Wysoka i zagubiona - liczy na waszą pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 09:39   #1
Sephorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4

Wysoka i zagubiona - liczy na waszą pomoc.


Cześć dziewczyny!
Na wizażu jestem od niedawna, a ten dział forum bardzo mnie zaciekawił ^^
Pokazuję wam moje zdjęcia i zadaję pytania. Mam 183 cm wzrostu i nie wiem w co powinnam się ubierać. Nie mam też pomysłu na swoją fryzurę, obecnie mam włosy tak trochę krócej niż do ramion - bez grzywki. Wiem jedno - zapuszczam! Myślę też, jaki makijaż pasowałby to mojego typu urody. Jestem dość blada, mam piwnobrązowe oczy, brązowe brwi i naturalnie ciemno brązowe włosy, ale farbuję je na jaśniejszy brąz. Macie jakieś pomysły na moją metamorfozę? Z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010010.jpg (94,3 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7060407.jpg (146,6 KB, 230 załadowań)
Sephorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:59   #2
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Wysoka i zagubiona - liczy na waszą pomoc.

Na tym zdjęciu z lewej nie pasuje Ci kolor włosów, natomiast z prawej jest o wiele lepiej nie widzę żebyś miaal problemy z ubieraniem się, bardzo fajną masz sukienkę.
Proponuje delikatne, jednak dające dużo zmiany. Przede wszystkim wybielenie ząbków, przyciemnienie brwi, może byc henną, delikatny makijaż, tu wystarczy jak postawisz na dobry podkład wyrównujący koloryt skóry i dobry tusz do rzęs - nie widzę Cię w mocnym makijażu.
Oprócz tego możesz delikatnie zmienic odcień włosów na taki jak na zdjęciu (wydobędzie Twoje oczy) i dobrze je odżywić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aab6c2b1b735.jpg (39,8 KB, 68 załadowań)
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 21:45   #3
Sephorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wysoka i zagubiona - liczy na waszą pomoc.

Dziękuję. Faktycznie na tym zdjęciu po lewej jakoś dziwnie aparat zmienił kolor włosów, wiadomo jak to z lampą jest. Dziękuje za rady. Małe ale znaczę zmiany - tak też zrobię. Dzięki jeszcze raz.
Sephorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 16:50   #4
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Wysoka i zagubiona - liczy na waszą pomoc.

Cytat:
Napisane przez Sephorka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Na wizażu jestem od niedawna, a ten dział forum bardzo mnie zaciekawił ^^
Pokazuję wam moje zdjęcia i zadaję pytania. Mam 183 cm wzrostu i nie wiem w co powinnam się ubierać. Nie mam też pomysłu na swoją fryzurę, obecnie mam włosy tak trochę krócej niż do ramion - bez grzywki. Wiem jedno - zapuszczam! Myślę też, jaki makijaż pasowałby to mojego typu urody. Jestem dość blada, mam piwnobrązowe oczy, brązowe brwi i naturalnie ciemno brązowe włosy, ale farbuję je na jaśniejszy brąz. Macie jakieś pomysły na moją metamorfozę? Z góry dziękuję.
jeśli chciałabyś porad dotyczących tego jak się ubierać, to najlepiej załóż wątek na My Style Diary w dziale moda. dziewczyny na pewno Ci pomoga
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.