KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 18:15   #91
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: kurs body piercingu

Witajcie! czy mogłabym prosić te osoby z Was, które pracują w salonach kosmetycznych i zajmują się piercingiem o wypełnienie ankiety potrzebnej do mojej pracy magisterskiej? byłabym bardzo wdzięczna, oto link do niej http://moje-ankiety . pl/respond-36861/sec-hNjC4agP.html
tylko trzeba zmazać spacje po ankiety
__________________
chwalisz się czy żalisz?

Edytowane przez Kung Fu Candy
Czas edycji: 2013-01-17 o 18:16
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:02   #92
misiek73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Red face Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez ing_ Pokaż wiadomość
podbijam watek.

wiecie cos o firmie MaxLash z Poznania?? przeprowadzaja oni wlasnie kurs u mnie na uczelni ale przeczytalam wszystkie posty w tym watku i nigdzie o tej firmie nie wspomnialyscie. I treaz nie wiem czy faktycznie nie jechac do Bydgoszczy do pani Eli zorbic porzadny kurs. A ta firma MaxLash przeprowadza u Nas kurs za 399 zl ale jak chcesz kupic kuferek dla siebie to dodatkowo placisz za kuferek 499 zl. A i trzeba przyprowadzic ze soba 2 modelki. Co o tym sadzicie?
Cytat:
Napisane przez dEkAa Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny!!!
Mam do Was ogromną prośbę,otóż poszukuję informacji na temat Kursy Przedłużania Rzęs.Jaki wybrać?Co polecacie? słyszałam o perfect Lashes,Secret Lashes,4You Lashes ..... itd. Pytanie skierowane do dziewczyn,które takowy kurs zrobiły i odnoszą sukcesy.Może pracowałyście na jednych kosmetykach i " przerzuciłyście na inne". Macie porównanie.A może np.mieszacie kosmetyki używacie rzęsek jednej firmy a np.kleju innej.
Pytanie do Dziewczyn-Klientek,które próbowały róznych tych metod i mają porównianie?
Jest teraz dostępnych tyle tych szkoleń, w najprzeróżniejszych przedziałach cenowych,że naprawdę mam ogromny dylemat,gdyż jestem nowicjuszką :/
Proszę o radę co możecie z czystym sumieniem polecić,na co powinnam zwrócić uwagę? Słyszałam,że warto zrobić sobie sam kurs a indywidualnie już dobrać produkty.,gdyż szkoły organizujące kursy często "wciskaja" produkty w zestawach,z których dużej częsci się praktycznie nie używa,albo dają takie grubości rzęs,których najprawdopodobniej nigdy się nie użyje.
Proszę Was o rady i z góry dziękuję za chęć udzielenia pomocy
Pozdrawiam !


Witam ja również poszukuję dobrego kursu przedłużania rzęs w ŁODZI czy może ktoś wie gdzie można się udać .
misiek73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 20:50   #93
lalenka555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez kinia848484 Pokaż wiadomość
Witam,czy wiecie może coś na temat szkolen w HairXtand na Koszykowej w Warszawie? Pozdrawiam i prosze o odp
Hey, ja też słyszałam o tej firmie. Fajnie, że w Warszawie - pytanie tylko - czy to oni mieszczą się teraz na Wiertniczej ?
lalenka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 22:12   #94
Ania855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Hej Dziewczyny,
zarejestrowałam się dzisiaj specjalnie żeby się wypowiedzieć i troszkę Wam pomóc, bo niewiele osób pisze o dobrych instruktorach a przecież powinno wybierać się instruktora a nie firmę.
Naprawdę ciężko jest wybrać. Sama szukałam odpowiedniego kursu ponad miesiąc. I zdawałam sobie sprawę, że może mnie czekać długa podróż do dobrego szkoleniowca. Siedziałam na forach i miałam mętlik w głowie. Początkowo zastanawiałam się nad Panią Elą z Lash Perfect. Ale pisałam, dzwoniłam i do dzisiaj nikt nie odpisał. W Secret Lashes z kolei nie dają certyfikatu od razu tylko trzeba czekać kilka tygodni. Na kilku forach wyczytałam o Noble Lashes a konkretnie o Pani Agnieszce Kasprzyk. Zadzwoniłam, zdecydowałam się, pojechałam do Krakowa ponad 150 km i nie zawiodłam się minęło już kilka tygodni więc emocje opadły. Polecam ją w 100%! Pełen profesjonalizm a do tego pośmiałyśmy się, pojadłyśmy :P wiem, że jak się wprawię super w przedłużanie metodą 1:1 to na kolejne szkolenia pojadę tylko do Niej.

