Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 23:14   #2431
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dziewczyny, czy orientujecie się, czy u Was w S są jeszcze brązowe eyelinery Guerlain i meteoryty limitki Guerlain ? U mnie wykupili Najbardziej zalezy mi na info dot. złotych tarasów
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 01:05   #2432
Olecha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ja kupiłam co prawda nie kolorówkę, ale zestaw świąteczny - perfumy Mango Lady Rebel z balsamem w ślicznym pudełeczku
i z racji innych nie dam już rady kupić w tym roku kolorówki, która mi się marzy więc powiedzcie proszę czy sephora tylko raz do roku robi promocję -30%?
(co prawda dostałam "paragon" na -15% w styczniu ale średnio mnie to urządza :/ )
Olecha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 01:38   #2433
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Ja kupiłam co prawda nie kolorówkę, ale zestaw świąteczny - perfumy Mango Lady Rebel z balsamem w ślicznym pudełeczku
i z racji innych nie dam już rady kupić w tym roku kolorówki, która mi się marzy więc powiedzcie proszę czy sephora tylko raz do roku robi promocję -30%?
(co prawda dostałam "paragon" na -15% w styczniu ale średnio mnie to urządza :/ )
30% jest tylko raz w roku, ale często są promocje 20%
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 06:41   #2434
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Ja kupiłam co prawda nie kolorówkę, ale zestaw świąteczny - perfumy Mango Lady Rebel z balsamem w ślicznym pudełeczku
i z racji innych nie dam już rady kupić w tym roku kolorówki, która mi się marzy więc powiedzcie proszę czy sephora tylko raz do roku robi promocję -30%?
(co prawda dostałam "paragon" na -15% w styczniu ale średnio mnie to urządza :/ )


Od czego zalezy czy sie go dostanie?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:36   #2435
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Od czego zalezy czy sie go dostanie?
nie wiem dostałam go kupując w 1 S. w zasadzie tylko kilka żelków do kąpieli za grosze, 2 dni później w innej S. kupując za większą kwotę ale na promocji -30% nie dostałam tego kuponu.

niestety u mnie nie było żadnych ciekawych zestawów z perfumami... pewnie wszystko wymiecione
nastomiast była fajna przecena na Shiseido - seria turkusowa Sun, podkłady i kompakty 90-95 pln
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:57   #2436
renatkq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 231
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Orientujecie się ile kosztuje kredka Benefitu EyeBrite w S. ? polecacie?
renatkq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:01   #2437
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
A nie miałam i trochę się waham czy nie spróbować .
Z drugiej strony mam balsamy, które w pełni robią swoje i mnie satysfakcjonują , oba Clarinsa. Jeden to ten o który pytałaś, drugi to balsam koloryzujacy też w tubce, lip perfector (dostępny w 3 kolorach), genialny jest , nie dość że pielęgnuje to jeszcze daje bardzo przyjemny, delikatny kolor i pachnie wanilią...miodzio!
ale ten drugi to juz tylko w Douglasie chyba, bo tylko oni mają kolorówkę Clarinsa
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 08:49   #2438
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cześć chciałam się Wam tylko publicznie zadeklarować, że powzięłam dzisiaj twarde postanowienie: do końca roku nie kupuję żadnych kosmetyków hehehe
mam nadzieje, ze wytrwasz te dlugie godziny
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:49   #2439
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
dzieki, Twoje rady sa bardzo cenne.. jak bede kupowala sypanca to na pewno 2
a co do DW, to chyba nie powinnam miec problemow z dobraniem odcienia. nie mam az tak bardzo jasnej karnacji jak inne dziewczyny, wiec jakis w miare jasny odcien w strone beżu na pewno dobiore.

