Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 12:44   #3181
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Baaardzo bardzo fajnie wyglądają, takie gęste
Dziękuję ślicznie!


Przyszły mi odżywki z YR, wczoraj musiałam jedną wypróbować Niestety fala rozprostowana, po spacerku delikatny puszek (ale nie wyglądają źle, taki nie ład na głowie trochę, ale siana nie przypominają, tyle dobrze), zobaczymy, co to dalej będzie, przynajmniej są fajne w dotyku i ładnie pachną
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 13:47   #3182
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dobra, dobra, przyznaj się do ekshibicjonizmu
No i wygadałaś
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:07   #3183
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
No i wygadałaś
no nie dziwne, jak ciałko apetyczne
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:16   #3184
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Zaczynam nadrabiać, przepraszam za chwilową nieobecność, ale miałam zmartwień ostatnio, ale wszystko zmierza na prostą

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że skóra głowy mi sie jakby zapchała... jak przejadę pazmokciem po mokrej skórze bardzo delikatnie pod paznokciem zawsze zostawała biała papka mimo porządnego wypłukania.
Włoski mi odrastają bardzo słabe i zaraz te bejbiki lecą, są w kolorze blond, mega cieniutkie. Nawet moja mama zauważyła że włosy stały się jakieś liche i słabe, cieńsze : ( sądziłam że tlyko mi się tak wydaje.
dziś więc oczyściłam mocnym szamponem, zrobiłam peeling i dałam lekką odżywkę.

Moze przez te moje olejowania i maski jakaś warstewka sie zrobiła. Co o tym myślicie? Przyda sie dłuższy detoks? Ogółem włosy polepszyły się po proteinach trochę, ale jakby od skóry nic nie ciągnęły.
Też tak miałam, jak zaczęłam regularnie nakładać maski i odżywki na skalp Pomogły ze 3 sesje oczyszczania połączone z olejowaniem skalpu.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Podrosły włosy, ale coś mi się ta fryzura nie widzi u mnie i sterczą rogi... niech odrastają
Oglądam muminki, nie obejrzałam wszystkich odcinków w dzieciństwie to nadrabiam
Ja nadrobiłam z synkiem rok temu, buka jest straszna

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
tez to zauważyłam,zapomniałam napisać.

Mam olejek regenerujący z YR,kupiłam kiedyś bo była promocja..,użyłam kilka razy ale żadnych efektów nie zauważyłam.Miałyscie go może?
Dostałam dziś właśnie jego odlewkę, ciekawi mnie, bo opinie ma super, no zobaczymy, jak spisze się u mnie

Cytat:
Napisane przez zagubiona94 Pokaż wiadomość
Wczoraj był mój pierwszy raz z Joaśką Mrożącą I na pewno nie był to nasz ostatni raz Całkiem przyjemnie się nią operuje (używałam jej po nałożeniu glutka lnianego), z odgniataniem też nie miałam problemów, bo włosy same się odgniotły w sumie bez mojej większej pomocy, dziś je rozczesałam, a fale są takie... sztywne, ale nie sztywne suche tylko tak przyjemnie sztywne Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale bądź co bądź jestem zadowolona
Moje włosy są dziwne, bo o wiele mocniej się falują po przespanej nocy niż zaraz po umyciu i naturalnym wyschnięciu W załączniku włosy dziś z rana po rozczesaniu Końcówki warstw mogły się mocniej sfalować, no ale cóż, nie narzekam, bo włosy dziś na prawdę ładnie się prezentują, po wyjściu na miasto tylko delikatnie się spuszyły w miejscach, gdzie skręt był mniej zdefiniowany, ale dodało im to objętości i uroku, więc nie marudzę, jestem z nich dumna Lubię na swojej głowie taki artystyczny nie ład i tak mniej więcej dziś wyglądają

Przy okazji wstąpiłam dziś do drogerii a tam przecena Kallosa Keratin, Silk i Color i zastanawiam się, czy się na któregoś nie skusić Tylko nie wiem jeszcze na którego, najchętniej wzięła bym wszystkie
Bardzo przyjemnie po żelu z joanny, lubię go
Kallos keratin jest super, color właśnie testuję, za silk się nie biorę, bo ma oliwę

