Turkusy, seledyny, błękity :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 10:58   #1
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Talking

Turkusy, seledyny, błękity :)


Witajcie

Dzisiaj makijaż w odcieniach turkusu, błękitu i seledynu, których niestety nie widać na zdjęciu... Ale mam nadzieje, że coś dostrzeżecie kochane

Do makijażu użyłam podkładu Revlon, korektora Touche Magique, pudru True Match, bazy UD, cieni My Secret i pigmentu Inglot, różu Kryolan, bronzera Estee Lauder, eyelinera Maybelline, tuszu MF i szminki Inglot

Miłego oglądania
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:11   #2
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cuuudny!

Widzę różnicę w kształcie brwi. Te wyglądają o niebo lepiej
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:19   #3
fox22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 236
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Taki standardzik, na dolnej powiece w zewnętrznym kąciku dałabym coś ciemniejszego nie było by tak mdło
__________________
http://www.nowywymiarwnetrz.pl

Edytowane przez fox22
Czas edycji: 2010-07-27 o 11:21
fox22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 11:22   #4
karolka1008
Raczkowanie
 
Avatar karolka1008
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 283
GG do karolka1008
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

o kurcze: love:
patrząc na miniaturki wydawało mi się, że taki sobie, bo nie lubię tego typu kolorków, ale po powiększeniu makijaż jest prześliczny!!!!! zakochałam się
i skojarzyło mi się z Kopciuszkiem, oczywiście już na balu, z tą wersją Disneya
pozdrawiam
karolka1008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:14   #5
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Cuuudny!

Widzę różnicę w kształcie brwi. Te wyglądają o niebo lepiej
Tradycyjnie dopracowany
a co Ty z brwiami kombinowalas hmm??
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:17   #6
elca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 238
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

śliczny, jak błękitna laguna ;D
elca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:49   #7
__aska_
Zadomowienie
 
Avatar __aska_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 324
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Śliczny makijażyk
__________________
Nie pozwalam na kopiowanie i rozpowszechniania moich zdjęć
__aska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 13:59   #8
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

ślicznie bardzo fajny turkusik
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:08   #9
Asia1990
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 117
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

hmm pokusiłabym się o jakiś mocniejszy akcent w zewnętrznym kąciku ale i tak bardzo mi się podoba
faktycznie jak jakaś królewna na balu wyglądasz
Asia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:33   #10
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Dla mnie za mdlo tym razem i za duzo perly na oku, luk brwiowy rozswietlilabym matowym lub satynowym cieniem, chyba ze ten blysk to sprawka flasha Dlaczego Ty sie tak uparlas na te kreski? przeciez mozna zrobic ciekawy makijaz bez linera...nie zawsze taka wyrazna kreska pasuje. Ja bym w tym przypadku przyciemnila zewnetrzny kacik na gornej powiece zeby spojrzenie nabralo glebi...wiem ze sie powtarzam i pewnie juz Cie zanudzam ale tego wlasnie mi brakuje w Twoich makijazach. Wiem ze to nie koncert zyczen ale ja bym Cie chciala prosic o wykonanie makijazu bez uzycia linera
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:29   #11
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dla mnie za mdlo tym razem i za duzo perly na oku, luk brwiowy rozswietlilabym matowym lub satynowym cieniem, chyba ze ten blysk to sprawka flasha Dlaczego Ty sie tak uparlas na te kreski? przeciez mozna zrobic ciekawy makijaz bez linera...nie zawsze taka wyrazna kreska pasuje. Ja bym w tym przypadku przyciemnila zewnetrzny kacik na gornej powiece zeby spojrzenie nabralo glebi...wiem ze sie powtarzam i pewnie juz Cie zanudzam ale tego wlasnie mi brakuje w Twoich makijazach. Wiem ze to nie koncert zyczen ale ja bym Cie chciala prosic o wykonanie makijazu bez uzycia linera
ja wiem dlaczego maluje kreskę, bo jest idealna


oczy tak, usta nie...do tych oczek dałabym jakieś cieplejsze, mango, złotawe...
gryziesz mi się


oddawaj kolczyki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 15:52   #12
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja wiem dlaczego maluje kreskę, bo jest idealna


oczy tak, usta nie...do tych oczek dałabym jakieś cieplejsze, mango, złotawe...
gryziesz mi się


oddawaj kolczyki
hmmmmm moze i tak Malinko Monika wroci to sie wytlumaczy z tych kresek