a i jeszcze jedno pytanko, czy DW ma tendencje do wysuszania skory mieszanej - chodzi mi oczywiscie głownie o te suche partie twarzy, w szczegolnosci policzki
Moim zdaniem nie wysusza, ja też mam mieszaną, ale prawdą jest, że ma dobre właściwości kryjące i generalnie jest dobrym podkładem, ale jakoś mam wrażenie, że cera się pogarsza jak go używam. Zazwyczaj w trakcie używania kupuję coś innego a potem znowu wracam do DW, aktualnie mam 3 opakowanie, znowu kupiłam po chwilowej zdradzie na rzecz clarinsa everlasting
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:52   #2440
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cześć chciałam się Wam tylko publicznie zadeklarować, że powzięłam dzisiaj twarde postanowienie: do końca roku nie kupuję żadnych kosmetyków hehehe
Brawo (ambitny plan
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 08:58   #2441
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cześć chciałam się Wam tylko publicznie zadeklarować, że powzięłam dzisiaj twarde postanowienie: do końca roku nie kupuję żadnych kosmetyków hehehe

ja też poważnie zastanawiam się nad takim postanowieniem. Rozważam za i przeciw i czy wytrzymam, żeby później nie mieć kaca moralnego. Z tym, że moje postanowienie to do końca roku, ale 2012

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
nie wiem dostałam go kupując w 1 S. w zasadzie tylko kilka żelków do kąpieli za grosze, 2 dni później w innej S. kupując za większą kwotę ale na promocji -30% nie dostałam tego kuponu.

niestety u mnie nie było żadnych ciekawych zestawów z perfumami... pewnie wszystko wymiecione
nastomiast była fajna przecena na Shiseido - seria turkusowa Sun, podkłady i kompakty 90-95 pln
Nie wiem od czego to zależy. Ja robiłam 4 zakupy zniżkowe i dwa razy (w toruńskiej S) dostałam kupon a dwa razy (we włocławskiej) nie

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze wytrwasz te dlugie godziny :d
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2011-12-30 o 09:00
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 09:16   #2442
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
ja też poważnie zastanawiam się nad takim postanowieniem. Rozważam za i przeciw i czy wytrzymam, żeby później nie mieć kaca moralnego. Z tym, że moje postanowienie to do końca roku, ale 2012
Zawsze się zastanawiam, czy jest sens stawiać sobie takie mocne i bezkompromisowe postanowienia, potem człowiek tylko jest wkurzony w trakcie ("bo przecież jeszcze tyle czasu mi nie wolno!"), a jeszcze bardziej wkurzony, jak się jednak złamie. Nie lepiej zastosować jakąś łagodną formę ograniczania się, i cieszyć się zarówno z tego, że ogółem wydaje się mniej, to jeszcze czasem sprawić sobie jakąś mniej lub bardziej drobną przyjemność?

No ale ja to ja, pewnie u każdego jest inaczej...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:21   #2443
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zawsze się zastanawiam, czy jest sens stawiać sobie takie mocne i bezkompromisowe postanowienia, potem człowiek tylko jest wkurzony w trakcie ("bo przecież jeszcze tyle czasu mi nie wolno!"), a jeszcze bardziej wkurzony, jak się jednak złamie. Nie lepiej zastosować jakąś łagodną formę ograniczania się, i cieszyć się zarówno z tego, że ogółem wydaje się mniej, to jeszcze czasem sprawić sobie jakąś mniej lub bardziej drobną przyjemność?

No ale ja to ja, pewnie u każdego jest inaczej...
Ale na te niecałe 48h to można sobie taki rygor chyba narzucić
bo na cały rok, to w życiu. Nawet siebie nie będę oszukiwać
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:31   #2444
Suszarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cześć Dziewczyny z Warszawy, które odwiedzały ostatnio sephorę - czy wiecie może, w której S. znajdę jeszcze perfumy Jimmy Choo?
Suszarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:45   #2445
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zawsze się zastanawiam, czy jest sens stawiać sobie takie mocne i bezkompromisowe postanowienia, potem człowiek tylko jest wkurzony w trakcie ("bo przecież jeszcze tyle czasu mi nie wolno!"), a jeszcze bardziej wkurzony, jak się jednak złamie. Nie lepiej zastosować jakąś łagodną formę ograniczania się, i cieszyć się zarówno z tego, że ogółem wydaje się mniej, to jeszcze czasem sprawić sobie jakąś mniej lub bardziej drobną przyjemność?