Mam nadzieję, że troszkę pomogłam
Pozdrawiam
Ania855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 12:59   #95
malenka455
Przyczajenie
 
Avatar malenka455
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to malenka455
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Czy polecacie kurs Max Lash w Poznaniu? a jesli nie to czy Eclair w Bydgoszczy. Ale ogólnie interesuje mnie Poznań, ponieważ mam bliżej
malenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 13:12   #96
Cherie93
Raczkowanie
 
Avatar Cherie93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 33
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Oo... Chętnie się podłączę pod temat. Miałyśmy mieć kurs Max Lash w Bydgoszczy - bo przedstawiali się na naszej uczelni.
Ale nie poszłam - były koleżanki z roku (ok. 20stu) i były dość zawiedzione. Mówiły że owszem przyjemnie, ale raczej po kursie nie mają szans pójść do salonu i dobrze już robić. Jedyny plus taki, że można powtórzyć szkolenie za darmo w ciągu chyba 2-3 lat.
Dodatkowo prócz zwykłego przedłużania miały metodę przedłużania express - przyklejanie 1 rzęsy do kilku naturalnych - ładny efekt ale trzeba ściągnąć to później... I nie dostały preparatu do ściągania mimo, że obiecano że będzie czekał za kilka dni. Nieprzyjemne bo "modelki" tracily po 3-4 rzęsy obok siebie na raz i nie za ciekawie to wyglądało.

Właśnie też poszukuję kursu, który byłby:
1) W Łodzi lub Bydgoszczy
2) Na tyle długi i dobry, że nie bałabym się po nim od razu iść do klientek
3) Uznawany za granicą - najważniejsze to w Anglii dla mnie.
4) Nie koszmarnie drogi.
Ciężko naprawdę coś znaleźć. Ale zaraz przejrzę co tam opisałyście .
Cherie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:22   #97
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

dziewczyny jako instruktor napisze wam tylko ze zanim dokonamy wyboru warto zobaczyc prace osoby do ktorej wybieramy sie na szkolenie

Cytat:
Hej dziewczyny, zastanawiam się nad zrobieniem kursu przedłuzania rzęs metodą 1:1 - czy któraś z Was robila taki kursik?
Czy przedluzanie rzęs to cos trudnego czy prosta sprawa?
jesli bedziesz miala dobrego instruktora ktory porzadnie wprowadzi cie w temat, jak bedzie trzeba chwyci za dlon i ja pokieruje, zapozna cie z "niespodziankami" jakich mozesz sie w tym fachu spodziewac to dasz rade
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 11:28   #98
malenka455
Przyczajenie
 
Avatar malenka455
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Send a message via Skype™ to malenka455
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

A czy polecacie Lash Perfect z Bydgoszczy? Czy zaraz po zrobieniu kursu będę mogła spokojnie przyjmować klientki? Słyszałam, że to dobra firma ale potrzebuję jeszcze więcej informacji, zeby być zdecydowaną
malenka455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:33   #99
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

widze ze z poznania jestes
w poznaniu szkoli bardzo dobra instruktorka edytka
nie wiem czy tu moge info wrzucac jak cos to napisz na pw to dam ci namiary
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:19   #100
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Co polecacie w Gdyni?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 21:21   #101
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

w gdyni bozene
na stronie info znajdziesz www.evolashes.pl
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 14:08   #102
Agalashes
Przyczajenie
 
Avatar Agalashes
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Tak jak pisze Agnieszka P całkowiecie się zgodzę żeby znaleźć świetnego instruktora należy najpierw obejrzeć jego galerię zdjęć. Ocenić czy prace są staranne, czy podobają się Wam na pierwszy rzut oka. Jeśli odpowiedź jest na Tak tzn, że osoba którą weryfikujecie pod kątem kursu ma na tyle wiedzy oraz umiejętności żeby Was do tego zawodu przygotować w jak najlepszy sposób.

