Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-10, 19:58   #2521
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 10 612
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie piêkne....!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêkujê
Cytat:
Napisane przez yolca Poka¿ wiadomo¶æ
Super efekt 😊.
Jakie wra¿enia po coco ??? Du¿o zuzylas kreatyny na takie d³ugie w³osy ???
W³osy jak druciki, ale jestem jeszcze przed myciem
Zu¿y³am 100 ml, a dzisiaj robi³am jeszcze 75 ml na w³osach siostry i wygl±da ¶wietnie.
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:14   #2522
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d bym mog³a pewnie zamówiæ sama keratyne? 70 ml oko³o, i ¿ebym ja mog³a zrobiæ na 180 stopni. Pomó¿cie, proszê. W koñcu siê namy¶lilam, widz±c ostatnie zdjêcie tu dodane :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

Cocochoco kupujesz tylko keratynê. I chyba min ilo¶æ u sprzedawców to 100ml....ja robiê I jestem zadowolona, I ostatnie zdjêcie tu wstawione - te¿ efekt po cocochoco (nie mój)
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:13   #2523
tifeneb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Uff, skoñczy³am. Dobrze mieæ mamê-mistrza fryzjerstwa. Sama nie da³abym rady. Zabieg zaj±³ nam 4h. Zuzylysmy 75ml keratyny encanto. Pokazuje zdjêcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0530.jpg (85,5 KB, 121 za³adowañ)
tifeneb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-11, 19:25   #2524
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

£adne
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 08:02   #2525
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No i umy³am zwyk³ym szamponem i efekt by³ jeszcze gorszy W³osy na drugi dzieñ przet³uszczone, w dodatku skóra strasznie swêdzia³a no i mam wra¿enie, ¿e w³osy teraz nie s± ju¿ takie jak wcze¶niej, pl±cz± siê Dziewczyny nie myjcie zwyk³ymi szamponami z sol±! Odradzam

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Poka¿ wiadomo¶æ
mam dosyc mocno krecone, ale ze wzgledu na to, ze sa dlugie, to po prostu staly sie ciezkie i skret jest slabszy, teraz to tez bardziej fale, wklejalas moze zdjecia z efektem na Twoich wlosach ? ja w weekend wkleje zdjecia moich wlosow

