Solarium :/ - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-09, 23:22   #2311
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aneczka828 Pokaż wiadomość
Heh moja skóra szybko łapie
W sobotę pójdę znowu i niedługo będę jak czekoladka :P
Do wesela juz niedaleko
Pozdrawiam dziewuszki
Witaj
Spokojnie z tą opalenizną, czekoladka w zimę?
Poczekaj trochę, w sobotę to za szybko moim zdaniem.
Żebyś się nie spiekła na raka.

Ja bym poszła koło pn, wt.
A stosujesz jakiś krem, zakładasz okularki?
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba

Edytowane przez deser czekoladowy
Czas edycji: 2011-02-09 o 23:28
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 10:59   #2312
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Wink Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Witaj
Spokojnie z tą opalenizną, czekoladka w zimę?
Poczekaj trochę, w sobotę to za szybko moim zdaniem.
Żebyś się nie spiekła na raka.

Ja bym poszła koło pn, wt.
A stosujesz jakiś krem, zakładasz okularki?
Tylko że w poniedziałek zaczyna mi się miesiączka i będzie trwać do soboty następnej i nie wyobrażam sobie, żebym wtedy poszła na solarium
Musze być ładnie opalona, 5 marca mam wesele brata na którym jestem świadkową i chcę ładnie wyglądać w mojej białej sukience
Właśnie zapomniałam założyc okularków i czymkolwiek sie posmarować byłam tak rozkojarzona, serce mi biło okropnie i w ogóle, ale napewno następnym razem nie zapomnę. Tymbardziej, że okropnie mi "oczy latały" podczas opalania Słyszałam że dobry jest balsam z ziaji masło kakaowe i właśnie zakupiłam )
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:15   #2313
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Witaj
Spokojnie z tą opalenizną, czekoladka w zimę?
O tym samym pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez aneczka828 Pokaż wiadomość
Musze być ładnie opalona, 5 marca mam wesele brata na którym jestem świadkową i chcę ładnie wyglądać w mojej białej sukience
Czekolada w marcu nie będzie wyglądać ładnie, wybacz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 17:04   #2314
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Dot.: Solarium :/

Spokojnie i bez paniki
czekolady z siebie nie zrobię, dzisiaj byłam znów. Pani ustawiła mi sama na 10 minut, okropnie się oburzylam bo chciałam na 6, dobrze że w czas się zorientowałam ;/
i znów już poczerwieniałam, tylko szyja cały czas jest biała ;/ wrr
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:42   #2315
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny !
Stwierdziłam , że nie ma ŻADNEGO sensu zakładać nowego wątku , a mam pytanie co do pieprzyków.
Na początku wątku któraś wspomniała o zaklejaniu pieprzyków . I tu rodzi się pytanie . Mam na plecach 3 takie większe które pasowało by zakleić . Ale jakie to mają być plasterki ? Można powycinać ze zwykłych plastrów takie kółka i ponaklejać ?
Czy są może jakieś specjalne ?
Dziś byłam pierwszy raz w solarium na 5min. I powiem Wam , że widac efekty mam jasną karnacje , ale w lecie gdy opalam się na słońcu od razu widac roznice

Pozdrawiam
Co do pieprzyków- mój znajomy ma ich sporo, dermatolog kazała mu- szczególnie te najciemniejsze i wypukłe- koniecznie smarować markowym blokerem setką lub zaklejać plasterkami podczas ekspozycji na słońce. Wiadomo- w solarium zakleisz a podczas urlopu zostaje tylko bloker.
Co do rodzaju plasterków- jak nie chce Ci się bawić w wycinanie, to poszukaj w aptece czy drogerii plasterków w różnych kształtach, głowę dam, że są i takie malutkie kółeczka.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 11:29   #2316
zapominajkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: Solarium :/

ja właśnie się zastanawiam czy nie przejść ze zwykłego solarium na opalanie natryskowe. szczerze mówiąc coraz bardziej przejmuję się katowaniem mojej skóry na solarium.
zapominajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 16:49   #2317
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez zapominajkaa Pokaż wiadomość
ja właśnie się zastanawiam czy nie przejść ze zwykłego solarium na opalanie natryskowe. szczerze mówiąc coraz bardziej przejmuję się katowaniem mojej skóry na solarium.
to jak już się zdecydujesz to daj znać o efektach
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 17:57   #2318
zapominajkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: Solarium :/

a któraś z Was może już korzystała z opalania natryskowego ?
zapominajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 11:00   #2319
zapominajkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: Solarium :/

