Moda, która Cię "rozwala" cz.VI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 16:16   #2371
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie wiem- czujecie się lepiej jadąc po osobach mających ajfony?
po pierwsze iPhone jest przereklamowany i dużo droższy (musiałam zedytować, coś mi się pieprzło napisałam TAŃSZY XD) od lepszych samsungów galaxy nawet teraz było porównanie, że najnowszy galaxy s III jest milion razy lepszy od iphone 5, którego jeszcze nie ma!
Poza tym iphone to tylko taki gucci, metka i tyle.
Nie wspominając o tym, że android jest lepszy od iOS.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja niczego złego nie zauważyłam, ale mniemam, że chodzi o włosy na rękach . Mnie to nie razi.
Mnie bawi wygląd wilkołaka jednak jeśli takie włosy nie rażą Cię na rękach to czemu na nogach tak?
__________________


Edytowane przez MadSyndrome
Czas edycji: 2012-09-21 o 16:25
MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:23   #2372
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
po pierwsze iPhone jest przereklamowany i dużo tańszy od lepszych samsungów galaxy nawet teraz było porównanie, że najnowszy galaxy s III jest milion razy lepszy od iphone 5, którego jeszcze nie ma!
Poza tym iphone to tylko taki gucci, metka i tyle.
Nie wspominając o tym, że android jest lepszy od iOS.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



Mnie bawi wygląd wilkołaka jednak jeśli takie włosy nie rażą Cię na rękach to czemu na nogach tak?
Mnie nie obchodzą czyjeś włosy na nogach . Jak ktoś ma to jego spawa.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:26   #2373
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie nie obchodzą czyjeś włosy na nogach . Jak ktoś ma to jego spawa.
Sorry nie wierzę, że jakbyś zobaczyła młodą dziewczynę w shortach i z 5cm włosami na nogach to nawet nie zwróciłabyś uwagi także postawę typu "jestem lepsza niż inni i nic mnie nie obchodzi" sobie daruj
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:30   #2374
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Nigdy nie goliłam włosów na rękach, mniej mi się podobają łyse
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 16:55   #2375
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

A ja nie rozumiem tego fenomenu, że na nogach nie można mieć ani jednego włoska, a na rękach można mieć nawet busz
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:04   #2376
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Sorry nie wierzę, że jakbyś zobaczyła młodą dziewczynę w shortach i z 5cm włosami na nogach to nawet nie zwróciłabyś uwagi także postawę typu "jestem lepsza niż inni i nic mnie nie obchodzi" sobie daruj
Jak chodzę po ulicy to nie patrzę ludziom na nogi . Masz zły dzień to idź pobiegaj. Może bym zauważyła, może nie.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 17:36   #2377
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Ja pod pachy ludziom specjalnie nie patrzę też, ale zauważyłabym włosy pod pachami.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 17:37   #2378
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

W każdym razie, nie robiłabym z tego afery .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 18:01   #2379
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

MonikaFaustyna dlaczego jeśli ktoś krytykuje to co Ciebie "rozwala" uwazasz ze po Tobie jezdzi , a sama ciagle negujesz to co rozwala innych

ja osobiscie uważam że gdy włosy są ciemne, długie i jest ich dużo , w miejscach takich jak dłonie ( z powyższego załącznika ) , palce, nad wargą, to jest to nie tylko wg mnie nieestetyczne ale także swiadczy o zaburzeniach hormonalnych
a już zwłaszcza od bloggerki, zafascynowanej swiatem urody , makijażu , wymaga się poziomu estetyki na najwyzszym poziomie wiec mnie takze takie włochy troche rozwalaja
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 18:08   #2380
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez camillie Pokaż wiadomość
MonikaFaustyna dlaczego jeśli ktoś krytykuje to co Ciebie "rozwala" uwazasz ze po Tobie jezdzi , a sama ciagle negujesz to co rozwala innych

