Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-09, 10:07   #3271
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

aa to super
widzę klimatyczny avatar - Rayne się ucieszy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:11   #3272
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No i znowu żar się z nieba leje . Gdybym miała możliwość przeciągnięcia netu do piwnicy chętnie zamieszkałabym tam (mimo współlokatorów o ilości odnóży przekraczającej dwa ).

Oj nawet największy upał nie zmusiłby mnie do zamieszkania z osobnikami o ilości odnóży przekraczającej dwa

Cytat:
Napisane przez agnieska
widzę klimatyczny avatar - Rayne się ucieszy
taa, własnie polubiłam wampirki
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:27   #3273
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Oj nawet największy upał nie zmusiłby mnie do zamieszkania z osobnikami o ilości odnóży przekraczającej dwa
Tak, gdyby przyszło co do czego, to pewnie najpierw dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja (czy jak tam się zwią te zabiegi ) - no może tym najmniejszym pajączkom bym odpuściła , co by mieć jakieś towarzystwo .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:27   #3274
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

masz nas!
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:48   #3275
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

jestem wredna ciąg dalszy...
http://allegro.pl/item113082735_gina..._100_sexy.html
nie żebym celowo przeglądała oferty tego allegrowicza, ale to jest już zupełnie bez klasy - przynajmniej lepszy, niewidoczny stanik by jej dobrał
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 10:58   #3276
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
jestem wredna ciąg dalszy...
http://allegro.pl/item113082735_gina..._100_sexy.html
nie żebym celowo przeglądała oferty tego allegrowicza, ale to jest już zupełnie bez klasy - przynajmniej lepszy, niewidoczny stanik by jej dobrał
Oj agnieska to przecież o to chodzi Jak kupisz tą bluzeczke to będziesz miała takie ekstra piersi jak ta Pani w tym staniczku! Ciekawe czy opalenizna gratis
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 11:04   #3277
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

neeee, ten stanik mnie powalił nie lubię takich ubrań - dla mnie są tandetne
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 11:08   #3278
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
masz nas!
Ależ oczywiście, nie zapomniałam o Was , mówiąc towarzystwo miałam na myśli takie, co to jest namacalnie obecne (te małe żyjątka wokoło czyli pajączki) - obetrą się przypadkiem, przemkną cichcem przez monitor .

Cytat:
Napisane przez agnieska
jestem wredna ciąg dalszy...
http://allegro.pl/item113082735_gina...00_s e xy.html
nie żebym celowo przeglądała oferty tego allegrowicza, ale to jest już zupełnie bez klasy - przynajmniej lepszy, niewidoczny stanik by jej dobrał
Agnieska, ależ skąd, wcale nie jesteś wredna
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 11:12   #3279
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Oj agnieska to przecież o to chodzi Jak kupisz tą bluzeczke to będziesz miała takie ekstra piersi jak ta Pani w tym staniczku! Ciekawe czy opalenizna gratis
wiem, wiem, ale żeby ten wystający stanik cichcem w PS zamalował - to nie, dumnie prezentuje to, dzięki czemu ma takie zwarte i sterczące
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 11:31   #3280
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

nie lubię pisać jednego postu pod drugim, ale
Shadi, zastanawiałam się jeszcze co może przypieszyć gojenie po takich wypryskach - może lekki żel aloesowy pod filtry? A na noc kwasy?
Da się z takim żelem jakoś wymieszać wit. pp?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 11:49   #3281
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
wiem, wiem, ale żeby ten wystający stanik cichcem w PS zamalował - to nie, dumnie prezentuje to, dzięki czemu ma takie zwarte i sterczące


