Problem z przełamaniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-14, 03:59   #1
Marceli99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 3
Angry

Problem z przełamaniem


Hej
Mam na imię Marcel lat 23 i chciałbym z góry zaznaczyć jeśli temat naruszy regulamin to proszę o usunięcie. Postanowiłem napisać na tym forum z pytaniem, specjalnie założyłem konto ale śledzę od x czasu i na niektóre swoje pytania znalazłem tutaj odpowiedzi.
A więc do sedna.
Mam 22 lata jestem z dziewczyną od 5 miesięcy mój problem jest taki że jest to moja pierwsza dziewczyna, dogadujemy się świetnie ale odkąd jesteśmy razem dużo się zmieniło w moim życiu.
Problem polega na tym że nigdzie razem nie chodzimy spędzamy dużo czasu sam na sam i przez to mam problem?lęki? przed tym żeby wyjść gdzieś razem. Boję się że ktoś coś powie a ja nie będę znać odpowiedzi(zbłazniesię?). Ogólnie jestem nie śmiały ale mało osób o tym wie ponieważ może tego nie widać na pierwszy rzut oka ale wewnątrz siebie tak mam. Piszę tutaj ponieważ nie mam kogo się zapytać. Z rodzicami, bratem, siostrą utrzymuje normalnie kontakt ale nigdy nie rozmawialiśmy na takie sposoby i sam z siebie niechce wyjść na głupka
Jeśli coś mi się przypomnij to dopiszę
Proszę o wyrozumiałość i jakiegoś kopniaka? Popchnięcie do działania ?
Marceli99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 18:13   #2
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Problem z przełamaniem

Cytat:
Napisane przez Marceli99 Pokaż wiadomość
Hej
Mam na imię Marcel lat 23 i chciałbym z góry zaznaczyć jeśli temat naruszy regulamin to proszę o usunięcie. Postanowiłem napisać na tym forum z pytaniem, specjalnie założyłem konto ale śledzę od x czasu i na niektóre swoje pytania znalazłem tutaj odpowiedzi.
A więc do sedna.
Mam 22 lata jestem z dziewczyną od 5 miesięcy mój problem jest taki że jest to moja pierwsza dziewczyna, dogadujemy się świetnie ale odkąd jesteśmy razem dużo się zmieniło w moim życiu.
Problem polega na tym że nigdzie razem nie chodzimy spędzamy dużo czasu sam na sam i przez to mam problem?lęki? przed tym żeby wyjść gdzieś razem. Boję się że ktoś coś powie a ja nie będę znać odpowiedzi(zbłazniesię?). Ogólnie jestem nie śmiały ale mało osób o tym wie ponieważ może tego nie widać na pierwszy rzut oka ale wewnątrz siebie tak mam. Piszę tutaj ponieważ nie mam kogo się zapytać. Z rodzicami, bratem, siostrą utrzymuje normalnie kontakt ale nigdy nie rozmawialiśmy na takie sposoby i sam z siebie niechce wyjść na głupka
Jeśli coś mi się przypomnij to dopiszę
Proszę o wyrozumiałość i jakiegoś kopniaka? Popchnięcie do działania ?
ale czego KONKRETNIE się boisz? kurczę człowieku nawet jak ktoś spyta o drogę a nie będziesz wiedział jak ją wskazać to laska odrazu nie uzna, że jesteś debilem, no proszę Cię...
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 18:50   #3
Marceli99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z przełamaniem

Że nie będę miał o czym rozmawiać nie wpasuję się w otoczenie, a w głowie mam tylko obraz jak wszyscy zaczną szeptać do siebie cotozadziwnytyp...
Marceli99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 18:52   #4
201804271236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z przełamaniem

Ale przecież nie znać odpowiedzi czy ''zbłaźnić'' się możesz też będąc z dziewczyną sam na sam? Z tym, że nawet jeśli, to nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, to dosyć naturalne, jesteśmy tylko ludźmi. Każdy miewa słabsze strony, gorsze dni, chwilowe ''zawiechy'' w rozumowaniu.

Nawet sobie nie wyobrażasz ile razy mój chłopak się przy mnie ''wygłupił'' i to właśnie zarówno przy ludziach, jak i w sytuacji sam na sam. Tylko co z tego? Nigdy nie miałam w związku z tym jakichś negatywnych emocji, fajnie się czasem pośmiać. Mi też się zdarzały wpadki, przy spędzaniu ze sobą takiej ilości czasu jest to nieuniknione, ale chyba między innymi o to właśnie chodzi w byciu z kimś blisko, że czujemy się na tyle swobodnie, że nie przejmujemy się takimi pierdołami. Wręcz prawdopodobnie źle bym się czuła z facetem, który byłby nieomylnym perfekcjonistą i nigdy nie miewał wtop Taka jakaś za duża presja.

Edit:
Czyli boisz się z nią wyjść do ludzi, czy bardziej poznać jej znajomych?

Edytowane przez 201804271236
Czas edycji: 2018-04-14 o 18:53
201804271236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 19:01   #5
d9bc8dbc83c7aee5e9082ee3b616ba3ef54cad1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 96
Dot.: Problem z przełamaniem

Kurde, przemawia przez Ciebie strasznie niskie poczucie własnej wartości. Ja bym Ci proponowała zapisanie się do psychologa, naprawdę.
Obrazy, które sobie tworzysz w głowie są nieprawdziwe i musisz zdać sobie z tego sprawę. Nie zbłaźnisz się tym, że wyjdziesz z domu, zresztą dlaczego niby miałbyś?
d9bc8dbc83c7aee5e9082ee3b616ba3ef54cad1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 19:07   #6
Marceli99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z przełamaniem

Cytat:
Napisane przez Ubodzi Pokaż wiadomość
Ale przecież nie znać odpowiedzi czy ''zbłaźnić'' się możesz też będąc z dziewczyną sam na sam? Z tym, że nawet jeśli, to nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, to dosyć naturalne, jesteśmy tylko ludźmi. Każdy miewa słabsze strony, gorsze dni, chwilowe ''zawiechy'' w rozumowaniu.

Nawet sobie nie wyobrażasz ile razy mój chłopak się przy mnie ''wygłupił'' i to właśnie zarówno przy ludziach, jak i w sytuacji sam na sam. Tylko co z tego? Nigdy nie miałam w związku z tym jakichś negatywnych emocji, fajnie się czasem pośmiać. Mi też się zdarzały wpadki, przy spędzaniu ze sobą takiej ilości czasu jest to nieuniknione, ale chyba między innymi o to właśnie chodzi w byciu z kimś blisko, że czujemy się na tyle swobodnie, że nie przejmujemy się takimi pierdołami. Wręcz prawdopodobnie źle bym się czuła z facetem, który byłby nieomylnym perfekcjonistą i nigdy nie miewał wtop Taka jakaś za duża presja.

Edit:
Czyli boisz się z nią wyjść do ludzi, czy bardziej poznać jej znajomych?
Po trszke wszystkiego nie chodzi o to że mam jakąś depresje z tego powodu tylko jestem typem człowieka który myśli nad wszystkim? I wiem że to jest złe i próbuje się tego pozbyć ale nie można tak odrazu.


I dlaczego miałbym bać się wyjść z domu? Od kilku lat spotykam się w każda sobote/piątek z znajomymi także nie mam czegoś takiego że się boje wyjść z domu. Mam dużo znajomych ale 90% to płeć męska i jakoś zawsze byłem lekko nie śmiały przy dziewczynach ale w przęciagu 1-2lat czuję po sobię że dużo w tej kwestii się zmieniło
Marceli99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-14 20:07:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.