Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-19, 17:16   #1591
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James po raz kolejny kusisz i będę musiała wypróbować, alenapisz proszę, czy myślisz, że on do cery oliwkowo-błotnej ma szanse się sprawdzić, czy to w ogóle nie ten kierunek?
Jasne. BB nie ma koloru. Daje po prostu najbardziej naturalny glow jaki widzialam.

Tu masz recenzje. Uprzedzam, ze to moj nieaktywny blog, zeby nie bylo ze reklama .

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Haha zapomnialam, ze chcialam kupic ten puder bo Jamsik juz nim kusila przeciez


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja się do niego przymierzam z rok czasu, jak James pierwszy raz o nim pisała.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 17:41   #1592
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Szukałam żelowego linera do oczu coś pomiedzy typową czernia, a brązem i w końcu zdecydowałam się dzisiaj na Bobikowy Caviar Ink i zakup uważam za trafiony. Chociaz nie mogę ciągle odżałować, ze nie kupiłam kiedys Macowego Wholesome w LE
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 17:53   #1593
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szukałam żelowego linera do oczu coś pomiedzy typową czernia, a brązem i w końcu zdecydowałam się dzisiaj na Bobikowy Caviar Ink i zakup uważam za trafiony. Chociaz nie mogę ciągle odżałować, ze nie kupiłam kiedys Macowego Wholesome w LE
Gratuluje też mam )
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 17:53   #1594
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Chciałam podziękować Jamestown za polecenie kiedyś (o ile się nie mylę, było to na tym wątku) szamponu i odżywki Giovanni Smooth as a silk; użyłam już kilkukrotnie i włosy są mięciutkie, rewelacja!
Jamestown - ja i moje włosy dziękujemy
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 18:16   #1595
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Gratuluje też mam )
O tym Caviar myslalam juz długo, w sumei ze 2 lata, kiedy pierwszego bobika w zelu kupiłam, ale jakos ciagle cos
Zbylas juz Kevina rozswietlacz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 18:43   #1596
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ostatnio na wątku byłam wieki temu. A tu temat rozświetlaczy na tapecie.Moje jedyne kolorówkowe zboczenie. I znów lista chciejstw się pojawiła
A rozświetlaczy kilkadziesiąt leży i na swoja kolej czeka

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
miałam RBR rozświetlacz a teraz kupiłam essence ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ghlighter.html i daje mi to samo co RBR a kosztował 11 zł jest boski
Essence często w limitowanych kolekcjach ma świetne rozświetlacze. Porównywałam rozświetlacze z każdej półki cenowej i wielokrotnie essence za kilkanaście złotych wypadał świetnie.
Ten, o którym Ty wspominasz chyba wszedł do stałej kolekcji więc więcej osób będzie mogło przetestować.
Jeszcze nie mam go w kolekcji
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 18:58   #1597
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ostatnio na wątku byłam wieki temu. A tu temat rozświetlaczy na tapecie.Moje jedyne kolorówkowe zboczenie. I znów lista chciejstw się pojawiła
A rozświetlaczy kilkadziesiąt leży i na swoja kolej czeka

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Essence często w limitowanych kolekcjach ma świetne rozświetlacze. Porównywałam rozświetlacze z każdej półki cenowej i wielokrotnie essence za kilkanaście złotych wypadał świetnie.
Ten, o którym Ty wspominasz chyba wszedł do stałej kolekcji więc więcej osób będzie mogło przetestować.
Jeszcze nie mam go w kolekcji
zdecydowanie jest boski
im dłużej używam tym bardziej uwielbiam
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 20:34   #1598
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Tak wiem. Próbowałam MAC - Keepsakes Eye & Lip Bags (w brązach ) i nie wchodzi.
Mi też na żaden zestaw MACa nie działał...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Chciałam podziękować Jamestown za polecenie kiedyś (o ile się nie mylę, było to na tym wątku) szamponu i odżywki Giovanni Smooth as a silk; użyłam już kilkukrotnie i włosy są mięciutkie, rewelacja!
Jamestown - ja i moje włosy dziękujemy
Też mam i używam i sama nie wiem, chyba inne radzą sobie lepiej, mam takich paru ulubieńców. Może mam za bardzo zniszczone włosy i za wiele wymagam Choć nie powiem, włosy wyglądają po użyciu dobrze. Męczy mnie jednak fakt, że skóra głowy bardzo szybko mi się przetłuszcza kiedy używam serii Giovanni.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 20:37   #1599
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi też na żaden zestaw MACa nie działał...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



