Nasze blogi - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 10:09   #1471
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja robię na kartkach, ale nie lubię jakoś specjalnie ich podkładać, czasem widać łaczenia, a mi lubią spadac, złośliwosć rzeczy martwych, a póżniej i tak musze wycinać tło... wolałabym już bez wycinanek się bawić, małe produkty cykam na parapecie, ale wieksze i stojace to juz na kartkach, ale blenda chłopaka będzie też robiła za tlo, więc muszę pozyczyć
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:14   #1472
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Hehehe, ja na kosmetycznego jak robię zdjęcia to kradnę mamie narzutę na pralkę, bo ma ładny zielony kolor, kładę na parapecie i tak cykam foty

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Zanim się zaktualizują, melduję nowe notki na obu blogach:
- moja ukochana paletka cieni na kosmetycznym
- nowe frenczowe lakiery Sensique na pazurkowym
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:03   #1473
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja właśnie zrobiłam sobie znak wodny z logo na zdjęcia Będę miała trochę czasu, to zrobię nagłówek na bloga i banner. Trochę sobie zmodernizuję wygląd. A teraz do nauki
Póki co zapraszam na krótka notkę o zegarku w pierścieniu
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:15   #1474
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Nasze blogi

ja cykam przewarznie na moich szufladkach z biedronki czasem na stole lub parapecie
też powinnam opracować jakiś znak wolny, ale nie chce mi się poźniej na każde zdjęcie tego nanosic
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:24   #1475
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ale to proste i szybkie Otwierasz zdjęcie i nanosisz. Ja akurat tak robię w PS, ale są tez specjalne programy. Dla mnie to szybciej niż podpisywanie. Przyda się na oba moje blogi. Ja zrobiłam znak z pędzla i literki, wycieniowałam, dałam małe krycie, zapisałam w .png na przeźroczystym tle.Chyba, że w ogole nie podpisujesz ani nie zaznaczasz swoich zdjęć, bo Ci się nie chce ja podpisuję, mam nawyk po tym jak mi kradziono zdjęcia z bloga z paznokciami i się jakaś pod nimi podpisywała, ale zniknęła z neta zanim ja namierzyłam... Złodziejaszków w necie nie brakuje, teraz podpisywałam, ale logo będzie wyglądać lepiej i szybciej je naniosę.
Też mam szufladki z Biedronki

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-21 o 11:28
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:29   #1476
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Nasze blogi

A ja mam ochotę zmienić sobie mój znak wodny bo ten co mam trochę mi się znudził :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:57   #1477
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ale to proste i szybkie Otwierasz zdjęcie i nanosisz. Ja akurat tak robię w PS, ale są tez specjalne programy. Dla mnie to szybciej niż podpisywanie. Przyda się na oba moje blogi. Ja zrobiłam znak z pędzla i literki, wycieniowałam, dałam małe krycie, zapisałam w .png na przeźroczystym tle.Chyba, że w ogole nie podpisujesz ani nie zaznaczasz swoich zdjęć, bo Ci się nie chce ja podpisuję, mam nawyk po tym jak mi kradziono zdjęcia z bloga z paznokciami i się jakaś pod nimi podpisywała, ale zniknęła z neta zanim ja namierzyłam... Złodziejaszków w necie nie brakuje, teraz podpisywałam, ale logo będzie wyglądać lepiej i szybciej je naniosę.
Też mam szufladki z Biedronki
one są świetne
chyba z lenistwa nie podpisuje zdjęc. zdjęcia jedynie przycinam po bokach i uzywam do tego celu Microsoft Office Picture Manager a w nim nie można pisać
a nie psuje ci się jakosć zdjęcia od tego znaku wodnego? Kiedys jak podpisywalam w Paint ( ) to wlaśnie kosztem jakości zdjęcia.
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 11:58   #1478
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

No w PS to takie szybkie nie jest. Znaczy jest, ale mogłoby być prościej
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:59   #1479
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Swoją drogą jak robicie rozdania to sprawdzacie każde zgłoszenie po kolei?
Ja sprawdzam tylko wylosowane osoby. Przynajmniej nie wiem ile osób oszukuje. Bo podobno takich jest sporo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 12:12   #1480
idalia_
Raczkowanie
 
Avatar idalia_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Takajakaya - wiesz, z tym linkiem bloga w opisie... ja się może wypowiem na priv jak chcesz, bo ostatnio miałam tutaj małą wojnę o linka Wszystkie dziewczyny mają linki....

tylkokasia
Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
- będę musiała rzucić okiem, raczej zdjęć makijaży nie cykam, ale może się przyda, nigdy mi się jakos moje zdj. nie podobają, niby ostre, ale jakoś nie mogę dobrze pokazać makijażu.