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Włosy niestety przez ostatnie trzy tygodnie nie dostały nic z czego mogłyby się cieszyć, bo myte były prawie codziennie Facelle i na zmianę dostawały AiK i Kallosa mlecznego.
Teraz będę mieć więcej czasu to jakimś olejem, maską, wszystkim je potraktuję!
A ja... jechałam na 'wakacje' jako singielka, wróciłam jako przeszczęśliwa posiadaczka cudownego TŻta
Właśnie wiem, gratuluję, gratuluję
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:23   #3185
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Założyłam klub,w którym możemy wrzucać zdjęcia nie tylko włosowe a nie chcemy aby były ogólnie dostępne dla każdego,opisywać podróże,wrzucać przepisy kulinarne.Klub jest zamknięty,wiec zaproszenia wysyłam osobom,które udzielają się na wątku regularnie od co najmniej kilku m-cy.Jak kogoś pominę to proszę się przypomnieć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:32   #3186
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Nie było mnie tu bardzo dawno, ale chyba czas powrócić.
Postanowiłam, że jednak będę walczyć o skręt i ruszyłam dzisiaj pełną parą.
Skusiłam się na pierwszy żel w moim życiu. Denat w składzie, więc będę ostrożna, ale jak na początek to w sumie jestem z siebie zadowolona. Nie ma siana i przesuszu- można walczyć dalej
Wyszło cudnie, już CI pisałam

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;47333436]Moje pierwsze użycie glutka lnianego

A co do scięcia, to można uznać, że moje prawie wcale tego cięcia nie mają, bo od 2 lat chodzę tylko na podcięcie końcówek. Na sucho nie miałam nigdy ścinane, ale pewnie u mnie by to dziwnie wyszło, bo raz się skręcą tak raz tak.[/QUOTE]

Te Twoje spiraloski

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
'Trochę nielad'? Bless you Child!
Moje drugie imię to Nielad xD
Dziękuję za miłe słowa.

A Twój chłop (mimo, że kochasz) to się wcale nie zna.;p
Pffff, proste....;p

Tak u mnie dziś.
(Dziwne światło i nie widać objętości ale po ost. Bhd jest szczęście)
Zrozumiesz człowieku z nieregularnym skrętem...
Bo Ty masz takie.... szalone włosy!

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hehe co facet to inny punkt widzenia Mój się mną zachwycił o dziwo na zdjęciach właśnie z loczkami. Do tej pory po prawie 4 latach słyszę często "Daj się pobawić najładniejszymi włosami na świecie" Lubię to!
Ach, cudne słowa

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam dzisiaj paczuszkę z kosmetykami z olejkiem arganowym.
Szampon, maska, odżywka b/s i olejek. Wszystko super, tylko wszystkie rzeczy naładowane są silikonami... nie wiem czy mam to używać czy sobie odpuścić. Szczerze to chętnie bym używała, bo jakoś wybitnie tych silikonów się nie boję.
Pewnie, że używaj, zwłaszcza na upały

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
U mnie od rana wiercenie, ktoś robi remont, głowa mi pęka. Ale niedługo my będziemy komuś tak wiercić (kupujemy mieszkanie, dziś zaliczka, a po ślubie podpisujemy umowę).
Cieszę się Basiu, że wszystko Ci się tak układa My ślubujemy 23 sierpnia
Loczki oczywiście cudowne, wiesz, jak je kocham

myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:55   #3187
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Właśnie wiem, gratuluję, gratuluję
Dziękuję Kasiu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 14:56   #3188
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Coraz ciężej mi dostać hennę Eld. Miałam kłaść w tym miesiącu, ale w końcu siedzę z farbą, bo udało mi się kupić tylko 3 saszetki (używam do hennowania 5) i wszędzie słyszę tylko "jutro albo pojutrze będzie dostawa i będą", a jak idę, to słyszę, że jeszcze nie było i tekst się powtarza.
Patrzyłam na allegro i mało mi się opłaca zamawiać, bo bym dopłacała do jednego farbowania prawie 10 zł za przesyłkę. A cena ta sama co stacjonarnie. Ba, jak kupuję po 4 zł saszetkę, to na allegro idzie znaleźć i po 6 prawie. Głupcy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:56   #3189
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Cieszę się Basiu, że wszystko Ci się tak układa My ślubujemy 23 sierpnia
Dziękuję. My 26 lipca (nasz 16 rocznica).
Cytat:
Loczki oczywiście cudowne, wiesz, jak je kocham