Głównie chodzi mi o to jak się należy przygotować do takiego opalania. Póki co znalazłam takie info http://www.galeriaimage.pl/oferta.html#R5 Mniej więcej w połowie strony jest opis dokładny jak należy się przygotować przed tym opalaniem, co zrobić, jak się ubrać, jak to wygląda itd. Ale może coś jeszcze jest ważnego na co należy zwrócić szczególną uwagę?
Poza tym trochę się obawiam o to czy nie będę miała jakiś plam, czy smug ciemniejszych. Macie jakieś doświadczenie w opalaniu natryskowym? podzielcie się opiniami.
zapominajkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 11:07   #2320
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Solarium :/

mi się wydaje, że ten opis na stronie jest w zupełności wystarczający i obszerny. Przynajmniej ja nic innego nie robiłam niż to co jest tam napisane. Peeling ciała o którym tam mowa jest ważny o dzięki temu właśnie nie będziesz miała żadnych smug ani plamek. No i załóż jakieś luźniejsze ciuchy. Ciasne jeansy odradzam wciskać na siebie zaraz po opalaniu. to chyba tyle z rad.
ja korzystałam z takiego opalania raz, przed ślubem kuzyna. Byłam zadowolona.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:02   #2321
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium :/

Witam Was Dziewczyny
przepraszam, że tak się "wbijam" w watek, ale czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć w jaki sposób opalacie dekolt na solarium? Ja osobiście mam dość ciemną karnację, ale mój dekolt jest o wiele jasniejszy od reszty ciała wygląda to zabawinie gdy ubiorę np sukienkę w której mam odsłonięte ręce i dekolt i ta różnica jest mocno widoczna
Jeśli któraś z Was byłaby mi w stanie coś podpowiedzieć będę wdzięczna
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 23:39   #2322
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny
przepraszam, że tak się "wbijam" w watek, ale czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć w jaki sposób opalacie dekolt na solarium? Ja osobiście mam dość ciemną karnację, ale mój dekolt jest o wiele jasniejszy od reszty ciała wygląda to zabawinie gdy ubiorę np sukienkę w której mam odsłonięte ręce i dekolt i ta różnica jest mocno widoczna
Jeśli któraś z Was byłaby mi w stanie coś podpowiedzieć będę wdzięczna
Używaj kosmetyków do opalania, są dostępne w solariach
Ja polecam 'niesalonowe' kosmetyki Ziaji z serii Masło Kakaowe, do opalania jak i po, nie mam problemu z suchą skórą czy zaczerwieniami (chociaż zawsze opalam się na brąz)

Trochę offtop, ale nie rozumiem komentarzy kiedy opalona skóra będzie wyglądać ładnie a kiedy nie. Mi osobiście super ciemna opalenizna się nie podoba, niezależnie od pory roku czy miesiąca Naturalna, słoneczna - owszem, wygląda bardzo dobrze, aczkolwiek po solarium odcień skóry zawsze jest ciut inny.
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:59   #2323
agnessia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Solarium :/

witajcie
mam problem
dlaczego jak wychodzę z solarium to po paru godz. mam czerwone plamy?? rozumiem że się "spaliłam" ale to dlaczego nie mam równomiernie czerwonego ciała a tylko w niektórych miejscach??
wyglądam jak idiotka
albo mam plamy albo w ogóle nie opali;/ bez sensu nie wiem z jakiego powodu tak się dzieje
pomóżcie
agnessia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:56   #2324
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Solarium :/