Yasinsi
- aaa ja też hurtem robię,a od mojego muszę ta blendę pożyczyć

Idalia_ - ja też myślałam, że Ty młodziuteńka jesteś dobrze wyglądasz! Małż pewnie dumny, że ma taką żonkę hehe.


W RAWach to robią lustrzanki, nie wiem czym się różnią, na pewno "wagą", więc i może jakością, TŻ czasem mówił, że cos w RAWAch robił...ja się tam nie znam hehe.


A ja jak mam czas to systematycznie dodaje do listy te zgłoszenia o ile nie jest ich za dużo, by mieć potem z głowy i przy okazji sprawdzam, takie blogi tylko dla rozdań u mnie miejsca nie znajdą, albo kłamczuszki
A jak będzie dużo zgłoszeń kiedyś (mam nadzieję, że tak się blog rozwinie i fajne rozdanie przygotuję) to wtedy tak jak Orlica, przy losowaniu sprawdzę.


Nie no, młoda to ja jestem, ale nie bardzo młoda )) Mąż się cieszy, że zawsze będzie miał młodą laskę (jestem od niego 2 latka młodsza) :P

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Jak już sztuczne oświetlenie to żeby światło było białe, np. ledowa żarówka, bo inaczej będzie brzydkie, sztuczne, żółte światło, a przez to przekłamane kolory. Są też takie żarówki, które mają taką temperaturę barw jak światło dzienne.
Dokladnie, im więcej Kelwinów tym lepiej. Świetlówki z wysoką temperaturą barwową ( np. 5o00 - 5300 Kelwinów) emitują światło podobne do światła dziennego. W Casto/Obi/Leroy spokojnie można znaleźć takie świetlówki.

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Ja sprawdzam, ale miałam tylko 140 chętnych bo jakbym miała z 500 tak jak niektórzy mają to chyba nie
Ale dzięki sprawdzaniu poznałam mnóstwo fajnych blogów które prowadzą moi czytelnicy

Kasiu naprawdę cyfrówką? Wow, to ja z chęcią poczytam. Mój aparat totalnie nie łapie kolorów moich makijaży


Idalio ale ty przerabiasz zdjęcia w PSie? Czy na jakim tle robisz? Bo np. artykuł o glinkach - rewelacja , jakbym czytała w gazecie, to tło mnie ciekawi bardzo Myślałam że w PSie tło zmieniasz.
Nie przerabiam. Kosmetyki fotografuję na dużym brystolu A3, opieram połowę kartki o żelazko, żeby mieć podstawę i tło zarazem, bez widocznego zagięcia. Zawsze fotografuję przy oknie, żeby światło padało bezpośrednio na fotografowany przedmiot (nie z boku, nie z góry, tylko od frontu).
Ze zmienianiem tła to jest dużo zabawy, trzeba miękko powycinać przedmiot itd. Nie mam czasu i chęci na takie wycinanki, więc robię na białych kartkach

Edytowane przez idalia_
Czas edycji: 2011-09-21 o 12:13
idalia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 12:31   #1481
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Idalia_ wiem, że młoda, tylko myślałam, że jeszcze młodsza hehe
Dużą biała kartkę, najlepiej twardą muszę zakosić siostrzenicy ja opieram o laptopa też w stronę okna.

Hermit, wiesz co nie psuje się mi jakość ogóle, wszystko jest ok, ale sam Blogger lubi zdjęcia psuć Są proste programy do znaków wodnych, jak nie masz innego programu do zdjęć

Fiska eee tam, szybko Ja otwieram folder lub w PS logo, otwieram zdjęcie, a logo łapie przeciągam na zdjęcie i wsio. No chyba, że chcę je przesunąć, zmniejszyć, zwiększyć, wyostrzyć, rozjaśnić to więcej roboty.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-21 o 12:32
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:12   #1482
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Nasze blogi

ja podpisuję normalnie zdjęcia, bo jakoś nie lubię znaków wodnych..
Ale wiem, że są bardziej skuteczne, bo takie podpisy zwykłe to nie sztuka odciąć .. więc chyba i to jest na marne..