No ale ja to ja, pewnie u każdego jest inaczej...

Tak, tak. Masz 100% racji. Stąd moje rozmyślania, jakby tu postanowienie dokładnie i w szczegółach zapisać. Pewnie będzie coś w stylu określonej kwoty na cały rok, bo nie wierzę, że nie pojawi sie przez cały rok jakiś must have czy inna pierdołka, której koniecznie zapragnę. Z podstawowych kosmetyków typu tusz puder korektor i podkład to spokojnie to co mam na cały rok mi wystarczy . A jeśli sobie nie postanowię, to moja kosmetyczka znów będzie się rozrastać....,i rozrastać...,i rozrastać
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:48   #2446
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
nastomiast była fajna przecena na Shiseido - seria turkusowa Sun, podkłady i kompakty 90-95 pln
czy ta seria jest dostępna wszędzie?
w Krakowie nie widziałam nigdy ani w sephorze ani w dauglasie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie wysusza, ja też mam mieszaną, ale prawdą jest, że ma dobre właściwości kryjące i generalnie jest dobrym podkładem, ale jakoś mam wrażenie, że cera się pogarsza jak go używam. Zazwyczaj w trakcie używania kupuję coś innego a potem znowu wracam do DW, aktualnie mam 3 opakowanie, znowu kupiłam po chwilowej zdradzie na rzecz clarinsa everlasting

używałam go przez ok 2 lata - DW light. Na początku (ponad rok) był idealny, ale potem ...
po zmyciu cera wyglądała na zmęczoną taką bez życia i strasznie ściągnięta. Już po nałożeniu czułam ściągnięcie mimo używania kremów nawilżających (mam cere mieszaną,strefa T tłusta i problematyczna) nie źle mnie wysuszył..teraz dodatkowo walcze z odwodnieniem strefy T.

Jeśli jednak kogoś nie wysuszy i znajdzie swój odcień to jest to bardzo dobry podkład
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:49   #2447
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

jesli juz offtopujemy o postanowieniach to ja postanowilam zapisywac swe wydatki. ja nie wiem czy ktos mi sie wlamal na konto i z niego bezczelnie ciagnie ) a tak serio to niestety mam czesto tak, ze sama nie wiem gdzie mi sie kasa rozplynela i stad moje postanowienie - bede zapisywac WSZYSTKIE wydatki [jak ktos, kto jest na diecie zapisuje wszystko co zjadl ] i mam nadzieje, ze jak zobacze to na kartce to jakos dojdze do mego durnego lba, zeby sie ograniczac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:53   #2448
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli juz offtopujemy o postanowieniach to ja postanowilam zapisywac swe wydatki. ja nie wiem czy ktos mi sie wlamal na konto i z niego bezczelnie ciagnie ) a tak serio to niestety mam czesto tak, ze sama nie wiem gdzie mi sie kasa rozplynela i stad moje postanowienie - bede zapisywac WSZYSTKIE wydatki [jak ktos, kto jest na diecie zapisuje wszystko co zjadl ] i mam nadzieje, ze jak zobacze to na kartce to jakos dojdze do mego durnego lba, zeby sie ograniczac
Powodzenia. Do mojego nie doszło
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:13   #2449
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli juz offtopujemy o postanowieniach to ja postanowilam zapisywac swe wydatki. ja nie wiem czy ktos mi sie wlamal na konto i z niego bezczelnie ciagnie ) a tak serio to niestety mam czesto tak, ze sama nie wiem gdzie mi sie kasa rozplynela i stad moje postanowienie - bede zapisywac WSZYSTKIE wydatki [jak ktos, kto jest na diecie zapisuje wszystko co zjadl ] i mam nadzieje, ze jak zobacze to na kartce to jakos dojdze do mego durnego lba, zeby sie ograniczac
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Powodzenia. Do mojego nie doszło
Do mojego by doszło. Dlatego nie zaglądam na konto. Ze strachu:
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:29   #2450
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzieczyny, czy któraś wie po ile w Sephorach jest balsam Clarinsa do ust - Relpenishing Lip Balm - w niebieskiej tubce? Pytam, bo w Douglasie widziałam go AŻ po 77 zł a jest rewelacyjny - miałam próbkę i w 2 dni wyleczył mi spierzchnięte usta. Natomiast tak polecany Korres w słoiczku nie zrobił nic. Zamiast tego po zniknięciu go z ust, miałam uczucie ściągniętej skóry warg.
Corii 49 zł ostatnio 3 tyg temu płaciłam w S. , sprawdziłam włsnie paragon fajnie ze Ci pasuje, dla mnie idealny kupiłam trzecią tubkę