Też mam i używam i sama nie wiem, chyba inne radzą sobie lepiej, mam takich paru ulubieńców. Może mam za bardzo zniszczone włosy i za wiele wymagam Choć nie powiem, włosy wyglądają po użyciu dobrze. Męczy mnie jednak fakt, że skóra głowy bardzo szybko mi się przetłuszcza kiedy używam serii Giovanni.

u mnie bylo tak samo, dlatego odstawilam. poza tym skora mnie bardzo swedziala
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:32   #1600
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny nie wiecie czy w Sephorze będą w tym roku po Świętach promocje na wsio i ile % ?
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 21:37   #1601
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Noir_noir Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie czy w Sephorze będą w tym roku po Świętach promocje na wsio i ile % ?
27-31 grudnia -25%
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 21:48   #1602
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no cóż, ten Kevin to poza moim zasięgiem
nie opanowałam jeszcze trudnej sztuki internetowych zakupów zagranicznych

a do czego można by go porównać dostępnego stacjonarnie?

O ile pamiętam testowałam trochę, min. MaryLu i cień Burżuja nr.8 (za mocne, podkreślały zmarszcki), Soft&Gentle (niewidoczny u mnie wcale); kilka odcieni Shimmer Bricka BB (efekt sztucznie podkolorowanej twarzy + podkreślone zmarszczki
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja swój rozświetlacz KA trafiłam na allegro, jeśli mnie pamięć nie myli .
Chyba w jakichś polskich sklepach internetowych też go widziałam, tylko cena trochę wywindowana była.

Mam różne rozświetlacze (MAC, Chanel, Guerlain), ale KA nie jest w sumie podobny do niczego, co mam. Po prostu jest wyjątkowy . A serio - nie jest drobinkowy, kolor ma dość nautralny (szampański ), daje efekt tafli, ale nie "tłustej", no i ten efekt jest raczej subtelny.

Nie mogę KA do niczego porównać, bo to mój jedyny rozświetlacz. Pozostałe tylko testowałam - wszystkie odpadły, a ten jest właśnie wyjątkowy. Nie podkreśla zmarch, ani nie wchodzi w rozszerzone pory, w zasadzie to jest mało widoczny, a robi wiele dobrego z twarzą
Pewnie jednak jest z nim tak, jak z Meteorytami - jedne kochają, inne nie widzą ich działania - do tej frakcji należę.


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
27-31 grudnia -25%
chyba z tej okazji przeproszę się z Sephora
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:23   #1603
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Chciałam podziękować Jamestown za polecenie kiedyś (o ile się nie mylę, było to na tym wątku) szamponu i odżywki Giovanni Smooth as a silk; użyłam już kilkukrotnie i włosy są mięciutkie, rewelacja!
Jamestown - ja i moje włosy dziękujemy
Ciesze sie, ze przypasowaly Ci produkty.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mam i używam i sama nie wiem, chyba inne radzą sobie lepiej, mam takich paru ulubieńców. Może mam za bardzo zniszczone włosy i za wiele wymagam Choć nie powiem, włosy wyglądają po użyciu dobrze. Męczy mnie jednak fakt, że skóra głowy bardzo szybko mi się przetłuszcza kiedy używam serii Giovanni.
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
[/B]
u mnie bylo tak samo, dlatego odstawilam. poza tym skora mnie bardzo swedziala
Ja myje wlosy codziennie. Bardzo mi sie wysuszaja i malo co nie robi mi przesuszu. Jak mam do wyboru miec suche wlosy, swedzaca skore i lecaca krew (slsy) albo nie myc codziennie to sie nie zastanawiam . Wiadomix jednak, ze kazdemu co innego pasuje. Ja teraz Giovanni na razie odstawilam. Przerzucilam sie na Living Proof. Tez mi krzywdy nie robi. Nie mam jednak odzywki LP ani Giovanni i widze lekki przesusz niestety. Musze kliknac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-19, 23:47   #1604
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49413000]Ciesze sie, ze przypasowaly Ci produkty.





Ja myje wlosy codziennie. Bardzo mi sie wysuszaja i malo co nie robi mi przesuszu. Jak mam do wyboru miec suche wlosy, swedzaca skore i lecaca krew (slsy) albo nie myc codziennie to sie nie zastanawiam . Wiadomix jednak, ze kazdemu co innego pasuje. Ja teraz Giovanni na razie odstawilam. Przerzucilam sie na Living Proof. Tez mi krzywdy nie robi. Nie mam jednak odzywki LP ani Giovanni i widze lekki przesusz niestety. Musze kliknac.[/QUOTE]
Ja też dziękuję wyprobowalam z milion szamponów i tylko po Giovanni mój skalp jest jak należy;*
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 06:54   #1605
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49413000]Ciesze sie, ze przypasowaly Ci produkty.