Ja szkolę na terenie Województwa Małopolskiego i Śląska. Organizuje różne szkolenia i warsztaty. Nasza firma (Noble Lashes) wydaje certyfikaty w każdym języku jaki sobie zażyczycie
Osobiście prowadzę szkolenia maksymalnie 2 osobowe. Uważam, że indywidualne są najlepsze ponieważ skupiam 100% uwagi na kursantce. Moje kursantki na ogół wybierają szkolenia 2- dniowe. Jest to gwarancja dla mnie i dla kursantki przerobinia całej teorio plus w praktyce 2 modelki. Po takim kursie, dziewczyny wychodzą przygotowane nawet aby zasiąść nad oczami klientek. Czyli od razu zarabiamy pieniążki Czas na szkolenie 2 dniowe to 16h- jest to na tyle wystarczające aby poznać pewne sztuczki przy modelowaniu oczu, cały materiał do wykonywania tego zawodu w zależności od szkolenia czy to metoda 1:1 czy 2:1 i 3:1 oraz Hollywood Lashes i inne
Jeśli będą jakieś pytania co do konkretnych szkoleń to proszę o kontakt Z pewnościa odpowiem na wszystkie pytania

Zapraszam serdecznie do Krakowa ewentualnie na kursy grupowe poza obszarem Krakowa

https://www.facebook.com/Agalashes
http://agalashes.wordpress.com/

Instruktor przedłużania rzęs Noble Lashes
Agnieszka Kwiatkowska
kom: 883-676-941
Agalashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:58   #103
pattkababe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam serdecznie, co prawda juz dawno pisalas na tym forum ale ma zapyatnie, czy wybralas wkoncu cos we Wrocławiu? Sama szukam dobrego szkolenia z przedluzania rzes we Wroclawiu i jestem ciekawa czy jakis skonczylas kurs i gdzie... Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Pytanie do maffash i chocolate83, chyba, ze ktos juz robil kurs z przedluzania rzes we Wroclawiu i moze podzielic sie wrazeniami?
pattkababe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 07:41   #104
Agalashes
Przyczajenie
 
Avatar Agalashes
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

na kurs we Wrocławiu to tylko do Nadii Poliszczuk Jest swietnym szkoleniowcem, ma bardzo duzo do powiedzenia i pokazania szkolenia sa prowadzone bardzo profesjonalnie Jeśli szkolenia we Wrocka to u Nadii Poliszczuk. Problem w tym ze Nadii teraz nie ma i wraca dopiero w polowie września do POlski


tutaj sa namiary http://noblelashes.pl/informacje/Noble_Lashes_Wroclaw/

A jesli chcecie bardzo porzadne szkolenie w Krakowie to zapraszam do siebie
http://noblelashes.pl/informacje/Nob...es_Malopolska/


Pozdrawiam
Agnieszka Kwiatkowska
instruktor Noble Lashes
__________________
instruktor przedłużania rzęs Małopolska i Śląsk

Agnieszka Kwiatkowska
https://www.facebook.com/Agalashes
http://agalashes.wordpress.com/

Zapraszam do albumu zdjęć
https://wizaz.pl/forum/album.php?u=1101456
Agalashes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:34   #105
Paulinna00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cześć dziewczyny.