A najlepsze jest to, ze taka tandeta najlepiej sie sprzedaje. Coz... O gustach sie nie dyskutuje.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 12:10   #3282
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
nie lubię pisać jednego postu pod drugim, ale
Shadi, zastanawiałam się jeszcze co może przypieszyć gojenie po takich wypryskach - może lekki żel aloesowy pod filtry? A na noc kwasy?
Da się z takim żelem jakoś wymieszać wit. pp?
hmmm znalałam coś takiego http://www.naturella.com.pl/product_...roducts_id/484

składu nie mogę znaleźć, wiem, że jeszcze rossman ma chyba jakis żel aloesowy

a to wit. pp to taz od razu z jakiejs kapsułki ?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 13:01   #3283
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Za Łuskiewnikiem (choc nie lubię )
W Polsce w aptekach i w sklepach zielarskich dostępne są żele aloesowe, które można wykorzystać w akneterapii.
1. Aloe vera - żel Thursday Plantation Lab Ltd. Australia - słoiczki z tworzywa sztucznego, 30 g; żel ma barwę zieloną, zawiera alantoinę. Dobrze wnika w skórę, szybko wysycha i działa silnie ściągająco oraz przeciwzapalnie. Łagodzi plamy. Przyśpiesza regenerację skóry. Mogą go stosować osoby tolerujące glikol. Ładnie zasusza krostki i grudki, hamuje odczyny zapalne.
2. Żel aloesowy do skóry suchej (Flos Lek) - tubki w kartonikach, po 50 ml; zawiera także trójetanolaminę, pantenol, glikol, ma mniejszą zawartość aloesu niż poprzedni, jest bezbarwny. Działa przeciwzapalnie, pojędrniająco. Nie ściąga skóry tak jak poprzedni i nie zasusza krostek w tak dużym stopniu jak poprzedni.

Tutaj znalazłam takie:
http://www.melaleuca.com.pl/index.php?mm=4

A co do wit. PP - na mazidłach jest witamina w proszku, chyba tylko nie wiem jak z jej rozpuszczaniem - to pytanie do znawców
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 13:20   #3284
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A czy któraś z Was używała filtrów mineralnych avene?? Np: tego:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9926, bo o podrażnianie w końcu zaczynam obwiniać filtry chemiczne Właśnie nałożyłam ten filtr na buzię (mam próbkę i zobacze na koniec dnia ) Nie uzywam już niczego co by mi mogło wysuszyć buzię i podrażnić a ona taka kapryśna cały czas
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 13:27   #3285
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
A czy któraś z Was używała filtrów mineralnych avene?? Np: tego:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9926, bo o podrażnianie w końcu zaczynam obwiniać filtry chemiczne Właśnie nałożyłam ten filtr na buzię (mam próbkę i zobacze na koniec dnia ) Nie uzywam już niczego co by mi mogło wysuszyć buzię i podrażnić a ona taka kapryśna cały czas
Filtry mineralne mają niestety znacznie niższą ochronę przed UVA niż chemiczne.. Więc to jest ciągle coś za coś. SVR 50 tonujący ma dość niezłą, wyższą niż Avene ochronę, jest 100% mineralny, ale niestety - jak się tego nałoży przepisową ilość, to efekt może być zaskakujący.. no i poza tym filtry mineralne są dość gęste i ciężkie.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 13:36   #3286
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
A czy któraś z Was używała filtrów mineralnych avene?? Np: tego:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9926, bo o podrażnianie w końcu zaczynam obwiniać filtry chemiczne Właśnie nałożyłam ten filtr na buzię (mam próbkę i zobacze na koniec dnia ) Nie uzywam już niczego co by mi mogło wysuszyć buzię i podrażnić a ona taka kapryśna cały czas
ja zuzylam [z bolem]probke mleczka 25, tego w bialy opakowaniu, mineralnego. I szczerze mowie - nawilza cudownie, ale wyglad gejszy z teatry kabuki nie zdla mnie - ten filtr jest za biały nawet dla mnie. Poza tym, moja siostra o malo co nie umarla ze smiechu
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 14:05   #3287
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
A czy któraś z Was używała filtrów mineralnych avene?? Np: tego:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9926, bo o podrażnianie w końcu zaczynam obwiniać filtry chemiczne Właśnie nałożyłam ten filtr na buzię (mam próbkę i zobacze na koniec dnia ) Nie uzywam już niczego co by mi mogło wysuszyć buzię i podrażnić a ona taka kapryśna cały czas
Ja mam ten filtr, przypadkiem nie chcę go używac, mam nadzieje, ze moja mama tez jeszcze go nei nakładła i jezeli by go nie oddała, może mogłybyśmy się jakoś wymienić, jezeli zdecydowałabyś sie na uzywanie filtrów mineralnych?