EDIT: Moniko napisze Ci PW. Przepraszam ale nie potrafie dodac zdjecia na PW zatem napisze jednak tutaj...mam nadzieje ze nie bedziesz mi miala za zle ale mialam troszke czasu i w programie graficznym przerobilam troszke Twoje zdjecie zeby Ci pokazac o jaki efekt mi chodzi...jestem ciekawa co o tym sadzisz...i nie jest to zadna zlosliwosc z mojej strony nic z tych rzeczy...sama sie ucze i rozniez licze na uwagi i rady

Edytowane przez gosada79
Czas edycji: 2010-07-27 o 16:33
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:25   #13
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Pięknie Ci w tych kolorach
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:35   #14
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Zgadzam się z Gosadką, że ciemniejszy akcent by nie zaszkodził
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:39   #15
Madziulek_91
Raczkowanie
 
Avatar Madziulek_91
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 384
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Oczka rewelacja! Piękne kolory i bardzo do Ciebie pasują Usta mogłyby być w jakimś cieplejszym odcieniu, ale te i tak fajnie wyglądają w tym makijażu
Madziulek_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:01   #16
ssylvkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ssylvkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 755
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

gosadka swietnie pokazala jak by to dobrze wyglądalo, a tak to tez uwazam ze troche za mdło sie to przedstawa i w dodatku ta różowa szminka.... nie nie nie totalnie mnie nie przekonuje:P
ssylvkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:44   #17
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
hmmmmm moze i tak Malinko Monika wroci to sie wytlumaczy z tych kresek

EDIT: Moniko napisze Ci PW. Przepraszam ale nie potrafie dodac zdjecia na PW zatem napisze jednak tutaj...mam nadzieje ze nie bedziesz mi miala za zle ale mialam troszke czasu i w programie graficznym przerobilam troszke Twoje zdjecie zeby Ci pokazac o jaki efekt mi chodzi...jestem ciekawa co o tym sadzisz...i nie jest to zadna zlosliwosc z mojej strony nic z tych rzeczy...sama sie ucze i rozniez licze na uwagi i rady
Podoba mi sie jak przerobilas, stworzylam calkiem inny makijaz, taki z jajamifaktycznie jest idealnie ale mdlo
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:51   #18
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
Cuuudny!

Widzę różnicę w kształcie brwi. Te wyglądają o niebo lepiej
dziękuje tak co do brwi to wysłuchałam rad profesjonalistów i postarałam się je troszkę zapuścić i zmienić kształt

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez fox22 Pokaż wiadomość
Taki standardzik, na dolnej powiece w zewnętrznym kąciku dałabym coś ciemniejszego nie było by tak mdło
myślałam, że ten turkus będzie wystarczająco ciemny ale jednak nie Dziękuje za opinię, zwrócę na to większą uwagę przy następnym makijażu

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka1008 Pokaż wiadomość
o kurcze: love:
patrząc na miniaturki wydawało mi się, że taki sobie, bo nie lubię tego typu kolorków, ale po powiększeniu makijaż jest prześliczny!!!!! zakochałam się
i skojarzyło mi się z Kopciuszkiem, oczywiście już na balu, z tą wersją Disneya
pozdrawiam
dziękuje Ci ślicznie

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez karolka1008 Pokaż wiadomość
o kurcze: love:
patrząc na miniaturki wydawało mi się, że taki sobie, bo nie lubię tego typu kolorków, ale po powiększeniu makijaż jest prześliczny!!!!! zakochałam się
i skojarzyło mi się z Kopciuszkiem, oczywiście już na balu, z tą wersją Disneya
pozdrawiam
dziękuje Ci ślicznie

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Tradycyjnie dopracowany
a co Ty z brwiami kombinowalas hmm??
dziękuje Ewciu Zmieniłam kształt troszkę i zapuściłam końce nie idą już ku dołowi

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez elca Pokaż wiadomość
śliczny, jak błękitna laguna ;D
dziękuje kochana!