Cześć
Mój błąd który popełniłam w życiu na niekorzyść dla siebie to było opalanie w solarium. Uzależnienie trwało jakieś 3 lata... nawet latem 2x w tygodniu potrafiłam iść na 15min na tube przy 30st. upale. Było mi słabo, chodziłam czarna- aż brzydko. I ciągle myślałam że jestem blada!
Skóra uszkodzona w solarium jest nie do odbudowania. Niszczy tkanki wewnątrz katując promieniami. Najlepszy balsam nie pomoże.
Zdziwiona byłam podczas lata gdy opalałam się w solarium dlaczego takie zwykłe słoneczko mnie nie opala? Dawki jakie sobie zafundowałam było dużo silniejsze niż promieniowanie słoneczne. Moja skóra ciągle była sucha, aż matowa, jakby przezroczysta. Przebarwienia na twarzy, szczególnie w okolicach oczu były nie do zniesienia...
Potrzebowałam następnych 3 lat żeby wrócić do normalnej skóry przed opalaniem. Nie mam problemu ze skórą twarzy. Skóra ciała jest sprężysta i promienna. Dopiero w tamtym roku słoneczko opalało mnie na złoty brąz, bez poparzeń i plam. Przebarwienia zniknęły. A ja jestem zadowolona że już tak długo się nie opalam na solarium. Omijam je szerokim łukiem.
Nie piszę tego żeby komuś mówić nie możesz sie opalać na solarium!
Każda z Was sama do tego dojdzie. Nie które prędzej nie które później.
Wygląd Wasz odbije się za kilka lat. Wtedy będziecie żałować.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:37   #2325
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium :/

fashionably jak już idę na sol zawsze smaruje się brązerem, zeby nie było jaśniejszych "prześwitów" po bokach ciała (jak sie opalałam bez brazera tak własnie wygladałam :P) i pomimo tego, ze szczególna uwage zwracam wlasnie na dekolt, który mam blady w ogole on sie nie opala :/ nogi mi łapie bez problemu...

LolaBunny ja latem chodzę częściej na solarium, bo wiadomo, że pokazuje się wtedy więcej ciała. Ogólnie wpadam do sol raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie, ale nie nazwałabym tego uzależnieniem...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:32   #2326
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Solarium :/

Przytoczę fragment tekstu z książki do kosmetologii na temat solarium.
"Promieniowanie w solarium ma siłę kilkugodzinnej kąpieli słonecznej nad Morzem Karaibskim".

Naprawdę nie boicie się takiej dawki promieniowania?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:36   #2327
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Solarium :/

o Uzależnienie chodziło mi to co ja miałam... Chodziłam 2x w tygodniu po 15min, a nawet częściej. a ciągle w głowie miałam że jestem blada, albo ,że już wciągu 1 dnia po opalaniu zbladłam( mimo tego że opaleniza wychodzi po iluś tam godzinach) i ciągle chciałam się opalać.
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 08:27   #2328
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium :/

Ja owszem latem częściej chodzę (zdarza mi się po 2x w tygodniu) zimą stopuje z brazowieniem (znajoma która nadużywa jest na twarzy kloru spalonej pomarańy - nie wygląda to fajnie...)
Ale ogólnie rzecz biorąc nawet jak chodzę częściej to mój dekolt oraz brzuch są jasny, w ogole sie nie opalają :/ naturalne słońce też nigdy nie opala mi tych części ciała...

Znajoma powiedziała mi, że dziewczyny, które do niej przychodzą się opalać kładą się na brzuchu żeby przednią część ciała opalać... Nie wiem na ile to skuteczne...
A jak Wy to robicie? Czy może nie macie problemu z dekoltem i brzusiem?
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:40   #2329
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Znajoma powiedziała mi, że dziewczyny, które do niej przychodzą się opalać kładą się na brzuchu żeby przednią część ciała opalać... Nie wiem na ile to skuteczne...
A jak Wy to robicie? Czy może nie macie problemu z dekoltem i brzusiem?