__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 14:59   #3190
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Basia - gratulacje Wam i szczęścia
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]
Też tak miałam, jak zaczęłam regularnie nakładać maski i odżywki na skalp Pomogły ze 3 sesje oczyszczania połączone z olejowaniem skalpu.
No tak właśnie zrobiłam i olejowałam rycynowym + oczyszczałam alberto i jest już lepiej raz łupież mi sie pojawił, ale zaraz zniknął.

liczę, że pochwalicie się swoimi ślubnymi fryzurami
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:18   #3191
zagubiona94
Raczkowanie
 
Avatar zagubiona94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 451
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Zaczynam nadrabiać, przepraszam za chwilową nieobecność, ale miałam zmartwień ostatnio, ale wszystko zmierza na prostą
To dobrze, że wszystko zmierza już na prostą


Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie po żelu z joanny, lubię go
Kallos keratin jest super, color właśnie testuję, za silk się nie biorę, bo ma oliwę
Dziękuję! Po pierwszym użyciu też go polubiłam, zobaczymy jak będzie spisywał się na dłuższą metę
Właśnie najbardziej chciałam kupić Kallos Keratin, ale aktualnie sama już nie wiem Ostatecznie pewnie nic nie kupię
__________________
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym."
"Miasto Kości"
zagubiona94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 15:21   #3192
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
kqq- jakie piękne loki! *,*

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Doskonale to rozumiem. Twoje włosy ładnie wyglądają takie jak są. A czemu miałabyś chodzić do fryzjera co 3 miesiące? Masz problem z końcówkami?
Ja swoje podcinam 2 razy w roku i to w zupełności wystarczy (u mnie przynajmniej).
Właśnie dlatego dobrze jest podcinać na sucho -ale bez czesania oczywiście.
Teraz podcinam raz na 10-12 miesięcy. Czyli raz na rok. Podcinałabym raz na pół roku, ale już 6 lat czekam na dłuższe włosy i sobie jeszcze chyba poczekam.
Te 3 miesiące wzięły mi się z kiedyś, kiedy były krótsze i wystopniowane, to miałam wrażenie, że fryzura traciła kształt.
Chociaż jak bym znazła dobrego fryzjera w okolicy to chętnie bym się wybrała

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Te Twoje spiraloski

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Ja mam raczej mocny skręt, ale czasem potrafię wyglądać rano tak źle, że włosy nadają się wyłącznie do upięcia (a i wtedy bywa średnio). Mam takie okresy przejściowe, pewnie dużo z nas tak ma.
Ciekawa jestem jak u Kqq w tym względzie - masz najmocniejszy skręt.
Ze skrętem nigdy nie miałam problemu, co najwyżej z puchem. Czasem wystarczy mi je trochę psiknąć wodą z psikacza i można iść. Czasem bym musiała podzielić je na kawałki, spryskać psikaczem, dać jakiegoś żelu itp. Tylko nie zawsze mi się chce i czasem szybciej koczka mi zrobić.
Zresztą może raz w życiu próbowałam "podbić" skręt jak kupiłam dyfuzor.

Jak jest wilgotno, kropi, albo taka mokra pogoda, to zawsze związuję, bo wiem, że co bym nie zrobiła, to się spuszą za jakiś czas.

Edytowane przez 8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Czas edycji: 2014-07-17 o 15:58
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:26   #3193
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Martaakow mi teraz mama miała kupić eld tycjana i też nie mogła dostać, w końcu olala kupiła mi na allegro...ehh