U mnie nowy :recenzja, post o korektorze pod oczy Rival de Loop.
Rozprawiłam się z nim
http://lajfstyle.blogspot.com/2011/0...l-de-loop.html

Edytowane przez ouuGlamour
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:19
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:54   #1483
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez idalia_ Pokaż wiadomość
Westko, witaj **

A jeśli chodzi o zdjęcia makijażu to wydaje mi się, że najlepsze wychodzą przy oknie, bez mocnego słońca. W związku z pochmurnym niebem, które coraz częściej będzie nad naszymi głowami myślę nad ringlightem.
Witaaaaj

Nie znam się zbytnio na tych wszystkich machinach. Będę wypatrywać fotek z ringlightem, ciekawa jestem, jak znacząca będzie różnica.
U mnie ze zdjęciami jest spory problem (zawsze robię na kartkach). Mam cyfrówkę, już dość słabą, a do tego dochodzą problemy ze światłem - północne i północno-zachodnie okna nie sprzyjają dobrym zdjęciom. Doświetlam lampką ledową, ale bez większych efektów.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:04   #1484
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja mam okna od wschodu i zachodu
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:10   #1485
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nasze blogi

Marzy mi się choć jedno okno na wschód.
U siebie w pokoju malusieńką ilość promieni słonecznych mam tylko przez kilka dni w czerwcu.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:12   #1486
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Dodałam nowy post i recenzje różu Paese
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:13   #1487
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Ja mam okna od wschodu i zachodu
A ja od północy i południa
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:27   #1488
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Kurcze, ale mam dobrą lokalizacje Moj pokój od wschodu, więc latem tak nie grzeje po 12, jest jasno, a jakby co zawsze mogę iść do salonu co jest na zachód. A z balkonu widzę piękne zachody słońca za to mój TŻ ma 2 okienka od wschodu i jedno na południe, na poddaszu, ale ciemno ma do robienia zdjęć w tym swoim studiu, ale ma taką wielką blendę to jakoś odbija światło, i ma nawet ten parasol Ja mam tylko parapet i kartkę papieru hehe. Powinnam sie uczyć, ale nie mam mocy

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:29
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:27   #1489
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Nasze blogi

Blogger przeszedł sam siebie, moja notka nie pojawia się już od kilku godzin w reading list. Sama siebie obserwuję i mam atrakcję teraz, nie ma co.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 14:52   #1490
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi

u mnie raz notka pojawiła się dokładnie po 9h także taki mój rekord

a co do wyglądu mojego bloga, to jest wydaje mi się bardzo ascetyczny dopiero myślę nad własnym nagłówkiem
a może macie jakieś konstruktywne rady? krytyczne oczywiście
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 14:55   #1491
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

U mnie notki pokazują się niemal od razu, mam siebie w obserwowanych.
Dziś pojawila się kolejna notka.
Tak czytałam i czytałam o tych zmianach na blogach i wygląd swojego zmieniłam :P Pewnie jeszcze nie raz coś zmienię ale na razie jest tak jak jest.

Co do zdjęć to ja też robię na białej kartce, przeważnie koło okna, no chyba że jest pochmurno to na parapecie, wszystkie okna mam na wschód

Teraz muszę się zabrać za drugi blog

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2011-09-21 o 14:56
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:14   #1492
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Dziewczyny a wy jak macie swojego FB to udostepniacie go na swoim prywatnym? Czy Wasi znajomi wiedzą? Czy to jest kompletnie oddzielna sprawa i nie mieszacie tego?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:19   #1493
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Co do moich zdjęć to ja robię starą cyfrówką panasonic lumix.
Na wizażu można odgrzebać fotki z moich początków z makijażem - jakość fatalna a robione tym samym aparatem.
Ja opracowałam system robienia zdjęć oczu oparty o kilka zasad:
1. Zawsze robię w świetle naturalnym, tuż przy oknie, twarzą w stronę okna (więc jak pogoda do d.. to nici z robienia makijażu na bloga, dziś właśnie tak mam że chciałam robić ale leje i jest szaro więc nie mam po co zaczynać)
2. Robię w trybie makro (jakość jest lepsza niż wycinka z dużej fotki, kolory i szczegóły są bardziej oddane)
3. Zawsze stawiam sobie lusterko na parapecie i patrzę co obejmuje aparat. Staram się obejmować tylko oko/oczy. To daje najlepszą jakość.
4. W zależności od światła zmieniam wartość iso(im mniej światła tym większe iso)
5. Robię sporo fotek a potem i tak zadowalają mnie tylko niektóre
Potem zdjęcia przycinam i czasem rozjaśniam jeśli są bardzo ciemne.
Znak wodny/podpis nanoszę w programie on line picnik (dużo opcji jest płatnych ale podpisywanie jest za darmo)

