierania
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 19:39   #413
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
o jeszcze przypomniały mi sie okna w Irlandii. Otwierają się na zewnątrz i tylko o jakies 20cm, w zwiazku z tym, nie umyjesz ich zewnętrznej strony, a nie musze przypominac ze tu ciagle pada? o takie:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...MqSgLoFJH37G-g

dwa razy w roku jakas firma je myje z zewnatrz. nie chcecie wiedziec jak wygladaja moje okna:P
Cytat:
Napisane przez kleineKrokodil Pokaż wiadomość
W Norwegii też takie montują, tak jak i otwierane na zewnątrz co mnie bardzo zdziwiło.
jak dla mnie gorsze są montowane w Stanach okna w takim stylu:
KLIK

Podsuwane są tylko do połowy i bardzo często są wsadzone jeszcze siatki-moskitiery i nawet wystawić głowy za okno nie można. Nie mówiąc już o tym, że przewiewu normalnbym powietrzem zrobić się nie da. Umyć od zewnątrz w domkach jeszcze można samodzielnie, natomiast w budynkach wielpopiętrowych też szoruje je dwa razy do roku firma sprzątająca.

Edytowane przez taka_sobie_jedna
Czas edycji: 2014-01-12 o 19:42
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:42   #414
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
W moim CH wiecznie jakieś barany muszą wciskać się na ostatnią chwilę, drzwi wariują i się zatrzymują. Niby na parę sekund, ale niektórych aż trzeba uspokajać.

O! Nie cierpię przycisków przy światłach, tych, które się wciska jak się czeka na zielone, bo jak nie, to zielone się nie zapali. Dla mnie to już odruch, ale czasem muszę dobiec, żeby zdążyć to wcisnąć. A najlepsza jest sytuacja, gdy stoi z kilkanaście osób i nikt nie pamięta albo zakłada, że stojący najbliżej to zrobili.
Zaczynam się zastanawiać czy nie mieszkam w moim mieście.
Z tymi przyciskami to mam nerwicę już, wciśniesz sekundę za późno i "You shall not pass". Ja stoję, samochody stają i się zastanawiam, kto to wymyślił.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:48   #415
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
A ja mam telefon który wyświetla słuchawkę do odbioru różnie: raz do przesunięcia, a raz do naciskania. I nie mam pojęcia dlaczego. A telefony dotykowe nie są tylko na dotyk ciała? Nawet w rękawiczkach nie mogę się nim posługiwać, tylko muszę gołą ręką, w kieszeni nie ma mowy żeby się odebrało samo
A może ta tylko do naciśnięcia jest, gdy akurat używasz telefonu i ktoś dzwoni?
Pewnie od telefonu zależy, ja swój ekran mogę przesuwać różnymi przedmiotami.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;44574514]Zaczynam się zastanawiać czy nie mieszkam w moim mieście.
Z tymi przyciskami to mam nerwicę już, wciśniesz sekundę za późno i "You shall not pass". Ja stoję, samochody stają i się zastanawiam, kto to wymyślił.[/QUOTE]
Nie, trochę wyżej.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:52   #416
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Mi się przypomniało odnośnie tych łazienkowych rozważań - nie wiem kto to wymyślił, ale miałam nieprzyjemność natknąć się na to osobiście - oddzielna ubikacja oraz łazienka z resztą wyposażenia. W sensie: w jednym pomieszczeniu WYŁĄCZNIE sedes, w drugim, parę kroków dalej - wanna/prysznic i umywalka. Będąc w domu takim cudem przeżyłam szok a potem targałam ze sobą mokre chusteczki. Nawet nie chcę myśleć kto na to wpadł i czemu ktoś uważa, że po wizycie w toalecie można bez problemu otworzyć drzwi, wyjść na korytarz, otworzyć kolejne i dopiero iść umyć ręce. Wolę nie pytać, co w tej rodzinie się robiło, jak ktoś miał potrzebę numer 2, a ktoś inny się kąpał. W ogóle rąk nie myto? Czy ktoś łaził tak z brudnymi i mył jak się zwolniło? Bleh.