Myszko mam nadzieję że wszystko się ładnie u Ciebie uztabilizuje
A te moje włosy? O tak, super szalone. Nie okielznasz ;p
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 15:46   #3194
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Martaakow mi teraz mama miała kupić eld tycjana i też nie mogła dostać, w końcu olala kupiła mi na allegro...ehh
Ja niby mam taką zielarnię, gdzie zamawiają stale, ale niestety chyba dość rzadko. Albo zamawiają, ale dostawca nie ma. No i niedużo jej zamawiają, rzadko udaje mi się za jednym zamachem kupić więcej niż 3 saszetki.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 17:13   #3195
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Założyłam klub,w którym możemy wrzucać zdjęcia nie tylko włosowe a nie chcemy aby były ogólnie dostępne dla każdego,opisywać podróże,wrzucać przepisy kulinarne.Klub jest zamknięty,wiec zaproszenia wysyłam osobom,które udzielają się na wątku regularnie od co najmniej kilku m-cy.Jak kogoś pominę to proszę się przypomnieć.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:16   #3196
luizar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Witam wszystkie Wlosomaniaczki! Mam nadzieje, ze wybrałam dobry wątek do mojego pytania, jesli juz cos takiego było proszę was o cierpliwość i wskazanie wątków gdyż z telefonu nie jestem w stanie dobrze sie poruszać po forum!
Mianowicie jako ze przeprowadziłam sie do Włoch, bardzo
cierpię na brak Rossmanna, w Polsce nie bywam zbyt często niestety... Czy któraś z was ma jakieś doświadczenie z tutejszymi szamponami/odżywkami, gdzie mogę znaleźć cos odpowiednio delikatnego zeby zastąpić znakomity balsam babydream fur mama? Będę wdzięczna za każda informacje!
Dziękuje i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
Przesyłam wam jeszcze skład szamponu, mnie wydawał sie w miarę ok, ale w Was wierze bardziej niz we mnie wiec dajcie proszę znać co o nim myślicie!!

image.jpg

Edytowane przez luizar
Czas edycji: 2014-07-17 o 18:18
luizar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 19:17   #3197
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Luiza szampon wygląda ok, ma dużo ekstraktów, nie widać silikonów, ale jest pq7. choć dość daleko w składzie

szukałam co to jest to sodium cocethsulfate i wygląda na to, że jest bardzo zbliżony do SLES, więc raczej to będzie szampon do mycia od czasu do czasu niż codzienny, o ile chcesz być CG

http://personalcaretruth.com/2011/02...ical-thinking/
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 21:39   #3198
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Właśnie wróciłam z tygodniowego wyjazdu w góry. Zrobiłam pełną pielęgnację i stylizację wieczorem przed wyjazdem i zabrałam tam tylko mini szampon Aussie nawilżający i żel (przypominam, że myję włosy co 3 dni ). Pierwszy raz w życiu w górach chodziłam w rozpuszczonych włosach. Co więcej, co chwila padał deszcz, a loki jako tako się trzymały. Niestety wzięłam jednak za mało żelu i pod koniec wyjazdu już był puch, więc związywałam. :P No i ewidentnie moje włosy tęskniły za odżywkami.

Ze związywaniem u mnie jest taki problem, że nie cierpię jak coś mi odstaje, więc zazwyczaj robię ciasnego koka lub warkocz i wygładzam włosy (na żel/odżywkę). Sporo osób tak się nabrało, że mam proste włosy i potem szok, jak mnie zobaczyli w lokach. :P

A co do podziwiania loków, w moim przypadku najczęstszą reakcją ludzi jest ciągnięcie mnie za sprężynki i obserwowanie ich ruchu harmonicznego. Nawet nowo poznane osoby tak mi robią. xD
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 21:55   #3199
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Zniszczone, kręcone włosy

Smieszko, a ten aussie to nie jest superextra rypacz?
Bo jak go kiedyś dorwałam tu w uk na półce to i sls i sles i c-betaine?
Służy Ci on?
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 22:04   #3200
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
a co do podziwiania loków, w moim przypadku najczęstszą reakcją ludzi jest ciągnięcie mnie za sprężynki i obserwowanie ich ruchu harmonicznego. Nawet nowo poznane osoby tak mi robią. Xd
To znaczy,że są sprężyste.

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-07-17 o 22:05
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:28   #3201
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Te aussie tak biedno ze składami wyglądają, a jak porównać do wielu kosmetyków to cena jest wysoka. Aczkolwiek odżywki mogą być nawet-nawet bo mają mieszankę alkoholi tłuszczowych i silikonu czyli mocno natłuszczające. To okrutne, że jak człowiek wejdzie do angielskiej drogerii i spojrzy w skład to aż boli

nie jestem osobą wrażliwą na zapachy, lecz raz zamówiłam sobie nivea long repair. ta odżywka tak okropnie śmierdzi mydłem, że nie jestem jej w stanie trzymać dłużej niż 2 minuty. cudownie, że się wreszcie kończy.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:30   #3202
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Kręconowłose mam do Was pytanie w stylu ,,jak żyć!?"
Zawsze wychodziłam z założenia, że przed myciem konieczne jest rozczesanie kłaczków, a po moim ostatnim ugniataniu to nieźle musiałam się namachać, żeby porozwiązywać supełki...
No tak co się dziwisz babo- nie czesałaś to masz.