Ja myje wlosy codziennie. Bardzo mi sie wysuszaja i malo co nie robi mi przesuszu. Jak mam do wyboru miec suche wlosy, swedzaca skore i lecaca krew (slsy) albo nie myc codziennie to sie nie zastanawiam . Wiadomix jednak, ze kazdemu co innego pasuje. Ja teraz Giovanni na razie odstawilam. Przerzucilam sie na Living Proof. Tez mi krzywdy nie robi. Nie mam jednak odzywki LP ani Giovanni i widze lekki przesusz niestety. Musze kliknac.[/QUOTE]
jestem juz praktycznie bezsilna..ostatnio bylam u mojego fryzjera i powiedzial ze mam na skorze glowy wysypke.. a wlasnie od jakiegos czasu walcze ze swiadem skory glowy. nie wiem co robic. czy to szampon z SLS czy bez jest tak samo.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 07:28   #1606
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
27-31 grudnia -25%
Jalby dali kod online jeszcze to byloby mistrzostwo *_*
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 07:48   #1607
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O tym Caviar myslalam juz długo, w sumei ze 2 lata, kiedy pierwszego bobika w zelu kupiłam, ale jakos ciagle cos
Zbylas juz Kevina rozswietlacz?
Tydzień czekam na wpłatę od kogoś
Jest wolny jakby coś
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 08:22   #1608
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szukałam żelowego linera do oczu coś pomiedzy typową czernia, a brązem i w końcu zdecydowałam się dzisiaj na Bobikowy Caviar Ink i zakup uważam za trafiony.
Ja kupiłam Espresso Ink. I też ma bardzo fajny kolor. Coś pomiędzy
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 09:07   #1609
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem juz praktycznie bezsilna..ostatnio bylam u mojego fryzjera i powiedzial ze mam na skorze glowy wysypke.. a wlasnie od jakiegos czasu walcze ze swiadem skory glowy. nie wiem co robic. czy to szampon z SLS czy bez jest tak samo.
a moze wysypka jest od odzywki do wlosow, produktow do stylizacji czy farby - o ile ich uzywasz ? albo czapek ?
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 11:21   #1610
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem juz praktycznie bezsilna..ostatnio bylam u mojego fryzjera i powiedzial ze mam na skorze glowy wysypke.. a wlasnie od jakiegos czasu walcze ze swiadem skory glowy. nie wiem co robic. czy to szampon z SLS czy bez jest tak samo.
Próbowałaś John Masters z cynkiem i szałwią? Świetny leczniczy kosmetyk, choć nie wszystkie szampony JMO mi pasują. Ten poleciłam kilku osobom i pomógł w różnych przypadkach.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:39   #1611
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Espresso Ink. I też ma bardzo fajny kolor. Coś pomiędzy
Espresso mam już od dawna, ale dla mnie za brązowy do niektórych makijazy. Caviar jest ok, ale gdyby jeszcze jasniejszy byl, to bym sie nie obraziła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 13:44   #1612
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Ja też dziękuję wyprobowalam z milion szamponów i tylko po Giovanni mój skalp jest jak należy;*
Prosze .

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jestem juz praktycznie bezsilna..ostatnio bylam u mojego fryzjera i powiedzial ze mam na skorze glowy wysypke.. a wlasnie od jakiegos czasu walcze ze swiadem skory glowy. nie wiem co robic. czy to szampon z SLS czy bez jest tak samo.
Ja przyznam, ze mnie woda podraznia . Krew i lupiez tlusty sie wiec pojawia. SLS przyspiesza ten proces do nawet dwoch godzin . Dobre jakosciowo szampony odwlekaja ten proces w nieskonczonosc mniej wiecej.
Nie tylko zle reaguje na SLS. Na SMS tez. Wszelkie sulfaty w skladzie daja u mnie taki efekt. Moze u Ciebie jest podobnie?
Albo moze czapke zaczelas nosis? Albo jakies problemy hormonalne? Moze poduszka sie przegrzewasz w nocy? Probowalas codziennie zmieniac poszewki? Albo tez lakiery/zele/pianki trzeba winic? Powodzenia w poszukiwaniu winowajcy .

