Nie umiem sobie z tym poradzić. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-10, 15:41   #1
nijak26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2

Nie umiem sobie z tym poradzić.


Witajcie , pewnie tematów o tym , że kobieta nie umie sobie poradzić po rozstaniu było wiele , ale postanowiłam i ja opisać swoją historię może tak będzie mi łatwiej przez to wszystko przejść. W swoim życiu przeszłam bardzo wiele , dużo też wycierpialam i się pogubiłam , nie mogę powiedzieć, że jestem idealna i święta, każdy w swoim życiu popełnia błędy, których później bardzo żałuję tymbardziej jeśli, aż tak źle nie robił A ludzie dali Ci łatkę puszczalskiej , bo się po prostu chodziło na imprezy. Wtedy nie myślałam, że moja przeszłość i plotki zniszczą mi moja przyszłość i stracę osobę, która kocham nad życie. Przejdę do rzeczy , około roku temu poznalam faceta z którym moja znajomość szybko skończyła się rozwinęła, na początku nie zależało mi , ale nigdy od samego odkąd Go znałam z Nikim nie poszlam do łóżka ( pomijając mój jeden wybryk całowanie się z jego kolega ) tego nigdy sobie nie wybacze! Ale postanowiliśmy kontynuować Naszą znajomość dalej , z dnia na dzień coraz bardziej zaczęłam się w to wszystko wkrecac , z dnia na dzień zaczęło mi zależec , aż tak się zakochałam , że nie widziałam poza Nim świata, wiadomo jak w każdym związku się klocilismy , ale gdzie nie ma kłótni ? Myślałam że nigdy to się nie skończy, że będzie pięknie i będziemy żyli długo i szczęśliwie tymbardziej że On chciał mieć dziecko ja w sumie też tylko nigdy w prost mu tego nie powiedziałam , ale czułam jak nigdy w życiu, że chce już Z Nim do końca życia. I tak sie wlasnie wstalo jestem w 3cim miesiacu ciazy . Niestety chyba to wszystko zepsułam jak się klocilismy , wyzywalismy sie w sumie wzajemnie , z każdym dniem było raz lepiej raz gorzej mimo to że się bardzo kochalismy , kłótnie Go ode mnie odsunely. Zaczął się ode mnie oddalać. Zaczął pisać i się spotykać z dziewczynami , co mnie bardzo zabolało bo ja kochając Go tak bardzo nie potrafiła bym mu tego zrobić. Ktoś mu nagadal bzdur że go robilam w ciula itp. To był mój pierwszy facet dla którego się zmieniłam, byłam w porządku i mimo tych wszystkich kłótni chciałam być dla Niego. Niestety uwierzył w nieprawdziwe plotki i mnie zostawił, sama tak całkiem sama z dzieckiem. Dziś rozmawialiśmy chciałam to wszystko naprawić, prosiłam o szanse wręcz blagalam dla mnie dla naszego dziecka niestety powiedział, że to jest moje dziecko A najlepiej żebym je usunęła bo On nigdy że mną nie będzie, nie będzie Go kochal ani się widywać. Rozwalił mnie tym konkretnie. Nie jestem taka zła, a On był dla mnie wszystkim. Nie śpię już z 3 noc , ciągle o Nim myślę i placze , nawet jeść nie mogę. Nie mogę uwierzyć, że uwierzył w plotki i kazał usunac mi dziecko. Każdy popełnia błędy, przecież nie ważne co było kiedyś jak Go nie znałam, ważne co było jak byłam z Nim A byłam naprawdę tylko dla Niego i chciałam stworzyć rodzinę, której nigdy rodzice mi nie dali , to było marzenie budzić się każdego dnia obok Niego, a teraz ? Czuje pustkę, smutnek i żal do samej siebie , skoro tak bardzo się kochalismy to po co się Wogole klocilismy ? To tylko Nas oddalilo . Nie potrafię sobie wybaczyć że straciłam osobę za którą oddała bym swoje życie, aby On tylko żył .

Nie umiem żyć, ani się odnaleźć. Bez Niego nie ma mnie już, nie ma nic.
nijak26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-10, 17:49   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie umiem sobie z tym poradzić.

Zamykam na prośbę Autorki
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-10 18:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.