Worki pod oczami. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 11:05   #61
jasiowroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Worki pod oczami u faceta

Witam głupio się czuję pisząc tutaj bo jestem facetem a tutaj piszą same kobiety . Otóż mam problem z workami/sińcami pod oczami borykam sie z tym problem już od paru dobrych lat lecz ostatnio zaczęło mi to coraz bardziej przeszkadzać. Byłem u lekarza internisty zlecił badanie nerek itp wszystko wyszło OK, więc spróbowałem u dermatologa przepisał mi maść pod oczy IWOSTIN HYDRATIA fizjologiczny żel stostuje już go około 4 miesięcy ale rezultaty marne, wcześniej próbowałem też innych żeli ze świetlików, ogórków, zimnych okładów itp. Odżywiam się zdrowo , wysypiam się spię 2h dłużej niż powinienem , doszedłem do wniosku że to genetycznie uwarunkowane (mama też ma ale mniejsze) więc prosze was o rade może jakiś korektor , albo zabieg? Strasznie mnie to irytuje.
jasiowroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 15:18   #62
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Cytat:
Napisane przez jasiowroc Pokaż wiadomość
Witam głupio się czuję pisząc tutaj bo jestem facetem a tutaj piszą same kobiety . Otóż mam problem z workami/sińcami pod oczami borykam sie z tym problem już od paru dobrych lat lecz ostatnio zaczęło mi to coraz bardziej przeszkadzać. Byłem u lekarza internisty zlecił badanie nerek itp wszystko wyszło OK, więc spróbowałem u dermatologa przepisał mi maść pod oczy IWOSTIN HYDRATIA fizjologiczny żel stostuje już go około 4 miesięcy ale rezultaty marne, wcześniej próbowałem też innych żeli ze świetlików, ogórków, zimnych okładów itp. Odżywiam się zdrowo , wysypiam się spię 2h dłużej niż powinienem , doszedłem do wniosku że to genetycznie uwarunkowane (mama też ma ale mniejsze) więc prosze was o rade może jakiś korektor , albo zabieg? Strasznie mnie to irytuje.
Przejzyj KWC, tam znajdziesz kilka kremow, o dzialaniu wrecz cudownym Mam jeszcze pytanie, czy pijesz odpowiednio duzo wody i czy zdrowo sie odzywiasz?
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:50   #63
jasiowroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Worki pod oczami u faceta

tak około 2l dziennie wody oraz również zdrowo się odżywiam
jasiowroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:16   #64
Maja_72
Przyczajenie
 
Avatar Maja_72
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Spróbuj żelu z arniką, poszukaj takiego na sińce i obrzmienia. Ja mam z Flos-Leku (ok. 10 zł za 50 ml) i działa nieźle, a mam mocno "gotyckie", fioletowe sińce odziedziczone po rodzicielu. Uważaj, bo na początku możesz odczuwać pieczenie, które przechodzi po paru minutach. Życzę powodzenia!
Maja_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 17:58   #65
jasiowroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Worki pod oczami u faceta

dziekuje mam juz ten zel , smaruje 2 dzien 3-4 razy , ty masz jakies rezulaty ile juz stosujesz ten lek?
jasiowroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:35   #66
Maja_72
Przyczajenie
 
Avatar Maja_72
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Cytat:
Napisane przez jasiowroc Pokaż wiadomość
ty masz jakies rezulaty ile juz stosujesz ten lek?
Żel stosuję od ok 2 tygodni. Po pierwszym zastosowaniu na noc, rano obudziłam się bez moich rzucających się w oczy fioletowych podkówek> Zostały tylko niewielkie zasinienia od strony wewnętrznych kącików, co dla mnie jest rewelacją, bo cienie towarzyszą mi od urodzenia i nigdy nie walczyłam z nimi inaczej, jak przy pomocy dość grubej warstwy korektora. Ja nakładam ten żel tylko na noc, ale za to bardzo grubą warstwą, a jeśli ona zdąży się wchłonąć/wyschnąć zanim usnę, to nakładam jeszcze raz Ten żel jest dla mnie objawieniem, ale mam zamiar przetestować także inne -ważne, żeby miały w składzie wyciąg z arniki.
Myślę też, żeby dla uszczelnienia położonych płytko naczynek zażywać wit. C, ale z tym pytaniem wybiorę się do lekarza, żeby przypadkiem nie przedobrzyć Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Maja_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 16:35   #67
Klocek121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Witam.
Ja mam ten sam problem co kolega wyżej mam podpuchniete oczy nie wiem czy to są worki bo to jest troche nizej pod okiem. Wysypiam sie dobrze , na kompie nie siedze prawie wogóle od jakiegos czasu . Nie pomagają zadne okłady z ogórka czy tam z ziemniaka.
To wyglada mniej wiecej tak jak na zdjęciu :
http://imageshack.us/photo/my-images...ztytuutha.png/
Nawet wiecej bo na zdjeciu dokłądnie nie widac i dochodzi do okolic policzka nie mam pojecia czy to "worki" czy jakis obrzęk sam juz nie wiem.
POMOCY ! i z góry Dziękuje !
Klocek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 16:58   #68
Maja_72
Przyczajenie
 