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez __aska_ Pokaż wiadomość
Śliczny makijażyk
dziękuje Asieńko

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
ślicznie bardzo fajny turkusik
dziękuje Fryciu
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:06   #19
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
hmm pokusiłabym się o jakiś mocniejszy akcent w zewnętrznym kąciku ale i tak bardzo mi się podoba
faktycznie jak jakaś królewna na balu wyglądasz
dziękuje nie chciałam za mocno zaznaczać zewnętrznego bo miał to być taki dzienniak dość lekki

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Dla mnie za mdlo tym razem i za duzo perly na oku, luk brwiowy rozswietlilabym matowym lub satynowym cieniem, chyba ze ten blysk to sprawka flasha Dlaczego Ty sie tak uparlas na te kreski? przeciez mozna zrobic ciekawy makijaz bez linera...nie zawsze taka wyrazna kreska pasuje. Ja bym w tym przypadku przyciemnila zewnetrzny kacik na gornej powiece zeby spojrzenie nabralo glebi...wiem ze sie powtarzam i pewnie juz Cie zanudzam ale tego wlasnie mi brakuje w Twoich makijazach. Wiem ze to nie koncert zyczen ale ja bym Cie chciala prosic o wykonanie makijazu bez uzycia linera
dziękuje za opinię kochana! pod łukiem brwiowym matowa biel jest coby rozświetlić oczko a wyszła jak perła... Ponieważ bez eyelinerowej kreski czuje się łyso Miał to być lekki makijaż dzienny stąd nie przyciemniałam mocno zewnętrznego kącika ale myślałam, że turkus, którego użyłam jest na tyle ciemny, że fajnie go podkreśli... ale przy następnym makijażu będę o tym pamiętać

tu makijaż bez żadnej krechy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=450035

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja wiem dlaczego maluje kreskę, bo jest idealna


oczy tak, usta nie...do tych oczek dałabym jakieś cieplejsze, mango, złotawe...
gryziesz mi się


oddawaj kolczyki

Malinko dziękuje Ciebie mogę pogryźć A mi właśnie do takich chłodnych oczu nie pasują ciepłe usta...

widzę,że łączy nas kolczykowa pasja

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
Pięknie Ci w tych kolorach
dziękuje

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Gosadką, że ciemniejszy akcent by nie zaszkodził
Więc ja oczywiście zgadzam się z Wami

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulek_91 Pokaż wiadomość
Oczka rewelacja! Piękne kolory i bardzo do Ciebie pasują Usta mogłyby być w jakimś cieplejszym odcieniu, ale te i tak fajnie wyglądają w tym makijażu
dziękuje

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
gosadka swietnie pokazala jak by to dobrze wyglądalo, a tak to tez uwazam ze troche za mdło sie to przedstawa i w dodatku ta różowa szminka.... nie nie nie totalnie mnie nie przekonuje:P
Sylvusiu dziękuje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 21:33   #20
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

hmmm.... zacznę może tak technicznie wydaje się że wszystko jest ok, ale uważam że nie pasują do Ciebie takie kolorki. Turkus nie każdemu pasuje i łatwo nim uzyskać niepożądany efekt. Na szczęście użyłaś także błękitów to w miarę oczy się obroniły Sądzę, że lepiej by to wyglądało z przyciemnionymi kącikami zewnętrznymi jak to pokazała Gosada. Dzienny makijaż wcale nie oznacza że nie można wykonać troszkę mocniejszej wersji, poza tym nikt tutaj nie mówi o nakładaniu np czarnego koloru na pół powieki Wystarczyłby mały akcent
Natomiast ustom mówię kategorycznie odcień pomadki jest ładny, ale tutaj nie pasuje. Fiolet i zieleń to kontrastowe barwy i nie zawsze to połączenie na każdym funkcjonuje. Nie wiem, dla mnie jest za landrynkowy... może jakiś odcień czerwieni by tutaj pasował, bo usta nude to też tak nie za bardzo...
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:57   #21
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość

dziękuje za opinię kochana! pod łukiem brwiowym matowa biel jest coby rozświetlić oczko a wyszła jak perła... Ponieważ bez eyelinerowej kreski czuje się łyso Miał to być lekki makijaż dzienny stąd nie przyciemniałam mocno zewnętrznego kącika ale myślałam, że turkus, którego użyłam jest na tyle ciemny, że fajnie go podkreśli... ale przy następnym makijażu będę o tym pamiętać

tu makijaż bez żadnej krechy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=450035

Heh nie rozumiemy sie nie chodzi mi o makijaz typu smokey bo tam nawet gdybys sie uparla na kreske to by jej widac nie bylo hehe chodzi mi o to ze mozna zagescic linie rzes nie tylko poprzez taka wyrazna kreche linerem ( mam na mysli te kolorowe dzienne Twoje propozycje) mozna zrobic kreske cieniem na mokro lub na sucho, kredka, delikatnie rozetrzec i uzyskiwac za kazdym razem inny efekt a przy tym modelowac oko, bo powiem Ci szczerze ze taka kreska bez przyciemnionego zewnetrznego kacika oka (tak jak w tym makijazu) wyciaga Ci oko w poziomie (no nie wiem jak to inaczej napisac:P) a zobacz jak to wyglada po mojej przerobce...zewnetrzny kacik sie wyciagnal troszke do gory, spojrzenie zrobilo sie bardziej zalotne o taki efekt mi chodzi przepraszam za te elaboraty
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:24   #22
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Usta faktycznie sie gryza, a oczy... Jakbym malowała takie kreski to pewnie tez bym je wciskała gdzie popadnie , choc przyznaje ze przeróbka Gosady mi sie podoba- ciemniejszy akcent by nie zaszkodził
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 09:43   #23
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
hmmm.... zacznę może tak technicznie wydaje się że wszystko jest ok, ale uważam że nie pasują do Ciebie takie kolorki. Turkus nie każdemu pasuje i łatwo nim uzyskać niepożądany efekt. Na szczęście użyłaś także błękitów to w miarę oczy się obroniły Sądzę, że lepiej by to wyglądało z przyciemnionymi kącikami zewnętrznymi jak to pokazała Gosada. Dzienny makijaż wcale nie oznacza że nie można wykonać troszkę mocniejszej wersji, poza tym nikt tutaj nie mówi o nakładaniu np czarnego koloru na pół powieki Wystarczyłby mały akcent
Natomiast ustom mówię kategorycznie odcień pomadki jest ładny, ale tutaj nie pasuje. Fiolet i zieleń to kontrastowe barwy i nie zawsze to połączenie na każdym funkcjonuje. Nie wiem, dla mnie jest za landrynkowy... może jakiś odcień czerwieni by tutaj pasował, bo usta nude to też tak nie za bardzo...
Dziękuje Ci za tak obszerną opinię

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Heh nie rozumiemy sie nie chodzi mi o makijaz typu smokey bo tam nawet gdybys sie uparla na kreske to by jej widac nie bylo hehe chodzi mi o to ze mozna zagescic linie rzes nie tylko poprzez taka wyrazna kreche linerem ( mam na mysli te kolorowe dzienne Twoje propozycje) mozna zrobic kreske cieniem na mokro lub na sucho, kredka, delikatnie rozetrzec i uzyskiwac za kazdym razem inny efekt a przy tym modelowac oko, bo powiem Ci szczerze ze taka kreska bez przyciemnionego zewnetrznego kacika oka (tak jak w tym makijazu) wyciaga Ci oko w poziomie (no nie wiem jak to inaczej napisac:P) a zobacz jak to wyglada po mojej przerobce...zewnetrzny kacik sie wyciagnal troszke do gory, spojrzenie zrobilo sie bardziej zalotne o taki efekt mi chodzi przepraszam za te elaboraty