Ja sie ostatnio zorientowalam, ze mnie proszek Osis podraznia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 14:24   #1613
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a moze wysypka jest od odzywki do wlosow, produktow do stylizacji czy farby - o ile ich uzywasz ? albo czapek ?

Nie farbuje nie uzywam odzywek myje teraz naturalnym dla dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:02   #1614
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49408658]Jasne. BB nie ma koloru. Daje po prostu najbardziej naturalny glow jaki widzialam.

Tu masz recenzje. Uprzedzam, ze to moj nieaktywny blog, zeby nie bylo ze reklama .


[/QUOTE]Weszlam do douga dzisiaj i mowię,żeby mi to cudo okazano. Pani dała tester, pedzel, pomiziallam ręce i mowię - BIORĘ! A pani ze przykro im, ale nie maja na stanie! No niech ich jasna cholera! Bo przypomniało mi sie, ze ten rok temu, o którym wspomniałam wcześniej było to samo! Poszłam gotowa popełnić zakup, tylko pudru nie było i wtedy na pocieszenie wzięłam błyszczyk!
Chyba kliknę online...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:41   #1615
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49416892]Prosze .



Ja przyznam, ze mnie woda podraznia . Krew i lupiez tlusty sie wiec pojawia. SLS przyspiesza ten proces do nawet dwoch godzin . Dobre jakosciowo szampony odwlekaja ten proces w nieskonczonosc mniej wiecej.
Nie tylko zle reaguje na SLS. Na SMS tez. Wszelkie sulfaty w skladzie daja u mnie taki efekt. Moze u Ciebie jest podobnie?
Albo moze czapke zaczelas nosis? Albo jakies problemy hormonalne? Moze poduszka sie przegrzewasz w nocy? Probowalas codziennie zmieniac poszewki? Albo tez lakiery/zele/pianki trzeba winic? Powodzenia w poszukiwaniu winowajcy .

Ja sie ostatnio zorientowalam, ze mnie proszek Osis podraznia .[/QUOTE]

u mnie bylo dobrze dopoki nie uzylam mgielki Shea Moisture wiec odstawilam.. niestety ja dalej nie uzywam a problem ciagle jest. nie uzywam produktow do stylizacji, odzywek ,masek, nie farbuje, tylko szampon i koniec.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 15:57   #1616
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Beda jakies obnizki w Douglasie? Czaje sie na Bobbi Brown maskare do brwi i blyszczyk i przydałoby się bardzo taniej kupić.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 16:04   #1617
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Essence często w limitowanych kolekcjach ma świetne rozświetlacze. Porównywałam rozświetlacze z każdej półki cenowej i wielokrotnie essence za kilkanaście złotych wypadał świetnie.
Ten, o którym Ty wspominasz chyba wszedł do stałej kolekcji więc więcej osób będzie mogło przetestować.
Jeszcze nie mam go w kolekcji
Szukałam go, będąc w ubiegły weekend na zakupach i tego rozświetlacza niestety nie było. W ogóle szafa była jakaś przetrzebiona. Ale jeśli - tak jak piszesz - wszedł do stałej, to pewnie prędzej czy później uda mi się go pomacać. Na szczęście mam spory zapas innych rozświetlaczy, więc to nic pilnego

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mam i używam i sama nie wiem, chyba inne radzą sobie lepiej, mam takich paru ulubieńców. Może mam za bardzo zniszczone włosy i za wiele wymagam Choć nie powiem, włosy wyglądają po użyciu dobrze. Męczy mnie jednak fakt, że skóra głowy bardzo szybko mi się przetłuszcza kiedy używam serii Giovanni.
Mi SLS-y nie szkodzą, jeśli chodzi o skórę głowy. Ale na dłonie chyba już tak, dlatego szukam jakiegoś dobrego i niedrogiego szamponu bez SLS i innych siarczanów. W moim przypadku problem polega na tym, że te szampony, które testowałam, za słabo domywały włosy i skalp.
Włosy myję codziennie - bez mycia głowy w ogóle nie wychodzę z domu. Z natury są raczej suchawe i "sypkie", skóra lekko przetłuszczająca.

Teraz mam szampon z tej serii: http://www.marcanthony.com/products/macadamia-oil

W składzie są jakieś silikony. Same włosy po użyciu są miękkie i błyszczące, ale już po 2-3 myciach u nasady tworzy się taka "tępa", tłusto-silikonowata warstewka.
Żeby zniknęła, muszę użyć szamponu oczyszczającego. W przeciwnym razie włosy wyglądają nieświeżo. Dodam, że nie używam obecnie odżywki ani żadnych środków do stylizacji.