A jak Wy to robicie? Rozczesujecie po namoczeniu czy jak
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:33   #3203
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Kręconowłose mam do Was pytanie w stylu ,,jak żyć!?"
Zawsze wychodziłam z założenia, że przed myciem konieczne jest rozczesanie kłaczków, a po moim ostatnim ugniataniu to nieźle musiałam się namachać, żeby porozwiązywać supełki...
No tak co się dziwisz babo- nie czesałaś to masz.

A jak Wy to robicie? Rozczesujecie po namoczeniu czy jak
Ja rozczesuję włosy z nałożoną odżywką d/s. Miękną i łatwo się rozdzielają
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 22:51   #3204
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Imperfecta- czytałam wizażowy wąte o rozczesywaniu I właśnje jeszcze chciałam poznać Waszą opinię.
Wiesz co Ci powiem- natchnęłaś mnie! Przed myciem obowiązkowe namoczenie I nałożenie odżywki, czesanie I olejowanie. Ot I mój cały plan.
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:11   #3205
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Imperfecta- czytałam wizażowy wąte o rozczesywaniu I właśnje jeszcze chciałam poznać Waszą opinię.
Wiesz co Ci powiem- natchnęłaś mnie! Przed myciem obowiązkowe namoczenie I nałożenie odżywki, czesanie I olejowanie. Ot I mój cały plan.
Ja zwykle mam taką kolejność:
- olejowanie na spryskane psikaczem włosy
- mycie
- odżywka/ maska na kilka minut
- czesanie grzebieniem, spłukanie wszystkiego
- d/s, ręcznik na kilka min(zwykły albo mikrofibra)
- stylizator, podsuszenie dyfuzorem przy skórze głowy.

Czasem jak mi się nudzi i oglądam jakiś film, to palcami z olejem przed myciem sobie rozczesuję.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 00:34   #3206
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Imperfecta- czytałam wizażowy wąte o rozczesywaniu I właśnje jeszcze chciałam poznać Waszą opinię.
Wiesz co Ci powiem- natchnęłaś mnie! Przed myciem obowiązkowe namoczenie I nałożenie odżywki, czesanie I olejowanie. Ot I mój cały plan.
Ja czasami daję odżywkę d/s na wilgotne i na to olej zależy jak mi się chce, ile mam czasu i tak dalej
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 08:07   #3207
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez michasiamini4 Pokaż wiadomość
Kręconowłose mam do Was pytanie w stylu ,,jak żyć!?"
Zawsze wychodziłam z założenia, że przed myciem konieczne jest rozczesanie kłaczków, a po moim ostatnim ugniataniu to nieźle musiałam się namachać, żeby porozwiązywać supełki...
No tak co się dziwisz babo- nie czesałaś to masz.

A jak Wy to robicie? Rozczesujecie po namoczeniu czy jak
Ja rozczesuję po nałożeniu odżywki d/s,potem turban i jak zmyję d/s to juz nie rozczesuję tylko b/s nakładam i pukling.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 09:33   #3208
michasiamini4
Raczkowanie
 
Avatar michasiamini4
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez Curly81
Ja rozczesuję po nałożeniu odżywki d/s,potem turban i jak zmyję d/s to juz nie rozczesuję tylko b/s nakładam i pukling.
U mnie niestety nie sprawdzi się metoda rozczesywanie z odżywką d/s na włosach. Są bardzo podatne na przetłuszczanie, więc wszystko nakładam od ucha w dół, a rozczesać chciałabym też te wyższe partie koło skalpu
__________________
http://zaslepionawlosomaniactwem.blogspot.com/ Zapraszam na mojego bloga
michasiamini4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 10:16   #3209
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Ja rozczesuje szczotka na sucho albo wtedy kiedy mam olej. I to dosc czesto bo mi sie robia koltuny straszne
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 10:41   #3210
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XX

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja rozczesuje szczotka na sucho albo wtedy kiedy mam olej. I to dosc czesto bo mi sie robia koltuny straszne
tak też robię jak nie ma grzebienia pod ręką tylko szczotkę.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2014-07-18 o 11:18
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 13:44:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.