Ps. co do blendy to oczywiście chodziło mi o doświetlanie. Wiadomo że gdy światła nie mam blenda nic nie pomoże.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wy jak macie swojego FB to udostepniacie go na swoim prywatnym? Czy Wasi znajomi wiedzą? Czy to jest kompletnie oddzielna sprawa i nie mieszacie tego?
Ja zakładałam konto FB bardziej pod makijaż ale znajomi mnie wyszukali więc teraz mam misz-masz i jedno konto do wszystkiego.
Ale na nk z kolei nie przyjmuję osób których nie znam osobiście
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:27   #1494
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny a wy jak macie swojego FB to udostepniacie go na swoim prywatnym? Czy Wasi znajomi wiedzą? Czy to jest kompletnie oddzielna sprawa i nie mieszacie tego?
Jakbym miala zakladac to osobno, nie chcialabym tego mieszac
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:43   #1495
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

tylkokasia, kurcze to ja robię tak samo, a jakoś mnie nigdy nie zadowalają
Rano było takie piękne słoneczko, poszłam na dłuższy spacer z psem, a teraz szaro ;/

fiska, tez bym nie mieszała, może bym zainteresowanym znajomym podała link i to wszystko.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-21 o 15:44
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:48   #1496
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Na poczatku tez mialyscie tak malo wejsc na bloga? ( bu nie lubie tego
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:54   #1497
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Na poczatku tez mialyscie tak malo wejsc na bloga? ( bu nie lubie tego
Każdy zaczyna chyba tak samo najpierw jest 1 obserwator, potem kilku i jakoś samo leci. Im więcej widzów tym szybciej przyrastają.
Ja dopiero niedawno zaczynałam a teraz już 500obserwatorów za mną
Więc nie poddawaj się
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:57   #1498
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

maffash, u mnie różnie, ale teraz w sumie zawsze juz mam minimum 100 wejść dziennie i 73 obserwatorów, ale nie jest to dużo. Stare wyjadaczki to mają widocznie czym zaciekawić, że taki liczby u nich ja się staram, ale nic na siłę... Ale rozkręci się, po forach podaj swój link, ale nie spamuj, sama komentuj blogi, później jeszcze wrzucisz na Beauty Blogs i jakoś to będzie. Mój blog też szału nie robi, ale zobaczymy nie raz jest dzień, że dużo wejść ok 300, dużo komentarzy, a czasem mizernie... a prowadzę od 3 sierpnia.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-21 o 15:58
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 15:57   #1499
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Na poczatku tez mialyscie tak malo wejsc na bloga? ( bu nie lubie tego
Tak jest zawsze, pomału i się rozkręci każdy kiedyś z nas zaczynał.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 16:00   #1500
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do moich zdjęć to ja robię starą cyfrówką panasonic lumix.
Na wizażu można odgrzebać fotki z moich początków z makijażem - jakość fatalna a robione tym samym aparatem.
Ja opracowałam system robienia zdjęć oczu oparty o kilka zasad:
1. Zawsze robię w świetle naturalnym, tuż przy oknie, twarzą w stronę okna (więc jak pogoda do d.. to nici z robienia makijażu na bloga, dziś właśnie tak mam że chciałam robić ale leje i jest szaro więc nie mam po co zaczynać)
2. Robię w trybie makro (jakość jest lepsza niż wycinka z dużej fotki, kolory i szczegóły są bardziej oddane)
3. Zawsze stawiam sobie lusterko na parapecie i patrzę co obejmuje aparat. Staram się obejmować tylko oko/oczy. To daje najlepszą jakość.
4. W zależności od światła zmieniam wartość iso(im mniej światła tym większe iso)
5. Robię sporo fotek a potem i tak zadowalają mnie tylko niektóre
Potem zdjęcia przycinam i czasem rozjaśniam jeśli są bardzo ciemne.
Znak wodny/podpis nanoszę w programie on line picnik (dużo opcji jest płatnych ale podpisywanie jest za darmo)
Ja robię teraz dokładnie tak jak Ty ale na balkonie
Pomysl z lusterkiem sprawdza sie idealnie bo bez niego nijak nie mogłam centralnie oka uchwycić

A u mnie dziś piękna pogoda więc korzystałam i zrobiłam 2 makijaże (tzn każde oko inaczej ) i wrzuciłam na bloga. Zachęcam do krytykowania i poprawiania..

Ps. Niestety w słońcu fotki kiepsko mi wychodziły.. Musialam jednak stać w cieniu..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.