Poszukuje informacji na temat dr Myczkowskiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 19:40   #1
Londynianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11

Poszukuje informacji na temat dr Myczkowskiego


Byłam na kosultacji u chirurga plastycznego dr Tadeusza Myczkowskiego z Wrocławia w sprawie asymetri piersi niestety nie moge na jego temat znaleść żadnych opini. Czy ktoś wykonywał u niego zabieg powiększania piersi lub korekty asymetri piersi? albo ktoś może zna opinie na jego temat.
Londynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 15:35   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Poszukuje informacji na temat dr Myczkowskiego

Znalazłam o nim takie opinie:

"Ten lekarz operowal nos mojej kolezance ok 7/8 lat temu w szpitalu (chyba na Wisniowej) Kolezanka zaplacila za operacje grosze a dr wykonal ja wtedy jeszcze na "kase chorych" Z tego co mi opowiadala nie miala prawa skonsultowac wyniku zabiegu, dr Myczkowski byl wobec niej niegrzeczny. Po zabiegu zero zainteresowania dalszym losem pacjentki. Widzialem nos mojej kolezanki wiele razy, ona chce go poprawic, ma szeroko rozstawione kosci i bardzo duze dziurki nosa (to jej najbardziej przeszkadza)

Kiedys na starym forum ktos pisal o operacji u niego, ze zabieg zostal wykonany w znieczuleniu miejscowym, pacjent (kobieta lub mezczyzna, teraz nie moge sobie przypomniec) krzyczal i dlawil sie krwia a dr w bardzo chamski sposob probowal go uciszyc :shock: "

"Ja robilam nos u dr. Myczkowskiego w ´92. Wtedy to faktycznie bylo za grosze. Ale mialam tak samo w znieczuleniu miejsc., kostny i chrzestny. Wtedy pamietam tez jak pielegniarka mnie w niemily sposob uciszala. Efekt tej operacji byl taki ze rok temu robilam kompletna poprawke, bo nos byl dalej za dlugi, mial jeszcze wyczuwalny garb nierowny, ogolnie lekko "spartaczony". Ogolnie to raczej tez bym sie juz nie zdecydowala na Wroclaw."

"U Myczkowskiego bylam na konsultacji bo osrodek OGRODY wydawal mi sie dobrym miejscem - nie daleko domu, bez koniecznosci dalszych podrozy.
Szczerze sie zawiodlam, konsultacja beznadziejna, zero inicjatywy lekarza, a moja zbywana na kazdym zapytaniu.
Powiedzial mi na przyklad, gdy zapytalam czy koszt uwzglednia staniczek uciskowy po operacji, to powiedzial "jaki staniczek? jesli operacja jest poprawnie wykonana to zadnych staniczkow nie potrzeba" - same ocencie..."

"2 lata temu robil mi nos, ktory byl zle zoperowany przez innego lekarza i on tez zle go zoperowal. Mial poprawic a w koncowym efekcie cala sprawe pogorszyl. Operacje robil prawie na zywca (lamanie kosci), na wszelkie uwagi reagowal w chamski sposob, przy kolejnych wizytach na ktorych zglaszalam niezadowolenie z efektu operacji nie mial dla mnie cierpliwosci. Strata czasu, niemalych pieniedzy i zdrowia.
Nie polecam!!!"

Znalazłam też jego stronę: http://www.chirurgiaplastyczna.info/pl/index_FR_pl.php

Ogólnie, jeśli mogę cos doradzić, to nie ma co oszczedzac na dojazdach itp, bo to będzie RAZ, a efekty operacji na całe życie.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 22:36   #3
carmenita89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Poszukuje informacji na temat dr Myczkowskiego

Wznawiam wątek, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego pana doktora? Zależy mi na rzetelnej ,dość aktualnej opinii.
carmenita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 12:09   #4
Pollaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuje informacji na temat dr Myczkowskiego

Ponad 10 lat temu miałam robioną operację nosa przez tego lekarza. Odradzam. Operowaną miałam część chrzęstną i kostną ( z łamaniem nosa). Wszystko w znieczuleniu miejscowym. Miałam wydatny (chrząstny) i garbaty nos. Po zabiegu mam mały, nierówny "kartofel" z garbkiem, kompletnie nie pasujący do twarzy. Po konsultacji u innych lekarzy, dowiedziałam się, że miałam nierówno (po obu stronach nosa) usuniętą chrząstkę (co jest najbardziej widoczne przy uśmiechaniu się) i źle zrobiony czubek nosa, który jest zadarty a przy tym bardzo szeroki (kartoflowaty). Ogólnie nos jest zbyt mały i nie pasujący do twarzy.
Pollaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-15 13:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.