Cytat:
Napisane przez agnieska
1. Aloe vera - żel Thursday Plantation Lab Ltd. Australia - słoiczki z tworzywa sztucznego, 30 g; żel ma barwę zieloną, zawiera alantoinę. Dobrze wnika w skórę, szybko wysycha i działa silnie ściągająco oraz przeciwzapalnie. Łagodzi plamy. Przyśpiesza regenerację skóry. Mogą go stosować osoby tolerujące glikol. Ładnie zasusza krostki i grudki, hamuje odczyny zapalne
Czytałam to bardzo entuzjastycznie i obiecująco go opisuje, ale niestety te kosmetyki są chyba dość drogie
Edit: własnie sprawdziłam ta stronę, a jednak nie są drogie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 14:08   #3288
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
ja zuzylam [z bolem]probke mleczka 25, tego w bialy opakowaniu, mineralnego. I szczerze mowie - nawilza cudownie, ale wyglad gejszy z teatry kabuki nie zdla mnie - ten filtr jest za biały nawet dla mnie. Poza tym, moja siostra o malo co nie umarla ze smiechu
Wracając jeszcze do tematu o Allegro - nie dość, że ciuszki tandetne, to ta opalenizna... matko jedyna, skąd on wytrzasnął takie bossskie modelki?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 14:16   #3289
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki Dziewczyny LV bardzo celne spostrzeżnie - gejsza- tak zdecydowanie tak teraz wyglądam ! Wyglądam jak bym miałą głowę nie od tego ciała!!! Kurcze ale jak mnie nie będzie podrażniać to może opracuję jakąś technikę maskowania tej bieli!
Shadows jezeli sprawdzi się u mnie ten filtr to chętnie się wymienie Dzieki za propozycję Może faktycznie jetem wrażliwa na te chemiczne Myślałam o tym SVR nawet przeżyłabym maskę ale przeczytałąm na KWC że potrafi nieźle wysuszyć Justyce jak u Ciebie bo ty chyba masz o nim dobre zdanie
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 16:50   #3290
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Za Łuskiewnikiem (choc nie lubię )
W Polsce w aptekach i w sklepach zielarskich dostępne są żele aloesowe, które można wykorzystać w akneterapii.
1. Aloe vera - żel Thursday Plantation Lab Ltd. Australia - słoiczki z tworzywa sztucznego, 30 g; żel ma barwę zieloną, zawiera alantoinę. Dobrze wnika w skórę, szybko wysycha i działa silnie ściągająco oraz przeciwzapalnie. Łagodzi plamy. Przyśpiesza regenerację skóry. Mogą go stosować osoby tolerujące glikol. Ładnie zasusza krostki i grudki, hamuje odczyny zapalne.
2. Żel aloesowy do skóry suchej (Flos Lek) - tubki w kartonikach, po 50 ml; zawiera także trójetanolaminę, pantenol, glikol, ma mniejszą zawartość aloesu niż poprzedni, jest bezbarwny. Działa przeciwzapalnie, pojędrniająco. Nie ściąga skóry tak jak poprzedni i nie zasusza krostek w tak dużym stopniu jak poprzedni.

Tutaj znalazłam takie:
http://www.melaleuca.com.pl/index.php?mm=4

A co do wit. PP - na mazidłach jest witamina w proszku, chyba tylko nie wiem jak z jej rozpuszczaniem - to pytanie do znawców
Fajne te olejki
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:18   #3291
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi, gdzie się podziała Twoja słodka buzia z avatarka? Wracaj natychmiast Za to Weronisia się pokazała, ale fajny wakacyjny avek (choć już polubiłam zielonego potworka , ale on miał taką wystraszona minę )

