moj pierwszy makijaz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 06:17   #31
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: moj pierwszy makijaz

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
wymyslilam sobie styl retro sukienka moze tego niezbyt widac na zdjeciu jest koloru miedzy biela a ecru, taka mleczna biel, do tego upatrzylam sobie etole wlasnie tegoz koloru, bukiecik z czerwonych rozyczek typu biedermeier. dlatego chcialam jak najbardziej naturalny makijaz, nie sadze zeby pasowaly mi jakies szarosci, oliwki czy fiolety chociaz w takim "smutnym" makijazu czuje sie najlepiej (zielonkawe oczy, wlosy koloru tabaki) co do dodatkow jedyna ozdoba bedzie tez nie do konca bielutka perelka na srebrnym delikatnym lancuszku plus kolczyki do kompletu, mysle, ze z cieplymi odcienami makijazu nie bedzie sie gryzc bo jest naprawde prawie niezauwazalny.

wlasnie tak mi wpadl do glowy makijaz typu cienie keseczki i czerwone usta



dzieki mam taka nadzieje, ze sama dam rade sie umalowac w ten wazny dzien! co do kolorow wlasnie dzisiaj mnie olsnilo zby umyc pedzelki, troche sie pomieszaly cienie, moze dlatego wychodza mi takie bure kolory ....?



dziekuje i za rade tez dziekuje.



no wlasnie taki mialam plan, kilka razy malowal mnie ktos inny i.... nie czulam sie soba, a w ten dzien nie chcem wygladac sztucznie, chcem wygladac ladnie i swiezo ale jednoczesnie czuc sie soba!


Trzymaj sie swojego planu ;* powodzenia!!!
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 10:02   #32
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: moj pierwszy makijaz

SZCZERZE:

Makijaż jest zbyt delikatny i wydaje się, że nie ma go wcale. Nic nie widzę na ustach, nic na powiekach (albo tylko szarą smużkę?) nic na policzkach, nic na rzęsach... postaraj się zrobic coś bardziej wyrazistego... pobaw się, poeksperymentuj... a to, czy powinnaś się sama umalować czy nie, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj, że ćwiczenia czynią mistrza
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 12:25   #33
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: moj pierwszy makijaz

Podoba się, jak w tej sukni wyglądasz, masz do niej dobrą sylwetkę, sama sukienka jest dośc prosta. Dlatego też podobnie jak mona i czarna kawa proponuję dymek w brązach i różu i koniecznie rozświetl kości policzkowe i skronie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.