Edytowane przez hola ola
Czas edycji: 2011-12-30 o 11:35 Powód: literówka
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:31   #2451
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Corii 49 zł ostatnio 3 3 tyg temu płaciłam w S. , sprawdziłam włsnie paragon fajnie ze Ci pasuje, dla mnie idealny kupiłam trzecią tubkę
znowu kuszenie i jak tu robić jakieś postanowienia
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:49   #2452
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli juz offtopujemy o postanowieniach to ja postanowilam zapisywac swe wydatki. ja nie wiem czy ktos mi sie wlamal na konto i z niego bezczelnie ciagnie ) a tak serio to niestety mam czesto tak, ze sama nie wiem gdzie mi sie kasa rozplynela i stad moje postanowienie - bede zapisywac WSZYSTKIE wydatki [jak ktos, kto jest na diecie zapisuje wszystko co zjadl ] i mam nadzieje, ze jak zobacze to na kartce to jakos dojdze do mego durnego lba, zeby sie ograniczac
Zamiast posługiwać się kartką albo zwykłym arkuszem, z którego nic nie wynika, polecam jakieś narzędzie do tego. Używam programu o nazwie "Gnucash", darmowe, banalne w obsłudze, i niestety wiem, gdzie nam się kasa rozchodzi
Sala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:52   #2453
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
czy ta seria jest dostępna wszędzie?
w Krakowie nie widziałam nigdy ani w sephorze ani w dauglasie




używałam go przez ok 2 lata - DW light. Na początku (ponad rok) był idealny, ale potem ...
po zmyciu cera wyglądała na zmęczoną taką bez życia i strasznie ściągnięta. Już po nałożeniu czułam ściągnięcie mimo używania kremów nawilżających (mam cere mieszaną,strefa T tłusta i problematyczna) nie źle mnie wysuszył..teraz dodatkowo walcze z odwodnieniem strefy T.

Jeśli jednak kogoś nie wysuszy i znajdzie swój odcień to jest to bardzo dobry podkład
To i ja może wypowiem się o podkładzie EL DW-może komuś pomogę. Posiadam zarówno DW jak i DWLight. Mam cerę mieszaną w stronę suchej i muszę powiedzieć, że byłam zakochana w DW, bo po jego nałożeniu efekt był taki oszałamiajacy, że nie przeszkadzało mi lekkie "ściąganie" na twarzy, ale to ściąganie było i mam wrażenie, że po zużyciu prawie całej buteleczki moja cera stała się bardziej przesuszona niż była (chociaż może i wpływ na to miałay również inne czynniki, tego do końca nie wiem ). Latem używałam DWLight i z kolei przy tym podkładzie nie było tego ściągania, ale, jak wiadomo, krycie też nie było takie jak w DW. Mimo to na lato DW Light jest moim nr1 (przynajmniej jak narazie ).
Natomiast do DW już nie wrócę gdyż niedawno odkryłam Guerlain Lingerie i uważam, że efekt jest porównywalny do DW przy czym czuję, że moja twarz jest dobrze nawilżona, poprostu nie wyczuwam tego podkładu na twarzy.
Nie wiem czy komuś pomogłam, bo każdy ma inną cerę i uważam, ze powinien zanim zdecyduje sie na jakiś podkład przetestować go, ale wydaje mi się że DW jednak dla cer suchych nie nadaje się .