dziewczyny ponawiam pytanie, czy ktoras z Was jest z Wroclawia i moze mi odsprzedaz male ilosci cocochoco / encanto lub wiecie, gdzie kupie je w takich malutkich ilosciach zebym mogla zrobic probe?
Nie wkleja³am swoich zdjêæ- niestety nie mam zdjêæ "przed" zabiegiem.
Raczej nie kupisz nigdzie takiej ma³ej ilo¶ci keratyny.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:28   #2526
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny,
minê³o 2,5 miesi±ca od zrobienia INOAR' u na moich w³osach.
Muszê powiedzieæ ze to co siê dzieje z moimi w³osami od nieca³ego miesi±ca jest do¶æ dziwne.
Po wyszuszeniu wlosów jest miód malina, natomiast po nocy moje wlosy to jedne wielkie siano gorzej ni¿ tragedia.
O dziwo jak zwil¿e w³osy wod± (praktycznie 3/4 d³ugo¶ci musze zwil¿yc) to w³osy po wysuszeniu s± znowu w idealnym stanie (proste i gladkie)
Czemu tak sie dzieje? odstawi³am szampony i od¿ywki z keratyn±, nie dzia³a...
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 10:49   #2527
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
minê³o 2,5 miesi±ca od zrobienia INOAR' u na moich w³osach.
Muszê powiedzieæ ze to co siê dzieje z moimi w³osami od nieca³ego miesi±ca jest do¶æ dziwne.
Po wyszuszeniu wlosów jest miód malina, natomiast po nocy moje wlosy to jedne wielkie siano gorzej ni¿ tragedia.
O dziwo jak zwil¿e w³osy wod± (praktycznie 3/4 d³ugo¶ci musze zwil¿yc) to w³osy po wysuszeniu s± znowu w idealnym stanie (proste i gladkie)
Czemu tak sie dzieje? odstawi³am szampony i od¿ywki z keratyn±, nie dzia³a...
A sama robi³a¶ zabieg czy u fryzjera?
Moim skromnym zdaniem nie powinna¶ odstawiaæ kosmetyków z keratyn±, bo to mo¿e jeszcze gorzej zadzia³aæ na w³osy tak jak w moim przypadku.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 11:07   #2528
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny
Piszê maj±c nadziejê, ¿e która¶ z Was bêdzie w stanie doradziæ mi co robiæ z moimi w³osami.
W przeci±gu ostatnich 3 lat zrobi³am 4 zabieg keratynowego prostowania w³osów przy u¿yciu Encanto. Zabiegi wykonywa³am w domu i by³am bardzo zadowolona z ich efektów. Pierwszy raz w ¿yciu by³am w stanie zapu¶ciæ swoje w³osy, co wcze¶niej by³o po prostu niemo¿liwe przez codzienne prostowanie i palenie w³osów, które okropnie siê ³ama³y. Po zabiegach efekt utrzymywa³ mi siê jakie¶ 4 miesi±ce. W³osy by³y g³adkie, proste, wygl±da³y na zdrowe i zadbane. Po ostatnim zabiegu prostowania, który wykona³am ju¿ ponad pó³ roku temu, moje w³osy zaczê³y okropnie wypadaæ. Wypadanie by³o tak intensywne, ¿e musia³am ¶ci±æ w³osy w sumie prawie 25cm, bo by³y one bardzo rzadkie i po prostu brzydkie. Obecnie jestem na etapie, który okre¶li³abym jako "nijaki". W³osy wypadaj± w ilo¶ciach standardowych. £yka³am ró¿ne suplementy diety wiêc zahamowa³y one pewnie wypadanie. Odrosty po keratynie mam ju¿ do¶æ spore, wiêc w³osy wygl±daj± do¶æ ¶miesznie je¶li ich nie wyprostujê. Od nasady krêc± siê i pusz± (czyli wróci³y do ich naturalnego stanu) natomiast koñce s± proste lecz w dalszym ci±gu rzadkie i takie po prostu liche. Nie wiem co dalej robiæ z w³osami. Fryzjerzy doradz±j±, aby zrezygnowaæ z keratynowych zabiegów. Daæ w³osom odpocz±æ itp. Ja jednak wiem, ¿e moje codzienne prostowanie w³osów doprowadzi do stanu, w którym by³y zanim zaczê³am robiæ keratynê - w³osy bêd± zniszczone i po³amane jeszcze bardziej ni¿ s± teraz. My¶la³am, ¿e mo¿e preparat CocoChoco by³by dobrym pomys³em na teraz. Wiele z Was pisa³o, ¿e nie jest tak mocny jak Encanto.
Czy która¶ z Was mia³a podobne do¶wiadczenia do moich? Bêdê wdziêczna za ka¿d± informacjê
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:44   #2529
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d bym mog³a pewnie zamówiæ sama keratyne? 70 ml oko³o, i ¿ebym ja mog³a zrobiæ na 180 stopni. Pomó¿cie, proszê. W koñcu siê namy¶lilam, widz±c ostatnie zdjêcie tu dodane :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
http://allegro.pl/keratyna-cocochoco...085766913.html
tu masz sam± keratyne ale cocochoco , nie encanto.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kardab Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Piszê maj±c nadziejê, ¿e która¶ z Was bêdzie w stanie doradziæ mi co robiæ z moimi w³osami.
W przeci±gu ostatnich 3 lat zrobi³am 4 zabieg keratynowego prostowania w³osów przy u¿yciu Encanto. Zabiegi wykonywa³am w domu i by³am bardzo zadowolona z ich efektów. Pierwszy raz w ¿yciu by³am w stanie zapu¶ciæ swoje w³osy, co wcze¶niej by³o po prostu niemo¿liwe przez codzienne prostowanie i palenie w³osów, które okropnie siê ³ama³y. Po zabiegach efekt utrzymywa³ mi siê jakie¶ 4 miesi±ce. W³osy by³y g³adkie, proste, wygl±da³y na zdrowe i zadbane. Po ostatnim zabiegu prostowania, który wykona³am ju¿ ponad pó³ roku temu, moje w³osy zaczê³y okropnie wypadaæ. Wypadanie by³o tak intensywne, ¿e musia³am ¶ci±æ w³osy w sumie prawie 25cm, bo by³y one bardzo rzadkie i po prostu brzydkie. Obecnie jestem na etapie, który okre¶li³abym jako "nijaki". W³osy wypadaj± w ilo¶ciach standardowych. £yka³am ró¿ne suplementy diety wiêc zahamowa³y one pewnie wypadanie. Odrosty po keratynie mam ju¿ do¶æ spore, wiêc w³osy wygl±daj± do¶æ ¶miesznie je¶li ich nie wyprostujê. Od nasady krêc± siê i pusz± (czyli wróci³y do ich naturalnego stanu) natomiast koñce s± proste lecz w dalszym ci±gu rzadkie i takie po prostu liche. Nie wiem co dalej robiæ z w³osami. Fryzjerzy doradz±j±, aby zrezygnowaæ z keratynowych zabiegów. Daæ w³osom odpocz±æ itp. Ja jednak wiem, ¿e moje codzienne prostowanie w³osów doprowadzi do stanu, w którym by³y zanim zaczê³am robiæ keratynê - w³osy bêd± zniszczone i po³amane jeszcze bardziej ni¿ s± teraz. My¶la³am, ¿e mo¿e preparat CocoChoco by³by dobrym pomys³em na teraz. Wiele z Was pisa³o, ¿e nie jest tak mocny jak Encanto.
Czy która¶ z Was mia³a podobne do¶wiadczenia do moich? Bêdê wdziêczna za ka¿d± informacjê
Mo¿e encanto którym zrobi³a¶ by³o stare, albo podróbka . Zawsze bra³a¶ od tego samego sprzedawcy ? Trudno powiedzieæ. Mi po ¿adnym keratynowym prostowaniu w³osy nie wypada³y. Najgorsze mia³am tylko po kativie bo siano mi siê zrobi³o po dwóch tygodniach. Mo¿e spróbuj cocochoco , trochê je od¿ywisz.
anulita30 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 11:50   #2530
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka¿ wiadomo¶æ
---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