ja osobiscie uważam że gdy włosy są ciemne, długie i jest ich dużo , w miejscach takich jak dłonie ( z powyższego załącznika ) , palce, nad wargą, to jest to nie tylko wg mnie nieestetyczne ale także swiadczy o zaburzeniach hormonalnych
a już zwłaszcza od bloggerki, zafascynowanej swiatem urody , makijażu , wymaga się poziomu estetyki na najwyzszym poziomie wiec mnie takze takie włochy troche rozwalaja
No jak kogoś rozwalają, to co mi do tego? Nie zauważyłam, żebym ciągle negowała czyjeś rozwalacze, ale skoro tak to odebrałaś, to przepraszam.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:51   #2381
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Widzę dyskusję, na pewno zaraz przeczytam tylko najpierw napiszę to, co miałam do napisania.
Pamiętam jak jeszcze chodziłam do szkoły i dziewczyny goliły sobie włosy na rękach i była taka wojna między tymi co to robią, a tymi które tego nie robią.
Według mnie ciemne włosy na rękach u kobiety wyglądają tak samo brzydko jak włosy pod pachami
A dziś siostra mi wysłała zdjęcie z bloga tego: http://feathergirl6.blogspot.com
i to zdjęcie... http://2.bp.blogspot.com/-H4nl6KpLzp...0/DSCN1690.JPG
Też uważam, że to brzydko wygląda (u facetów też), ale ludzi włosy to ich sprawa. Włosy rosną na całym ciele, nie każdy musi mieć ochotę je wyrywać.

Jeśli chodzi o włosy pod pachami to uważam, że warto się pozbywać z powodów hygienicznych, ale też nie będe pokazywac palcem. Bo z powodów higienicznych powinni usuwać włosy spod pach wszyscy, niezależnie od płci i to depilować, nie golić.

Ogólnie rzecz biorąc, dopóki ludzie nie śmierdzą agresywnie, Bóg z nimi. Nie mam wpływu na gust i zwyczaje kosmetyczne innych, nie tylko ciemne łosy na jasnym ciele mi się nie podobają (i to u obu płci), ale również dużo innych rzeczy wydaje mi się odrażające - kolczyki w dziwnych miejscach, podrapane nogi, strupy na nogach, piegi, krzaczaste brwi, kurzajki i duże pieprzyki, zarost przy pełnych i wilgotnych ustach u mężczyzn, brzydkie paznokcie i wiele, wiele innych, przy czym nie uważam, że ludzie muszą się dostosować do moich gustów. Wiem, że np. jest całkiem sporo osób którym długie, rozpuszczone włosy wydają się ohydne albo własnie włosy na rekach - i mam to gdzieś. Ergo, rozumiem manie gdzieś mojego gustu przez innych.




Co do tej dziewczyny to ogólnie, jej blog jest amatorski i szczerze mówiąc nie podoba mi się, nie że treśc, ale ona cała. Nie wiem czy to taki blog afirmatywny, czy dziewczyna jest zachwycona sobą, ale na jej miejscu bym inne fotki strzelała. Widocznie jej się podoba, łącznie z włosami. Na szczęscie nie ma przymusu czytania jej bloga, a moda na włsoy na rękach raczej się nie rozprzestrzeni.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-09-21 o 19:53
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 21:47   #2382
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o włosy pod pachami to uważam, że warto się pozbywać z powodów hygienicznych, ale też nie będe pokazywac palcem. Bo z powodów higienicznych powinni usuwać włosy spod pach wszyscy, niezależnie od płci i to depilować, nie golić.
Dlaczego depilować, a nie golić?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 21:53   #2383
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Ja mam piegi i nogi w strasznym stanie, bo walczę z wrastającymi włoskami . O ile z piegów jestem dumna, to nogi mnie smucą.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:23   #2384
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja mam piegi i nogi w strasznym stanie, bo walczę z wrastającymi włoskami . O ile z piegów jestem dumna, to nogi mnie smucą.
No właśnie, dla wielu osób usuwanie włosów wcale nie jest takie proste, bo są problemy z wrastaniem, podrażnienia itp.