No rozumiem Spróbuję zrobić coś takiego

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Usta faktycznie sie gryza, a oczy... Jakbym malowała takie kreski to pewnie tez bym je wciskała gdzie popadnie , choc przyznaje ze przeróbka Gosady mi sie podoba- ciemniejszy akcent by nie zaszkodził
Dziękuje
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:23   #24
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

mnie się podoba zarówno Twoja wersja jak i Gosadki czasem coś ciemnego w samym kąciku robi dobrze usta tylko mi sie gryzą tak jak i Malinie...coś neutralniejszego bym tam widziała
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:55   #25
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
mnie się podoba zarówno Twoja wersja jak i Gosadki czasem coś ciemnego w samym kąciku robi dobrze usta tylko mi sie gryzą tak jak i Malinie...coś neutralniejszego bym tam widziała
dziękuje Asiu
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:41   #26
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Makijaż oczu podoba mi się bardzo. Kolory są rewelacyjne, pięknie je połączyłaś. Natomiast usta nie pasują mi się zupełnie. Kolor pomadki jest uroczy i pewnie przy bardziej stonowanym makijażu oczu wyglądałby świetnie. Tutaj natomiast zgrzyta mi okrutnie, jak napisała Ferrou, zrobiło się landrynkowo. Pokusiłabym się o jakiś drobinkowy, delikatny błyszczyk do tego makijażu oczu.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:34   #27
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Makijaż oczu podoba mi się bardzo. Kolory są rewelacyjne, pięknie je połączyłaś. Natomiast usta nie pasują mi się zupełnie. Kolor pomadki jest uroczy i pewnie przy bardziej stonowanym makijażu oczu wyglądałby świetnie. Tutaj natomiast zgrzyta mi okrutnie, jak napisała Ferrou, zrobiło się landrynkowo. Pokusiłabym się o jakiś drobinkowy, delikatny błyszczyk do tego makijażu oczu.
dziękuje Ci za opinię kochana!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 04:58   #28
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Do niczego nie można się przyczepić... Idealnie wykonany i śliczny po prostu
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 09:59   #29
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
hmmmmm moze i tak Malinko Monika wroci to sie wytlumaczy z tych kresek

EDIT: Moniko napisze Ci PW. Przepraszam ale nie potrafie dodac zdjecia na PW zatem napisze jednak tutaj...mam nadzieje ze nie bedziesz mi miala za zle ale mialam troszke czasu i w programie graficznym przerobilam troszke Twoje zdjecie zeby Ci pokazac o jaki efekt mi chodzi...jestem ciekawa co o tym sadzisz...i nie jest to zadna zlosliwosc z mojej strony nic z tych rzeczy...sama sie ucze i rozniez licze na uwagi i rady
popieram. oczy wygladaja na przezroczyste. powinny byc chcociaz bardziej podkreslone rzesy, szczegolnie przy jasnych kolorach ktore oka nie uwydatniaja. kolorek szminki mi troche nie pasuje i brwi sa zbyt grube przy Twojej delikatnej urodzie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:58   #30
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Turkusy, seledyny, błękity :)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Do niczego nie można się przyczepić... Idealnie wykonany i śliczny po prostu
dziękuje Limonko

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
popieram. oczy wygladaja na przezroczyste. powinny byc chcociaz bardziej podkreslone rzesy, szczegolnie przy jasnych kolorach ktore oka nie uwydatniaja. kolorek szminki mi troche nie pasuje i brwi sa zbyt grube przy Twojej delikatnej urodzie
dziękuje za opinię
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.