[/COLOR]

http://allegro.pl/keratyna-cocochoco...085766913.html
tu masz sam± keratyne ale cocochoco , nie encanto.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------



Mo¿e encanto którym zrobi³a¶ by³o stare, albo podróbka . Zawsze bra³a¶ od tego samego sprzedawcy ? Trudno powiedzieæ. Mi po ¿adnym keratynowym prostowaniu w³osy nie wypada³y. Najgorsze mia³am tylko po kativie bo siano mi siê zrobi³o po dwóch tygodniach. Mo¿e spróbuj cocochoco , trochê je od¿ywisz.
Podróbka raczej to nie by³a, poniewa¿ zawsze zamawia³am od tej samej osoby. Tak sobie jednak teraz my¶lê, ¿e mog³a byæ stara ta keratyna ... Zamówi³am ca³y komplet, nie odlewki, bo mia³am robiæ zabieg sobie i siostrze. Siostra siê jednak potem wykrêci³a i zosta³o mi sporo keratyny, wiêc po up³ywie jakich¶ 4 miesiêcy zrobi³am sobie zabieg z tego co zosta³o w butelce. Trzyma³am w ciemnym i ch³odnym miejscu no ale mo¿e co¶ siê faktycznie sta³o z t± keratyn±.
Kusi mnie w³a¶nie, ¿eby zrobiæ CocoChoco, ale jak pomy¶lê, ¿e znowu mi zaczn± w³osy wypadaæ to mogê tym razem zostaæ ca³kiem bez w³osów
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 14:42   #2531
sylwusapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
A sama robi³a¶ zabieg czy u fryzjera?
Moim skromnym zdaniem nie powinna¶ odstawiaæ kosmetyków z keratyn±, bo to mo¿e jeszcze gorzej zadzia³aæ na w³osy tak jak w moim przypadku.