Giovanniego chciałam zamówić już dawno, ale boję się powtórki z rozrywki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 17:35   #1618
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49413000]Ciesze sie, ze przypasowaly Ci produkty.

Ja myje wlosy codziennie. Bardzo mi sie wysuszaja i malo co nie robi mi przesuszu. Jak mam do wyboru miec suche wlosy, swedzaca skore i lecaca krew (slsy) albo nie myc codziennie to sie nie zastanawiam . Wiadomix jednak, ze kazdemu co innego pasuje. Ja teraz Giovanni na razie odstawilam. Przerzucilam sie na Living Proof. Tez mi krzywdy nie robi. Nie mam jednak odzywki LP ani Giovanni i widze lekki przesusz niestety. Musze kliknac.[/QUOTE]
James polecałaś kiedyś błyszczyk z Loreal glam shine czy to chodziło o kolor 400 juicy rose glow? Kupiłam dzisiaj w Naturze za 20,99 (-40% na Loreal mają) i się zastanawiam czy to o tym odcieniu mówiłaś.
Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Beda jakies obnizki w Douglasie? Czaje sie na Bobbi Brown maskare do brwi i blyszczyk i przydałoby się bardzo taniej kupić.
Wydaje mi się, że na Bobbi Brown zniżek nie będą. Od dawna są wyłączone z promo -20%. Chyba tylko -10% na urodziny wchodzi na BB i jak jest noc zakupów w CH to dziewczyny pisały, że na BB też zniżka wchodziła.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 18:24   #1619
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Szukałam go, będąc w ubiegły weekend na zakupach i tego rozświetlacza niestety nie było. W ogóle szafa była jakaś przetrzebiona. Ale jeśli - tak jak piszesz - wszedł do stałej, to pewnie prędzej czy później uda mi się go pomacać. Na szczęście mam spory zapas innych rozświetlaczy, więc to nic pilnego



Mi SLS-y nie szkodzą, jeśli chodzi o skórę głowy. Ale na dłonie chyba już tak, dlatego szukam jakiegoś dobrego i niedrogiego szamponu bez SLS i innych siarczanów. W moim przypadku problem polega na tym, że te szampony, które testowałam, za słabo domywały włosy i skalp.
Włosy myję codziennie - bez mycia głowy w ogóle nie wychodzę z domu. Z natury są raczej suchawe i "sypkie", skóra lekko przetłuszczająca.

Teraz mam szampon z tej serii: http://www.marcanthony.com/products/macadamia-oil

W składzie są jakieś silikony. Same włosy po użyciu są miękkie i błyszczące, ale już po 2-3 myciach u nasady tworzy się taka "tępa", tłusto-silikonowata warstewka.
Żeby zniknęła, muszę użyć szamponu oczyszczającego. W przeciwnym razie włosy wyglądają nieświeżo. Dodam, że nie używam obecnie odżywki ani żadnych środków do
Spróbuj szamponu BabyDream z Rossmana. Ma bardzo fajny, łagodny skład. Jest tak tani, że jak nie przypasuje nie będzie żal... Ja koniecznie muszę po nim użyć odżywki na długość, bo mam stalą skłonność do koltunienia.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-20, 18:59   #1620
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
James polecałaś kiedyś błyszczyk z Loreal glam shine czy to chodziło o kolor 400 juicy rose glow? Kupiłam dzisiaj w Naturze za 20,99 (-40% na Loreal mają) i się zastanawiam czy to o tym odcieniu mówiłaś.
Tak jest. Do kiedy promolszyn w Naturze?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie bylo dobrze dopoki nie uzylam mgielki Shea Moisture wiec odstawilam.. niestety ja dalej nie uzywam a problem ciagle jest. nie uzywam produktow do stylizacji, odzywek ,masek, nie farbuje, tylko szampon i koniec.
A to wspolczuje. Nie znam w ogole tej marki. Bede jej na pewno unikac. Dermatolog nic nie pomogl?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Spróbuj szamponu BabyDream z Rossmana. Ma bardzo fajny, łagodny skład. Jest tak tani, że jak nie przypasuje nie będzie żal... Ja koniecznie muszę po nim użyć odżywki na długość, bo mam stalą skłonność do koltunienia.
Mi BD robi ogromne koltuny. Jak nic innego. Poza tym wysusza mi skore glowy i podraznia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.