Lisbeth - bo zgolony włos wciąż jest w skórze na kilka-kilkanaście centymetrów. I zaraz odrośnie minimalnie
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:33   #2385
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No właśnie, dla wielu osób usuwanie włosów wcale nie jest takie proste, bo są problemy z wrastaniem, podrażnienia itp.

Lisbeth - bo zgolony włos wciąż jest w skórze na kilka-kilkanaście centymetrów. I zaraz odrośnie minimalnie
Dlatego się jaram, że już jest jesień i nie trzeba świecić gołymi nogami. Mogę sobie pozwolić na doprowadzenie ich do ładu i składu poprzez niegolenie i używanie tej drugiej końcówki od depilatora. Nie znam jej fachowego określenia, chyba trymer?
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:39   #2386
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Lisbeth - bo zgolony włos wciąż jest w skórze na kilka-kilkanaście centymetrów. I zaraz odrośnie minimalnie
No tak, ale piszesz, że to z powodów higieniczych należy depilować zamiast golić. A ja nie widzę związku między higieną czy jej brakiem a ćwierćmilimetrowym kłaczkiem. Dlatego zastanawiam się dlaczego depilacja miałaby być bardziej higieniczna niż np. golenie co 2 dni.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 22:44   #2387
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;36682969]No tak, ale piszesz, że to z powodów higieniczych należy depilować zamiast golić. A ja nie widzę związku między higieną czy jej brakiem a ćwierćmilimetrowym kłaczkiem. Dlatego zastanawiam się dlaczego depilacja miałaby być bardziej higieniczna niż np. golenie co 2 dni.[/QUOTE]
No bo skoro włosy utrzymują pot, to włosy w skórze chyba też? Na ćwierci milimetra też się bakterie utrzymują

W każdym razie, chodziło mi o pokazanie czegoś - że każdy ma własne zasady dotyczące swojej higieny, wyglądu i raczej sięnikomu nie podoba, kiedy ktoś mu usiłuje coś narzucić (np. depilację zamaist golenia co drugi dzień)
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:25   #2388
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Wracając do tematu ubrań. Nie wiem, czy tylko u mnie w mieście ostatnio panuje taka moda, ale strasznie nie podobają mi się saszetki noszone przez mężczyzn. Rozumiem, że to fajna alternatywa dla kieszeni, a faceta z torebką w łapkach całkowicie bym nie przeżyła, ale saszetki, czy to Lacoste czy cokolwiek innego - kojarzą mi się z panem sprzedającym ziemniaki na rynku
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:27   #2389
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez fashionably Pokaż wiadomość
Wracając do tematu ubrań. Nie wiem, czy tylko u mnie w mieście ostatnio panuje taka moda, ale strasznie nie podobają mi się saszetki noszone przez mężczyzn. Rozumiem, że to fajna alternatywa dla kieszeni, a faceta z torebką w łapkach całkowicie bym nie przeżyła, ale saszetki, czy to Lacoste czy cokolwiek innego - kojarzą mi się z panem sprzedającym ziemniaki na rynku
chodzi ci o nerki?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:24   #2390
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Bardziej stylowy byłby taki pas na narzędzia albo w stylu Batmana ;D
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:26   #2391
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez fashionably Pokaż wiadomość
Wracając do tematu ubrań. Nie wiem, czy tylko u mnie w mieście ostatnio panuje taka moda, ale strasznie nie podobają mi się saszetki noszone przez mężczyzn. Rozumiem, że to fajna alternatywa dla kieszeni, a faceta z torebką w łapkach całkowicie bym nie przeżyła, ale saszetki, czy to Lacoste czy cokolwiek innego - kojarzą mi się z panem sprzedającym ziemniaki na rynku
zawsze można nosić przełożone na skos przez tułów też fajnie. przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach imho 100 razy większy niż saszki/nerki
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:16   #2392
taktobywa
Rozeznanie
 