Robi³am u fryzjerki.
Kombinuje jak mogê, raz kosmetyki z keratyn±, raz bez...¿adna ró¿nica
sylwusapple jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:42   #2532
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...18369821_o.jpg my¶licie, ¿e starczy mi 50 ml keratyny, je¶li nak³ada³abym odk±d zaczyna mi siê ucho?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 15:53   #2533
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwusapple Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am u fryzjerki.
Kombinuje jak mogê, raz kosmetyki z keratyn±, raz bez...¿adna ró¿nica
Niestety, nic z tym nie zrobisz, pisa³am wielokrotnie, ¿e inoar nadaje siê dla osób, które codziennie rano myj± w³osy, efekt wtedy jest super. Po nocy w³osy sa pogniecione i zmierzwione i czasem nie pozostaje nic innego, jak po prostu zaple¶æ warkocz... Moge Ciê pocieszyæ, ¿e nie jest to efekt sta³y, ja jestem 6 miesiêcy po inoarze i ju¿ tego nie mam, po prostu chyba siê ju¿ wyp³uka³ i w³osy s± sztywne, nie zmierzwione, a z kolei nie wróci³y do stanu sprzed zabiegów tzn. puch (lew) i dziwne fale.
Teraz jestem ju¿ 3 tygodnie poza domem, za tydzieñ wracam i biorê siê za zakup czego¶ do prostowania i w³a¶nie nie wiem czy nie wejdê w cocochocco, mam mêtlik w g³owie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-13, 20:43   #2534
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...18369821_o.jpg my¶licie, ¿e starczy mi 50 ml keratyny, je¶li nak³ada³abym odk±d zaczyna mi siê ucho?
Je¶li masz w³osy cienkie, to starczy spokojnie, je¶li grube- nie. Ja mam w³osy cienkie, lekko za ramiona i na ca³± g³owê posz³o 50ml a fryzjerka nak³ada³a oszczêdnie
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-14, 08:46   #2535
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny któr± wersjê CocoChoco polecacie? Pure czy Original?
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-14, 15:14   #2536
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li masz w³osy cienkie, to starczy spokojnie, je¶li grube- nie. Ja mam w³osy cienkie, lekko za ramiona i na ca³± g³owê posz³o 50ml a fryzjerka nak³ada³a oszczêdnie :
Raczej cienkie, dziêki

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 09:28   #2537
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kardab Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Piszê maj±c nadziejê, ¿e która¶ z Was bêdzie w stanie doradziæ mi co robiæ z moimi w³osami.
W przeci±gu ostatnich 3 lat zrobi³am 4 zabieg keratynowego prostowania w³osów przy u¿yciu Encanto. Zabiegi wykonywa³am w domu i by³am bardzo zadowolona z ich efektów. Pierwszy raz w ¿yciu by³am w stanie zapu¶ciæ swoje w³osy, co wcze¶niej by³o po prostu niemo¿liwe przez codzienne prostowanie i palenie w³osów, które okropnie siê ³ama³y. Po zabiegach efekt utrzymywa³ mi siê jakie¶ 4 miesi±ce. W³osy by³y g³adkie, proste, wygl±da³y na zdrowe i zadbane. Po ostatnim zabiegu prostowania, który wykona³am ju¿ ponad pó³ roku temu, moje w³osy zaczê³y okropnie wypadaæ. Wypadanie by³o tak intensywne, ¿e musia³am ¶ci±æ w³osy w sumie prawie 25cm, bo by³y one bardzo rzadkie i po prostu brzydkie. Obecnie jestem na etapie, który okre¶li³abym jako "nijaki". W³osy wypadaj± w ilo¶ciach standardowych. £yka³am ró¿ne suplementy diety wiêc zahamowa³y one pewnie wypadanie. Odrosty po keratynie mam ju¿ do¶æ spore, wiêc w³osy wygl±daj± do¶æ ¶miesznie je¶li ich nie wyprostujê. Od nasady krêc± siê i pusz± (czyli wróci³y do ich naturalnego stanu) natomiast koñce s± proste lecz w dalszym ci±gu rzadkie i takie po prostu liche. Nie wiem co dalej robiæ z w³osami. Fryzjerzy doradz±j±, aby zrezygnowaæ z keratynowych zabiegów. Daæ w³osom odpocz±æ itp. Ja jednak wiem, ¿e moje codzienne prostowanie w³osów doprowadzi do stanu, w którym by³y zanim zaczê³am robiæ keratynê - w³osy bêd± zniszczone i po³amane jeszcze bardziej ni¿ s± teraz. My¶la³am, ¿e mo¿e preparat CocoChoco by³by dobrym pomys³em na teraz. Wiele z Was pisa³o, ¿e nie jest tak mocny jak Encanto.
Czy która¶ z Was mia³a podobne do¶wiadczenia do moich? Bêdê wdziêczna za ka¿d± informacjê
Je¿eli w³osy wypadaj± to przyczyn mo¿e byæ milion, a samo wypadanie jest tylko objawem. Wg mnie mozesz mieæ niedobór czego¶, mo¿esz mieæ problemy z hormonami, powinna¶ siê przebadaæ, zwl ¿e napisa³a¶ ze jak zaczê³a s braæ suplementy to wypadanie ustalo.
Przez wypadanie w³osy ci siê przerzedzily i z tym nie zrobisz nic, musisz poczekaæ a¿ nowe ci odrosna, a te najlepiej ¶ci±æ do ramion, ciut krócej albo ciut d³u¿ej, zale¿y jak ci pasuje i czekaæ a¿ zaczn± odrastac. W miêdzyczasie co¶ ³ykac, wcierac i siê pilnowaæ.
Ja mia³am podobnie, okaza³o siê ¿e mia³am jakie¶ hormonalne niedobory, w³osów wylecialo mi nie wiem ile, ale wygl±daly marnie, a ¿e by³y d³ugie to efekt by³ oplakany. Wiêc scielam na boba, bo stwierdzi³ am, ¿e na takie w³osy szkoda kasy na pielêgnacjê bo i tak nie pomo¿e dopóki nie odrosna. Keratyne robiê ca³y czas nawet podczas kuracji wcierkowej, bo nienawidzê puchu. No i lo jakim¶ czasie siê unormowalo, w³osy przesta³y lecieæ.....Wiêc wg mnie nie jest to wina kreatyny, zreszt± gdyby by³a bo mia³abys podra¿niona skórê to zaczelyby wypadac od razu a nie po takim czasie.
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 11:23   #2538
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkujê Ci za odpowied¼. Trochê mnie utwierdzi³a¶ w mojej teorii, ¿e to nie musi byæ wina keratyny. Fryzjerzy twierdzili, ¿e u¿ywa³am zbyt mocnej keratyny bla bla bla... Jak sama jednak napisa³a¶, przyczyn mog³o byæ wiele. Planujê teraz zamówiæ keratynê CocoChoco, ¿eby nie musieæ prostowaæ w³osów i niestety czeka mnie kolejne ciêcie. My¶lê, ¿e aby w³osy by³y w miarê gêste to w³a¶nie bob bêdzie konieczny