Cytat:
Napisane przez agnieska
A co do wit. PP - na mazidłach jest witamina w proszku, chyba tylko nie wiem jak z jej rozpuszczaniem - to pytanie do znawców
znawcą nie jestem, ale mam to - to, czyli niacinamide (wit. PP), rozpuszcza się w wodzie bez problemu i całkowicie Nie należy łączyć z wiatminą C, bo obie wymagają różnego ph.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:22   #3292
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
jestem wredna ciąg dalszy...
http://allegro.pl/item113082735_gina..._100_sexy.html
nie żebym celowo przeglądała oferty tego allegrowicza, ale to jest już zupełnie bez klasy - przynajmniej lepszy, niewidoczny stanik by jej dobrał
Zerknęłam i... o matko Świetny przykład "jak zeszpecić ładną dziewczynę". Niebrzydka laska, zgrabna, ładna twarz, ale ten kolor ten make-up te wytlenione do bólu włosy No po prostu żal.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:26   #3293
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Zerknęłam i... o matko Świetny przykład "jak zeszpecić ładną dziewczynę". Niebrzydka laska, zgrabna, ładna twarz, ale ten kolor ten make-up te wytlenione do bólu włosy No po prostu żal.
Masz rację czasem potrafię się wgapiać w zdjęcie jakiejś kobiety, bo po prostu ma w sobie to coś, połączenie tych wszystkich pierwiastków zmierzające do stworzenia kobiety idealnej. Ona się do takich, niestety, nie zalicza...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:27   #3294
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

uskow, nie zauważyłam przy SVR specjalnie wysuszających właściwości - mam cerę mieszaną i w zasadzie było mi to na rękę, że nie natłuszczał. Ale jak zaczęły się upały, to wszystko wzięli diabli, filtr po prostu warzył się i spływał.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:37   #3295
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Zerknęłam i... o matko Świetny przykład "jak zeszpecić ładną dziewczynę". Niebrzydka laska, zgrabna, ładna twarz, ale ten kolor ten make-up te wytlenione do bólu włosy No po prostu żal.
Co racja to racja... Mój TŻ (którego dziś u mnie nie ma ) z pewnością skomentowałby tę laskę słowami: "za sztuczna, za mocno wymalowana" i tu zgodziłabym się z nim .

Cytat:
Napisane przez agnieska
czasem potrafię się wgapiać w zdjęcie jakiejś kobiety, bo po prostu ma w sobie to coś, połączenie tych wszystkich pierwiastków zmierzające do stworzenia kobiety idealnej. Ona się do takich, niestety, nie zalicza...
Też tak mam, przyglądam się, wgapiam w jakieś zdjęcie, a TŻ (znowu odwołanie do niego ) spojrzy i kwituje krótko: "eee tam, pfotoshop".
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:41   #3296
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny okazuje się że chyba faktycznie moja buzia nie lubi filtrów chemicznych ! Normalnie po tym avene nic nie piecze nic nie ściąga, chyba zamówie ten svr !

dzięki Justyce za odpowiedz!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:47   #3297
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A na "kosmetyczce" zaczął się sezon poparzeń słonecznych . Mimo, że tam raczej rzadko osobiście sugerowałam filtr przeciwsłoneczny, a robiły to nasze koleżanki filtromaniaczki na usta, aż się ciśnie: "a nie mówiłam" .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 22:00   #3298
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Shadi, gdzie się podziała Twoja słodka buzia z avatarka? Wracaj natychmiast
W "realu" już nie słodka, za to z paroma strupami

Cytat:
znawcą nie jestem, ale mam to - to, czyli niacinamide (wit. PP), rozpuszcza się w wodzie bez problemu i całkowicie Nie należy łączyć z wiatminą C, bo obie wymagają różnego ph.
AA Young też ma chyba niacinamide? Musze wreszcie coś zamówic w Mazidłach
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 22:08   #3299
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Dziewczyny okazuje się że chyba faktycznie moja buzia nie lubi filtrów chemicznych ! Normalnie po tym avene nic nie piecze nic nie ściąga, chyba zamówie ten svr !

dzięki Justyce za odpowiedz!
Spróbuj najpierw załatwić skądś próbkę SVR - żebyś się nie zdziwiła efektem maski - niektórzy tak mają.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 22:39   #3300
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
AA Young też ma chyba niacinamide? Musze wreszcie coś zamówic w Mazidłach
Tak, ma - wysoko w składzie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.