Avatar Maja_72
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Cytat:
Napisane przez Klocek121 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja mam ten sam problem co kolega wyżej mam podpuchniete oczy nie wiem czy to są worki bo to jest troche nizej pod okiem. Wysypiam sie dobrze , na kompie nie siedze prawie wogóle od jakiegos czasu . Nie pomagają zadne okłady z ogórka czy tam z ziemniaka.
To wyglada mniej wiecej tak jak na zdjęciu :
http://imageshack.us/photo/my-images...ztytuutha.png/
Nawet wiecej bo na zdjeciu dokłądnie nie widac i dochodzi do okolic policzka nie mam pojecia czy to "worki" czy jakis obrzęk sam juz nie wiem.
POMOCY ! i z góry Dziękuje !
Nie są to typowe worki, bo opuchlizna jest poniżej. Mi to wygląda na podpuchnięcie alergiczne lub chwilowe uczulenie. Ale może kanaliki łzowe Ci "szwankują"? A może masz chore nerki? A może to od zębów? Powodów może być wiele, trudno tak gdybać Jeśli możesz, to udaj się do lekarza. On stwierdzi, czy opuchlizna jest wynikiem jakiegoś schorzenia, czy jest to po prostu drobny defekt w Twojej urodzie Zawsze też możesz próbować z żelami na worki i cienie pod oczami. Jeśli nie pomogą w istotny sposób, to nie zaszkodzą na pewno Pozdrawiam!

Edytowane przez Maja_72
Czas edycji: 2012-05-21 o 17:11
Maja_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:26   #69
Klocek121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Tzn uczulenie to nie jest napewno bo mam juz to dosyc długi czas chyba z 2 lata nawet nie pamietam kiedy i skad sie to wzieło
A do jakiego lekarza sie z tym udac ?
Klocek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:28   #70
Klocek121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Z uczulenia to napewno nie jest poniewaz mam to juz chyba z 2 lata albo i wiecej nawet nie pamietam kiedy mi sie to zaczło robic
A do jakiego lekarza sie z tym zgłosic ?
Klocek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:53   #71
Maja_72
Przyczajenie
 
Avatar Maja_72
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Zacznij od lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego. Powiedz, że niepokoi Cię to podpuchnięcie i ewentualnie poproś o skierowanie do specjalisty, który mógłby coś zadziałać. Może konieczne będzie prześwietlenie tego miejsca? Nie znam się, najlepiej zrobisz udając się do medyka Powodzenia!

Edytowane przez Maja_72
Czas edycji: 2012-05-23 o 15:00
Maja_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 11:39   #72
Klocek121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Worki pod oczami u faceta

Ok. Dzieki wielkie za pomoc napewno skorzystam
Klocek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 20:21   #73
lollipop2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wory pod oczami...

Też z tym mam problem lecz ostatnio wyczytałam że picie wody w duzych ilościach pomaga .Postanowiłam wypróbowac teraz widze znaczną poprawe przy okazji szybciej znikaja syfki. Oczywiście stosowałam także okłady z torebek herbaty
lollipop2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 22:39   #74
Gapowiczka
Raczkowanie
 
Avatar Gapowiczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wory pod oczami...

Ja używam żelowych płatków pod oczy revitale. Bardzo ładnie redukuje wory pod oczami i tak przyjemnie chłodzi. Niestety są jednorazowe i gdyby je stosować codziennie, to bym wydała majątek.

Chyba takim najlepszym (i najtańszym) codziennym sposobem jest przemycie oczków rano lodowatą wodą.
__________________
Zapraszam na świńską stronę szycia:

http://swinstewka-justynki.pl/
Gapowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 11:57   #75
evvie_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Worki/cienie pod oczami!! Pomocy!!

Pomocy!! Mam straszne worki pod oczami, kremy które stosowałam nic nie pomagają. Żadne ogórki, herbata ani zimne łyżeczki tez nic. Wysypiam się. Mam cienką skórę pod oczami, bardzo często widać żyły. Mniej więcej jest tak, że najciemniej jest przy wewnętrznym kąciku oka, jest tam tez taka "linia" od worów której nie da się zakryć, po prostu jest i już. Nawet jak nałożę makijaż to worki widać. Błagam, pomóżcie! To mój wielki kompleks i chyba już cały internet obleciałam, nic mi nie pomogło. Help!
Dołączam zdjęcie :'(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1427284451766.jpg (3,5 KB, 17 załadowań)
evvie_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 15:53   #76
chellaria
Welcome to Jamrock
 
Avatar chellaria
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 905
Wyślij wiadomość przez ICQ do chellaria
Dot.: Worki/cienie pod oczami!! Pomocy!!

a kiedy ostatnio robilas morfologię? mi worki zaczęły znikac jak zaczełam zazywac żelazo, którego mi brakowało a to ''co zoostało'' po niewysypianiu się itd, przykrywam makijażem
__________________

chellaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 16:53:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.