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A jeszcze dopytam... jakie wcierki polecasz przy takim wzmo¿onym wypadaniu? Co Tobie pomog³o?
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 11:36   #2539
Bambarylec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ

Tylko pytanie co ile wykonujesz zabieg? Je¶li przestrzegasz okre¶lonych regu³, tzn. szampon BEZ SOLI i od¿ywka z keratyn± to zbieg utrzymuje siê o wiele d³u¿ej bo zwyk³e szampony i od¿ywki z sol± i SLS szybciej wyp³ukuj± keratynê.
Od¿ywki bardzo rzadko kiedy zawieraj± sól i SLES. Co do szamponów z SLES to szampony dedykowane w³osom po zabiegu zazwyczaj zawieraj± ALS, czy jest on s³abszy od SLESu- trochê, dla mnie osobi¶cie to sprawa dyskusyjna, bo moje w³osy po szamponach z ALSem s± zazwyczaj bardzo szorstkie.

U mnie efekt po Encanto utrzymywa³ siê pó³ roku, stosowa³am normalne od¿ywki i maski, trochê olejowa³am, a szamponów u¿ywa³am tych, co zwykle- z SLESem, patrzy³am tylko, ¿eby sól by³a na samym koñcu sk³adu. No i nie k±pa³am siê w morzu, basenów te¿ unika³am

Dodam jedynie, ¿e oczywi¶cie nie my³am dok³adnie w³osów na d³ugo¶ci szamponem- bo i po co- d³ugo¶æ siê sama my³a od¿ywk±/mask± z Cetrimonium Chloride.
Bambarylec jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 14:41   #2540
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzêdz
Wiadomo¶ci: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jestem po zabiegu w salonie. Bardzo zadowolona! !!
__________________
Kobiety s± niewolnicami tylko tych, którzy potrafi± je mocno trzymaæ i dogadzaæ ich kaprysom.
(Boles³aw Prus)
malaDarunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 15:53   #2541
weyda12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

cze¶æ zrobi³am sobie prostowanie encanto w³osy s± proste ale nie tak jak bym chcia³a. Po wysuszeniu s± proste ale co¶ mi nie pasuje..;/

Chcê go powtórzyæ. Pytanie co ile mogê robiæ taki zabieg?
W ulotce w encanto jest napisane, ¿e STRAIGHTENING TREATMENT po na³o¿eniu trzymamy 15 minut czy jak potrzymam d³u¿ej to co¶ siê stanie ?

Po wysuszeniu i wyprostowaniu - 30 minut. Czy mogê d³u¿ej ?