Co do sedesów z półkami - ja akurat będę bronić. Widok tak czy siak taki sam bo i tak wszystko pływa, a chociaż chlupiąca woda nie moczy gołego tyłka. No i jak przychodzi robić jakieś badania, to się takie elementy docenia
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:55   #417
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Mi się przypomniało odnośnie tych łazienkowych rozważań - nie wiem kto to wymyślił, ale miałam nieprzyjemność natknąć się na to osobiście - oddzielna ubikacja oraz łazienka z resztą wyposażenia. W sensie: w jednym pomieszczeniu WYŁĄCZNIE sedes, w drugim, parę kroków dalej - wanna/prysznic i umywalka. Będąc w domu takim cudem przeżyłam szok a potem targałam ze sobą mokre chusteczki. Nawet nie chcę myśleć kto na to wpadł i czemu ktoś uważa, że po wizycie w toalecie można bez problemu otworzyć drzwi, wyjść na korytarz, otworzyć kolejne i dopiero iść umyć ręce. Wolę nie pytać, co w tej rodzinie się robiło, jak ktoś miał potrzebę numer 2, a ktoś inny się kąpał. W ogóle rąk nie myto? Czy ktoś łaził tak z brudnymi i mył jak się zwolniło? Bleh.
Nie spotkałam się nigdy z czymś takim. Chyba najłatwiej byłoby mi uwierzyć, że po prostu ludzie mieszkający w danym domu nie zamontowali umywalki w wc…

Cytat:
Co do sedesów z półkami - ja akurat będę bronić. Widok tak czy siak taki sam bo i tak wszystko pływa, a chociaż chlupiąca woda nie moczy gołego tyłka. No i jak przychodzi robić jakieś badania, to się takie elementy docenia
Akurat problem z chlupiącą wodą to ja miałam przy sedesie z półką.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 21:59   #418
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się nigdy z czymś takim. Chyba najłatwiej byłoby mi uwierzyć, że po prostu ludzie mieszkający w danym domu nie zamontowali umywalki w wc…
No ten, ale jak można tak istotny szczegół jak umywalka w wc przegapić? Bo to był piękny, wykończony dom, nic w 'trakcie remontu', żadna rudera. Miejsca na umywalkę [powiedzmy bez płytek, czy jakieś rury] brak, więc to nie był na pewno okres przejściowy
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-01-12 o 22:00
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 22:01   #419
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No ten, ale jak można tak istotny szczegół jak umywalka w wc przegapić?
Nie no, nie pisałam, że przez przypadek to zrobili Myślę, że celowo mogli jej nie zainstalować.
A w każdym razie łatwiej mu uwierzyć w to, że oni z jakiegoś powodu tego nie zrobili, niż że tak miało być. Żadnego wc bez, choćby najmniejszej, umywalki jeszcze nie widziałam.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 22:02   #420
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Mi się przypomniało odnośnie tych łazienkowych rozważań - nie wiem kto to wymyślił, ale miałam nieprzyjemność natknąć się na to osobiście - oddzielna ubikacja oraz łazienka z resztą wyposażenia. W sensie: w jednym pomieszczeniu WYŁĄCZNIE sedes, w drugim, parę kroków dalej - wanna/prysznic i umywalka. Będąc w domu takim cudem przeżyłam szok a potem targałam ze sobą mokre chusteczki. Nawet nie chcę myśleć kto na to wpadł i czemu ktoś uważa, że po wizycie w toalecie można bez problemu otworzyć drzwi, wyjść na korytarz, otworzyć kolejne i dopiero iść umyć ręce. Wolę nie pytać, co w tej rodzinie się robiło, jak ktoś miał potrzebę numer 2, a ktoś inny się kąpał. W ogóle rąk nie myto? Czy ktoś łaził tak z brudnymi i mył jak się zwolniło? Bleh.
Znam MNÓSTWO takich mieszkań. Przecież ręce można umyć w kuchni.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 12:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.