ja też mam dekolt zawsze najbardziej blady i od solarium i od zwykłego opalania na słońcu. A nogi, o ile na słońcu nigdy nie mogę ich opalić (zwłąszcza łydki) to po solarium mam najciemniejsze z całego ciała nawet ciemniejsze niż ręce.
Ja czasami chodzę na zmianę na leżące i na stojące, tylko że po stojącym mam takie dziwne plamy na nogach (wy też tak macie? bo moje 2 koleżanki też tak mają). Ale po stojącym mam przynajmniej opalone pod pachami bo trzymam się tego uchwytu u góry Natomiast brzuch mam zawsze czarniutki i po solarium i po słońcu bo ponoć (tak czytałam) najlepiej opalają się miejsca gdzie jest najwięcej tłuszczu, czyli uda i brzuch, no a dekolt to same kości
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 10:09   #2330
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium :/

vanessa1781 mi najlepiej się opalają nogi (i uda i łydki) nie mam grubych nóg w sensie takim, że nie ma na nich dużo tkanki tłuszczowej bo wyczynowa jazda na rowerze umięśniła je na masakrę i teraz mam problem z zakupem kozaków zimą :P
Ale wracając do tematu - ja też ostatnio połozyłam się na brzuchu ale na 3 minuty tylko (nie wiem czemu ale się bałam tak leżeć) i niestety NIC to nie dało. Blada byłam i blada wyszłam (o dekolcie mowa).

A faktycznie te jaśniejsze partie pod pachami są fee, muszę kilka razy się udać i ocenić efekt bo leżąc kombinuję na wszystkie sposoby, żeby były one mniej widoczne. Odnośnie dekoltu - zbyt wiele tłuszczu na nim nie ma to fakt, więc nici z opalania. Ewentualnie można się ratować po solarium jakimiś brazujacymi balsamami etc., zdrowiej ale mniej trwale...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:15   #2331
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Solarium :/

Ja zauwazylam ze chodzac do solarium coraz wiecej wyskakuje mi takich malych pieprzykow,oczywiscie plamek takich plaskich, wiem ze to jest efekt uboczny solarium ale ciekawi mnie czy u Was tez sie tak dzieje, nie przeszkadza Wam to??W ogole mozna usunac takie plaskie malutkie pieprzyki np laserem?
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:55   #2332
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ja zauwazylam ze chodzac do solarium coraz wiecej wyskakuje mi takich malych pieprzykow,oczywiscie plamek takich plaskich, wiem ze to jest efekt uboczny solarium ale ciekawi mnie czy u Was tez sie tak dzieje, nie przeszkadza Wam to??W ogole mozna usunac takie plaskie malutkie pieprzyki np laserem?

też mam takich mnóstwo i o ile gdy mam skórę opaloną nie widać ich tak bardzo, o tyle w zimie to jest masakra - na bladych rękach naprawde mnie wkurzają, a faktycznie po każdym sezonie "solariowym" mam ich coraz wiecej
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:47   #2333
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium :/

Ja akurat nie mam pieprzyków w nadmiarze, ale czasami chodziłam na sol w towarzystwie kolezanki i jej wyskakiwały po każdej "kąpieli lampowej" na potęge i na dodatek strasznie ją swędziały :/
to chyba zależy od człowieka? Kiedys czytałam, że powinno się np zaklejać je plasterkiem, tylko, że później nikt nie będzie chciał chodzić w ciapkach...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 07:46   #2334
agatkaa44
Zadomowienie
 
Avatar agatkaa44
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 558
Solarium

Witam.
Chciałabym Was spytać co używacie do smarowania w solarium ?
Znalazłam balsam z ziaji kakaowy.Czy on jest dobry na solarium,czy lepsze kosmetyki przeznaczone i wyłącznie na solarium ?
__________________
Agatkaa ; ** < 3

Wish !