Podczas robienia zabiegu stosowa³am siê do instrukcji co do sekundy


i czy tymi produktami mogê pielêgnowaæ w³osy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...acy-kolor.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...owy-blask.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...om-wlosow.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...edwabisty.html

Edytowane przez weyda12
Czas edycji: 2015-04-15 o 16:16
weyda12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:03   #2542
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weyda12 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ zrobi³am sobie prostowanie encanto w³osy s± proste ale nie tak jak bym chcia³a. Po wysuszeniu s± proste ale co¶ mi nie pasuje..;/

Chcê go powtórzyæ. Pytanie co ile mogê robiæ taki zabieg?
W ulotce w encanto jest napisane, ¿e STRAIGHTENING TREATMENT po na³o¿eniu trzymamy 15 minut czy jak potrzymam d³u¿ej to co¶ siê stanie ?

Po wysuszeniu i wyprostowaniu - 30 minut. Czy mogê d³u¿ej ?

Podczas robienia zabiegu stosowa³am siê do instrukcji co do sekundy


i czy tymi produktami mogê pielêgnowaæ w³osy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...acy-kolor.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...owy-blask.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...om-wlosow.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...edwabisty.html
Szampon Nivea zawiera sól, która o wiele szybciej wyp³ukuje keratynê ni¿ szampony bez soli. Szampony bez soli: dzieciêce-Babydream, Hipp - do kupienia w Rossmanie koszt 5- 7 z³. lub szampon po zabiegu keratynowym z Montibello koszt ok. 40 z³ do kupienia na allegro.
Je¶li chodzi o od¿ywki i maski to najlepiej by by³y one z keratyn±, by uzupe³niaæ jej braki, które siê ju¿ wyp³ukaj± z w³osa, my¶lê ¿e ta z Gliss Kur jest zno¶na, lecz mo¿na równie¿ na allegro zamówiæ specjalne od¿ywki po zabiegu.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bambarylec Poka¿ wiadomo¶æ
Od¿ywki bardzo rzadko kiedy zawieraj± sól i SLES. Co do szamponów z SLES to szampony dedykowane w³osom po zabiegu zazwyczaj zawieraj± ALS, czy jest on s³abszy od SLESu- trochê, dla mnie osobi¶cie to sprawa dyskusyjna, bo moje w³osy po szamponach z ALSem s± zazwyczaj bardzo szorstkie.

U mnie efekt po Encanto utrzymywa³ siê pó³ roku, stosowa³am normalne od¿ywki i maski, trochê olejowa³am, a szamponów u¿ywa³am tych, co zwykle- z SLESem, patrzy³am tylko, ¿eby sól by³a na samym koñcu sk³adu. No i nie k±pa³am siê w morzu, basenów te¿ unika³am

Dodam jedynie, ¿e oczywi¶cie nie my³am dok³adnie w³osów na d³ugo¶ci szamponem- bo i po co- d³ugo¶æ siê sama my³a od¿ywk±/mask± z Cetrimonium Chloride.
Mnie fryzjerka poleci³a po zabiegu myæ w³osy Babydream a tam nie ma ¿adnych ALS, tylko s³absze zamienniki: betaina kokamidopropylowa, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside. Soli nie ma wcale. a od¿ywki jak napisa³a¶ bardzo rzadko ale jednak niektóre zawieraj±, wiêc napisa³am ¿e tych lepiej nie u¿ywaæ.
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-04-15 o 18:32
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:08   #2543
DeathQueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej kochane! Dzi¶ zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów. I mam do Was pytanie. Trochê nie przemy¶la³am dnia, w którym to robiê. W pi±tek mam wa¿ne wyj¶cie, tak¿e nie mogê pój¶æ w t³ustych w³osach. I kwestia taka, czy je¶li w ¶rodê o godz. 15 zakoñczy³am ca³y zabieg, to czy rano w pi±tek nie zrobi wiêkszej ró¿nicy, jak wymyje w³osy? Co s±dzicie?
DeathQueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:14   #2544
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez DeathQueen Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane! Dzi¶ zrobi³am keratynowe prostowanie w³osów. I mam do Was pytanie. Trochê nie przemy¶la³am dnia, w którym to robiê. W pi±tek mam wa¿ne wyj¶cie, tak¿e nie mogê pój¶æ w t³ustych w³osach. I kwestia taka, czy je¶li w ¶rodê o godz. 15 zakoñczy³am ca³y zabieg, to czy rano w pi±tek nie zrobi wiêkszej ró¿nicy, jak wymyje w³osy? Co s±dzicie?
A czym robi³a¶?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 19:32   #2545
DeathQueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Robi³am na produktach CocoChoco.
DeathQueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-15, 22:54   #2546
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez DeathQueen Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am na produktach CocoChoco.
Ja osobi¶cie myje zwykle po dwóch pe³nych dniach , ale mi bardzo na wyproscie w³osów nie zale¿y....tobie z kolei wyjdzie pó³tora dnia, wg mnie troszkê ma³o ....Ale mo¿esz u¿yæ te¿ suchego szamponu