Avatar taktobywa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 872
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zawsze można nosić przełożone na skos przez tułów też fajnie. przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach imho 100 razy większy niż saszki/nerki
hm. uważasz, że plecak to obciach ?
taktobywa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:38   #2393
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zawsze można nosić przełożone na skos przez tułów też fajnie. przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach imho 100 razy większy niż saszki/nerki
Uważam, że nic nie wygląda gorzej niż nerka przewieszona przez ciało.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:53   #2394
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Mój mąż jest obciachowy, bo nosi plecak ...i to wcale żaden modny wzór, tylko taki zwykły miejski campus, żeby mieć gdzie kanapki do pracy wrzucić itp.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 08:57   #2395
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zawsze można nosić przełożone na skos przez tułów też fajnie. przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach imho 100 razy większy niż saszki/nerki
pierwsze słysze
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:19   #2396
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Uważam, że nic nie wygląda gorzej niż nerka przewieszona przez ciało.
Okrutnie to wygląda, nieważne, jak jest noszona, może być i czubku głowy wedle gustu Dlaczego ktoś noszący plecak miałby się nie szanować?
Co do mężczyzn - przypominam, że jest to wątek subiektywny i każdy może mieć swoją opinię, a i tak zapewne znajdą się obrończynie - nie lubię facetów w rurkach i głębokim dekolcie w serek, z torebką przewieszoną przez ramię. Dla mnie jest to zjawisko totalnie niezrozumiałe. W tej kwestii jestem dość konserwatywna i uważam że powinny być zauważalne granice pomiędzy modą męską a modą damską, które totalnie się zatarły.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
pierwsze słysze
Ja też. Jeżeli komuś dana rzecz się podoba, a nie jest 'mega modna' to jest to znak złego gustu? Przecież gust to indywidualna rzecz, którego definicję można sobie różnie modyfikować.
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:54   #2397
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Może chodziło o to, że plecak wcale nie jest taki uniwersalny i nie pasuje do wszystkiego, jak się niektórym wydaje.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 09:59   #2398
fashionably
Raczkowanie
 
Avatar fashionably
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 374
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytując - "przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach" - odbieram to dosłownie Wiadomo, sportowego Pumy nie wypada nosić w towarzystwie koszuli, ale w tym momencie myślę o plecakach jako o 'ogóle'
__________________
to, co w modzie lubię,
znajdziesz również na moim blogu na blogspocie
www.fashionablyyy.blogspot.com

fashionably jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 10:03   #2399
cannabis
Raczkowanie
 
Avatar cannabis
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: from the inside ;)
Wiadomości: 243
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
zawsze można nosić przełożone na skos przez tułów też fajnie. przecież szanujący się facet nie będzie nosił plecaka, kto nosi plecaki? poza takimi mega modnymi to obciach imho 100 razy większy niż saszki/nerki
Uważam, że męskie torby przewieszone przez ramię wyglądaja ok, jesli są odpowiednie do stroju. Według mnie wygląda to znacznie lepiej niż kieszenie spodni wypchane po brzegi.

Co do plecaków - jak najbardziej jeśli pasują do stroju. Nie podobają mi się mężczyźni, którzy zasuwają do pracy ubrani elegancko ('pół elegancko') i do tego mają Campus przewieszony przez ramię. To tak jakby dziewczyna szła w butach na obcasie i z plecakiem (spotkałam już i takie przypadki). Są torby do ręki, przez ramię, teczki itp. W sytuacji gdy kogoś nie obowiązuje żaden 'dress code' to niech nosi co chce.
__________________
Magiczna dieta MŻ działa
cannabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 10:08   #2400
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.VI

Co do męskich dodatków - akceptuję plecaki i męskie torby noszone na skos przez korpus no i wiadomo aktówki. Ale rozwala mnie jak facet nie umie tego połączyć - plecak do garnituru, czyli plecak do garnituru.
Cytując fashionbaby nerka zawsze wygląda okrutnie ;p
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.