Czy znajdzie się jakaś chętna koleżanka z Krakowa, która chciałaby wybrać się ze mną na kurs? Myślę o kursie "grupowym" do którego są potrzebne dwie osoby. Wtedy koszty są niższe.
Paulinna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 19:33   #106
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Skoro tacy fajni i zniżkowi to czemu zastanawiasz się tak długo ???
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 08:04   #107
sluggard1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

czesc dziewczyny mam pytankop odnosnie kursu Nie wiem jaki wybrac zeby nie przeplacac Wybieram sie na kurs LashPerfect koszt 2200 z zestawem startowym Myslicie ze ta cena jest ok??? czy taki kurs bedzie lepszy od takiego za ok 500zł? czy place tylko za marke Dodam ze kurs bedzie indywidualny I jaki rzesy wybierac moze ktos podpowie mi firmy bo jak narazie jestem ciemna w tych sprawach Dzieki!!
sluggard1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 07:05   #108
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez sluggard1 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam pytankop odnosnie kursu Nie wiem jaki wybrac zeby nie przeplacac Wybieram sie na kurs LashPerfect koszt 2200 z zestawem startowym Myslicie ze ta cena jest ok??? czy taki kurs bedzie lepszy od takiego za ok 500zł? czy place tylko za marke Dodam ze kurs bedzie indywidualny I jaki rzesy wybierac moze ktos podpowie mi firmy bo jak narazie jestem ciemna w tych sprawach Dzieki!!
2200 za podstawowy kurs z kuferkiem to nie jest wcale mało.
podstawowy kuferek jaki dobieram moim kursantkom na szkoleniu kosztuje około 600-700 zł i jest w nim naprawdę wszystko czego potrzebujesz na pierwsze kilka miesięcy pracy! w gotowych kuferkach często i gęsto są niepotrzebne rzeczy których później się w ogóle nie używa.
dolicz do tego koszt porządnego szkolenia (ja prowadzę dwudniowe szkolenia podstawowe) na poziomie około i wychodzi że ten podany przez Ciebie ani tani ani drogi nie jest. pytanie czego tam uczą.

stanowczo odradzam kursów za 500-600 zł. za takie pieniądze (wynika to z opowieści dziewczyn które później spotykam u mnie na doszkoleniach) mają 3 strony teorii i 10 wyklejonych rzęs w najlepszym wypadku na modelce (najczęściej na samej główce treningowej)

warto jest uważnie podejść do wyboru instruktorki, poczytać opinie w Internecie a czasem nawet pogadać z osobami które się u danej instruktorki szkoliły.

na szkolenia z przedłużania rzęs i rekonstrukcji brwi we Wrocławiu oraz poza zapraszam do siebie.
więcej o moich szkoleniach http://lashstylist.blogspot.com/
a opinie na temat moich szkoleń można poczytać na moim funpage https://www.facebook.com/szkolenia.rzesy.wroclaw
oraz popytać moje kursantki

18.02.2016
P.S. Teraz już zdanie zmieniłam. 2200 z kuferkiem to wcale nie dużo Po licznych kursach i wygranych mistrzostwach nie sprzedam wiedzy taniej. Są natomiast dobre i tańsze instruktorki które jeszcze nie mają aż tylu doświadczeń zawodowych a również potrafią nauczyć.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2016-02-17 o 23:40 Powód: aktualizacja :)
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 14:38   #109
czaja_halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Boże... jakie wy tu kwoty wymieniacie?! 690 zł zapłaciłam za kurs Secret Lashes volume russian style. Do tego mam jeszcze rabaty na produkty. Kurs rozpoczyna się 21.01.2015 w szkole na alejach krakowskich w Warszawie. Myślę, że dobra cena, a po opiniach patrzyłam i też są ok.
http://select.edu.pl/
czaja_halina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 22:14   #110
mariamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez czaja_halina Pokaż wiadomość
Boże... jakie wy tu kwoty wymieniacie?! 690 zł zapłaciłam za kurs Secret Lashes volume russian style. Do tego mam jeszcze rabaty na produkty. Kurs rozpoczyna się 21.01.2015 w szkole na alejach krakowskich w Warszawie. Myślę, że dobra cena, a po opiniach patrzyłam i też są ok.
http://select.edu.pl/

Halinka, też jestem na tym kursie, może się poznamy..? Widziałam, że w temacie secret lashes mają dobrą opinie. Kurs prowadzi Patrycja Zielińska, a z tego co czytałam to ma dobre opinie.
mariamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 15:03   #111
AnusiakW1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Exclamation Kursy urodowe w woj. Opolskim