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=29200695


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post30870031

Odpisz u mnie proszę

SZUKAM KSIĄŻEK DO BIOLOGII I CHEMII ORAZ CZASOPISM !

agatkaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:34   #2335
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium

Ja zazwyczaj biorę w solarium brązer. Nawet jak dłuższy czas nie leżakowałam na sol zawszę biorę brązer (nie mylić z przyspieszaczem bo i takie widziałam) i kłądę się na 10 minut. A spotkałam się z różnymi, fajny jest 14krotny brązer, który ma moja ulubiona właścicielka sol, ładnie się brązowieje po nim. No i mają one również "zabezpieczenia" przez UV, a balsam kakaowy może go mieć ale w słabszej wersji (choć nie wiem więc nie będę się sprzeczać bo kosmetyków tej firmy nie uzywam). Ale kolega z pracy posmarował się własnie czyms kakaowym z tej firmy i był spieczony na raka, wiec to chyba wszystko zalezy od osoby i jej skóry...
Jednak najlepiej jak sama coś wypróbujesz i ocenisz, który będzie dla Ciebie lepszy
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:27   #2336
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj biorę w solarium brązer. Nawet jak dłuższy czas nie leżakowałam na sol zawszę biorę brązer (nie mylić z przyspieszaczem bo i takie widziałam) i kłądę się na 10 minut. A spotkałam się z różnymi, fajny jest 14krotny brązer, który ma moja ulubiona właścicielka sol, ładnie się brązowieje po nim. No i mają one również "zabezpieczenia" przez UV, a balsam kakaowy może go mieć ale w słabszej wersji (choć nie wiem więc nie będę się sprzeczać bo kosmetyków tej firmy nie uzywam). Ale kolega z pracy posmarował się własnie czyms kakaowym z tej firmy i był spieczony na raka, wiec to chyba wszystko zalezy od osoby i jej skóry...
Jednak najlepiej jak sama coś wypróbujesz i ocenisz, który będzie dla Ciebie lepszy

a jaki ten brązer bierzesz? ten co mają w solarium, czy kupujesz jakiś w drogeriach? jeśli tak, to jakiej firmy? Bo ja to w ogóle sie niczym nie smaruję (tylko twarz czasami). No ale może bym zaczęła
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 14:01   #2337
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez agatkaa44 Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałabym Was spytać co używacie do smarowania w solarium ?
Znalazłam balsam z ziaji kakaowy.Czy on jest dobry na solarium,czy lepsze kosmetyki przeznaczone i wyłącznie na solarium ?
Witam!

Ja polecam do solarium kosmetyk firmy soleo konkretnie soleo coffee sun express. Na początek ten z jednym ziarenkiem na opakowaniu Pamiętam, że nie mogłam się opalić, a po tym kosmetyku efekt był super. Teraz też przymierzam się do jego zakupu

Do kupienia np na allegro:
http://allegro.pl/soleo-coffee-sun-e...575273480.html
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:21   #2338
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium

Aga1141 własnie przeglądam ten specyfik z linku, który podrzuciłaś. Sama też się zastanawiałam nad zakupem ale jakoś mi przeszło. Ja polecem bardzo fajny 14-krotny brązer, kiedyś widziałam na allegro ale teraz nie mogę odszukać własnie TEGO.

vanessa1781 sama nei kupuje, zazwyczaj zaopatrzam się w solarium w jakaś saszetke. Nie pamiętam jak się nazywają (mają kilka różnych) pamiętam, że ma czarno-niebieskie kolory i jest napisane "xtreme bronzer" (jest chyba 5 czy 6-krotny). Przy najbliższej okazji jak będę to zrobie zdjęcie saszetki i dam znać
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 09:30   #2339
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez Aga1141 Pokaż wiadomość
Witam!

Ja polecam do solarium kosmetyk firmy soleo konkretnie soleo coffee sun express. Na początek ten z jednym ziarenkiem na opakowaniu Pamiętam, że nie mogłam się opalić, a po tym kosmetyku efekt był super. Teraz też przymierzam się do jego zakupu
Poczytałam, rozmyślałam nad jego zakupem, ale po chwili zastanowił mnie sposób użycia: "Sposób użycia: dokładnie i równomiernie rozsmarować na skórze twarzy i ciała przed sesją opalania w solarium.
Po użyciu dokładnie umyć ręce." W moim solarium niestety nie ma umywalki
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:20   #2340
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Solarium

chyba, ze zadziała skorzystanie za specyfików do demakijazu, które sa w sol ale na powaznie to w moim sol, tez umywalki ni ma
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.