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kardab Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci za odpowied¼. Trochê mnie utwierdzi³a¶ w mojej teorii, ¿e to nie musi byæ wina keratyny. Fryzjerzy twierdzili, ¿e u¿ywa³am zbyt mocnej keratyny bla bla bla... Jak sama jednak napisa³a¶, przyczyn mog³o byæ wiele. Planujê teraz zamówiæ keratynê CocoChoco, ¿eby nie musieæ prostowaæ w³osów i niestety czeka mnie kolejne ciêcie. My¶lê, ¿e aby w³osy by³y w miarê gêste to w³a¶nie bob bêdzie konieczny

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

A jeszcze dopytam... jakie wcierki polecasz przy takim wzmo¿onym wypadaniu? Co Tobie pomog³o?
Z suplementów zazywalam co¶ z du¿± ilo¶ci± skrzypu, nazwy nie pamiêtam ....jak bêdziesz szuka³a w aptece to patrz na zawartosc skrzypu, 500 mg albo co¶ w tym stylu, i moja rada - szukaj czego¶ w kapsu³kach bo tabletki czasem ciê¿ko siê ³yka.
Natomiast wcierki - to by³a amla (taka na wypadajace w³osy), loxon zapisa³ mi lekarz (ni¿sze stê¿enie ), seboradin. Wszystko zale¿y od kasy jak± dysponujesz. Ja tego u¿ywa³am na zmianê, jednego dnia to, nastêpnego albo za dwa dni co¶ innego, za nastêpne dwa dni znowu co¶ i tak w kó³ko. To trwa³o rok ponad, bo z w³osami jest taki problem ze wypadn± szybko ale odrastaja bardzo powoli. U¿ywa³am te¿ kerium z la roche i olejek rycynowy.....no i przede wszystkim trzeba leczyæ przyczynê czyli badania powinnas jednak zrobiæ i jakiego¶ lekarza siê poradziæ. Bo tak naprawdê je¿eli te suplementy i wcierki ci pomog± to jak przyczyn nie wyeliminujesz to po odstawieniu problem wróci, niestety

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2015-04-15 o 22:21
yolca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:15   #2547
kardab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêkujê Ci za porady odno¶nie wcierek. Stosowanie tych kosmetyków nie "wyp³ukiwa³o" Ci szybko keratyny?
Je¶li chodzi o odnalezienie przyczyny mojego wypadania to ju¿ dzia³am w tym kierunku. Bêdê siê badaæ u ginekologa endokrynologa. Mam jednak nadziejê, ¿e te w³osy nie oka¿± siê zwiastunem czego¶ powa¿nego...
kardab jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 13:34   #2548
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomo¶ci: 7 624
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Encanto zrobione teraz bêdê siê cieszyæ prostymi w³osami
__________________
ZAKOCHAJ SIÊ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 17:41   #2549
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzêdz
Wiadomo¶ci: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

efekt u mnie.

foto 1. po umyciu i wysuszeniu w³osów suszark±
foto 2. po skoñczonym zabiegu. fryzjerka u¿ywa³a CocoChoco

mam nadziejê, ¿e po umyciu w³osów efekt bêdzie równie ³adny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150415_093537.jpg (121,0 KB, 91 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150415_120742.jpg (110,2 KB, 96 za³adowañ)
__________________
Kobiety s± niewolnicami tylko tych, którzy potrafi± je mocno trzymaæ i dogadzaæ ich kaprysom.
(Boles³aw Prus)
malaDarunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-04-16, 18:05   #2550
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zastanawiam siê nad Cocochoco Pure. Czy polecacie maskê z zestawu, czy nie jest ona szczególnie dobra? Nie wiem, czy kupiæ sam± keratynê czy dop³aciæ za zestaw z mask± do w³osów...
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.