Witam wszystkie Kobietki! Potrzebuję pomocy, otóż szukam kursów z pielęgnacji twarzy w woj Opolskim, może to być masaż twarzy, peelingi jak np kawitacyjny, i tym podobne rzeczy. Gdyby któraś z dobrych duszyczek mogła mnie nakierować, próbowałam sama znależć cos w internecie ale coś mi nie idzie będę ogromnie wdzięczna za pomoc
AnusiakW1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:26   #112
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

zabawne są te pinie reklamujące jakiś konkretny kurs od pań które mają 4-5 wpisów


żadna porządna instruktorka nie będzie sprzedawać swojej wiedzy z 500 zł. Chyba że w grupie 20 osobowej.


Co do wiedzy międzynarodowej... To proszę nie rozśmieszać publiki. Międzynarodową wiedzę zdobywa się u osób które same odbyły dużo kursów międzynarodowych a nie u jednej zagranicznej stylistki. Takich osób jest pod dostatkiem w Polsce. Niemniej jednak warto iść na kursy doszkalające, również te ze stylistkami zagranicznymi. Tyle że zależy kto w tym jaki ma cel.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:10   #113
AnnaMacarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Powiem szczerze, że teraz jest tyle kursów, że ciężko zdecydować się na jakiś konkretny. Ważne jest to żeby to był kurs wart swojej ceny i wartościowy po którym wyniesiemy dużo wiedzy i praktyki
A kurs przedłużania rzęs w jakieś szkole policealnej polecacie ?
AnnaMacarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 14:38   #114
poola_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam Szukam dobrego kursu przedłużania rzęs w woj. wielkopolskim lub dolnośląskim, co polecacie ? Pozdrawiam
poola_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 21:39   #115
Miamivices
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Witam. Szukam dobrego kursu zageszczania/doczepiania rzes w Szczecinie. Moze ktoras z was ukonczyla kurs w tym miescie i moglaby polecic kogos konkretnego? Czytalam cos o kursach w salonie Coco33? Czy ktos ma jakies doswiadczenia zwiazane z tym salonem?
Miamivices jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 12:49   #116
MRBrowAndLashArtist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Hej Dziewczyny, jestem nowa na forum, nie do konca wiem nawet gdzie otwierac watek
Potrzebuje pomocy. Przeszlam szkolenie 1:1 i 2:1, 3:1 w miu lashes we wroclawiu, ale szczerze mowiac metod objetosciowych to mnie tam nie nauczono. Szukam dobrego szkolenia holywood lub duzych objetosci. Nie secret lashes i nie noble lashes. Czy ktos moglby cos polecic? Chodzi mi o Wroclaw. Dzikuje
MRBrowAndLashArtist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 14:37   #117
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Dlaczego nie Noble Lashes? Ja właśnie szukam szkolenia, mieszkam w Warszawie i po gruntownej weryfikacji internetu wydaje się, że tam szkolą najlepiej. Jeśli nie to proszę wyprowadźcie mnie z błędu

A Nouveau Lashes? Ktoś był na kursie i może sie podzielić opinią?

Edytowane przez *Cafe Latte*
Czas edycji: 2016-06-10 o 17:22
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 06:13   #118
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Najlepiej mieć coś z plecenia znajomych. Ale akurat temat rzęs nie jest specjalnie trudny, szkolenie jest dosyć proste, krótkie, ale jak do wszystkiego, tak i do tego trzeba się nadawać.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 23:41   #119
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Najlepiej mieć coś z plecenia znajomych. Ale akurat temat rzęs nie jest specjalnie trudny, szkolenie jest dosyć proste, krótkie, ale jak do wszystkiego, tak i do tego trzeba się nadawać.
proste i krótkie?
ciekawe dlaczego w takim układzie każda kursantka na kursie po kilku godzinach teorii mówi " O Boże to nie takie proste jak myślałam!!!"
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 19:34   #120
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: KURS PRZEDŁUŻANIA RZĘS- jaki wybrać?!

Jeśli jest to trudne to dlaczego kurs trwa tylko jeden dzień a płaci się słono...
Czy jednodniowy kurs jest w stanie dobrze przygotować całkowitego amatora w tym temacie?
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-15 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.