Ja też sie trochę obkupiłam na wyprzedaży, z tym, że zawsze wychodziłam z S. z czymś innym niż zamierzałam kupić, np chciałam prasowane meteorki, wyszłam z rozświetlajacym Korresem, chciałam korekto YSL, wyszłam z korektorem Benefita. Ale po dwóch dniach używania jestem zadowolona, chociaz nadal zastanawiam się czy tamte kosmetyki nie byłyby lepsze, no cóż jeszcze do jutra jest promocja

A kuponu na 15% nie otrzymałam, próbek natomiast zawsze sporą ilość. Jak pani w szufladce miała mało to zrobiła mi na życzenie z tego co chciałam, wiec nie mogę narzekać. A jeśli chodzi o kupon to wydaje mi sie że przed walentynkami też będzie promocja 20%, a w styczniu robię sobie odwyk.
Dzisiaj pomyślałam sobie że przydałby mi sie kuferek na kosmetyki, widziałam jakieś w Sephorze, ale sie dokładnie nie przyjrzałam, może Wy mi coś polecicie . Ciekawe czy to 30% dotyczy również kuferków.
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:52   #2454
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się, czy u Was w S są jeszcze brązowe eyelinery Guerlain i meteoryty limitki Guerlain ? U mnie wykupili Najbardziej zalezy mi na info dot. złotych tarasów
w Złotych już od dawna nie ma limitki na Marszałkowskiej i przy palmie też widziałam naklejki "Brak" na standzie
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
czy ta seria jest dostępna wszędzie?
w Krakowie nie widziałam nigdy ani w sephorze ani w dauglasie
ja widziałam w większości..
one są tam, gdzie pielęgnacja, a nie kolorówka
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:05   #2455
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jesli juz offtopujemy o postanowieniach to ja postanowilam zapisywac swe wydatki. ja nie wiem czy ktos mi sie wlamal na konto i z niego bezczelnie ciagnie ) a tak serio to niestety mam czesto tak, ze sama nie wiem gdzie mi sie kasa rozplynela i stad moje postanowienie - bede zapisywac WSZYSTKIE wydatki [jak ktos, kto jest na diecie zapisuje wszystko co zjadl ] i mam nadzieje, ze jak zobacze to na kartce to jakos dojdze do mego durnego lba, zeby sie ograniczac
Do mojego doszło jak otrzymałam złotą kartę z Sephory i dowiedziałam się ile trzeba u nich zostawić kaski żeby ją otrzymać, no ale staram sie, żeby o tym nie myśleć
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:27   #2456
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Do mojego doszło jak otrzymałam złotą kartę z Sephory i dowiedziałam się ile trzeba u nich zostawić kaski żeby ją otrzymać, no ale staram sie, żeby o tym nie myśleć
A ile trzeba, tak z ciekawości?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:35   #2457
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
A ile trzeba, tak z ciekawości?
6500 zł
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:36   #2458
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Miskowa możesz coś powiedzieć więcej o Everlasting Clarins? Zależy mi głównie na porównaniu do DW. Czy wysusza skóre?

Ja używam DW obecnie. Mam cere mieszaną. I zauwazyłam że miejscami mnie wysusza
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:43   #2459
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Zamiast posługiwać się kartką albo zwykłym arkuszem, z którego nic nie wynika, polecam jakieś narzędzie do tego. Używam programu o nazwie "Gnucash", darmowe, banalne w obsłudze, i niestety wiem, gdzie nam się kasa rozchodzi

dzieki za info ja oczywiście jak głupia w notesie zapisuję. I nawet nie pomyślałam o programie
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:02   #2460
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Corii 49 zł ostatnio 3 tyg temu płaciłam w S. , sprawdziłam włsnie paragon fajnie ze Ci pasuje, dla mnie idealny kupiłam trzecią tubkę
Oluś, dziękuję Czyli zjechali z ceną
A wszystkie miałaś tubki niebieskie, czy miałaś poprzednią białą wersję moze? Pytam z ciekawości, bo wg kwc biała nie była taka super.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.